Liverpool

Land
Nettsted
Grunnlagt
1892
Stadion
Sosial

Her finner du mye mer om Liverpool

Club Stats
HjemmeBorteAlle
Spilt191938
Vunnet15924
Draws3710
Losses134
HjemmeBorteAlle
Per kampTil sammenPer kampTil sammenPer kampTil sammen
Mål2.6491.9372.386
Innslupne mål0.9171.3241.141
Gule kort1.3242.1391.763
Røde kort0.110.240.15
Clean Sheets0.360.240.310
Hjørnespark8.51626.41227.5284
Feil11.722312.323312456
Offsides2.8542.4462.6100
Skudd24.947416.330920.6783
Skudd på mål9.11725.31007.2272
Kamper
Siste kamper
Premier League
19 mai 2024
- 17:00
Liverpool
2 0
Wolves
Premier League
13 mai 2024
- 21:00
Aston Villa
3 3
Liverpool
Premier League
5 mai 2024
- 17:30
Liverpool
4 2
Tottenham
Premier League
27 apr 2024
- 13:30
West Ham
2 2
Liverpool
Premier League
24 apr 2024
- 21:00
Everton
2 0
Liverpool
Premier League
21 apr 2024
- 17:30
Fulham
1 3
Liverpool
Premier League
14 apr 2024
- 15:00
Liverpool
0 1
Crystal Palace
Premier League
7 apr 2024
- 16:30
Manchester United
2 2
Liverpool
Premier League
4 apr 2024
- 20:30
Liverpool
3 1
Sheffield Utd
Premier League
31 mar 2024
- 15:00
Liverpool
2 1
Brighton
Load More spinner
Goalkeepers
Alder
Nasjonalitet
Vítězslav Jaroš
22
Marcelo de Araújo Pitaluga Filho
21
Alisson Ramsés Becker
31
Caoimhín Odhrán Kelleher
25
Adrián San Miguel del Castillo
37
Defenders
Alder
Nasjonalitet
Andrew Henry Robertson
30
Virgil van Dijk
32
Luke Chambers
19
Trent John Alexander-Arnold
25
Jarell Amorin Quansah
21
Conor Bradley
20
C. Scanlon
C.Scanlon
Alder:
19
19
Joseph Dave Gomez
27
Job Joël André Matip
32
Ibrahima Konaté
24
Konstantinos Tsimikas
28
Midfielders
Alder
Nasjonalitet
Ryan Jiro Gravenberch
22
Dominik Szoboszlai
23
Melkamu Benjamin Daniel Frauendorf
20
Curtis Julian Jones
23
Thiago Alcântara do Nascimento
33
Alexis Mac Allister
25
Harvey Daniel James Elliott
21
Mateusz Konrad Musiałowski
20
J. McConnell
19
Stefan Bajčetić Maquieira
19
Bobby Lamont Clark
19
T. Nyoni
T.Nyoni
Alder:
16
16
Wataru Endo
WataruEndo
Alder:
31
31
Forwards
Alder
Nasjonalitet
Mohamed Salah Hamed Mahrous Ghaly
31
Trener
Alder
Nasjonalitet
J. Klopp
J.Klopp
Alder:
56
56
M. Beard
M.Beard
Alder:
46
46
A. Bertoldi
A.Bertoldi
Alder:
46
46
Spiller statestikk
 
Overganger
vintervindu
Arrivals
Spiller
Club Out
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club Out / Transfer Date / Fee
player photo
Rhys Williams
Defender
- feb 3, 2001
Aberdeen
feb 3, 2001
jan 4, 2024
Aberdeen
jan 4, 2024
player photo
Nathaniel Harry Phillips
Defender
- mar 21, 1997
Celtic
mar 21, 1997
jan 3, 2024
Celtic
jan 3, 2024
Departures
Spiller
Club In
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club In / Transfer Date / Fee
player photo
Liam John Hughes
Goalkeeper
- aug 19, 2001
haka
aug 19, 2001
feb 8, 2024
Free
haka
feb 8, 2024 Free
player photo
Nathaniel Harry Phillips
Defender
- mar 21, 1997
Cardiff
mar 21, 1997
jan 30, 2024
Loan
Cardiff
jan 30, 2024 Loan
player photo
James Balagizi
Forward
- sep 20, 2003
Kilmarnock
sep 20, 2003
jan 24, 2024
Loan
Kilmarnock
jan 24, 2024 Loan
player photo
Rhys Williams
Defender
- feb 3, 2001
Port Vale
feb 3, 2001
jan 16, 2024
Loan
Port Vale
jan 16, 2024 Loan
player photo
Luke Chambers
Defender
- jun 24, 2004
Wigan
jun 24, 2004
jan 12, 2024
Loan
Wigan
jan 12, 2024 Loan
player photo
Fábio Leandro Freitas Gouveia Carvalho
Midfielder
- aug 30, 2002
Hull City
aug 30, 2002
jan 10, 2024
Loan
Hull City
jan 10, 2024 Loan
player photo
Vítězslav Jaroš
Goalkeeper
- jul 23, 2001
Sturm Graz
jul 23, 2001
jan 9, 2024
Loan
Sturm Graz
jan 9, 2024 Loan
sommervindu
Arrivals
Spiller
Club Out
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club Out / Transfer Date / Fee
player photo
Ryan Jiro Gravenberch
Midfielder
- mai 16, 2002
Bayern Munich
mai 16, 2002
sep 1, 2023
€ 18.5M
Bayern Munich
sep 1, 2023 € 18.5M
player photo
Wataru Endo
Midfielder
- feb 9, 1993
VfB Stuttgart
feb 9, 1993
aug 18, 2023
€ 19M
VfB Stuttgart
aug 18, 2023 € 19M
player photo
Dominik Szoboszlai
Midfielder
- okt 25, 2000
RB Leipzig
okt 25, 2000
jul 2, 2023
€ 70M
RB Leipzig
jul 2, 2023 € 70M
player photo
Sepp van den Berg
Defender
- des 20, 2001
FC Schalke 04
des 20, 2001
jul 1, 2023
FC Schalke 04
jul 1, 2023
player photo
Alexis Mac Allister
Midfielder
- des 24, 1998
Brighton
des 24, 1998
jun 14, 2023
€ 42M
Brighton
jun 14, 2023 € 42M
player photo
Leighton Owen Clarkson
Midfielder
- okt 19, 2001
Aberdeen
okt 19, 2001
jun 14, 2023
Aberdeen
jun 14, 2023
Departures
Spiller
Club In
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club In / Transfer Date / Fee
player photo
Nathaniel Harry Phillips
Defender
- mar 21, 1997
Celtic
mar 21, 1997
aug 31, 2023
Loan
Celtic
aug 31, 2023 Loan
player photo
Billy Dawson Koumetio
Defender
- nov 14, 2002
Dunkerque
nov 14, 2002
aug 29, 2023
Loan
Dunkerque
aug 29, 2023 Loan
player photo
Alexander Mark David Oxlade-Chamberlain
Midfielder
- aug 15, 1993
Besiktas
aug 15, 1993
aug 14, 2023
Free
Besiktas
aug 14, 2023 Free
player photo
Fábio Henrique Tavares
Midfielder
- okt 23, 1993
Al-Ittihad FC
okt 23, 1993
jul 31, 2023
€ 46.7M
Al-Ittihad FC
jul 31, 2023 € 46.7M
player photo
Jordan Brian Henderson
Midfielder
- jun 17, 1990
Al-Ettifaq
jun 17, 1990
jul 27, 2023
€ 14M
Al-Ettifaq
jul 27, 2023 € 14M
player photo
James Balagizi
Forward
- sep 20, 2003
Wigan
sep 20, 2003
jul 19, 2023
Loan
Wigan
jul 19, 2023 Loan
player photo
Sepp van den Berg
Defender
- des 20, 2001
FSV Mainz 05
des 20, 2001
jul 13, 2023
Loan
FSV Mainz 05
jul 13, 2023 Loan
player photo
Roberto Firmino Barbosa de Oliveira
Forward
- okt 2, 1991
Al-Ahli Jeddah
okt 2, 1991
jul 4, 2023
Free
Al-Ahli Jeddah
jul 4, 2023 Free
player photo
Naby Laye Keïta
Midfielder
- feb 10, 1995
Werder Bremen
feb 10, 1995
jul 1, 2023
Free
Werder Bremen
jul 1, 2023 Free
player photo
Harvey Davies
Goalkeeper
- sep 3, 2003
Crewe
sep 3, 2003
jul 1, 2023
Loan
Crewe
jul 1, 2023 Loan
player photo
James Philip Milner
Midfielder
- jan 4, 1986
Brighton
jan 4, 1986
jul 1, 2023
Free
Brighton
jul 1, 2023 Free
player photo
Fábio Leandro Freitas Gouveia Carvalho
Midfielder
- aug 30, 2002
RB Leipzig
aug 30, 2002
jul 1, 2023
Loan
RB Leipzig
jul 1, 2023 Loan
player photo
Rhys Williams
Defender
- feb 3, 2001
Aberdeen
feb 3, 2001
jun 28, 2023
Loan
Aberdeen
jun 28, 2023 Loan
player photo
Leighton Owen Clarkson
Midfielder
- okt 19, 2001
Aberdeen
okt 19, 2001
jun 15, 2023
Aberdeen
jun 15, 2023
P