Laval

Land
Grunnlagt
1902
Stadion
Club Stats
HjemmeBorteAlle
Spilt191938
Vunnet6915
Draws5510
Losses8513
HjemmeBorteAlle
Per kampTil sammenPer kampTil sammenPer kampTil sammen
Mål1191.1211.140
Innslupne mål1.4270.9181.245
Gule kort2.1401.937277
Røde kort0.230.240.27
Clean Sheets0.240.590.313
Hjørnespark4.6874.4834.5170
Feil12.824314.828113.8524
Offsides1.5291.2221.351
Skudd112099.718410.3393
Skudd på mål4.5853.5664151
Kamper
Siste kamper
Ligue 2
17 mai 2024
- 20:45
Guingamp
0 1
Laval
Ligue 2
10 mai 2024
- 20:45
Laval
1 2
Estac Troyes
Ligue 2
3 mai 2024
- 20:00
Caen
1 0
Laval
Ligue 2
27 apr 2024
- 19:00
Laval
1 0
Bordeaux
Ligue 2
23 apr 2024
- 20:45
Auxerre
4 0
Laval
Ligue 2
20 apr 2024
- 19:00
PAU
3 0
Laval
Ligue 2
13 apr 2024
- 19:00
Laval
0 3
Sochaux
Ligue 2
6 apr 2024
- 19:00
Angers
1 1
Laval
Ligue 2
30 mar 2024
- 19:00
Laval
1 2
Bastia
Ligue 2
16 mar 2024
- 19:00
Laval
1 2
Dunkerque
Load More spinner
Goalkeepers
Alder
Nasjonalitet
Mamadou Samassa
34
Maxime Hautbois
33
Defenders
Alder
Nasjonalitet
Elhadji Pape Djibril Diaw
29
Marvin Baudry
34
Yohan Tavares
36
Peter Ouaneh
26
Edson Seidou
32
Anthony Gonçalves
38
Kévin Perrot
35
Yasser Baldé
31
Thibaut Vargas
24
Mohamed Amine Cherni
22
Irvyn Lomami
20
Midfielders
Alder
Nasjonalitet
Kevin Guy-Noel Pierre Tapoko
30
Jordan Souleymane Adéoti
35
Jimmy Roye
JimmyRoye
Alder:
35
35
Antonin Bobichon
28
Sam Sanna
SamSanna
Alder:
25
25
Titouan Thomas
22
William Benard
21
Loïs Martins
20
Forwards
Alder
Nasjonalitet
Zakaria Naidji
29
Jordan Jessy Tell
27
Malik Tchokounté
35
Pablo Pagis
PabloPagis
Alder:
21
21
Rémy Labeau Lascary
21
N. Mupemba
N.Mupemba
Alder:
21
21
Junior Morau Kadile
21
Trener
Alder
Nasjonalitet
O. Frapolli
O.Frapolli
Alder:
52
52
J. Nobilo
J.Nobilo
Alder:
63
63
M. Pires
M.Pires
Alder:
53
53
Spiller statestikk
 
Overganger
vintervindu
Arrivals
Spiller
Club Out
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club Out / Transfer Date / Fee
player photo
Pablo Pagis
Forward
- des 29, 2002
Lorient
des 29, 2002
jan 8, 2024
Loan
Lorient
jan 8, 2024 Loan
Departures
Spiller
Club In
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club In / Transfer Date / Fee
player photo
Pierrick Cros
Defender
- mar 17, 1992
Olympique d’Alès
mar 17, 1992
nov 7, 2023
Free
Olympique d’Alès
nov 7, 2023 Free
sommervindu
Arrivals
Spiller
Club Out
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club Out / Transfer Date / Fee
player photo
Irvyn Lomami
Defender
- des 30, 2003
Lyon
des 30, 2003
sep 5, 2023
Loan
Lyon
sep 5, 2023 Loan
player photo
Jordan Jessy Tell
Forward
- jun 10, 1997
Grenoble
jun 10, 1997
sep 1, 2023
Free
Grenoble
sep 1, 2023 Free
player photo
Titouan Thomas
Midfielder
- jan 12, 2002
Estoril
jan 12, 2002
aug 16, 2023
Estoril
aug 16, 2023
player photo
Thibaut Vargas
Defender
- mai 22, 2000
Nimes
mai 22, 2000
jul 18, 2023
Free
Nimes
jul 18, 2023 Free
player photo
Malik Tchokounté
Forward
- sep 11, 1988
Nimes
sep 11, 1988
jul 4, 2023
Free
Nimes
jul 4, 2023 Free
player photo
Rémy Labeau Lascary
Forward
- mar 3, 2003
Lens
mar 3, 2003
jul 1, 2023
Loan
Lens
jul 1, 2023 Loan
player photo
Junior Morau Kadile
Forward
- des 16, 2002
Famalicao
des 16, 2002
jul 1, 2023
Famalicao
jul 1, 2023
player photo
Peter Ouaneh
Defender
- apr 4, 1998
Chateauroux
apr 4, 1998
jul 1, 2023
Free
Chateauroux
jul 1, 2023 Free
player photo
Sam Sanna
Midfielder
- mar 8, 1999
Toulouse
mar 8, 1999
jul 1, 2023
Free
Toulouse
jul 1, 2023 Free
player photo
Mohamed Amine Cherni
Defender
- jul 7, 2001
Chambly Thelle FC
jul 7, 2001
jun 30, 2023
Chambly Thelle FC
jun 30, 2023
Departures
Spiller
Club In
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club In / Transfer Date / Fee
player photo
Zakaria Naidji
Forward
- jan 19, 1995
MC Alger
jan 19, 1995
aug 30, 2023
MC Alger
aug 30, 2023
player photo
Sébastien Da Silva
Forward
- apr 8, 1991
Bastia-Borgo
apr 8, 1991
aug 21, 2023
Bastia-Borgo
aug 21, 2023
player photo
Bryan Goncalves
Defender
- jul 19, 1996
Waasland-beveren
jul 19, 1996
jul 31, 2023
Free
Waasland-beveren
jul 31, 2023 Free
player photo
Geoffray Durbant
Forward
- mai 19, 1992
Chateauroux
mai 19, 1992
jul 21, 2023
Free
Chateauroux
jul 21, 2023 Free
player photo
Alexis Sauvage
Goalkeeper
- okt 30, 1991
Amiens
okt 30, 1991
jul 21, 2023
Free
Amiens
jul 21, 2023 Free
player photo
Rémy Duterte
Defender
- apr 19, 1994
Chateauroux
apr 19, 1994
jul 17, 2023
Free
Chateauroux
jul 17, 2023 Free
player photo
Dembo Sylla
Defender
- nov 10, 2002
Lorient
nov 10, 2002
jul 17, 2023
€ 1M
Lorient
jul 17, 2023 € 1M
player photo
Yapo Kader N'Chobi
Forward
- nov 17, 1995
Dijon
nov 17, 1995
jul 1, 2023
Free
Dijon
jul 1, 2023 Free
player photo
Aimé Steven Nsimba Labe
Forward
- mai 31, 1996
Avranches
mai 31, 1996
jul 1, 2023
Free
Avranches
jul 1, 2023 Free
P