Dundalk

Land
Grunnlagt
1903
Stadion
Club Stats
HjemmeBorteAlle
Spilt202040
Vunnet11718
Draws639
Losses31013
HjemmeBorteAlle
Per kampTil sammenPer kampTil sammenPer kampTil sammen
Mål2.2431.1221.665
Innslupne mål1.3251.3251.350
Gule kort2.2432.4472.390
Røde kort0.230.110.14
Clean Sheets0.350.360.311
Hjørnespark2.4481.530278
Feil6.61315.61116.1242
Offsides0.5100.350.415
Skudd5.21043.8764.5180
Skudd på mål2401.3261.766
Kamper
Siste kamper
Premier Division Ireland
3 nov 2023
- 20:45
UCD
1 5
Dundalk
Premier Division Ireland
27 okt 2023
- 20:45
Dundalk
2 0
Bohemians
Premier Division Ireland
20 okt 2023
- 20:45
Sligo Rovers
0 2
Dundalk
Premier Division Ireland
6 okt 2023
- 20:45
Shelbourne
1 0
Dundalk
Premier Division Ireland
29 sep 2023
- 20:45
Dundalk
3 1
Drogheda United
Premier Division Ireland
25 sep 2023
- 20:45
Dundalk
5 0
Cork City
Premier Division Ireland
22 sep 2023
- 20:45
St Patrick’s Athl.
3 1
Dundalk
Premier Division Ireland
1 sep 2023
- 20:45
Dundalk
1 3
Derry City
Premier Division Ireland
25 aug 2023
- 20:45
Shamrock Rovers
1 0
Dundalk
Premier Division Ireland
11 aug 2023
- 20:45
Dundalk
1 0
Sligo Rovers
Load More spinner
Goalkeepers
Alder
Nasjonalitet
Nathan Shepperd
23
Defenders
Alder
Nasjonalitet
Darren Brownlie
30
Louie John Annesley
23
Ola Wasiri Williams
24
Andrew Boyle
33
Darragh John Leahy
26
Robert McCourt
26
Archie Daniel Davies
25
Hayden Kai Muller
22
S. Durrant
S.Durrant
Alder:
22
22
Midfielders
Alder
Nasjonalitet
Robert Benson
31
Gregory Sloggett
27
Paul Doyle
PaulDoyle
Alder:
26
26
Alfie Lewis
AlfieLewis
Alder:
24
24
Johannes Yli-Kokko
22
S. Mullen
S.Mullen
Alder:
19
19
Connor Malley
24
Daniel Kelly
27
Keith Ward
KeithWard
Alder:
33
33
Forwards
Alder
Nasjonalitet
Rayhaan Rahim Amari Tulloch
23
Daryl Jeremiah Horgan
31
Ryan O'Kane
RyanO'Kane
Alder:
20
20
Cameron Elliott
24
Patrick James Hoban
32
John Martin
JohnMartin
Alder:
25
25
Coach
Alder
Nasjonalitet
S. O'Donnell
38
Spiller statestikk
 
Overganger
vintervindu
Arrivals
Spiller
Club Out
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club Out / Transfer Date / Fee
player photo
M. Animasahun
Defender
-
Dungannon Swifts
jun 1, 2023
Dungannon Swifts
jun 1, 2023
Departures
Spiller
Club In
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club In / Transfer Date / Fee
player photo
Gregory Sloggett
Midfielder
- jul 3, 1996
Cheltenham
jul 3, 1996
feb 1, 2024
Free
Cheltenham
feb 1, 2024 Free
player photo
Eoin Kenny
Midfielder
- des 30, 2005
Wexford
des 30, 2005
jul 7, 2023
Loan
Wexford
jul 7, 2023 Loan
sommervindu
Arrivals
Spiller
Club Out
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club Out / Transfer Date / Fee
player photo
S. Durrant
Defender
- feb 16, 2002
Sheffield Wednesday
feb 16, 2002
aug 2, 2023
Free
Sheffield Wednesday
aug 2, 2023 Free
player photo
Daryl Jeremiah Horgan
Forward
- aug 10, 1992
Wycombe
aug 10, 1992
aug 1, 2023
Free
Wycombe
aug 1, 2023 Free
player photo
Johannes Yli-Kokko
Midfielder
- aug 24, 2001
HJK helsinki
aug 24, 2001
feb 23, 2023
Loan
HJK helsinki
feb 23, 2023 Loan
player photo
Archie Daniel Davies
Defender
- okt 7, 1998
Aldershot Town
okt 7, 1998
jan 26, 2023
Free
Aldershot Town
jan 26, 2023 Free
player photo
Cameron Elliott
Forward
- mai 27, 1999
East Kilbride
mai 27, 1999
jan 13, 2023
Free
East Kilbride
jan 13, 2023 Free
Departures
Spiller
Club In
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club In / Transfer Date / Fee
player photo
Emmanuel Adegboyega
Defender
- sep 16, 2003
Drogheda United
sep 16, 2003
jan 19, 2023
Free
Drogheda United
jan 19, 2023 Free
player photo
Samuel Bone
Defender
- feb 6, 1998
Maidstone Utd
feb 6, 1998
jan 13, 2023
Free
Maidstone Utd
jan 13, 2023 Free
player photo
Runar Hauge
Midfielder
- sep 1, 2001
Hibernian
sep 1, 2001
jan 1, 2023
Hibernian
jan 1, 2023
player photo
Steven Bradley
Midfielder
- mar 17, 2002
Hibernian
mar 17, 2002
des 1, 2022
Hibernian
des 1, 2022
P