Jahn Regensburg

Land
Grunnlagt
2000
Stadion
Club Stats
HjemmeBorteAlle
Spilt171734
Vunnet448
Draws707
Losses61319
HjemmeBorteAlle
Per kampTil sammenPer kampTil sammenPer kampTil sammen
Mål117117134
Innslupne mål1.6281.8301.758
Gule kort2.5432.7462.689
Røde kort0.110.240.15
Clean Sheets0.460.120.28
Hjørnespark4.9843.5604.2144
Feil13.723312.421113.1444
Offsides2.3392342.173
Skudd11.319211.719911.5391
Skudd på mål3.9663.6613.7127
Kamper
Siste kamper
Bundesliga
28 mai 2023
- 15:30
Jahn Regensburg
2 3
FC Heidenheim
Bundesliga
20 mai 2023
- 13:00
Eintracht Braunschweig
1 2
Jahn Regensburg
Bundesliga
14 mai 2023
- 13:30
Jahn Regensburg
1 5
Hamburger SV
Bundesliga
6 mai 2023
- 13:00
Hansa Rostock
2 0
Jahn Regensburg
Bundesliga
30 apr 2023
- 13:30
SV Sandhausen
2 1
Jahn Regensburg
Bundesliga
23 apr 2023
- 13:30
Jahn Regensburg
0 0
FC Kaiserslautern
Bundesliga
14 apr 2023
- 18:30
SpVgg Greuther Furth
2 1
Jahn Regensburg
Bundesliga
9 apr 2023
- 13:30
Jahn Regensburg
2 2
FC Magdeburg
Bundesliga
1 apr 2023
- 13:00
FC St. Pauli
1 0
Jahn Regensburg
Bundesliga
18 mar 2023
- 14:00
Jahn Regensburg
1 0
SC Paderborn 07
Load More spinner
Goalkeepers
Alder
Nasjonalitet
21
Thorsten Kirschbaum
36
1
Dejan Stojanovic
30
40
Jonas Urbig
JonasUrbig
Alder:
20
20
32
A. Weidinger
26
Defenders
Alder
Nasjonalitet
28
Sebastian Nachreiner
35
6
Benedikt Saller
31
23
Steve Breitkreuz
32
5
Benedikt Gimber
27
20
Leon Guwara
LeonGuwara
Alder:
27
27
33
Jan Elvedi
JanElvedi
Alder:
27
27
24
Scott Fitzgerald Kennedy
27
Midfielders
Alder
Nasjonalitet
15
Sarpreet Singh
25
29
Joshua Mees
JoshuaMees
Alder:
27
27
8
Maximilian Thalhammer
26
30
Christian Viet
25
22
Minos Gouras
25
11
Konrad Faber
26
14
Blendi Idrizi
25
16
Oscar Schönfelder
23
25
B. Zempelin
B.Zempelin
Alder:
24
24
35
C. Schmidt
-
Forwards
Alder
Nasjonalitet
19
Andreas Albers Nielsen
34
7
Nicklas Shipnoski
26
9
Prince-Osei Owusu
27
12
Dario Vizinger
25
18
Aygün Yildirim
29
26
Charalambos Makridis
27
27
Lasse Günther
21
10
Kaan Caliskaner
24
37
B. Fischer
-
39
J. Graf
J.Graf
Alder:
-
-
Coach
Alder
Nasjonalitet
M. Selimbegovic
41
Spiller statestikk
 
Overganger
sommervindu
Arrivals
Spiller
Club Out
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club Out / Transfer Date / Fee
player photo
Dario Vizinger
Forward
- jun 6, 1998
Wolfsberger AC
jun 6, 1998
sep 1, 2022
Loan
Wolfsberger AC
sep 1, 2022 Loan
Departures
Spiller
Club In
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club In / Transfer Date / Fee
No data
P