Dynamo Dresden

Land
Grunnlagt
1953
Stadion
Club Stats
HjemmeBorteAlle
Spilt181836
Vunnet91019
Draws549
Losses448
HjemmeBorteAlle
Per kampTil sammenPer kampTil sammenPer kampTil sammen
Mål2361.4261.762
Innslupne mål1.2211181.139
Gule kort2.6463.1552.8101
Røde kort00.1101
Clean Sheets0.350.350.310
Hjørnespark4.3783.2573.8135
Feil9.21659.61739.4338
Offsides0.230.8140.517
Skudd9.71747.41348.6308
Skudd på mål4.3783543.7132
Kamper
3. Liga
22 mai 2023
- 19:00
SV Meppen
- -
Dynamo Dresden
3. Liga
27 mai 2023
- 13:30
Dynamo Dresden
- -
VfB Oldenburg
Siste kamper
3. Liga
13 mai 2023
- 14:00
FSV Zwickau
0 1
Dynamo Dresden
3. Liga
6 mai 2023
- 14:00
Dynamo Dresden
3 1
SV Wehen
3. Liga
29 apr 2023
- 14:00
Freiburg II
1 1
Dynamo Dresden
3. Liga
22 apr 2023
- 14:00
Dynamo Dresden
2 1
Waldhof Mannheim
3. Liga
14 apr 2023
- 19:00
FC Saarbrücken
2 0
Dynamo Dresden
3. Liga
8 apr 2023
- 14:00
Dynamo Dresden
2 1
Rot-weiss Essen
3. Liga
2 apr 2023
- 13:00
VfL Osnabruck
0 1
Dynamo Dresden
3. Liga
25 mar 2023
- 15:00
Dynamo Dresden
1 2
Bayreuth
3. Liga
20 mar 2023
- 20:00
FC Ingolstadt 04
2 3
Dynamo Dresden
3. Liga
15 mar 2023
- 20:00
Dynamo Dresden
2 0
MSV Duisburg
Load More spinner
Goalkeepers
Alder
Nasjonalitet
1
Sven Tobias Müller
28
23
Stefan Drljača
24
35
Kevin Broll
KevinBroll
Alder:
28
28
Defenders
Alder
Nasjonalitet
8
Jonathan Meier
24
39
Kevin Ehlers
23
4
Tim Knipping
31
22
Michael Akoto
26
17
Kyrylo Melichenko
24
31
Jakob Lewald
25
15
Claudio Matthias Kammerknecht
24
2
Kyu-Hyun Park
22
14
Paul Lehmann
19
16
Robin Tim Becker
27
Midfielders
Alder
Nasjonalitet
7
Panagiotis Vlachodimos
32
3
Akaki Gogia
AkakiGogia
Alder:
32
32
10
Patrick Weihrauch
30
6
Ahmet-Metin Arslan
30
Jan Rafael Shcherbakovski
23
28
Paul Will
PaulWill
Alder:
25
25
27
Niklas Hauptmann
27
Yannick Stark
33
36
Max Kulke
MaxKulke
Alder:
23
23
20
Julius Kade
JuliusKade
Alder:
24
24
Oliver Batista Meier
23
19
Luca Valentin Herrmann
25
41
Jonas Oehmichen
20
18
Seo Jong-Min
21
Forwards
Alder
Nasjonalitet
Phil Harres
PhilHarres
Alder:
22
22
30
Stefan Kutschke
35
33
Manuel Schäffler
35
32
Christian Joe Conteh
24
9
Dennis Borkowski
22
21
Jakob Lemmer
23
42
J. Hoffmann
-
J.Saliger
-
Coach
Alder
Nasjonalitet
M. Walpurgis
50
Spiller statestikk
 
Overganger
sommervindu
Arrivals
Spiller
Club Out
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club Out / Transfer Date / Fee
player photo
Adrian Markus Fein
Midfielder
- mar 18, 1999
Bayern Munich
mar 18, 1999
jan 31, 2022
Loan
Bayern Munich
jan 31, 2022 Loan
Departures
Spiller
Club In
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club In / Transfer Date / Fee
No data
P