Karlsruher SC

Land
Grunnlagt
1898
Stadion
Club Stats
HjemmeBorteAlle
Spilt151328
Vunnet8311
Draws549
Losses268
HjemmeBorteAlle
Per kampTil sammenPer kampTil sammenPer kampTil sammen
Mål2.4361.621257
Innslupne mål1.3191.8231.542
Gule kort1.7261.8241.850
Røde kort000
Clean Sheets0.340.220.26
Hjørnespark5.9885.9775.9165
Feil9.113610.81419.9277
Offsides1.8271.5191.646
Skudd16.32451215614.3401
Skudd på mål5.5825.3695.4151
Kamper
2. Bundesliga
13 apr 2024
- 13:00
SC Paderborn 07
- -
Karlsruher SC
2. Bundesliga
21 apr 2024
- 13:30
Karlsruher SC
- -
Hertha Berlin
2. Bundesliga
28 apr 2024
- 13:30
FC Nurnberg
- -
Karlsruher SC
2. Bundesliga
4 mai 2024
- 13:00
Hansa Rostock
- -
Karlsruher SC
2. Bundesliga
12 mai 2024
- 13:30
Karlsruher SC
- -
Hannover 96
2. Bundesliga
19 mai 2024
- 15:30
SV Elversberg
- -
Karlsruher SC
Siste kamper
2. Bundesliga
6 apr 2024
- 20:30
Karlsruher SC
2 1
FC St. Pauli
2. Bundesliga
31 mar 2024
- 13:30
FC Schalke 04
0 0
Karlsruher SC
2. Bundesliga
17 mar 2024
- 13:30
Karlsruher SC
7 0
FC Magdeburg
2. Bundesliga
9 mar 2024
- 13:00
Holstein Kiel
1 0
Karlsruher SC
2. Bundesliga
2 mar 2024
- 20:30
Karlsruher SC
4 0
SpVgg Greuther Furth
2. Bundesliga
24 feb 2024
- 13:00
FC Kaiserslautern
0 4
Karlsruher SC
2. Bundesliga
17 feb 2024
- 20:30
Karlsruher SC
2 2
Fortuna Dusseldorf
2. Bundesliga
10 feb 2024
- 13:00
Eintracht Braunschweig
2 0
Karlsruher SC
2. Bundesliga
2 feb 2024
- 18:30
Karlsruher SC
2 2
SV Wehen
2. Bundesliga
28 jan 2024
- 13:30
Hamburger SV
3 4
Karlsruher SC
Load More spinner
Goalkeepers
Alder
Nasjonalitet
Patrick Drewes
31
Defenders
Alder
Nasjonalitet
Philip Heise
32
Marcel Franke
31
Sebastian Alexander Jung
33
Robin Bormuth
28
Daniel Brosinski
35
Christoph Kobald
26
Marco Thiede
31
David Herold
21
Marcel Beifus
21
Midfielders
Alder
Nasjonalitet
Nicolai Rapp
27
Dženis Burnić
25
Lars Edi Stindl
35
Marvin Wanitzek
30
Paul Nebel
PaulNebel
Alder:
21
21
Tim Rossmann
20
E. Öztürk
E.Öztürk
Alder:
19
19
Ali Eren Ersungur
18
Louey Ben Farhat
-
Leon Jensen
LeonJensen
Alder:
26
26
Jérôme Gondorf
35
Forwards
Alder
Nasjonalitet
Budu Zivzivadze
30
Fabian Schleusener
32
Igor Matanović
21
S. Marino
S.Marino
Alder:
20
20
Trener
Alder
Nasjonalitet
C. Eichner
C.Eichner
Alder:
41
41
Spiller statestikk
 
Overganger
vintervindu
Arrivals
Spiller
Club Out
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club Out / Transfer Date / Fee
player photo
Nicolai Rapp
Midfielder
- des 13, 1996
Werder Bremen
des 13, 1996
jan 23, 2024
Free
Werder Bremen
jan 23, 2024 Free
Departures
Spiller
Club In
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club In / Transfer Date / Fee
No data
sommervindu
Arrivals
Spiller
Club Out
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club Out / Transfer Date / Fee
player photo
Igor Matanović
Forward
- mar 31, 2003
Eintracht Frankfurt
mar 31, 2003
aug 17, 2023
Loan
Eintracht Frankfurt
aug 17, 2023 Loan
player photo
Dženis Burnić
Midfielder
- mai 22, 1998
FC Heidenheim
mai 22, 1998
jul 17, 2023
Free
FC Heidenheim
jul 17, 2023 Free
player photo
Robin Bormuth
Defender
- sep 19, 1995
SC Paderborn 07
sep 19, 1995
jul 5, 2023
SC Paderborn 07
jul 5, 2023
player photo
Marcel Beifus
Defender
- okt 27, 2002
FC St. Pauli
okt 27, 2002
jul 1, 2023
Free
FC St. Pauli
jul 1, 2023 Free
player photo
Lars Edi Stindl
Midfielder
- aug 26, 1988
Borussia Monchengladbach
aug 26, 1988
jul 1, 2023
Free
Borussia Monchengladbach
jul 1, 2023 Free
player photo
David Herold
Defender
- feb 20, 2003
Bayern Munich
feb 20, 2003
jul 1, 2023
Loan
Bayern Munich
jul 1, 2023 Loan
player photo
Patrick Drewes
Goalkeeper
- feb 4, 1993
SV Sandhausen
feb 4, 1993
jul 1, 2023
Free
SV Sandhausen
jul 1, 2023 Free
player photo
Kelvin Arase
Forward
- jan 15, 1999
Oostende
jan 15, 1999
jul 1, 2023
Oostende
jul 1, 2023
Departures
Spiller
Club In
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club In / Transfer Date / Fee
player photo
S. Marino
Forward
- mar 12, 2004
FC Astoria Walldorf
mar 12, 2004
sep 1, 2023
Loan
FC Astoria Walldorf
sep 1, 2023 Loan
player photo
Kelvin Arase
Forward
- jan 15, 1999
Waldhof Mannheim
jan 15, 1999
aug 11, 2023
Waldhof Mannheim
aug 11, 2023
player photo
Simone Rapp
Forward
- okt 1, 1992
Neuchatel Xamax FC
okt 1, 1992
jul 18, 2023
Neuchatel Xamax FC
jul 18, 2023
player photo
Malik Batmaz
Forward
- mar 17, 2000
Preussen Munster
mar 17, 2000
jul 6, 2023
Preussen Munster
jul 6, 2023
player photo
Stephan Kofi Ambrosius
Defender
- des 18, 1998
Hamburger SV
des 18, 1998
jul 1, 2023
Hamburger SV
jul 1, 2023
player photo
Marius Gersbeck
Goalkeeper
- jun 20, 1995
Hertha Berlin
jun 20, 1995
jul 1, 2023
€ 300K
Hertha Berlin
jul 1, 2023 € 300K
player photo
Tim Breithaupt
Midfielder
- feb 7, 2002
FC Augsburg
feb 7, 2002
jul 1, 2023
€ 2.5M
FC Augsburg
jul 1, 2023 € 2.5M
player photo
Lucas Cueto
Midfielder
- mar 24, 1996
Dynamo Dresden
mar 24, 1996
jul 1, 2023
Free
Dynamo Dresden
jul 1, 2023 Free
player photo
B. Allgeier
-
SSV ULM 1846
jul 1, 2023
Free
SSV ULM 1846
jul 1, 2023 Free
player photo
Dominik Kother
Midfielder
- mar 16, 2000
Jahn Regensburg
mar 16, 2000
jul 1, 2023
Jahn Regensburg
jul 1, 2023
player photo
Florian Ballas
Defender
- jan 8, 1993
Jahn Regensburg
jan 8, 1993
jul 1, 2023
Free
Jahn Regensburg
jul 1, 2023 Free
P