Lille

Land
Grunnlagt
1944
Stadion
Club Stats
HjemmeBorteAlle
Spilt141428
Vunnet10313
Draws3710
Losses145
HjemmeBorteAlle
Per kampTil sammenPer kampTil sammenPer kampTil sammen
Mål2281141.542
Innslupne mål0.681.2170.925
Gule kort1.6222.2311.953
Røde kort0.110.110.12
Clean Sheets0.680.460.514
Hjørnespark5.8815.1715.4152
Feil10.915211.115611308
Offsides1.7241.3181.542
Skudd14.720611.416013.1366
Skudd på mål6.4894565.2145
Kamper
Ligue 1
21 apr 2024
- 15:00
Lille
- -
Strasbourg
Ligue 1
24 apr 2024
- 19:00
Monaco
- -
Lille
Ligue 1
28 apr 2024
- 13:00
Metz
- -
Lille
Ligue 1
3 mai 2024
Lille
- -
Lyon
Ligue 1
11 mai 2024
- 21:00
Nantes
- -
Lille
Ligue 1
18 mai 2024
- 21:00
Lille
- -
Nice
Siste kamper
Ligue 1
5 apr 2024
- 21:00
Lille
3 1
Marseille
Ligue 1
29 mar 2024
- 21:00
Lille
2 1
Lens
Ligue 1
17 mar 2024
- 13:00
Stade Brestois 29
1 1
Lille
Ligue 1
10 mar 2024
- 17:05
Lille
2 2
Rennes
Ligue 1
2 mar 2024
- 17:00
Reims
0 1
Lille
Ligue 1
25 feb 2024
- 15:00
Toulouse
3 1
Lille
Ligue 1
17 feb 2024
- 17:00
Lille
3 0
LE Havre
Ligue 1
10 feb 2024
- 21:00
Paris Saint Germain
3 1
Lille
Ligue 1
4 feb 2024
- 15:00
Lille
4 0
Clermont Foot
Ligue 1
28 jan 2024
- 13:00
Montpellier
0 0
Lille
Load More spinner
Goalkeepers
Alder
Nasjonalitet
Lucas Chevalier
22
Vito Mannone
36
Defenders
Alder
Nasjonalitet
Bafodé Diakité
23
Samuel Yves Umtiti
30
Ismaily Gonçalves dos Santos
34
Gabriel Johan Gudmundsson
24
Alexsandro Victor de Souza Ribeiro
24
Leny Yoro
LenyYoro
Alder:
18
18
Tiago Santos Carvalho
21
Akim Zedadka
28
Midfielders
Alder
Nasjonalitet
Joffrey Negawabloua Bazié
20
A. Faïz
A.Faïz
Alder:
18
18
Carlos Noom Quomah Baleba
20
Ayyoub Bouaddi
16
Adam Mohamed Ounas
27
Nabil Bentaleb
29
Adilson Angel Abreu de Almeida Gomes
23
Benjamin André
33
Rémy Joseph Cabella
34
Edon Zhegrova
25
Yusuf Yazıcı
27
Hákon Arnar Haraldsson
21
Juan Ignacio Miramón
20
Forwards
Alder
Nasjonalitet
Jonathan Christian David
24
Ivan Ricardo Neves Abreu Cavaleiro
30
Andrej Ilić
24
Tiago Fontoura Fonseca Morais
20
Amine Messoussa
19
Aaron Malouda
18
Ichem Ferrah
18
T. Dago
T.Dago
Alder:
-
-
Alan Virginius
21
Trener
Alder
Nasjonalitet
Paulo Fonseca
51
Spiller statestikk
 
Overganger
vintervindu
Arrivals
Spiller
Club Out
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club Out / Transfer Date / Fee
player photo
Andrej Ilić
Forward
- apr 3, 2000
Vålerenga
apr 3, 2000
feb 1, 2024
€ 3.8M
Vålerenga
feb 1, 2024 € 3.8M
player photo
Rafael Tavares Gomes Fernandes
Defender
- jun 28, 2002
Arouca
jun 28, 2002
jan 31, 2024
€ 2.5M
Arouca
jan 31, 2024 € 2.5M
player photo
Tiago Fontoura Fonseca Morais
Forward
- sep 3, 2003
Boavista
sep 3, 2003
jan 30, 2024
€ 3M
Boavista
jan 30, 2024 € 3M
Departures
Spiller
Club In
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club In / Transfer Date / Fee
player photo
Akim Zedadka
Defender
- mai 30, 1995
Zaragoza
mai 30, 1995
feb 1, 2024
Loan
Zaragoza
feb 1, 2024 Loan
player photo
Tiago Emanuel Embaló Djaló
Defender
- apr 9, 2000
Juventus
apr 9, 2000
jan 22, 2024
€ 5.1M
Juventus
jan 22, 2024 € 5.1M
player photo
Alan Virginius
Forward
- jan 3, 2003
Clermont Foot
jan 3, 2003
jan 9, 2024
Loan
Clermont Foot
jan 9, 2024 Loan
player photo
Matteo Makhabe
Midfielder
- nov 28, 2003
Bourges Moulon
nov 28, 2003
nov 1, 2023
Free
Bourges Moulon
nov 1, 2023 Free
sommervindu
Arrivals
Spiller
Club Out
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club Out / Transfer Date / Fee
player photo
Vito Mannone
Goalkeeper
- mar 2, 1988
Lorient
mar 2, 1988
aug 29, 2023
€ 200K
Lorient
aug 29, 2023 € 200K
player photo
Nabil Bentaleb
Midfielder
- nov 24, 1994
Angers
nov 24, 1994
aug 28, 2023
€ 4.5M
Angers
aug 28, 2023 € 4.5M
player photo
Ivan Ricardo Neves Abreu Cavaleiro
Forward
- okt 18, 1993
Fulham
okt 18, 1993
aug 10, 2023
Fulham
aug 10, 2023
player photo
Samuel Yves Umtiti
Defender
- nov 14, 1993
Barcelona
nov 14, 1993
jul 22, 2023
Free
Barcelona
jul 22, 2023 Free
player photo
Hákon Arnar Haraldsson
Midfielder
- apr 10, 2003
FC Copenhagen
apr 10, 2003
jul 17, 2023
€ 12M
FC Copenhagen
jul 17, 2023 € 12M
player photo
Tiago Santos Carvalho
Defender
- jul 23, 2002
Estoril
jul 23, 2002
jul 5, 2023
€ 6.5M
Estoril
jul 5, 2023 € 6.5M
player photo
Aaron Malouda
Forward
- nov 30, 2005
Rennes II
nov 30, 2005
jul 1, 2023
Rennes II
jul 1, 2023
player photo
Rocco Angelo Ascone
Midfielder
- sep 12, 2003
FC Nordsjaelland
sep 12, 2003
jul 1, 2023
FC Nordsjaelland
jul 1, 2023
player photo
Yusuf Yazıcı
Midfielder
- jan 29, 1997
Trabzonspor
jan 29, 1997
jul 1, 2023
Trabzonspor
jul 1, 2023
player photo
Akim Zedadka
Defender
- mai 30, 1995
Auxerre
mai 30, 1995
jul 1, 2023
Auxerre
jul 1, 2023
Departures
Spiller
Club In
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club In / Transfer Date / Fee
player photo
Mohamed Lamine Bayo
Forward
- jun 4, 1998
LE Havre
jun 4, 1998
sep 1, 2023
Loan
LE Havre
sep 1, 2023 Loan
player photo
Carlos Noom Quomah Baleba
Midfielder
- jan 3, 2004
Brighton
jan 3, 2004
aug 29, 2023
€ 27M
Brighton
aug 29, 2023 € 27M
player photo
Ugo Raghouber
Midfielder
- jul 13, 2003
Le Mans
jul 13, 2003
aug 16, 2023
Loan
Le Mans
aug 16, 2023 Loan
player photo
Benoît Guy Robert Costil
Goalkeeper
- jul 4, 1987
Salernitana
jul 4, 1987
jul 31, 2023
Free
Salernitana
jul 31, 2023 Free
player photo
Rocco Angelo Ascone
Midfielder
- sep 12, 2003
FC Nordsjaelland
sep 12, 2003
jul 19, 2023
FC Nordsjaelland
jul 19, 2023
player photo
Jonas Martin
Midfielder
- apr 9, 1990
Stade Brestois 29
apr 9, 1990
jul 19, 2023
Free
Stade Brestois 29
jul 19, 2023 Free
player photo
Jonathan Fousseni Bamba
Forward
- mar 26, 1996
Celta Vigo
mar 26, 1996
jul 18, 2023
Free
Celta Vigo
jul 18, 2023 Free
player photo
José Miguel da Rocha Fonte
Defender
- des 22, 1983
SC Braga
des 22, 1983
jul 18, 2023
Free
SC Braga
jul 18, 2023 Free
player photo
André Filipe Tavares Gomes
Midfielder
- jul 30, 1993
Everton
jul 30, 1993
jul 1, 2023
Everton
jul 1, 2023
player photo
Timothy Tarpeh Weah
Forward
- feb 22, 2000
Juventus
feb 22, 2000
jul 1, 2023
€ 12M
Juventus
jul 1, 2023 € 12M
P