Hertha Berlin

Land
Grunnlagt
1892
Stadion
Club Stats
HjemmeBorteAlle
Spilt171734
Vunnet8513
Draws639
Losses3912
HjemmeBorteAlle
Per kampTil sammenPer kampTil sammenPer kampTil sammen
Mål2.5431.526269
Innslupne mål1.3222.2371.759
Gule kort1.9331.8301.963
Røde kort0.120.120.14
Clean Sheets0.240.110.15
Hjørnespark4.5764.6784.5154
Feil12.421111.519612407
Offsides2341.8311.965
Skudd13.122212.621412.8436
Skudd på mål5.4924.6785170
Kamper
Siste kamper
2. Bundesliga
19 mai 2024
- 15:30
VfL Osnabruck
2 1
Hertha Berlin
2. Bundesliga
11 mai 2024
- 13:00
Hertha Berlin
3 1
FC Kaiserslautern
2. Bundesliga
5 mai 2024
- 13:30
SV Elversberg
4 2
Hertha Berlin
2. Bundesliga
26 apr 2024
- 18:30
Hertha Berlin
1 1
Hannover 96
2. Bundesliga
21 apr 2024
- 13:30
Karlsruher SC
3 2
Hertha Berlin
2. Bundesliga
12 apr 2024
- 18:30
Hertha Berlin
4 0
Hansa Rostock
2. Bundesliga
5 apr 2024
- 18:30
SC Paderborn 07
2 3
Hertha Berlin
2. Bundesliga
30 mar 2024
- 20:30
Hertha Berlin
3 3
FC Nurnberg
2. Bundesliga
17 mar 2024
- 13:30
Hertha Berlin
5 2
FC Schalke 04
2. Bundesliga
10 mar 2024
- 13:30
FC St. Pauli
2 0
Hertha Berlin
Load More spinner
Goalkeepers
Alder
Nasjonalitet
Oliver Christensen
25
Marius Gersbeck
28
Tjark Ernst
TjarkErnst
Alder:
21
21
Robert Kwasigroch
19
Defenders
Alder
Nasjonalitet
Anderson-Lenda Lucoqui
26
Filip Uremović
27
Toni Andreas Leistner
33
Marc Oliver Kempf
29
Deyovaisio Zeefuik
26
Márton Dárdai
22
Linus Jasper Gechter
20
Tim Hoffmann
-
Pascal Klemens
19
Jonjoe Kenny
27
Peter Pekarík
37
Michał Karbownik
23
Midfielders
Alder
Nasjonalitet
Suat Serdar
SuatSerdar
Alder:
27
27
Andreas Bouchalakis
31
Jeremy Dudziak
28
Aymen Barkok
26
Bilal Hussein
24
Veit Stange
VeitStange
Alder:
20
20
B. Dárdai
B.Dárdai
Alder:
18
18
Forwards
Alder
Nasjonalitet
Marco Richter
26
Palkó Dárdai
25
Haris Tabaković
29
Derry Lionel Scherhant
21
Gustav Ørsøe Christensen
19
Ibrahim Maza
18
Smail Prevljak
29
Fabian Reese
26
Florian Niederlechner
33
Nader El-Jindaoui
27
Marten Winkler
21
Trener
Alder
Nasjonalitet
P. Dárdai
P.Dárdai
Alder:
48
48
Spiller statestikk
 
Overganger
vintervindu
Arrivals
Spiller
Club Out
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club Out / Transfer Date / Fee
player photo
Bradley Ibrahim
Midfielder
- okt 21, 2004
Arsenal
okt 21, 2004
feb 1, 2024
Arsenal
feb 1, 2024
player photo
Aymen Barkok
Midfielder
- mai 21, 1998
FSV Mainz 05
mai 21, 1998
jan 18, 2024
Loan
FSV Mainz 05
jan 18, 2024 Loan
Departures
Spiller
Club In
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club In / Transfer Date / Fee
player photo
Kélian Nsona Wa Saka
Forward
- mai 11, 2002
Žilina
mai 11, 2002
feb 8, 2024
Žilina
feb 8, 2024
player photo
Anderson-Lenda Lucoqui
Defender
- jul 6, 1997
Eintracht Braunschweig
jul 6, 1997
feb 1, 2024
Eintracht Braunschweig
feb 1, 2024
sommervindu
Arrivals
Spiller
Club Out
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club Out / Transfer Date / Fee
player photo
Andreas Bouchalakis
Midfielder
- apr 5, 1993
Olympiakos Piraeus
apr 5, 1993
aug 31, 2023
Olympiakos Piraeus
aug 31, 2023
player photo
Michał Karbownik
Defender
- mar 13, 2001
Brighton
mar 13, 2001
aug 8, 2023
Brighton
aug 8, 2023
player photo
Haris Tabaković
Forward
- jun 20, 1994
Austria Vienna
jun 20, 1994
aug 1, 2023
€ 500K
Austria Vienna
aug 1, 2023 € 500K
player photo
Palkó Dárdai
Midfielder
- apr 24, 1999
Videoton FC
apr 24, 1999
jul 25, 2023
€ N/A
Videoton FC
jul 25, 2023 € N/A
player photo
Anderson-Lenda Lucoqui
Defender
- jul 6, 1997
FSV Mainz 05
jul 6, 1997
jul 25, 2023
Free
FSV Mainz 05
jul 25, 2023 Free
player photo
Smail Prevljak
Forward
- mai 10, 1995
AS Eupen
mai 10, 1995
jul 18, 2023
Free
AS Eupen
jul 18, 2023 Free
player photo
Toni Andreas Leistner
Defender
- aug 19, 1990
St. Truiden
aug 19, 1990
jul 7, 2023
Free
St. Truiden
jul 7, 2023 Free
player photo
Myziane Maolida
Forward
- feb 14, 1999
Reims
feb 14, 1999
jul 1, 2023
Reims
jul 1, 2023
player photo
Luca Wollschläger
Forward
- feb 8, 2003
Rot-weiss Essen
feb 8, 2003
jul 1, 2023
Rot-weiss Essen
jul 1, 2023
player photo
Gustav Ørsøe Christensen
Forward
- sep 7, 2004
FC Midtjylland
sep 7, 2004
jul 1, 2023
Free
FC Midtjylland
jul 1, 2023 Free
player photo
Marten Winkler
Forward
- okt 31, 2002
Waldhof Mannheim
okt 31, 2002
jul 1, 2023
Waldhof Mannheim
jul 1, 2023
player photo
Fabian Reese
Forward
- nov 29, 1997
Holstein Kiel
nov 29, 1997
jul 1, 2023
Free
Holstein Kiel
jul 1, 2023 Free
player photo
Jeremy Dudziak
Midfielder
- aug 28, 1995
SpVgg Greuther Furth
aug 28, 1995
jul 1, 2023
SpVgg Greuther Furth
jul 1, 2023
player photo
Marius Gersbeck
Goalkeeper
- jun 20, 1995
Karlsruher SC
jun 20, 1995
jul 1, 2023
€ 300K
Karlsruher SC
jul 1, 2023 € 300K
player photo
Linus Jasper Gechter
Defender
- feb 27, 2004
Eintracht Braunschweig
feb 27, 2004
jul 1, 2023
Eintracht Braunschweig
jul 1, 2023
player photo
Deyovaisio Zeefuik
Defender
- mar 11, 1998
Verona
mar 11, 1998
jul 1, 2023
Verona
jul 1, 2023
Departures
Spiller
Club In
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club In / Transfer Date / Fee
player photo
E. Aksakal
Forward
- okt 1, 2001
Goztepe
okt 1, 2001
sep 15, 2023
Loan
Goztepe
sep 15, 2023 Loan
player photo
Stevan Jovetić
Forward
- nov 2, 1989
Olympiakos Piraeus
nov 2, 1989
sep 4, 2023
Free
Olympiakos Piraeus
sep 4, 2023 Free
player photo
Julian Eitschberger
Defender
- mar 5, 2004
Hallescher FC
mar 5, 2004
sep 1, 2023
Loan
Hallescher FC
sep 1, 2023 Loan
player photo
Filip Uremović
Defender
- feb 11, 1997
HNK Hajduk Split
feb 11, 1997
aug 31, 2023
Free
HNK Hajduk Split
aug 31, 2023 Free
player photo
Dodi Lukébakio Ngandoli
Forward
- sep 24, 1997
Sevilla
sep 24, 1997
aug 24, 2023
€ 10M
Sevilla
aug 24, 2023 € 10M
player photo
Marco Richter
Forward
- nov 24, 1997
FSV Mainz 05
nov 24, 1997
aug 22, 2023
€ 3M
FSV Mainz 05
aug 22, 2023 € 3M
player photo
Suat Serdar
Midfielder
- apr 11, 1997
Verona
apr 11, 1997
aug 22, 2023
Loan
Verona
aug 22, 2023 Loan
player photo
Oliver Christensen
Goalkeeper
- mar 22, 1999
Fiorentina
mar 22, 1999
aug 10, 2023
€ 4.5M
Fiorentina
aug 10, 2023 € 4.5M
player photo
Aka Wilfried Kanga
Forward
- feb 21, 1998
Standard Liege
feb 21, 1998
aug 7, 2023
Loan
Standard Liege
aug 7, 2023 Loan
player photo
Alexander Schwolow
Goalkeeper
- jun 2, 1992
Union Berlin
jun 2, 1992
jul 26, 2023
Free
Union Berlin
jul 26, 2023 Free
player photo
Lucas Simon Pierre Tousart
Midfielder
- apr 29, 1997
Union Berlin
apr 29, 1997
jul 19, 2023
€ 3M
Union Berlin
jul 19, 2023 € 3M
player photo
Krzysztof Piątek
Forward
- jul 1, 1995
Istanbul Basaksehir
jul 1, 1995
jul 18, 2023
Istanbul Basaksehir
jul 18, 2023
player photo
Ngankam Jessic Gaïtan Ngankam
Forward
- jul 20, 2000
Eintracht Frankfurt
jul 20, 2000
jul 14, 2023
€ 4M
Eintracht Frankfurt
jul 14, 2023 € 4M
player photo
Tolga Ciğerci
Midfielder
- mar 23, 1992
Ankaragucu
mar 23, 1992
jul 11, 2023
€ 350K
Ankaragucu
jul 11, 2023 € 350K
player photo
Maximilian Mittelstädt
Defender
- mar 18, 1997
VfB Stuttgart
mar 18, 1997
jul 1, 2023
€ 500K
VfB Stuttgart
jul 1, 2023 € 500K
player photo
Omar Federico Alderete Fernández
Defender
- des 26, 1996
Getafe
des 26, 1996
jul 1, 2023
€ 4M
Getafe
jul 1, 2023 € 4M
P