Hibernian

Land
Grunnlagt
1875
Stadion
Club Stats
HjemmeBorteAlle
Spilt171633
Vunnet639
Draws4812
Losses7512
HjemmeBorteAlle
Per kampTil sammenPer kampTil sammenPer kampTil sammen
Mål1.3221.4221.344
Innslupne mål1.3221.8291.551
Gule kort1.4242.3371.861
Røde kort00.1101
Clean Sheets0.470.120.39
Hjørnespark6.21053.6584.9163
Feil9.31589.31499.3307
Offsides1.4241.6261.550
Skudd11.92028.814010.4342
Skudd på mål4.4753.3523.8127
Kamper
Siste kamper
Premiership
13 apr 2024
- 16:00
Motherwell
1 1
Hibernian
Premiership
6 apr 2024
- 16:00
Hibernian
1 2
ST Johnstone
Premiership
30 mar 2024
- 16:00
Rangers
3 1
Hibernian
Premiership
16 mar 2024
- 16:00
Hibernian
3 0
Livingston
Premiership
13 mar 2024
- 20:45
Ross County
2 2
Hibernian
Premiership
2 mar 2024
- 16:00
Hibernian
2 0
Ross County
Premiership
28 feb 2024
- 20:45
Heart OF Midlothian
1 1
Hibernian
Premiership
24 feb 2024
- 16:00
Hibernian
2 1
Dundee
Premiership
17 feb 2024
- 16:00
Aberdeen
2 2
Hibernian
Premiership
7 feb 2024
- 21:00
Hibernian
1 2
Celtic
Load More spinner
Goalkeepers
Alder
Nasjonalitet
Maksymilian Pawel Boruc
21
David James Marshall
39
Joseph Luke Wollacott
27
Defenders
Alder
Nasjonalitet
Riley-Jay Harbottle
23
Allan Michaël Delferrière
22
Rocky Bushiri Kisonga
24
Lewis Allan Stevenson
36
Christopher Cadden
27
Jordan John Obita
30
William Thomas Fish
21
Nectarios Triantis
21
Rory Whittaker
16
Lewis Miller
23
Paul Thomas Hanlon
34
Kanayochukwu Megwa
20
Midfielders
Alder
Nasjonalitet
Ewan Henderson
24
Rudi Allan Molotnikov
18
Reuben McAllister
18
Luke Ayodele Amos
27
Jake Billy Doyle-Hayes
25
Emiliano Marcondes Camargo Hansen
29
Joseph Peter Newell
31
Dylan James Christopher Levitt
23
Josh Campbell
24
Nathan Daniel Moriah-Welsh
22
Jacob MacIntyre
18
James Alexander Jeggo
32
Forwards
Alder
Nasjonalitet
Glenville Adam James Le Fondre
37
Christian Rhys Doidge
31
Elias Hoff Melkersen
21
Harry McKirdy
27
Jair Veiga Vieira Tavares
23
Josh Landers
17
Thody Élie Youan
25
Myziane Maolida
25
Dylan Vente
DylanVente
Alder:
25
25
Martin Callie Boyle
31
Eliezer Mayenda Dossou
19
Daniel Mackay
23
Trener
Alder
Nasjonalitet
L. Johnson
L.Johnson
Alder:
42
42
Spiller statestikk
 
Overganger
vintervindu
Arrivals
Spiller
Club Out
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club Out / Transfer Date / Fee
player photo
Eliezer Mayenda Dossou
Forward
- mai 8, 2005
Sunderland
mai 8, 2005
feb 1, 2024
Loan
Sunderland
feb 1, 2024 Loan
player photo
Nectarios Triantis
Defender
- mai 11, 2003
Sunderland
mai 11, 2003
feb 1, 2024
Loan
Sunderland
feb 1, 2024 Loan
player photo
Emiliano Marcondes Camargo Hansen
Forward
- mar 9, 1995
Bournemouth
mar 9, 1995
jan 22, 2024
Loan
Bournemouth
jan 22, 2024 Loan
player photo
Myziane Maolida
Forward
- feb 14, 1999
Hertha BSC U21
feb 14, 1999
jan 18, 2024
Loan
Hertha BSC U21
jan 18, 2024 Loan
player photo
Kanayochukwu Megwa
Defender
- jan 23, 2004
Airdrie United
jan 23, 2004
jan 18, 2024
Airdrie United
jan 18, 2024
Departures
Spiller
Club In
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club In / Transfer Date / Fee
player photo
B. Nunn
-
Motherwell W
mar 1, 2024
Loan
Motherwell W
mar 1, 2024 Loan
player photo
Jacob Blaney
Defender
- sep 8, 2004
East Fife
sep 8, 2004
feb 29, 2024
Loan
East Fife
feb 29, 2024 Loan
player photo
Rudi Allan Molotnikov
Midfielder
- mai 23, 2006
Stirling Albion
mai 23, 2006
feb 29, 2024
Loan
Stirling Albion
feb 29, 2024 Loan
player photo
Rudi Allan Molotnikov
Midfielder
- mai 23, 2006
Stirling Albion
mai 23, 2006
feb 28, 2024
Loan
Stirling Albion
feb 28, 2024 Loan
player photo
Kanayochukwu Megwa
Defender
- jan 23, 2004
Airdrie United
jan 23, 2004
feb 21, 2024
Loan
Airdrie United
feb 21, 2024 Loan
player photo
Oscar MacIntyre
Defender
- jul 23, 2004
Annan Athletic
jul 23, 2004
feb 15, 2024
Loan
Annan Athletic
feb 15, 2024 Loan
player photo
Elias Hoff Melkersen
Forward
- des 31, 2002
Strømsgodset
des 31, 2002
jan 31, 2024
Strømsgodset
jan 31, 2024
player photo
James Alexander Jeggo
Midfielder
- feb 12, 1992
Melbourne City
feb 12, 1992
jan 30, 2024
Free
Melbourne City
jan 30, 2024 Free
player photo
Allan Michaël Delferrière
Defender
- mar 3, 2002
Vyškov
mar 3, 2002
jan 23, 2024
Loan
Vyškov
jan 23, 2024 Loan
player photo
Maksymilian Pawel Boruc
Goalkeeper
- nov 15, 2002
Arbroath
nov 15, 2002
jan 23, 2024
Loan
Arbroath
jan 23, 2024 Loan
player photo
Dylan Tait
Midfielder
- des 1, 2001
Falkirk
des 1, 2001
jan 22, 2024
Loan
Falkirk
jan 22, 2024 Loan
player photo
Reuben McAllister
Defender
- mai 15, 2006
Kelty Hearts
mai 15, 2006
jan 5, 2024
Loan
Kelty Hearts
jan 5, 2024 Loan
player photo
A. Tebbett
-
Dundee United W
jan 5, 2024
Dundee United W
jan 5, 2024
sommervindu
Arrivals
Spiller
Club Out
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club Out / Transfer Date / Fee
player photo
Murray Johnson
Goalkeeper
- nov 13, 2004
Queen of the South
nov 13, 2004
aug 4, 2023
Queen of the South
aug 4, 2023
player photo
Dylan Vente
Forward
- mai 9, 1999
Roda
mai 9, 1999
jul 31, 2023
€ 818K
Roda
jul 31, 2023 € 818K
player photo
William Thomas Fish
Defender
- feb 17, 2003
Manchester United
feb 17, 2003
jul 27, 2023
Loan
Manchester United
jul 27, 2023 Loan
player photo
Riley-Jay Harbottle
Defender
- sep 26, 2000
Nottingham Forest U21
sep 26, 2000
jul 18, 2023
Free
Nottingham Forest U21
jul 18, 2023 Free
player photo
Dylan James Christopher Levitt
Midfielder
- nov 17, 2000
Dundee Utd
nov 17, 2000
jul 5, 2023
€ 350K
Dundee Utd
jul 5, 2023 € 350K
player photo
Elias Hoff Melkersen
Forward
- des 31, 2002
Sparta Rotterdam
des 31, 2002
jul 1, 2023
Sparta Rotterdam
jul 1, 2023
player photo
Maksymilian Pawel Boruc
Goalkeeper
- nov 15, 2002
Slask Wroclaw
nov 15, 2002
jul 1, 2023
Slask Wroclaw
jul 1, 2023
player photo
Nohan Kenneh
Midfielder
- jan 10, 2003
Ross County
jan 10, 2003
jul 1, 2023
Ross County
jul 1, 2023
player photo
Daniel Mackay
Midfielder
- apr 19, 2001
Inverness CT
apr 19, 2001
jul 1, 2023
Inverness CT
jul 1, 2023
player photo
T. Bowie
-
Celtic W
jun 26, 2023
Free
Celtic W
jun 26, 2023 Free
player photo
Glenville Adam James Le Fondre
Forward
- des 2, 1986
Sydney
des 2, 1986
jun 16, 2023
Sydney
jun 16, 2023
player photo
Thody Élie Youan
Forward
- apr 7, 1999
FC ST. Gallen
apr 7, 1999
jun 14, 2023
FC ST. Gallen
jun 14, 2023
player photo
Christian Rhys Doidge
Forward
- aug 25, 1992
Kilmarnock
aug 25, 1992
jun 1, 2023
Kilmarnock
jun 1, 2023
player photo
Maciej Kevin Dąbrowski
Goalkeeper
- jun 9, 1998
Queen of the South
jun 9, 1998
jun 1, 2023
Queen of the South
jun 1, 2023
player photo
Dylan Tait
Midfielder
- des 1, 2001
Arbroath
des 1, 2001
jun 1, 2023
Arbroath
jun 1, 2023
player photo
Allan Michaël Delferrière
Defender
- mar 3, 2002
Edinburgh City
mar 3, 2002
apr 21, 2023
Free
Edinburgh City
apr 21, 2023 Free
Departures
Spiller
Club In
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club In / Transfer Date / Fee
player photo
Kanayochukwu Megwa
Defender
- jan 23, 2004
Airdrie United
jan 23, 2004
sep 21, 2023
Loan
Airdrie United
sep 21, 2023 Loan
player photo
Ewan Henderson
Midfielder
- mar 27, 2000
Oostende
mar 27, 2000
aug 25, 2023
Loan
Oostende
aug 25, 2023 Loan
player photo
Daniel Mackay
Midfielder
- apr 19, 2001
Livingston
apr 19, 2001
aug 4, 2023
Loan
Livingston
aug 4, 2023 Loan
player photo
Aiden John McGeady
Midfielder
- apr 4, 1986
Ayr Utd
apr 4, 1986
jul 21, 2023
Free
Ayr Utd
jul 21, 2023 Free
player photo
Marijan Čabraja
Defender
- feb 25, 1997
HNK Rijeka
feb 25, 1997
jul 1, 2023
Free
HNK Rijeka
jul 1, 2023 Free
player photo
Kyle Martin Magennis
Midfielder
- aug 26, 1998
Kilmarnock
aug 26, 1998
jul 1, 2023
Kilmarnock
jul 1, 2023
player photo
Josh O'Connor
Forward
- jun 16, 2004
Airdrie United
jun 16, 2004
jul 1, 2023
Loan
Airdrie United
jul 1, 2023 Loan
player photo
Murray Aiken
Midfielder
- nov 14, 2004
Airdrie United
nov 14, 2004
jul 1, 2023
Loan
Airdrie United
jul 1, 2023 Loan
player photo
Mykola Kukharevych
Forward
- jul 1, 2001
Estac Troyes
jul 1, 2001
jul 1, 2023
Estac Troyes
jul 1, 2023
player photo
William Thomas Fish
Defender
- feb 17, 2003
Manchester United
feb 17, 2003
jul 1, 2023
Manchester United
jul 1, 2023
player photo
Maciej Kevin Dąbrowski
Goalkeeper
- jun 9, 1998
Raith Rovers
jun 9, 1998
jun 14, 2023
Free
Raith Rovers
jun 14, 2023 Free
player photo
Michael James Devlin
Defender
- okt 3, 1993
Livingston
okt 3, 1993
jun 14, 2023
Free
Livingston
jun 14, 2023 Free
player photo
Thody Élie Youan
Forward
- apr 7, 1999
FC ST. Gallen
apr 7, 1999
jun 13, 2023
FC ST. Gallen
jun 13, 2023
player photo
Murray Johnson
Goalkeeper
- nov 13, 2004
Queen of the South
nov 13, 2004
jun 13, 2023
Loan
Queen of the South
jun 13, 2023 Loan
player photo
Conrad Jaden Egan-Riley
Defender
- jan 2, 2003
Burnley
jan 2, 2003
jun 1, 2023
Burnley
jun 1, 2023
P