FC Heidenheim

Land
Grunnlagt
1946
Stadion
Club Stats
HjemmeBorteAlle
Spilt171734
Vunnet7310
Draws5712
Losses5712
HjemmeBorteAlle
Per kampTil sammenPer kampTil sammenPer kampTil sammen
Mål1.8301.2201.550
Innslupne mål1.5261.7291.655
Gule kort1.7291.4241.653
Røde kort00.1101
Clean Sheets0.240.120.26
Hjørnespark5.6964.4745170
Feil11.319213.122212.2414
Offsides1.2210.9151.136
Skudd12.62149.215710.9371
Skudd på mål4.1692.8473.4116
Kamper
Siste kamper
Bundesliga
18 mai 2024
- 15:30
FC Heidenheim
4 1
FC Koln
Bundesliga
11 mai 2024
- 15:30
SC Freiburg
1 1
FC Heidenheim
Bundesliga
5 mai 2024
- 19:30
FC Heidenheim
1 1
FSV Mainz 05
Bundesliga
28 apr 2024
- 19:30
SV Darmstadt 98
0 1
FC Heidenheim
Bundesliga
20 apr 2024
- 15:30
FC Heidenheim
1 2
RB Leipzig
Bundesliga
13 apr 2024
- 15:30
VfL BOCHUM
1 1
FC Heidenheim
Bundesliga
6 apr 2024
- 15:30
FC Heidenheim
3 2
Bayern Munich
Bundesliga
31 mar 2024
- 17:30
VfB Stuttgart
3 3
FC Heidenheim
Bundesliga
16 mar 2024
- 15:30
FC Heidenheim
1 1
Borussia Monchengladbach
Bundesliga
9 mar 2024
- 15:30
FC Augsburg
1 0
FC Heidenheim
Load More spinner
Goalkeepers
Alder
Nasjonalitet
Vitus Eicher
33
Kevin Müller
33
Defenders
Alder
Nasjonalitet
Lennard Maloney
24
Norman Theuerkauf
37
Marnon Thomas Busch
29
Patrick Mainka
29
Jonas Föhrenbach
28
Benedikt Gimber
27
Omar Haktab Traoré
26
Tim Siersleben
24
Midfielders
Alder
Nasjonalitet
Adrian Beck
AdrianBeck
Alder:
27
27
Kevin Simone Sessa
23
Jan-Niklas Beste
25
Florian Pick
28
Thomas Leon Keller
24
Jan Schöppner
25
Forwards
Alder
Nasjonalitet
Nikola Dovedan
29
Denis Thomalla
31
Christian Kühlwetter
28
Tim Kleindienst
28
Stefan Schimmer
30
Marvin Pieringer
24
Eren Sami Dinkçi
22
Trener
Alder
Nasjonalitet
F. Schmidt
F.Schmidt
Alder:
50
50
Spiller statestikk
 
Overganger
sommervindu
Arrivals
Spiller
Club Out
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club Out / Transfer Date / Fee
player photo
Marvin Pieringer
Forward
- okt 4, 1999
FC Schalke 04
okt 4, 1999
jul 3, 2023
€ 1.8M
FC Schalke 04
jul 3, 2023 € 1.8M
player photo
Tim Siersleben
Defender
- mar 9, 2000
VfL Wolfsburg
mar 9, 2000
jul 1, 2023
€ 500K
VfL Wolfsburg
jul 1, 2023 € 500K
player photo
Benedikt Gimber
Defender
- feb 19, 1997
Jahn Regensburg
feb 19, 1997
jul 1, 2023
Free
Jahn Regensburg
jul 1, 2023 Free
player photo
Nikola Dovedan
Forward
- jul 6, 1994
Austria Vienna
jul 6, 1994
jul 1, 2023
Free
Austria Vienna
jul 1, 2023 Free
player photo
Eren Sami Dinkçi
Forward
- des 13, 2001
Werder Bremen
des 13, 2001
jul 1, 2023
Loan
Werder Bremen
jul 1, 2023 Loan
player photo
Omar Haktab Traoré
Defender
- feb 4, 1998
VfL Osnabruck
feb 4, 1998
jul 1, 2023
Free
VfL Osnabruck
jul 1, 2023 Free
Departures
Spiller
Club In
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club In / Transfer Date / Fee
player photo
Tim Köther
Midfielder
- feb 22, 2001
MSV Duisburg
feb 22, 2001
aug 30, 2023
Loan
MSV Duisburg
aug 30, 2023 Loan
player photo
L. Schbar
-
Balingen
jul 18, 2023
Free
Balingen
jul 18, 2023 Free
player photo
Dženis Burnić
Midfielder
- mai 22, 1998
Karlsruher SC
mai 22, 1998
jul 17, 2023
Free
Karlsruher SC
jul 17, 2023 Free
player photo
M. Arslan
Midfielder
-
Lokomotive Leipzig
jul 1, 2023
Free
Lokomotive Leipzig
jul 1, 2023 Free
player photo
Merveille Biankadi
Forward
- mai 9, 1995
Arminia Bielefeld
mai 9, 1995
jul 1, 2023
Free
Arminia Bielefeld
jul 1, 2023 Free
player photo
Andreas Geipl
Midfielder
- apr 21, 1992
Jahn Regensburg
apr 21, 1992
jul 1, 2023
Free
Jahn Regensburg
jul 1, 2023 Free
player photo
Marvin Lee Rittmüller
Defender
- mar 7, 1999
Eintracht Braunschweig
mar 7, 1999
jul 1, 2023
Free
Eintracht Braunschweig
jul 1, 2023 Free
P