Athletic Club

Land
Grunnlagt
1898
Stadion
Club Stats
HjemmeBorteAlle
Spilt151530
Vunnet11516
Draws358
Losses156
HjemmeBorteAlle
Per kampTil sammenPer kampTil sammenPer kampTil sammen
Mål2.4360.9141.750
Innslupne mål0.9140.9140.928
Gule kort1.6242.3341.958
Røde kort0.110.120.13
Clean Sheets0.580.570.515
Hjørnespark5.5834.9745.2157
Feil13.219813.320013.3398
Offsides2.7401.7262.266
Skudd13.92081015011.9358
Skudd på mål6.1913.1474.6138
Kamper
La Liga
14 apr 2024
- 18:30
Athletic Club
- -
Villarreal
La Liga
19 apr 2024
- 21:00
Athletic Club
- -
Granada CF
La Liga
27 apr 2024
- 18:30
Atletico Madrid
- -
Athletic Club
La Liga
3 mai 2024
- 21:00
Getafe
- -
Athletic Club
La Liga
12 mai 2024
Athletic Club
- -
Osasuna
La Liga
15 mai 2024
Celta Vigo
- -
Athletic Club
La Liga
19 mai 2024
Athletic Club
- -
Sevilla
La Liga
26 mai 2024
Rayo Vallecano
- -
Athletic Club
Siste kamper
La Liga
31 mar 2024
- 21:00
Real Madrid
2 0
Athletic Club
La Liga
16 mar 2024
- 21:00
Athletic Club
2 0
Alaves
La Liga
10 mar 2024
- 16:15
Las Palmas
0 2
Athletic Club
La Liga
3 mar 2024
- 21:00
Athletic Club
0 0
Barcelona
La Liga
25 feb 2024
- 16:15
Real Betis
3 1
Athletic Club
La Liga
19 feb 2024
- 21:00
Athletic Club
3 2
Girona
La Liga
12 feb 2024
- 21:00
Almeria
0 0
Athletic Club
La Liga
2 feb 2024
- 21:00
Athletic Club
4 0
Mallorca
La Liga
28 jan 2024
- 16:15
Cadiz
0 0
Athletic Club
La Liga
20 jan 2024
- 18:30
Valencia
1 0
Athletic Club
Load More spinner
Goalkeepers
Alder
Nasjonalitet
Unai Simón Mendibil
26
Julen Agirrezabala Astúlez
23
Defenders
Alder
Nasjonalitet
Yeray Álvarez López
29
Yuri Berchiche Izeta
34
Óscar de Marcos Arana
34
Íñigo Lekue Martínez
30
Daniel Vivian Moreno
24
Beñat Prados Díaz
23
Imanol García de Albéniz Crecente
23
Aitor Paredes Casamichana
23
Unai Eguíluz
22
Midfielders
Alder
Nasjonalitet
Íñigo Ruíz de Galarreta Etxeberria
30
Raúl García Escudero
37
Unai Gómez
UnaiGómez
Alder:
20
20
Mikel Jauregizar
20
Ander Herrera Agüera
34
Daniel García Carrillo
33
Mikel Vesga Arruti
31
Oihan Sancet Tirapu
23
Peru Nolaskoain Esnal
25
Forwards
Alder
Nasjonalitet
Iker Muniain Goñi
31
Alejandro Berenguer Remiro
28
Gorka Guruzeta Rodríguez
27
Iñaki Arthuer Dannis Williams
29
Asier Villalibre Molina
26
Nicholas Williams Arthuer
21
Malcom Abdulai Ares Djaló
22
Trener
Alder
Nasjonalitet
Ernesto Valverde
60
Iraia
Iraia
Alder:
38
38
Roger
Roger
Alder:
39
39
Spiller statestikk
 
Overganger
vintervindu
Arrivals
Spiller
Club Out
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club Out / Transfer Date / Fee
No data
Departures
Spiller
Club In
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club In / Transfer Date / Fee
player photo
Peru Nolaskoain Esnal
Defender
- okt 25, 1998
Eibar
okt 25, 1998
jan 31, 2024
Free
Eibar
jan 31, 2024 Free
player photo
Nicolás Serrano Galdeano
Forward
- mar 5, 2003
Racing Ferrol
mar 5, 2003
jan 12, 2024
Loan
Racing Ferrol
jan 12, 2024 Loan
player photo
Luis Bilbao Arechaga
Forward
- mar 24, 2003
Cultural Leonesa
mar 24, 2003
jan 11, 2024
Loan
Cultural Leonesa
jan 11, 2024 Loan
sommervindu
Arrivals
Spiller
Club Out
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club Out / Transfer Date / Fee
player photo
Asier Villalibre Molina
Forward
- sep 30, 1997
Alaves
sep 30, 1997
jul 1, 2023
Alaves
jul 1, 2023
player photo
Íñigo Ruíz de Galarreta Etxeberria
Midfielder
- aug 6, 1993
Mallorca
aug 6, 1993
jul 1, 2023
Free
Mallorca
jul 1, 2023 Free
player photo
Beñat Prados Díaz
Midfielder
- feb 8, 2001
Mirandes
feb 8, 2001
jul 1, 2023
Mirandes
jul 1, 2023
player photo
Imanol García de Albéniz Crecente
Defender
- jun 8, 2000
Eibar
jun 8, 2000
jul 1, 2023
Free
Eibar
jul 1, 2023 Free
player photo
Nicolás Serrano Galdeano
Forward
- mar 5, 2003
Mirandes
mar 5, 2003
jul 1, 2023
Mirandes
jul 1, 2023
player photo
Peru Nolaskoain Esnal
Defender
- okt 25, 1998
Eibar
okt 25, 1998
jul 1, 2023
Eibar
jul 1, 2023
player photo
Alex Petxarroman Eizaguirre
Defender
- feb 6, 1997
FC Andorra
feb 6, 1997
jul 1, 2023
FC Andorra
jul 1, 2023
player photo
Unai Gómez
Midfielder
- mai 25, 2003
Basconia
mai 25, 2003
apr 26, 2023
Basconia
apr 26, 2023
Departures
Spiller
Club In
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club In / Transfer Date / Fee
player photo
Javier Martón Ansó
-
Mirandes
aug 31, 2023
Loan
Mirandes
aug 31, 2023 Loan
player photo
Jon Morcillo Conesa
Forward
- sep 15, 1998
Amorebieta
sep 15, 1998
aug 23, 2023
Loan
Amorebieta
aug 23, 2023 Loan
player photo
Ander Capa Rodríguez
Defender
- feb 8, 1992
Levante
feb 8, 1992
aug 15, 2023
Free
Levante
aug 15, 2023 Free
player photo
Nicolás Serrano Galdeano
Forward
- mar 5, 2003
PEC Zwolle
mar 5, 2003
aug 10, 2023
Loan
PEC Zwolle
aug 10, 2023 Loan
player photo
Unai Vencedor Paris
Midfielder
- nov 15, 2000
Eibar
nov 15, 2000
aug 5, 2023
Loan
Eibar
aug 5, 2023 Loan
player photo
Juan Artola Canales
Forward
- apr 7, 2000
Alcorcon
apr 7, 2000
jul 25, 2023
Loan
Alcorcon
jul 25, 2023 Loan
player photo
Alex Petxarroman Eizaguirre
Defender
- feb 6, 1997
FC Andorra
feb 6, 1997
jul 24, 2023
Free
FC Andorra
jul 24, 2023 Free
player photo
Ibon Ispizua Helguera
Goalkeeper
- apr 8, 2003
Vitoria
apr 8, 2003
jul 11, 2023
Vitoria
jul 11, 2023
player photo
Mikel Balenziaga Oruesagasti
Defender
- feb 29, 1988
Deportivo La Coruna
feb 29, 1988
jul 10, 2023
Free
Deportivo La Coruna
jul 10, 2023 Free
player photo
Íñigo Martínez Berridi
Defender
- mai 17, 1991
Barcelona
mai 17, 1991
jul 5, 2023
Free
Barcelona
jul 5, 2023 Free
player photo
Ander Iruarrizaga Díez
Goalkeeper
- aug 22, 1998
SD Logroñés
aug 22, 1998
jul 3, 2023
Free
SD Logroñés
jul 3, 2023 Free
player photo
Oier Zarraga Egaña
Midfielder
- jan 4, 1999
Udinese
jan 4, 1999
jul 1, 2023
Free
Udinese
jul 1, 2023 Free
P