Fenerbahce

Club Stats
HjemmeBorteAlle
Spilt6612
Vunnet6410
Draws000
Losses022
HjemmeBorteAlle
Per kampTil sammenPer kampTil sammenPer kampTil sammen
Mål3.8231.8112.834
Innslupne mål0.741.591.113
Gule kort2122.2132.125
Røde kort000
Clean Sheets0.320.530.45
Hjørnespark7.2436.5396.882
Feil13.38010.26111.8141
Offsides318318336
Skudd18.511111.56915180
Skudd på mål8483.3205.768
Kamper
Siste kamper
UEFA Europa Conference League
14 des 2023
- 18:45
Fenerbahce
4 0
Spartak Trnava
UEFA Europa Conference League
30 nov 2023
- 21:00
FC Nordsjaelland
6 1
Fenerbahce
UEFA Europa Conference League
9 nov 2023
- 21:00
Ludogorets
2 0
Fenerbahce
UEFA Europa Conference League
26 okt 2023
- 18:45
Fenerbahce
3 1
Ludogorets
UEFA Europa Conference League
5 okt 2023
- 21:00
Spartak Trnava
1 2
Fenerbahce
UEFA Europa Conference League
21 sep 2023
- 18:45
Fenerbahce
3 1
FC Nordsjaelland
UEFA Europa Conference League
31 aug 2023
- 19:00
Twente
0 1
Fenerbahce
UEFA Europa Conference League
24 aug 2023
- 19:00
Fenerbahce
5 1
Twente
UEFA Europa Conference League
17 aug 2023
- 20:15
Maribor
0 3
Fenerbahce
UEFA Europa Conference League
10 aug 2023
- 20:00
Fenerbahce
3 1
Maribor
Load More spinner
Goalkeepers
Alder
Nasjonalitet
Dominik Livaković
29
Altay Bayındır
26
İrfan Can Eğribayat
25
Defenders
Alder
Nasjonalitet
Attila Árpád Szalai
26
Yiğit Efe Demir
19
Gustavo Henrique Vernes
31
Nazım Sangaré
29
Samet Akaydin
30
Rodrigo Nascimento França
28
Ahmet Necat Aydın
19
Yusuf Akcicek
18
Luan Peres Petroni
29
Leonardo Bonucci
37
Serdar Aziz
SerdarAziz
Alder:
33
33
Mert Müldür
25
Çağlar Söyüncü
28
Bright Osayi-Samuel
26
Alexander Kwabena Baidoo Djiku
29
Jayden Quinn Oosterwolde
23
Midfielders
Alder
Nasjonalitet
Sebastian Szymański
25
B. Aydınlık
19
Jo Jin-Ho
JoJin-Ho
Alder:
20
20
Y. Kocatürk
19
Willian Souza Arão da Silva
32
Lincoln Henrique Oliveira dos Santos
25
Burak Kapacak
24
Bartuğ Elmaz
21
Frederico Rodrigues de Paula Santos
31
Ferdi Erenay Kadıoğlu
24
Miha Zajc
MihaZajc
Alder:
29
29
Rade Krunić
30
İrfan Can Kahveci
28
Mert Hakan Yandaş
29
İsmail Yüksek
25
M. İmre
M.İmre
Alder:
19
19
E. Karayazı
19
Z. Dursun
Z.Dursun
Alder:
18
18
Miguel Crespo da Silva
27
Forwards
Alder
Nasjonalitet
Dušan Tadić
35
João Pedro Geraldino dos Santos Galvão
32
Diego Martín Rossi Marachlian
26
Cengiz Ünder
26
Ryan Kent
RyanKent
Alder:
27
27
Michy Batshuayi-Atunga
30
Joshua Christian Kojo King
32
Serdar Dursun
32
Emre Mor
EmreMor
Alder:
26
26
Edin Džeko
EdinDžeko
Alder:
38
38
Mehmet Umut Nayir
30
Trener
Alder
Nasjonalitet
Jorge Jesus
JorgeJesus
Alder:
69
69
Spiller statestikk
 
Overganger
vintervindu
Arrivals
Spiller
Club Out
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club Out / Transfer Date / Fee
player photo
Gustavo Henrique Vernes
Defender
- mar 24, 1993
Flamengo
mar 24, 1993
jul 1, 2023
Flamengo
jul 1, 2023
Departures
Spiller
Club In
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club In / Transfer Date / Fee
player photo
João Pedro Geraldino dos Santos Galvão
Forward
- mar 9, 1992
Gremio
mar 9, 1992
aug 2, 2023
Loan
Gremio
aug 2, 2023 Loan
player photo
Enner Remberto Valencia Lastra
Forward
- nov 4, 1989
Internacional
nov 4, 1989
jul 3, 2023
Free
Internacional
jul 3, 2023 Free
sommervindu
Arrivals
Spiller
Club Out
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club Out / Transfer Date / Fee
No data
Departures
Spiller
Club In
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club In / Transfer Date / Fee
player photo
Paolo Mauricio Lemos Merladett
Defender
- des 28, 1995
Atletico-MG
des 28, 1995
feb 17, 2023
Atletico-MG
feb 17, 2023
player photo
İsak Vural
Midfielder
- mai 28, 2006
Hammarby FF
mai 28, 2006
feb 4, 2023
Free
Hammarby FF
feb 4, 2023 Free
P