KV Mechelen

Land
Grunnlagt
1904
Stadion
Club Stats
HjemmeBorteAlle
Spilt151530
Vunnet7613
Draws426
Losses4711
HjemmeBorteAlle
Per kampTil sammenPer kampTil sammenPer kampTil sammen
Mål1.5221.1171.339
Innslupne mål0.8121.5221.134
Gule kort1.1171.9291.546
Røde kort000
Clean Sheets0.570.230.310
Hjørnespark5.3793.2484.2127
Feil8.91349.11379271
Offsides2.4361.523259
Skudd13.52029.113711.3339
Skudd på mål4.9743.5534.2127
Kamper
Siste kamper
Jupiler Pro league
17 mar 2024
- 18:30
OH Leuven
1 0
KV Mechelen
Jupiler Pro league
8 mar 2024
- 20:45
KV Mechelen
3 1
KVC Westerlo
Jupiler Pro league
2 mar 2024
- 16:00
Cercle Brugge
2 3
KV Mechelen
Jupiler Pro league
24 feb 2024
- 20:45
KV Mechelen
3 0
Kortrijk
Jupiler Pro league
17 feb 2024
- 20:45
Antwerp
0 1
KV Mechelen
Jupiler Pro league
11 feb 2024
- 16:00
KV Mechelen
1 1
Genk
Jupiler Pro league
4 feb 2024
- 16:00
AS Eupen
0 1
KV Mechelen
Jupiler Pro league
1 feb 2024
- 20:30
KV Mechelen
2 2
Anderlecht
Jupiler Pro league
28 jan 2024
- 19:15
KV Mechelen
3 1
RWDM
Jupiler Pro league
19 jan 2024
- 20:45
Gent
1 2
KV Mechelen
Load More spinner
Goalkeepers
Alder
Nasjonalitet
Yannick Thoelen
33
Gaëtan Coucke
25
Defenders
Alder
Nasjonalitet
Sandy Henny Walsh
29
Jordi Vanlerberghe
27
Dimitri Dominique Lavalée
27
Elias Cobbaut
26
Boli Bolingoli-Mbombo
28
Daam Wonnebald Foulon
25
David Robert Bates
27
Toon Raemaekers
23
R. Belghali
R.Belghali
Alder:
22
22
Munashe Peter Garananga
23
Alec Van Hoorenbeeck
25
Midfielders
Alder
Nasjonalitet
Geoffry Hairemans
32
Rob Schoofs
RobSchoofs
Alder:
30
30
Jannes Van Hecke
22
Mory Konaté
30
Isaac Asante
21
D. Asare
D.Asare
Alder:
-
-
Ngal'ayel Mukau
19
Bilal Bafdili
19
Forwards
Alder
Nasjonalitet
Islam Slimani
36
Abdallah Kerim Mrabti
30
Lion Lauberbach
26
Patrick Pflücke
27
Julien Fontaine Ngoy Bin Cibambi
26
Yonas Malede
24
Norman Jaquy Bassette Van Acker
19
B. Antonio
B.Antonio
Alder:
21
21
Frederic Soelle Soelle
18
Nikola Storm
29
Trener
Alder
Nasjonalitet
S. Defour
S.Defour
Alder:
36
36
Spiller statestikk
 
Overganger
vintervindu
Arrivals
Spiller
Club Out
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club Out / Transfer Date / Fee
player photo
Munashe Peter Garananga
Defender
- jan 18, 2001
Sheriff Tiraspol
jan 18, 2001
feb 1, 2024
Sheriff Tiraspol
feb 1, 2024
player photo
Islam Slimani
Forward
- jun 18, 1988
Coritiba
jun 18, 1988
feb 1, 2024
Free
Coritiba
feb 1, 2024 Free
player photo
N. Rottiers
Defender
-
Helmond Sport
jan 17, 2024
Free
Helmond Sport
jan 17, 2024 Free
player photo
Isaac Asante
Midfielder
- aug 29, 2002
OH Leuven
aug 29, 2002
des 27, 2023
Free
OH Leuven
des 27, 2023 Free
Departures
Spiller
Club In
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club In / Transfer Date / Fee
player photo
Frederic Soelle Soelle
Forward
- des 24, 2005
RWDM
des 24, 2005
feb 1, 2024
€ 300K
RWDM
feb 1, 2024 € 300K
player photo
Yonas Malede
Forward
- nov 14, 1999
Maccabi Tel Aviv
nov 14, 1999
jan 31, 2024
€ 350K
Maccabi Tel Aviv
jan 31, 2024 € 350K
sommervindu
Arrivals
Spiller
Club Out
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club Out / Transfer Date / Fee
player photo
Elias Cobbaut
Defender
- nov 24, 1997
Parma
nov 24, 1997
sep 5, 2023
Loan
Parma
sep 5, 2023 Loan
player photo
Norman Jaquy Bassette Van Acker
Forward
- nov 11, 2004
Caen
nov 11, 2004
sep 1, 2023
Loan
Caen
sep 1, 2023 Loan
player photo
Patrick Pflücke
Forward
- nov 30, 1996
Servette FC
nov 30, 1996
aug 21, 2023
€ 500K
Servette FC
aug 21, 2023 € 500K
player photo
Daam Wonnebald Foulon
Defender
- mar 23, 1999
Benevento
mar 23, 1999
jul 7, 2023
Benevento
jul 7, 2023
player photo
Gaétan Carina Alexander Bosiers
Midfielder
- feb 25, 1999
Helmond Sport
feb 25, 1999
jul 1, 2023
Helmond Sport
jul 1, 2023
player photo
T. Loiseaux
-
Oud-Heverlee Leuven II
jul 1, 2023
Free
Oud-Heverlee Leuven II
jul 1, 2023 Free
player photo
A. Valkenaers
-
Thes Sport
jul 1, 2023
Thes Sport
jul 1, 2023
player photo
R. Belghali
Defender
- jun 7, 2002
Lommel United
jun 7, 2002
jul 1, 2023
Lommel United
jul 1, 2023
player photo
Toon Raemaekers
Defender
- sep 9, 2000
Lierse Kempenzonen
sep 9, 2000
jul 1, 2023
Lierse Kempenzonen
jul 1, 2023
player photo
Lion Lauberbach
Forward
- feb 15, 1998
Eintracht Braunschweig
feb 15, 1998
jun 20, 2023
Free
Eintracht Braunschweig
jun 20, 2023 Free
Departures
Spiller
Club In
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club In / Transfer Date / Fee
player photo
Julien Fontaine Ngoy Bin Cibambi
Forward
- nov 2, 1997
Kasimpasa
nov 2, 1997
sep 11, 2023
Loan
Kasimpasa
sep 11, 2023 Loan
player photo
Birger Danny Verstraete
Midfielder
- apr 16, 1994
Aris Thessalonikis
apr 16, 1994
sep 11, 2023
Free
Aris Thessalonikis
sep 11, 2023 Free
player photo
Dimitri Dominique Lavalée
Defender
- jan 13, 1997
Sturm Graz
jan 13, 1997
sep 1, 2023
Loan
Sturm Graz
sep 1, 2023 Loan
player photo
Lucas Bijker
Defender
- mar 4, 1993
Ethnikos Achna
mar 4, 1993
aug 23, 2023
Free
Ethnikos Achna
aug 23, 2023 Free
player photo
Alec Van Hoorenbeeck
Defender
- des 30, 1998
Twente
des 30, 1998
aug 15, 2023
Loan
Twente
aug 15, 2023 Loan
player photo
A. Doudah
Midfielder
- sep 10, 2002
Helmond Sport
sep 10, 2002
jul 27, 2023
Loan
Helmond Sport
jul 27, 2023 Loan
player photo
Samuel Yves Oum Gouet
Midfielder
- des 14, 1997
Yverdon Sport
des 14, 1997
jul 26, 2023
Yverdon Sport
jul 26, 2023
player photo
A. Valkenaers
-
RAAL La Louvière
jul 22, 2023
Free
RAAL La Louvière
jul 22, 2023 Free
player photo
Dylan Dassy
Defender
- jan 18, 2003
Waasland-beveren
jan 18, 2003
jul 8, 2023
Waasland-beveren
jul 8, 2023
player photo
Milan Robberechts
Forward
- mar 4, 2004
Fortuna Sittard
mar 4, 2004
jul 3, 2023
Fortuna Sittard
jul 3, 2023
player photo
J. Amuzu
Forward
- aug 18, 2004
Helmond Sport
aug 18, 2004
jul 1, 2023
Loan
Helmond Sport
jul 1, 2023 Loan
player photo
Iebe Swers
Defender
- des 27, 1996
Patro Eisden
des 27, 1996
jul 1, 2023
Loan
Patro Eisden
jul 1, 2023 Loan
player photo
Enock Atta Agyei
Forward
- jan 13, 2005
Burnley
jan 13, 2005
jul 1, 2023
Burnley
jul 1, 2023
player photo
Dries Wouters
Midfielder
- jan 28, 1997
Lommel United
jan 28, 1997
jul 1, 2023
Lommel United
jul 1, 2023
player photo
Alessio Sergio Fernando Da Cruz
Forward
- jan 18, 1997
Feralpisalo
jan 18, 1997
jul 1, 2023
Feralpisalo
jul 1, 2023
player photo
N. Dailly
Forward
- nov 6, 2001
RWDM
nov 6, 2001
apr 21, 2023
RWDM
apr 21, 2023
player photo
Jorge Hernández Zapién
Midfielder
- nov 8, 2000
San Antonio
nov 8, 2000
apr 18, 2023
San Antonio
apr 18, 2023
P