Dunkerque

Land
Stadion
Club Stats
HjemmeBorteAlle
Spilt191938
Vunnet4812
Draws4610
Losses11516
HjemmeBorteAlle
Per kampTil sammenPer kampTil sammenPer kampTil sammen
Mål0.8151.1210.936
Innslupne mål1.6301.2221.452
Gule kort1.4271.9361.763
Røde kort0.1200.12
Clean Sheets0.240.360.310
Hjørnespark4.2793.4643.8143
Feil11.622012.323411.9454
Offsides2382.139277
Skudd10.31968.61639.4359
Skudd på mål3.7713.2613.5132
Kamper
Siste kamper
Ligue 2
17 mai 2024
- 20:45
Angers
0 0
Dunkerque
Ligue 2
10 mai 2024
- 20:45
Dunkerque
2 2
Caen
Ligue 2
3 mai 2024
- 20:00
Quevilly
1 2
Dunkerque
Ligue 2
29 apr 2024
- 20:45
Dunkerque
1 3
Auxerre
Ligue 2
23 apr 2024
- 20:45
Bordeaux
2 0
Dunkerque
Ligue 2
20 apr 2024
- 19:00
Amiens
0 1
Dunkerque
Ligue 2
13 apr 2024
- 19:00
Dunkerque
0 1
Guingamp
Ligue 2
6 apr 2024
- 19:00
Bastia
1 1
Dunkerque
Ligue 2
30 mar 2024
- 19:00
Dunkerque
0 2
Sochaux
Ligue 2
16 mar 2024
- 19:00
Laval
1 2
Dunkerque
Load More spinner
Goalkeepers
Alder
Nasjonalitet
Arnaud Balijon
40
Lucas Lavallée
21
M. Koné
M.Koné
Alder:
22
22
Defenders
Alder
Nasjonalitet
Billy Dawson Koumetio
21
Hugo Gambor
HugoGambor
Alder:
21
21
Demba Thiam
DembaThiam
Alder:
34
34
Opa Sanganté
33
B. Lagae
B.Lagae
Alder:
20
20
Driss Trichard
29
Bendjaloud Salmata Youssouf
30
Achraf Laâziri
20
Christian Junior Senneville
33
Yohan Bilingi
25
Loïc Anthony Bessilé
25
Alioune Ba
AliouneBa
Alder:
34
34
Nehemiah Fernandez-Veliz
19
Midfielders
Alder
Nasjonalitet
Julien Anziani
24
Aïman Maurer
19
Gessime Yassine
18
I. Sy
I.Sy
Alder:
21
21
Enzo Bardeli
23
Jean-Philippe Gbamin
28
Rémy Boissier
30
Tidiane Keita
27
Forwards
Alder
Nasjonalitet
Gaëtan Courtet
35
Rayan Ghrieb
25
Ángel Gabriel Orelién González
23
Amadou Ba-Sy
23
Luderic Etonde
23
Elhadj Abdourahamane Bah
22
François-Régis Mughe
19
Armand Erwan Dsihounou Gnanduillet
32
Moussa Guel
MoussaGuel
Alder:
24
24
Samy Baghdadi
26
Alain Mouya Ipiélé
26
Freddy Situmona Mbemba
21
Trener
Alder
Nasjonalitet
M. Chabert
M.Chabert
Alder:
45
45
R. Revelli
R.Revelli
Alder:
46
46
B. Rytlewski
-
Spiller statestikk
 
Overganger
vintervindu
Arrivals
Spiller
Club Out
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club Out / Transfer Date / Fee
player photo
François-Régis Mughe
Forward
- jun 16, 2004
Marseille
jun 16, 2004
feb 1, 2024
Loan
Marseille
feb 1, 2024 Loan
player photo
B. Lagae
Defender
- jan 14, 2004
Gent
jan 14, 2004
feb 1, 2024
Free
Gent
feb 1, 2024 Free
player photo
M. Koné
Goalkeeper
- mar 7, 2002
LE Havre
mar 7, 2002
jan 19, 2024
Loan
LE Havre
jan 19, 2024 Loan
player photo
Alioune Ba
Defender
- nov 7, 1989
Manisa BBSK
nov 7, 1989
jan 8, 2024
Manisa BBSK
jan 8, 2024
player photo
Gaëtan Courtet
Forward
- feb 22, 1989
Guingamp
feb 22, 1989
jan 2, 2024
Guingamp
jan 2, 2024
player photo
Loïc Anthony Bessilé
Defender
- feb 19, 1999
Charleroi
feb 19, 1999
jan 1, 2024
Free
Charleroi
jan 1, 2024 Free
player photo
Aïman Maurer
Forward
- sep 25, 2004
Clermont Foot
sep 25, 2004
jan 1, 2024
Loan
Clermont Foot
jan 1, 2024 Loan
player photo
Achraf Laâziri
Defender
- jul 8, 2003
Lyon
jul 8, 2003
nov 18, 2023
Loan
Lyon
nov 18, 2023 Loan
player photo
Jean-Philippe Gbamin
Midfielder
- sep 25, 1995
Everton
sep 25, 1995
nov 7, 2023
Everton
nov 7, 2023
Departures
Spiller
Club In
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club In / Transfer Date / Fee
player photo
Hugo Gambor
Defender
- des 30, 2002
Gent
des 30, 2002
feb 1, 2024
Gent
feb 1, 2024
player photo
Alain Mouya Ipiélé
Forward
- aug 20, 1997
Martigues
aug 20, 1997
jan 31, 2024
Martigues
jan 31, 2024
player photo
Amadou Ba-Sy
Forward
- jun 8, 2001
Vizela
jun 8, 2001
jan 18, 2024
Vizela
jan 18, 2024
sommervindu
Arrivals
Spiller
Club Out
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club Out / Transfer Date / Fee
player photo
Nehemiah Fernandez-Veliz
Defender
- des 11, 2004
Sparta-KT
des 11, 2004
sep 1, 2023
Free
Sparta-KT
sep 1, 2023 Free
player photo
Billy Dawson Koumetio
Defender
- nov 14, 2002
Liverpool
nov 14, 2002
aug 29, 2023
Loan
Liverpool
aug 29, 2023 Loan
player photo
Elhadj Abdourahamane Bah
Forward
- aug 22, 2001
Samsunspor
aug 22, 2001
aug 8, 2023
Loan
Samsunspor
aug 8, 2023 Loan
player photo
Moussa Guel
Forward
- jun 23, 1999
Samsunspor
jun 23, 1999
aug 2, 2023
Loan
Samsunspor
aug 2, 2023 Loan
player photo
Lucas Lavallée
Goalkeeper
- feb 18, 2003
Paris Saint Germain
feb 18, 2003
jul 19, 2023
Loan
Paris Saint Germain
jul 19, 2023 Loan
player photo
Rémy Boissier
Midfielder
- feb 22, 1994
Rodez
feb 22, 1994
jul 18, 2023
Free
Rodez
jul 18, 2023 Free
player photo
Ángel Gabriel Orelién González
Forward
- apr 2, 2001
Sporting San Miguelito
apr 2, 2001
jul 14, 2023
Sporting San Miguelito
jul 14, 2023
player photo
Opa Sanganté
Defender
- feb 1, 1991
Chateauroux
feb 1, 1991
jul 12, 2023
Free
Chateauroux
jul 12, 2023 Free
player photo
Armand Erwan Dsihounou Gnanduillet
Forward
- feb 13, 1992
Le Mans
feb 13, 1992
jul 11, 2023
Free
Le Mans
jul 11, 2023 Free
player photo
Bendjaloud Salmata Youssouf
Defender
- feb 11, 1994
Chateauroux
feb 11, 1994
jul 5, 2023
Free
Chateauroux
jul 5, 2023 Free
player photo
T. Vannoye
Defender
-
Francs Borains
jul 1, 2023
Free
Francs Borains
jul 1, 2023 Free
Departures
Spiller
Club In
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club In / Transfer Date / Fee
player photo
Luderic Etonde
Forward
- aug 30, 2000
Stade Briochin
aug 30, 2000
sep 19, 2023
Loan
Stade Briochin
sep 19, 2023 Loan
player photo
Guiry El Hadji Egny
Midfielder
- jun 24, 2002
Gobelins
jun 24, 2002
sep 14, 2023
Loan
Gobelins
sep 14, 2023 Loan
player photo
A. Gricourt
-
Lorient II
aug 25, 2023
Free
Lorient II
aug 25, 2023 Free
player photo
T. Vannoye
Defender
-
Loon-Plage
aug 7, 2023
Free
Loon-Plage
aug 7, 2023 Free
player photo
Geoffrey Kondo
Defender
- mai 2, 2002
Furiani-Agliani
mai 2, 2002
jul 22, 2023
Loan
Furiani-Agliani
jul 22, 2023 Loan
player photo
Leverton Pierre
Midfielder
- mar 9, 1998
Avranches
mar 9, 1998
jul 13, 2023
Free
Avranches
jul 13, 2023 Free
player photo
Joseph Yannick M'Boné
Defender
- apr 16, 1993
Chonburi FC
apr 16, 1993
jul 9, 2023
Chonburi FC
jul 9, 2023
P