Monza

Land
Grunnlagt
1912
Stadion
Club Stats
HjemmeBorteAlle
Spilt191938
Vunnet6511
Draws6612
Losses7815
HjemmeBorteAlle
Per kampTil sammenPer kampTil sammenPer kampTil sammen
Mål1.2230.816139
Innslupne mål1.4261.3251.351
Gule kort1.7321.6311.763
Røde kort0.110.230.14
Clean Sheets0.470.350.312
Hjørnespark3.9753.3633.6138
Feil9.51819.21759.4356
Offsides0.6120.9180.830
Skudd10.92088.51619.7369
Skudd på mål3.1582.5482.8106
Kamper
Siste kamper
Serie A
25 mai 2024
- 18:00
Juventus
2 0
Monza
Serie A
19 mai 2024
- 15:00
Monza
0 1
Frosinone
Serie A
13 mai 2024
- 20:45
Fiorentina
2 1
Monza
Serie A
4 mai 2024
- 18:00
Monza
2 2
Lazio
Serie A
27 apr 2024
- 15:00
Lecce
1 1
Monza
Serie A
21 apr 2024
- 20:45
Monza
1 2
Atalanta
Serie A
13 apr 2024
- 20:45
Bologna
0 0
Monza
Serie A
7 apr 2024
- 15:00
Monza
2 4
Napoli
Serie A
30 mar 2024
- 15:00
Torino
1 0
Monza
Serie A
16 mar 2024
- 15:00
Monza
1 0
Cagliari
Load More spinner
Goalkeepers
Alder
Nasjonalitet
Michele Di Gregorio
26
Alessandro Sorrentino
22
Defenders
Alder
Nasjonalitet
Franco Ezequiel Carboni
21
Giorgos Kiriakopoulos
28
Andrea Carboni
23
Danilo D'Ambrosio
35
Samuele Birindelli
24
Pablo Marí Villar
30
Davide Bettella
24
Pedro Miguel Almeida Lopes Pereira
26
Luca Caldirola
33
Giulio Donati
34
Armando Izzo
32
Giorgio Cittadini
22
Midfielders
Alder
Nasjonalitet
Valentín Carboni
19
Warren Pierre Bondo
20
Matteo Pessina
27
Andrea Colpani
25
Alejandro Darío Gómez Villaverde
36
Jean-Daniel Dave Lewis Akpa Akpro
31
José Ndong Machín Dicombo
27
Roberto Gagliardini
30
Forwards
Alder
Nasjonalitet
Mirko Marić
29
Patrick Ciurria
29
Samuele Vignato
20
Andrea Ferraris
21
Dany Mota Carvalho
26
Daniel Maldini
22
Trener
Alder
Nasjonalitet
R. Palladino
40
Spiller statestikk
 
Overganger
vintervindu
Arrivals
Spiller
Club Out
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club Out / Transfer Date / Fee
player photo
Milan Đurić
Forward
- mai 22, 1990
Verona
mai 22, 1990
jan 26, 2024
€ 2M
Verona
jan 26, 2024 € 2M
player photo
Alessio Zerbin
Forward
- mar 3, 1999
Napoli
mar 3, 1999
jan 25, 2024
Loan
Napoli
jan 25, 2024 Loan
player photo
Daniel Maldini
Forward
- okt 11, 2001
AC Milan
okt 11, 2001
jan 10, 2024
Loan
AC Milan
jan 10, 2024 Loan
Departures
Spiller
Club In
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club In / Transfer Date / Fee
player photo
Mirko Marić
Forward
- mai 16, 1995
HNK Rijeka
mai 16, 1995
jan 31, 2024
Loan
HNK Rijeka
jan 31, 2024 Loan
player photo
Eugenio Lamanna
Goalkeeper
- aug 7, 1989
Lecco
aug 7, 1989
jan 31, 2024
Lecco
jan 31, 2024
sommervindu
Arrivals
Spiller
Club Out
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club Out / Transfer Date / Fee
player photo
Lorenzo Colombo
Forward
- mar 8, 2002
AC Milan
mar 8, 2002
sep 1, 2023
Loan
AC Milan
sep 1, 2023 Loan
player photo
Jean-Daniel Dave Lewis Akpa Akpro
Midfielder
- okt 11, 1992
Lazio
okt 11, 1992
aug 26, 2023
Loan
Lazio
aug 26, 2023 Loan
player photo
Danilo D'Ambrosio
Defender
- sep 9, 1988
Inter
sep 9, 1988
aug 2, 2023
Free
Inter
aug 2, 2023 Free
player photo
Stefano Gori
Goalkeeper
- mar 9, 1996
Juventus
mar 9, 1996
jul 31, 2023
Loan
Juventus
jul 31, 2023 Loan
player photo
Giorgos Kiriakopoulos
Defender
- feb 5, 1996
Sassuolo
feb 5, 1996
jul 28, 2023
Loan
Sassuolo
jul 28, 2023 Loan
player photo
Valentín Carboni
Midfielder
- mar 5, 2005
Inter
mar 5, 2005
jul 15, 2023
Loan
Inter
jul 15, 2023 Loan
player photo
Roberto Gagliardini
Midfielder
- apr 7, 1994
Inter
apr 7, 1994
jul 7, 2023
Free
Inter
jul 7, 2023 Free
player photo
Armando Izzo
Defender
- mar 2, 1992
Torino
mar 2, 1992
jul 5, 2023
Torino
jul 5, 2023
player photo
Giorgio Cittadini
Defender
- apr 18, 2002
Atalanta
apr 18, 2002
jul 4, 2023
Loan
Atalanta
jul 4, 2023 Loan
player photo
S. Rubbi
Goalkeeper
-
Pergolettese
jul 1, 2023
Pergolettese
jul 1, 2023
player photo
Gianluca Caprari
Forward
- jul 30, 1993
Verona
jul 30, 1993
jul 1, 2023
€ 7.5M
Verona
jul 1, 2023 € 7.5M
player photo
Warren Pierre Bondo
Midfielder
- sep 15, 2003
Reggina
sep 15, 2003
jul 1, 2023
Reggina
jul 1, 2023
player photo
Andrea Carboni
Defender
- feb 4, 2001
Venezia
feb 4, 2001
jul 1, 2023
Venezia
jul 1, 2023
player photo
Davide Bettella
Defender
- apr 7, 2000
Palermo
apr 7, 2000
jul 1, 2023
Palermo
jul 1, 2023
player photo
Pedro Miguel Almeida Lopes Pereira
Defender
- jan 22, 1998
Alanyaspor
jan 22, 1998
jul 1, 2023
Alanyaspor
jul 1, 2023
player photo
Davide Djily Diaw
Forward
- jan 6, 1992
Modena
jan 6, 1992
jul 1, 2023
Modena
jul 1, 2023
player photo
Andrea Petagna
Forward
- jun 30, 1995
Napoli
jun 30, 1995
jul 1, 2023
€ 10M
Napoli
jul 1, 2023 € 10M
player photo
Pablo Marí Villar
Defender
- aug 31, 1993
Arsenal
aug 31, 1993
jul 1, 2023
€ 4.9M
Arsenal
jul 1, 2023 € 4.9M
player photo
Mario Sampirisi
Defender
- okt 31, 1992
Frosinone
okt 31, 1992
jul 1, 2023
Frosinone
jul 1, 2023
player photo
Matteo Pessina
Midfielder
- apr 21, 1997
Atalanta
apr 21, 1997
jul 1, 2023
€ 12M
Atalanta
jul 1, 2023 € 12M
player photo
Alessio Cragno
Goalkeeper
- jun 28, 1994
Cagliari
jun 28, 1994
jul 1, 2023
€ 3.6M
Cagliari
jul 1, 2023 € 3.6M
Departures
Spiller
Club In
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club In / Transfer Date / Fee
player photo
Armando Anastasio
Defender
- jul 24, 1996
Casertana
jul 24, 1996
sep 6, 2023
Loan
Casertana
sep 6, 2023 Loan
player photo
Valentin Ivaylov Antov
Defender
- nov 9, 2000
Cremonese
nov 9, 2000
aug 31, 2023
Loan
Cremonese
aug 31, 2023 Loan
player photo
Luca Marrone
Defender
- mar 28, 1990
Lecco
mar 28, 1990
aug 31, 2023
Free
Lecco
aug 31, 2023 Free
player photo
Andrea Petagna
Forward
- jun 30, 1995
Cagliari
jun 30, 1995
aug 30, 2023
Loan
Cagliari
aug 30, 2023 Loan
player photo
Mario Sampirisi
Defender
- okt 31, 1992
Reggiana
okt 31, 1992
aug 27, 2023
Reggiana
aug 27, 2023
player photo
Mattia Valoti
Midfielder
- sep 6, 1993
Pisa
sep 6, 1993
aug 23, 2023
Loan
Pisa
aug 23, 2023 Loan
player photo
Andrea Barberis
Midfielder
- des 11, 1993
Pisa
des 11, 1993
aug 21, 2023
Free
Pisa
aug 21, 2023 Free
player photo
Davide Djily Diaw
Forward
- jan 6, 1992
Bari
jan 6, 1992
aug 15, 2023
Loan
Bari
aug 15, 2023 Loan
player photo
Carlos Augusto Zopalato Neves
Defender
- jan 7, 1999
Inter
jan 7, 1999
aug 15, 2023
Loan
Inter
aug 15, 2023 Loan
player photo
Marco D'Alessandro
Midfielder
- feb 17, 1991
Pisa
feb 17, 1991
aug 7, 2023
Loan
Pisa
aug 7, 2023 Loan
player photo
Christian Lund Gytkjær
Forward
- mai 6, 1990
Venezia
mai 6, 1990
jul 20, 2023
Free
Venezia
jul 20, 2023 Free
player photo
Alessio Cragno
Goalkeeper
- jun 28, 1994
Sassuolo
jun 28, 1994
jul 15, 2023
Loan
Sassuolo
jul 15, 2023 Loan
player photo
Leonardo Mancuso
Forward
- mai 26, 1992
Palermo
mai 26, 1992
jul 6, 2023
Loan
Palermo
jul 6, 2023 Loan
player photo
Nicolò Rovella
Midfielder
- des 4, 2001
Juventus
des 4, 2001
jul 1, 2023
Juventus
jul 1, 2023
player photo
Luca Mazzitelli
Midfielder
- nov 15, 1995
Frosinone
nov 15, 1995
jul 1, 2023
Frosinone
jul 1, 2023
player photo
Stefano Sensi
Midfielder
- aug 5, 1995
Inter
aug 5, 1995
jul 1, 2023
Inter
jul 1, 2023
P