Holstein Kiel

Land
Grunnlagt
1900
Stadion
Club Stats
HjemmeBorteAlle
Spilt141428
Vunnet8917
Draws134
Losses527
HjemmeBorteAlle
Per kampTil sammenPer kampTil sammenPer kampTil sammen
Mål1.927228255
Innslupne mål1.6220.9121.234
Gule kort1.8252.332257
Røde kort0.110.110.12
Clean Sheets0.340.680.412
Hjørnespark6.4905.5776167
Feil12.41731216812.2341
Offsides2.3321.9262.158
Skudd16.623313.418715420
Skudd på mål6.1864.8675.5153
Kamper
2. Bundesliga
13 apr 2024
- 13:00
Holstein Kiel
- -
VfL Osnabruck
2. Bundesliga
20 apr 2024
- 20:30
Hamburger SV
- -
Holstein Kiel
2. Bundesliga
27 apr 2024
- 13:00
Holstein Kiel
- -
FC Kaiserslautern
2. Bundesliga
5 mai 2024
- 13:30
SV Wehen
- -
Holstein Kiel
2. Bundesliga
12 mai 2024
Holstein Kiel
- -
Fortuna Dusseldorf
2. Bundesliga
19 mai 2024
- 15:30
Hannover 96
- -
Holstein Kiel
Siste kamper
2. Bundesliga
6 apr 2024
- 13:00
FC Nurnberg
0 4
Holstein Kiel
2. Bundesliga
30 mar 2024
- 13:00
Holstein Kiel
2 0
Hansa Rostock
2. Bundesliga
16 mar 2024
- 13:00
SV Elversberg
0 2
Holstein Kiel
2. Bundesliga
9 mar 2024
- 13:00
Holstein Kiel
1 0
Karlsruher SC
2. Bundesliga
1 mar 2024
- 18:30
Hertha Berlin
2 2
Holstein Kiel
2. Bundesliga
23 feb 2024
- 18:30
Holstein Kiel
3 4
FC St. Pauli
2. Bundesliga
17 feb 2024
- 13:00
SC Paderborn 07
0 4
Holstein Kiel
2. Bundesliga
11 feb 2024
- 13:30
Holstein Kiel
1 0
FC Schalke 04
2. Bundesliga
2 feb 2024
- 18:30
FC Magdeburg
1 1
Holstein Kiel
2. Bundesliga
28 jan 2024
- 13:30
SpVgg Greuther Furth
2 1
Holstein Kiel
Load More spinner
Goalkeepers
Alder
Nasjonalitet
T. Weiner
T.Weiner
Alder:
25
25
Thomas Dähne
30
Defenders
Alder
Nasjonalitet
L. Rosenboom
22
Marco Komenda
27
Mikkel Kirkeskov Andersen
32
Carl Anders Lorentz Johansson
29
Timo Becker
TimoBecker
Alder:
27
27
C. N. Kleine-Bekel
21
Tom Alexander Rothe
19
Midfielders
Alder
Nasjonalitet
Philipp Sander
26
Patrick Erras
29
Finn-Dominik Porath
27
Marvin Schulz
29
Jonas Sterner
21
N. Remberg
N.Remberg
Alder:
23
23
M. Ivezić
M.Ivezić
Alder:
22
22
A. Wagbe
A.Wagbe
Alder:
20
20
Lewis Harry Holtby
33
Forwards
Alder
Nasjonalitet
Steven Skrzybski
31
Benedikt Pichler
26
Joshua Mees
JoshuaMees
Alder:
27
27
Jann-Fiete Arp
24
Alexander Olof Bernhardsson
25
Hólmbert Aron Briem Friðjónsson
30
Shuto Machino
24
N. Niehoff
N.Niehoff
Alder:
19
19
Chance Ba-Muaka Simakala
27
Trener
Alder
Nasjonalitet
M. Rapp
M.Rapp
Alder:
44
44
Spiller statestikk
 
Overganger
vintervindu
Arrivals
Spiller
Club Out
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club Out / Transfer Date / Fee
player photo
Mikkel Kirkeskov Andersen
Defender
- sep 5, 1991
Zaglebie Lubin
sep 5, 1991
jan 24, 2024
Free
Zaglebie Lubin
jan 24, 2024 Free
player photo
Alexander Olof Bernhardsson
Forward
- sep 8, 1998
IF elfsborg
sep 8, 1998
jan 22, 2024
€ 600K
IF elfsborg
jan 22, 2024 € 600K
Departures
Spiller
Club In
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club In / Transfer Date / Fee
player photo
Chance Ba-Muaka Simakala
Forward
- jan 28, 1997
FC Kaiserslautern
jan 28, 1997
jan 2, 2024
Loan
FC Kaiserslautern
jan 2, 2024 Loan
player photo
Lio Rothenhagen
-
Holstein Kiel II
nov 24, 2023
Holstein Kiel II
nov 24, 2023
sommervindu
Arrivals
Spiller
Club Out
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club Out / Transfer Date / Fee
player photo
L. Rosenboom
Defender
- jan 19, 2002
Werder Bremen
jan 19, 2002
jul 1, 2023
Free
Werder Bremen
jul 1, 2023 Free
player photo
Joshua Mees
Midfielder
- apr 15, 1996
Jahn Regensburg
apr 15, 1996
jul 1, 2023
Jahn Regensburg
jul 1, 2023
player photo
A. Wagbe
Midfielder
- feb 4, 2004
Sparta-KT
feb 4, 2004
jul 1, 2023
Sparta-KT
jul 1, 2023
player photo
N. Remberg
Midfielder
- jun 19, 2000
Preussen Munster
jun 19, 2000
jul 1, 2023
€ 120K
Preussen Munster
jul 1, 2023 € 120K
player photo
M. Ivezić
Midfielder
- des 2, 2001
FK Vozdovac
des 2, 2001
jul 1, 2023
250K
FK Vozdovac
jul 1, 2023 250K
player photo
Juan Nicolás Carrera Zarzar
Defender
- mai 6, 2002
FSV Zwickau
mai 6, 2002
jul 1, 2023
FSV Zwickau
jul 1, 2023
player photo
Marcel Engelhardt
Goalkeeper
- apr 5, 1993
FSV Zwickau
apr 5, 1993
jul 1, 2023
Free
FSV Zwickau
jul 1, 2023 Free
player photo
Chance Ba-Muaka Simakala
Forward
- jan 28, 1997
VfL Osnabruck
jan 28, 1997
jul 1, 2023
Free
VfL Osnabruck
jul 1, 2023 Free
player photo
Tom Alexander Rothe
Defender
- okt 29, 2004
Borussia Dortmund
okt 29, 2004
jul 1, 2023
Loan
Borussia Dortmund
jul 1, 2023 Loan
Departures
Spiller
Club In
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club In / Transfer Date / Fee
player photo
Mikkel Kirkeskov Andersen
Defender
- sep 5, 1991
Zaglebie Lubin
sep 5, 1991
jul 31, 2023
Free
Zaglebie Lubin
jul 31, 2023 Free
player photo
Stefan Thesker
Defender
- apr 11, 1991
SKN ST. Polten
apr 11, 1991
jul 11, 2023
Free
SKN ST. Polten
jul 11, 2023 Free
player photo
Simon Lorenz
Defender
- mar 30, 1997
FC Ingolstadt 04
mar 30, 1997
jul 5, 2023
Free
FC Ingolstadt 04
jul 5, 2023 Free
player photo
E. Gueye
-
SV Drochtersen/assel
jul 3, 2023
Free
SV Drochtersen/assel
jul 3, 2023 Free
player photo
Hauke Finn Wahl
Defender
- apr 15, 1994
FC St. Pauli
apr 15, 1994
jul 1, 2023
Free
FC St. Pauli
jul 1, 2023 Free
player photo
Fabian Reese
Forward
- nov 29, 1997
Hertha Berlin
nov 29, 1997
jul 1, 2023
Free
Hertha Berlin
jul 1, 2023 Free
player photo
Noah Awuku
Forward
- jan 9, 2000
Eintracht Norderstedt
jan 9, 2000
jul 1, 2023
Eintracht Norderstedt
jul 1, 2023
player photo
Marcel Benger
Defender
- jul 2, 1998
Verl
jul 2, 1998
jul 1, 2023
Free
Verl
jul 1, 2023 Free
player photo
Alexander Mühling
Midfielder
- sep 5, 1992
SV Sandhausen
sep 5, 1992
jul 1, 2023
Free
SV Sandhausen
jul 1, 2023 Free
player photo
Kwasi Okyere Wriedt
Forward
- jul 10, 1994
VfL Osnabruck
jul 10, 1994
jul 1, 2023
Loan
VfL Osnabruck
jul 1, 2023 Loan
player photo
Ahmet-Metin Arslan
Midfielder
- mar 30, 1994
FC Magdeburg
mar 30, 1994
jul 1, 2023
€ 400K
FC Magdeburg
jul 1, 2023 € 400K
P