Livingston

Land
Grunnlagt
1943
Stadion
Club Stats
HjemmeBorteAlle
Spilt161733
Vunnet213
Draws639
Losses81321
HjemmeBorteAlle
Per kampTil sammenPer kampTil sammenPer kampTil sammen
Mål0.690.8130.722
Innslupne mål1.4232.1361.859
Gule kort1.7272.1351.962
Røde kort0.11001
Clean Sheets0.4600.26
Hjørnespark348351399
Feil12.820411.820012.2404
Offsides2321.6271.859
Skudd9.61547.51278.5281
Skudd på mål2.1342.4402.274
Kamper
Siste kamper
Premiership
13 apr 2024
- 16:00
Heart OF Midlothian
4 2
Livingston
Premiership
6 apr 2024
- 16:00
Livingston
0 0
Aberdeen
Premiership
31 mar 2024
- 13:00
Livingston
0 3
Celtic
Premiership
16 mar 2024
- 16:00
Hibernian
3 0
Livingston
Premiership
2 mar 2024
- 16:00
ST Johnstone
1 1
Livingston
Premiership
28 feb 2024
- 21:00
Livingston
1 3
Motherwell
Premiership
24 feb 2024
- 16:00
Ross County
3 2
Livingston
Premiership
17 feb 2024
- 16:00
Livingston
1 0
ST Mirren
Premiership
7 feb 2024
- 20:45
Kilmarnock
1 0
Livingston
Premiership
3 feb 2024
- 16:00
Rangers
3 0
Livingston
Load More spinner
Goalkeepers
Alder
Nasjonalitet
Michael McGovern
39
Jack Hamilton
30
Shamal Tyrell George
26
Defenders
Alder
Nasjonalitet
Miles Winfield Welch-Hayes
27
Morgan Marc Boyes
23
Thomas Peter Wilson Parkes
32
Stephen Ayomide Oluwagbenga Obileye
29
Shaun Donnellan
27
Michael Jermain Nottingham
35
Michael James Devlin
30
Jamie Brandon
26
Sean Kelly
SeanKelly
Alder:
30
30
James Regan Penrice
25
Luiyi Ramón de Lucas Pérez
29
Calan Ledingham
17
Midfielders
Alder
Nasjonalitet
Andrew Murray Shinnie
34
Jason Derek Holt
31
Scott Pittman
31
Mohammed Sangare
25
S. Lawal
S.Lawal
Alder:
20
20
Tommy Sharp
-
Stephen William John Kelly
24
Cristian Alexis Montaño Castillo
32
Daniel James Lloyd-McGoldrick
32
David Carson
28
Forwards
Alder
Nasjonalitet
Kurtis Owen Guthrie
31
Daniel Mackay
23
Bruce Anderson
25
Joel Jonathan Nouble
28
Steven Bradley
22
Tete Yengi
TeteYengi
Alder:
21
21
Trener
Alder
Nasjonalitet
D. Martindale
49
Spiller statestikk
 
Overganger
vintervindu
Arrivals
Spiller
Club Out
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club Out / Transfer Date / Fee
player photo
David Carson
Midfielder
- sep 20, 1995
Inverness CT
sep 20, 1995
feb 1, 2024
Free
Inverness CT
feb 1, 2024 Free
player photo
Michael McGovern
Goalkeeper
- jul 12, 1984
Heart OF Midlothian
jul 12, 1984
jan 19, 2024
Loan
Heart OF Midlothian
jan 19, 2024 Loan
player photo
Tete Yengi
Forward
- nov 28, 2002
Ipswich
nov 28, 2002
jan 1, 2024
Ipswich
jan 1, 2024
Departures
Spiller
Club In
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club In / Transfer Date / Fee
player photo
S. Lawal
Midfielder
- apr 25, 2004
Inverness CT
apr 25, 2004
mar 1, 2024
Loan
Inverness CT
mar 1, 2024 Loan
player photo
Miles Winfield Welch-Hayes
Defender
- okt 25, 1996
Dunfermline
okt 25, 1996
feb 22, 2024
Loan
Dunfermline
feb 22, 2024 Loan
player photo
Luiyi Ramón de Lucas Pérez
Defender
- aug 31, 1994
AEL
aug 31, 1994
jan 8, 2024
Free
AEL
jan 8, 2024 Free
player photo
Thomas Peter Wilson Parkes
Defender
- jan 15, 1992
Hartlepool
jan 15, 1992
jan 8, 2024
Hartlepool
jan 8, 2024
sommervindu
Arrivals
Spiller
Club Out
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club Out / Transfer Date / Fee
player photo
Daniel James Lloyd-McGoldrick
Midfielder
- des 3, 1991
Rochdale
des 3, 1991
aug 29, 2023
Free
Rochdale
aug 29, 2023 Free
player photo
Aphelele Teto
Defender
- jun 13, 2003
TS Galaxy
jun 13, 2003
aug 7, 2023
TS Galaxy
aug 7, 2023
player photo
Daniel Mackay
Midfielder
- apr 19, 2001
Hibernian
apr 19, 2001
aug 4, 2023
Loan
Hibernian
aug 4, 2023 Loan
player photo
Michael Jermain Nottingham
Defender
- apr 14, 1989
Accrington ST
apr 14, 1989
jul 17, 2023
Free
Accrington ST
jul 17, 2023 Free
player photo
Mohammed Sangare
Midfielder
- des 28, 1998
Accrington ST
des 28, 1998
jul 1, 2023
Accrington ST
jul 1, 2023
player photo
Miles Winfield Welch-Hayes
Defender
- okt 25, 1996
Harrogate Town
okt 25, 1996
jun 27, 2023
Free
Harrogate Town
jun 27, 2023 Free
player photo
Michael James Devlin
Defender
- okt 3, 1993
Hibernian
okt 3, 1993
jun 14, 2023
Free
Hibernian
jun 14, 2023 Free
player photo
Brian Schwake
Goalkeeper
- aug 24, 2001
Morton
aug 24, 2001
jun 1, 2023
Morton
jun 1, 2023
player photo
Esmaël Ruti Tavares Cruz da Silva Gonçalve
Forward
- jun 25, 1991
Raith Rovers
jun 25, 1991
jun 1, 2023
Raith Rovers
jun 1, 2023
player photo
Romeni Scott Bitsindou
Midfielder
- mai 11, 1996
Arbroath
mai 11, 1996
jun 1, 2023
Arbroath
jun 1, 2023
player photo
Jaze Kabia
Forward
- jul 8, 2000
Queen of the South
jul 8, 2000
jun 1, 2023
Queen of the South
jun 1, 2023
Departures
Spiller
Club In
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club In / Transfer Date / Fee
player photo
Morgan Marc Boyes
Defender
- apr 22, 2001
Inverness CT
apr 22, 2001
sep 1, 2023
Loan
Inverness CT
sep 1, 2023 Loan
player photo
Brian Schwake
Goalkeeper
- aug 24, 2001
Castellón
aug 24, 2001
aug 4, 2023
Castellón
aug 4, 2023
player photo
Lucas Stenhouse
Forward
- jul 22, 2005
Bo'ness United
jul 22, 2005
jul 15, 2023
Loan
Bo'ness United
jul 15, 2023 Loan
player photo
Jack Hamilton
Forward
- jun 30, 2000
Raith Rovers
jun 30, 2000
jul 1, 2023
Raith Rovers
jul 1, 2023
player photo
Nicholas Devlin
Defender
- okt 17, 1993
Aberdeen
okt 17, 1993
jul 1, 2023
Free
Aberdeen
jul 1, 2023 Free
player photo
Stéphane Richi Oméonga
Midfielder
- mar 27, 1996
Bnei Sakhnin
mar 27, 1996
jul 1, 2023
Free
Bnei Sakhnin
jul 1, 2023 Free
P