Levadiakos

Land
Grunnlagt
1961
Stadion
Club Stats
HjemmeBorteAlle
Spilt131326
Vunnet303
Draws538
Losses51015
HjemmeBorteAlle
Per kampTil sammenPer kampTil sammenPer kampTil sammen
Mål0.790.450.514
Innslupne mål1.1141.8241.538
Gule kort2.1272.8362.463
Røde kort00.230.13
Clean Sheets0.340.230.37
Hjørnespark3.5453.8493.694
Feil14.518914.819214.7381
Offsides0.9121.4181.230
Skudd10.21336.6868.4219
Skudd på mål3.4442.634378
Kamper
Siste kamper
Super League 1
12 mar 2023
- 19:00
Levadiakos
2 0
OFI
Super League 1
5 mar 2023
- 16:00
Olympiakos Piraeus
6 0
Levadiakos
Super League 1
26 feb 2023
- 16:00
Levadiakos
0 0
Panetolikos
Super League 1
20 feb 2023
- 18:00
Atromitos
1 0
Levadiakos
Super League 1
13 feb 2023
- 18:30
AEK Athens FC
3 0
Levadiakos
Super League 1
6 feb 2023
- 16:00
Levadiakos
0 3
Volos NFC
Super League 1
30 jan 2023
- 18:00
PAOK
3 2
Levadiakos
Super League 1
22 jan 2023
- 17:00
Levadiakos
0 0
Lamia
Super League 1
15 jan 2023
- 17:00
Asteras Tripolis
0 0
Levadiakos
Super League 1
7 jan 2023
- 17:30
Levadiakos
1 3
PAS Giannina
Load More spinner
Goalkeepers
Alder
Nasjonalitet
Ioannis Angelopoulos
26
Dávid Attila Gróf
35
Grzegorz Sandomierski
34
Stefan Stojanović
27
Matej Marković
28
Defenders
Alder
Nasjonalitet
Paulo Vinícius Souza dos Santos
34
Themistoklis Tzimopoulos
38
Panagiotis Liagas
24
Antonis Dentakis
29
Patrick Bahanack
26
Gonzalo Ezequiel Paz
31
Dimitrios Konstantinidis
30
Konstantinos Verris
18
Nikolaos Tsaras
18
Midfielders
Alder
Nasjonalitet
Marios Vichos
24
Serafeim Maniotis
24
Christos Voutsas
22
Filip Filipos Lars Sachpekidis
27
Giorgos Nikas
24
Alfredo Antonio Mejía Escobar
34
Georgios Vrakas
23
Thierry Rua Moutinho
33
Kazenga LuaLua
33
Michal Škvarka
31
Stavros Panagiotou
31
Panagiotis Simelidis
31
Abdoulaye Dabo
23
Anthony Belmonte
28
Forwards
Alder
Nasjonalitet
Régis Tosatti Giacomin
26
Adrian Tabarcea Petre
26
Theodoros Tsirigotis
24
Jonas Gabriel da Silva Nunes
25
António Manuel Pereira Xavier
32
Giannis Gianniotas
31
Alexander Thomas Jeremejeff
30
Bakary Sako
BakarySako
Alder:
36
36
Coach
Alder
Nasjonalitet
J. Velić
J.Velić
Alder:
58
58
Spiller statestikk
 
Overganger
vintervindu
Arrivals
Spiller
Club Out
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club Out / Transfer Date / Fee
player photo
António Manuel Pereira Xavier
Forward
- jul 6, 1992
Panathinaikos
jul 6, 1992
jan 31, 2023
Loan
Panathinaikos
jan 31, 2023 Loan
player photo
Gonzalo Ezequiel Paz
Defender
- jun 6, 1993
Barracas Central
jun 6, 1993
jan 31, 2023
Free
Barracas Central
jan 31, 2023 Free
Departures
Spiller
Club In
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club In / Transfer Date / Fee
player photo
Souleymane Doukara
Forward
- sep 29, 1991
Genclerbirligi
sep 29, 1991
jan 27, 2023
Free
Genclerbirligi
jan 27, 2023 Free
player photo
Theodoros Tsirigotis
Forward
- jun 23, 2000
Larisa
jun 23, 2000
jan 19, 2023
Free
Larisa
jan 19, 2023 Free
player photo
Régis Tosatti Giacomin
Forward
- jan 16, 1998
Nautico Recife
jan 16, 1998
jan 1, 2023
Free
Nautico Recife
jan 1, 2023 Free
sommervindu
Arrivals
Spiller
Club Out
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club Out / Transfer Date / Fee
player photo
Jonas Gabriel da Silva Nunes
Forward
- mai 30, 1999
Panathinaikos
mai 30, 1999
sep 7, 2022
Loan
Panathinaikos
sep 7, 2022 Loan
player photo
Adrian Tabarcea Petre
Forward
- feb 11, 1998
Farul Constanta
feb 11, 1998
aug 28, 2022
Free
Farul Constanta
aug 28, 2022 Free
player photo
Anthony Belmonte
Midfielder
- okt 16, 1995
Grenoble
okt 16, 1995
aug 4, 2022
Free
Grenoble
aug 4, 2022 Free
player photo
Régis Tosatti Giacomin
Forward
- jan 16, 1998
Hatta SC
jan 16, 1998
aug 1, 2022
Free
Hatta SC
aug 1, 2022 Free
player photo
Christos Voutsas
Midfielder
- jul 31, 2001
Ergotelis
jul 31, 2001
jul 22, 2022
Free
Ergotelis
jul 22, 2022 Free
player photo
Paulo Vinícius Souza dos Santos
Defender
- feb 21, 1990
Apoel Nicosia
feb 21, 1990
jul 3, 2022
Free
Apoel Nicosia
jul 3, 2022 Free
player photo
Kazenga LuaLua
Midfielder
- des 10, 1990
Genclerbirligi
des 10, 1990
jul 1, 2022
Free
Genclerbirligi
jul 1, 2022 Free
player photo
Antonis Dentakis
Defender
- mar 13, 1995
Apollon Smirnis
mar 13, 1995
jul 1, 2022
Free
Apollon Smirnis
jul 1, 2022 Free
Departures
Spiller
Club In
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club In / Transfer Date / Fee
player photo
Gabriel Barbosa Avelino
Forward
- mar 17, 1999
FK Kukesi
mar 17, 1999
aug 31, 2022
Loan
FK Kukesi
aug 31, 2022 Loan
player photo
Lucas Poletto Costa
Forward
- mar 29, 1995
Criciuma
mar 29, 1995
jul 12, 2022
Free
Criciuma
jul 12, 2022 Free
P