Nashville SC

Land
Grunnlagt
2020
Stadion
Club Stats
HjemmeBorteAlle
Spilt131124
Vunnet426
Draws538
Losses4610
HjemmeBorteAlle
Per kampTil sammenPer kampTil sammenPer kampTil sammen
Mål1.4180.781.126
Innslupne mål1.3171.7191.536
Gule kort1.6211.2131.434
Røde kort00.220.12
Clean Sheets0.230.330.36
Hjørnespark4.8632.932495
Feil10.21329.11009.7232
Offsides1.5201.6181.638
Skudd11.51508.79610.3246
Skudd på mål4522.5273.379
Kamper
Major League Soccer
21 jul 2024
- 01:30
Philadelphia Union
- -
Nashville SC
Major League Soccer
25 aug 2024
- 02:30
Nashville SC
- -
Austin
Major League Soccer
1 sep 2024
- 01:30
Orlando City SC
- -
Nashville SC
Major League Soccer
15 sep 2024
- 01:30
Atlanta United FC
- -
Nashville SC
Major League Soccer
19 sep 2024
- 02:30
Nashville SC
- -
Chicago Fire
Major League Soccer
22 sep 2024
- 02:30
Nashville SC
- -
FC Cincinnati
Major League Soccer
29 sep 2024
- 01:30
New England Revolution
- -
Nashville SC
Major League Soccer
3 okt 2024
- 02:30
Nashville SC
- -
DC United
Major League Soccer
6 okt 2024
- 01:30
New York City FC
- -
Nashville SC
Major League Soccer
20 okt 2024
- 00:00
Chicago Fire
- -
Nashville SC
Siste kamper
Major League Soccer
18 jul 2024
- 02:30
Nashville SC
0 3
Orlando City SC
Major League Soccer
14 jul 2024
- 01:30
DC United
2 1
Nashville SC
Major League Soccer
8 jul 2024
- 04:30
Portland Timbers
4 1
Nashville SC
Major League Soccer
4 jul 2024
- 00:30
Columbus Crew
2 0
Nashville SC
Major League Soccer
30 jun 2024
- 02:30
Nashville SC
1 2
Inter Miami
Major League Soccer
23 jun 2024
- 02:30
Nashville SC
1 0
New York City FC
Major League Soccer
20 jun 2024
- 01:30
Toronto FC
1 2
Nashville SC
Major League Soccer
16 jun 2024
- 01:30
New York Red Bulls
0 0
Nashville SC
Major League Soccer
2 jun 2024
- 02:30
Nashville SC
1 2
New England Revolution
Major League Soccer
30 mai 2024
- 01:30
FC Cincinnati
0 2
Nashville SC
Load More spinner
Goalkeepers
Alder
Nasjonalitet
Elliot Joseph Panicco
27
Joseph Willis
35
Defenders
Alder
Nasjonalitet
Julian Christopher Gaines
21
Brent Kallman
33
Joshua Bauer
25
Taylor Brennan Washington
30
Shaquell Kwame Moore
27
Walker Dwain Zimmerman
31
Jack Maher
JackMaher
Alder:
24
24
Lukas Michael MacNaughton
29
Daniel Harry Lovitz
32
Midfielders
Alder
Nasjonalitet
Sean Akira Davis
31
Tah Brian Anunga
27
Aníbal Casis Godoy Lemus
34
Alexandre Muyl
28
Dru Anthony Yearwood
24
Hany Abubakr Mukhtar
29
Randall Enrique Leal Arley
27
Amar Sejdić
27
Forwards
Alder
Nasjonalitet
F. Ajago
F.Ajago
Alder:
22
22
Jacob Everett Shaffelburg
24
Teal Alexander Bunbury
34
Tyler Dominic Boyd
29
Samuel William Surridge
25
Orrin McKinze Gaines II
26
Trener
Alder
Nasjonalitet
G. Smith
G.Smith
Alder:
55
55
Spiller statestikk
 
Overganger
vintervindu
Arrivals
Spiller
Club Out
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club Out / Transfer Date / Fee
No data
Departures
Spiller
Club In
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club In / Transfer Date / Fee
player photo
W. Pacius
Forward
-
Huntsville City
jun 8, 2024
Huntsville City
jun 8, 2024
sommervindu
Arrivals
Spiller
Club Out
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club Out / Transfer Date / Fee
player photo
Julian Christopher Gaines
Defender
- nov 5, 2002
Los Angeles FC
nov 5, 2002
feb 20, 2024
Los Angeles FC
feb 20, 2024
player photo
W. Pacius
Forward
-
Forge
feb 15, 2024
Free
Forge
feb 15, 2024 Free
player photo
Brent Kallman
Defender
- okt 4, 1990
Minnesota United FC
okt 4, 1990
feb 13, 2024
Free
Minnesota United FC
feb 13, 2024 Free
player photo
Amar Sejdić
Midfielder
- nov 29, 1996
Atlanta United FC
nov 29, 1996
feb 8, 2024
Free
Atlanta United FC
feb 8, 2024 Free
player photo
Tyler Dominic Boyd
Forward
- des 30, 1994
Los Angeles Galaxy
des 30, 1994
jan 31, 2024
€ 701K
Los Angeles Galaxy
jan 31, 2024 € 701K
player photo
Orrin McKinze Gaines II
Forward
- mar 2, 1998
Charlotte
mar 2, 1998
des 15, 2023
Charlotte
des 15, 2023
player photo
Dru Anthony Yearwood
Midfielder
- feb 17, 2000
New York Red Bulls
feb 17, 2000
des 11, 2023
€ 70K
New York Red Bulls
des 11, 2023 € 70K
Departures
Spiller
Club In
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club In / Transfer Date / Fee
player photo
Nicholas Brady DePuy
Defender
- nov 14, 1994
Huntsville City
nov 14, 1994
mai 24, 2024
Free
Huntsville City
mai 24, 2024 Free
player photo
Orrin McKinze Gaines II
Forward
- mar 2, 1998
Houston Dynamo
mar 2, 1998
apr 22, 2024
€ 70K
Houston Dynamo
apr 22, 2024 € 70K
player photo
Tyler Freeman
Midfielder
- jan 9, 2003
Carolina Core
jan 9, 2003
feb 15, 2024
Free
Carolina Core
feb 15, 2024 Free
player photo
Fabrice-Jean Picault
Midfielder
- feb 23, 1991
Vancouver Whitecaps
feb 23, 1991
jan 31, 2024
Free
Vancouver Whitecaps
jan 31, 2024 Free
player photo
Azaad Liadi
Midfielder
- mai 14, 1998
Lexington
mai 14, 1998
jan 31, 2024
Free
Lexington
jan 31, 2024 Free
player photo
Michael Dax McCarty
Midfielder
- apr 30, 1987
Atlanta United FC
apr 30, 1987
jan 31, 2024
Free
Atlanta United FC
jan 31, 2024 Free
player photo
Laurence Wyke
Midfielder
- sep 20, 1996
Phoenix Rising
sep 20, 1996
jan 26, 2024
Free
Phoenix Rising
jan 26, 2024 Free
player photo
N. Perry
Midfielder
- okt 2, 1999
Ostersunds FK
okt 2, 1999
jan 2, 2024
Free
Ostersunds FK
jan 2, 2024 Free
player photo
Ethan Zubak
Forward
- apr 15, 1998
Orange County SC
apr 15, 1998
jan 1, 2024
Free
Orange County SC
jan 1, 2024 Free
P