Angers

Land
Grunnlagt
1919
Stadion
Club Stats
HjemmeBorteAlle
Spilt191938
Vunnet13720
Draws448
Losses2810
HjemmeBorteAlle
Per kampTil sammenPer kampTil sammenPer kampTil sammen
Mål1.6311.3251.556
Innslupne mål0.8151.4271.142
Gule kort1.3251.5291.454
Røde kort00.1101
Clean Sheets0.5100.240.414
Hjørnespark4.7894.8914.7180
Feil112091120911418
Offsides1.9361.2221.558
Skudd9.718410.11929.9376
Skudd på mål3.5663.7713.6137
Kamper
Siste kamper
Ligue 2
17 mai 2024
- 20:45
Angers
0 0
Dunkerque
Ligue 2
10 mai 2024
- 20:45
Sochaux
1 2
Angers
Ligue 2
3 mai 2024
- 20:00
Angers
2 1
PAU
Ligue 2
27 apr 2024
- 19:00
Paris FC
3 1
Angers
Ligue 2
23 apr 2024
- 20:45
Guingamp
1 2
Angers
Ligue 2
20 apr 2024
- 19:00
Angers
2 1
Estac Troyes
Ligue 2
15 apr 2024
- 20:45
Grenoble
0 0
Angers
Ligue 2
6 apr 2024
- 19:00
Angers
1 1
Laval
Ligue 2
30 mar 2024
- 19:00
Concarneau
2 4
Angers
Ligue 2
16 mar 2024
- 19:00
Angers
1 3
Amiens
Load More spinner
Goalkeepers
Alder
Nasjonalitet
Yahia Fofana
23
Melvin Zinga
22
Defenders
Alder
Nasjonalitet
Florent Olivier Sylvain Hanin
34
Halid Šabanović
24
Abdoulaye Bamba
34
Cédric Hountondji
30
Jordan Lefort
30
Lillian Rao-Lisoa
24
Zinédine Ould Khaled
24
Ousmane Camara
21
M. Courcoul
M.Courcoul
Alder:
17
17
Midfielders
Alder
Nasjonalitet
Zinedine Ferhat
31
Batista Adélino Mendy
24
Yassine Belkdim
22
Himad Abdelli
24
Joseph Romeric Lopy
32
Forwards
Alder
Nasjonalitet
Ibrahima Niane
25
Loïs Diony
LoïsDiony
Alder:
31
31
Noah Fatar
NoahFatar
Alder:
22
22
Esteban Lepaul
24
Gueda Noah Nadje
20
Jean-Mattéo Bahoya Négoce
19
S. Cherif
S.Cherif
Alder:
17
17
Trener
Alder
Nasjonalitet
A. Dujeux
A.Dujeux
Alder:
48
48
Spiller statestikk
 
Overganger
vintervindu
Arrivals
Spiller
Club Out
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club Out / Transfer Date / Fee
player photo
Esteban Lepaul
Forward
- apr 18, 2000
Epinal
apr 18, 2000
jan 25, 2024
Epinal
jan 25, 2024
Departures
Spiller
Club In
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club In / Transfer Date / Fee
player photo
Halid Šabanović
Defender
- aug 22, 1999
Valenciennes
aug 22, 1999
jan 30, 2024
Loan
Valenciennes
jan 30, 2024 Loan
player photo
Jean-Mattéo Bahoya Négoce
Forward
- mai 7, 2005
Eintracht Frankfurt
mai 7, 2005
jan 25, 2024
€ 8M
Eintracht Frankfurt
jan 25, 2024 € 8M
player photo
Ali Kalla
Defender
- apr 23, 1998
Fréjus St-Raphaël
apr 23, 1998
nov 21, 2023
Free
Fréjus St-Raphaël
nov 21, 2023 Free
sommervindu
Arrivals
Spiller
Club Out
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club Out / Transfer Date / Fee
player photo
Zinedine Ferhat
Midfielder
- mar 1, 1993
Alanyaspor
mar 1, 1993
aug 31, 2023
Free
Alanyaspor
aug 31, 2023 Free
player photo
Florent Olivier Sylvain Hanin
Defender
- feb 4, 1990
Paris FC
feb 4, 1990
jul 31, 2023
Free
Paris FC
jul 31, 2023 Free
player photo
Joseph Romeric Lopy
Midfielder
- mar 15, 1992
Nimes
mar 15, 1992
jul 19, 2023
Free
Nimes
jul 19, 2023 Free
player photo
Ibrahima Niane
Forward
- mar 11, 1999
Metz
mar 11, 1999
jul 1, 2023
Metz
jul 1, 2023
player photo
Marin Jakoliš
Forward
- des 26, 1996
AEK Larnaca
des 26, 1996
jul 1, 2023
AEK Larnaca
jul 1, 2023
player photo
Jordan Lefort
Defender
- aug 9, 1993
Paris FC
aug 9, 1993
jul 1, 2023
Free
Paris FC
jul 1, 2023 Free
player photo
Noah Fatar
Midfielder
- feb 15, 2002
Cholet
feb 15, 2002
jul 1, 2023
Cholet
jul 1, 2023
player photo
D. N'Diaye
Midfielder
-
Le Pays du Valois
apr 20, 2023
Le Pays du Valois
apr 20, 2023
Departures
Spiller
Club In
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club In / Transfer Date / Fee
player photo
Batista Adélino Mendy
Midfielder
- jan 12, 2000
Trabzonspor
jan 12, 2000
sep 8, 2023
€ 4.4M
Trabzonspor
sep 8, 2023 € 4.4M
player photo
Noah Fatar
Midfielder
- feb 15, 2002
Sochaux
feb 15, 2002
aug 31, 2023
Sochaux
aug 31, 2023
player photo
Nabil Bentaleb
Midfielder
- nov 24, 1994
Lille
nov 24, 1994
aug 28, 2023
€ 4.5M
Lille
aug 28, 2023 € 4.5M
player photo
Faouzi Ghoulam
Defender
- feb 1, 1991
Hatayspor
feb 1, 1991
aug 28, 2023
Free
Hatayspor
aug 28, 2023 Free
player photo
Marin Jakoliš
Forward
- des 26, 1996
Melbourne City
des 26, 1996
aug 2, 2023
Loan
Melbourne City
aug 2, 2023 Loan
player photo
Paul Jean François Bernardoni
Goalkeeper
- apr 18, 1997
Konyaspor
apr 18, 1997
aug 1, 2023
Konyaspor
aug 1, 2023
player photo
Ismaël Dramé
Defender
- mai 27, 2001
Cholet
mai 27, 2001
jul 20, 2023
Cholet
jul 20, 2023
player photo
Ilyés Chétti
Defender
- jan 22, 1995
Wydad AC
jan 22, 1995
jul 15, 2023
Wydad AC
jul 15, 2023
player photo
Miha Blažič
Defender
- mai 8, 1993
Lech Poznan
mai 8, 1993
jul 6, 2023
Free
Lech Poznan
jul 6, 2023 Free
player photo
Waniss Taibi
Midfielder
- mar 7, 2002
Rodez
mar 7, 2002
jul 4, 2023
Rodez
jul 4, 2023
player photo
Salim Akkal
Midfielder
- feb 17, 2000
Le Puy Foot
feb 17, 2000
jul 4, 2023
Free
Le Puy Foot
jul 4, 2023 Free
player photo
Théo Borne
Goalkeeper
- jul 15, 2002
Clermont Foot
jul 15, 2002
jul 1, 2023
Free
Clermont Foot
jul 1, 2023 Free
player photo
Amine Salama
Forward
- jul 18, 2000
Reims
jul 18, 2000
jul 1, 2023
€ 4M
Reims
jul 1, 2023 € 4M
player photo
Ibrahim Amadou
Midfielder
- apr 6, 1993
Shanghai Shenhua
apr 6, 1993
apr 1, 2023
Free
Shanghai Shenhua
apr 1, 2023 Free
P