Luton

Land
Grunnlagt
1885
Stadion
Club Stats
HjemmeBorteAlle
Spilt191938
Vunnet426
Draws448
Losses111324
HjemmeBorteAlle
Per kampTil sammenPer kampTil sammenPer kampTil sammen
Mål1.5281.3241.452
Innslupne mål1.9372.5482.285
Gule kort1.9371.7331.870
Røde kort000
Clean Sheets0.1200.12
Hjørnespark6.31194.1785.2197
Feil11.622111.521911.6440
Offsides2.1391.4271.766
Skudd13.42558.516211417
Skudd på mål4.4832.8543.6137
Kamper
Siste kamper
Premier League
19 mai 2024
- 17:00
Luton
2 4
Fulham
Premier League
11 mai 2024
- 16:00
West Ham
3 1
Luton
Premier League
3 mai 2024
- 21:00
Luton
1 1
Everton
Premier League
27 apr 2024
- 16:00
Wolves
2 1
Luton
Premier League
20 apr 2024
- 16:00
Luton
1 5
Brentford
Premier League
13 apr 2024
- 16:00
Manchester City
5 1
Luton
Premier League
6 apr 2024
- 16:00
Luton
2 1
Bournemouth
Premier League
3 apr 2024
- 20:30
Arsenal
2 0
Luton
Premier League
30 mar 2024
- 16:00
Tottenham
2 1
Luton
Premier League
16 mar 2024
- 16:00
Luton
1 1
Nottingham Forest
Load More spinner
Goalkeepers
Alder
Nasjonalitet
Defenders
Alder
Nasjonalitet
Amari'i Kyren Bell
30
Daiki Hashioka
25
Joseph Johnson
18
Ryan Giles
RyanGiles
Alder:
24
24
Midfielders
Alder
Nasjonalitet
Albert-Mboyo Sambi Lokonga
24
Andros Darryl Townsend
32
Pelly-Ruddock Mpanzu
30
Alfie Henry Doughty
24
Jordan Clark
30
Zack Nelson
ZackNelson
Alder:
19
19
Marvelous Nakamba
30
Tahith Jose Chong
24
Ross Barkley
30
Fred Onyedinma
27
Luke David Berry
31
Forwards
Alder
Nasjonalitet
Elijah Adebayo
26
Carlton Morris
28
Chiedozie Ogbene
27
Jacob Samuel Brown
26
Cauley Woodrow
29
Trener
Alder
Nasjonalitet
R. Edwards
R.Edwards
Alder:
41
41
Spiller statestikk
 
Overganger
vintervindu
Arrivals
Spiller
Club Out
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club Out / Transfer Date / Fee
player photo
Daiki Hashioka
Defender
- mai 17, 1999
St. Truiden
mai 17, 1999
jan 30, 2024
€ 2M
St. Truiden
jan 30, 2024 € 2M
player photo
Thomas Richard Holmes
Defender
- mar 12, 2000
Reading
mar 12, 2000
jan 17, 2024
€ 1.2M
Reading
jan 17, 2024 € 1.2M
player photo
Fred Onyedinma
Forward
- nov 24, 1996
Rotherham
nov 24, 1996
jan 10, 2024
Rotherham
jan 10, 2024
Departures
Spiller
Club In
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club In / Transfer Date / Fee
player photo
J. Burger
-
St Albans City
feb 2, 2024
Loan
St Albans City
feb 2, 2024 Loan
player photo
Aribim Pepple
Forward
- des 25, 2002
Inverness CT
des 25, 2002
feb 1, 2024
Loan
Inverness CT
feb 1, 2024 Loan
player photo
Ryan Giles
Midfielder
- jan 26, 2000
Hull City
jan 26, 2000
jan 30, 2024
Loan
Hull City
jan 30, 2024 Loan
player photo
Thomas Richard Holmes
Defender
- mar 12, 2000
Reading
mar 12, 2000
jan 18, 2024
Loan
Reading
jan 18, 2024 Loan
player photo
Matthew Ryan Macey
Goalkeeper
- sep 9, 1994
Portsmouth
sep 9, 1994
jan 12, 2024
Free
Portsmouth
jan 12, 2024 Free
sommervindu
Arrivals
Spiller
Club Out
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club Out / Transfer Date / Fee
player photo
Andros Darryl Townsend
Midfielder
- jul 16, 1991
Everton
jul 16, 1991
okt 11, 2023
Everton
okt 11, 2023
player photo
Albert-Mboyo Sambi Lokonga
Midfielder
- okt 22, 1999
Arsenal
okt 22, 1999
sep 1, 2023
Loan
Arsenal
sep 1, 2023 Loan
player photo
Teden Mambuene Mengi
Defender
- apr 30, 2002
Manchester United
apr 30, 2002
aug 31, 2023
Manchester United
aug 31, 2023
player photo
Ross Barkley
Midfielder
- des 5, 1993
Nice
des 5, 1993
aug 9, 2023
Free
Nice
aug 9, 2023 Free
player photo
Ryan Giles
Midfielder
- jan 26, 2000
Wolves
jan 26, 2000
jul 28, 2023
€ 5.9M
Wolves
jul 28, 2023 € 5.9M
player photo
Issa Kaboré
Defender
- mai 12, 2001
Manchester City
mai 12, 2001
jul 21, 2023
Loan
Manchester City
jul 21, 2023 Loan
player photo
Marvelous Nakamba
Midfielder
- jan 19, 1994
Aston Villa
jan 19, 1994
jul 20, 2023
Aston Villa
jul 20, 2023
player photo
John George McAtee
Forward
- jul 23, 1999
Grimsby
jul 23, 1999
jul 1, 2023
Grimsby
jul 1, 2023
player photo
Dion Enrico Pereira Greives
Midfielder
- mar 25, 1999
Bradford
mar 25, 1999
jul 1, 2023
Bradford
jul 1, 2023
player photo
Josh Neufville
Midfielder
- mai 8, 2000
Sutton Utd
mai 8, 2000
jun 1, 2023
Sutton Utd
jun 1, 2023
Departures
Spiller
Club In
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club In / Transfer Date / Fee
player photo
Louie Watson
Midfielder
- jun 7, 2001
Charlton
jun 7, 2001
sep 1, 2023
Loan
Charlton
sep 1, 2023 Loan
player photo
Allan Campbell
Midfielder
- jul 4, 1998
Millwall
jul 4, 1998
sep 1, 2023
Loan
Millwall
sep 1, 2023 Loan
player photo
Aribim Pepple
Forward
- des 25, 2002
Bromley
des 25, 2002
aug 18, 2023
Loan
Bromley
aug 18, 2023 Loan
player photo
Casey Pettit
Midfielder
- okt 15, 2002
Maidenhead
okt 15, 2002
aug 4, 2023
Free
Maidenhead
aug 4, 2023 Free
player photo
Carlos Mendes Gomes
Forward
- nov 14, 1998
Bolton
nov 14, 1998
jul 24, 2023
Bolton
jul 24, 2023
player photo
Jack James Walton
Goalkeeper
- apr 23, 1998
Dundee Utd
apr 23, 1998
jul 10, 2023
Loan
Dundee Utd
jul 10, 2023 Loan
player photo
Sonny Bradley
Defender
- sep 13, 1991
Derby
sep 13, 1991
jul 7, 2023
Free
Derby
jul 7, 2023 Free
player photo
Ethan Shea Horvath
Goalkeeper
- jun 9, 1995
Nottingham Forest
jun 9, 1995
jul 1, 2023
Nottingham Forest
jul 1, 2023
player photo
Harvey Isted
Goalkeeper
- mar 5, 1997
Charlton
mar 5, 1997
jul 1, 2023
Free
Charlton
jul 1, 2023 Free
player photo
Josh Neufville
Midfielder
- mai 8, 2000
AFC Wimbledon
mai 8, 2000
jul 1, 2023
Free
AFC Wimbledon
jul 1, 2023 Free
player photo
Joshua Williams
Defender
- okt 12, 1999
Hemel Hempstead Town
okt 12, 1999
jul 1, 2023
Hemel Hempstead Town
jul 1, 2023
player photo
Marvelous Nakamba
Midfielder
- jan 19, 1994
Aston Villa
jan 19, 1994
jul 1, 2023
Aston Villa
jul 1, 2023
P