NEC Nijmegen

Land
Grunnlagt
1900
Stadion
Club Stats
HjemmeBorteAlle
Spilt171734
Vunnet8614
Draws4711
Losses549
HjemmeBorteAlle
Per kampTil sammenPer kampTil sammenPer kampTil sammen
Mål2.1351.933268
Innslupne mål1.5251.5261.551
Gule kort0.9161.7291.345
Røde kort0.2400.14
Clean Sheets0.350.120.27
Hjørnespark4.6793.9674.3146
Feil7.51289.51628.5290
Offsides1.3221.1181.240
Skudd13.322611.820112.6427
Skudd på mål61025.4925.7194
Kamper
Siste kamper
Eredivisie
19 mai 2024
- 14:30
Almere City FC
1 4
NEC Nijmegen
Eredivisie
12 mai 2024
- 14:30
NEC Nijmegen
2 3
Feyenoord
Eredivisie
6 mai 2024
- 20:00
Excelsior
0 3
NEC Nijmegen
Eredivisie
28 apr 2024
- 12:15
NEC Nijmegen
0 3
AZ Alkmaar
Eredivisie
14 apr 2024
- 20:00
NEC Nijmegen
2 2
PEC Zwolle
Eredivisie
7 apr 2024
- 12:15
Vitesse
0 3
NEC Nijmegen
Eredivisie
2 apr 2024
- 21:00
Fortuna Sittard
1 1
NEC Nijmegen
Eredivisie
30 mar 2024
- 16:30
NEC Nijmegen
3 1
PSV Eindhoven
Eredivisie
17 mar 2024
- 14:30
Utrecht
1 0
NEC Nijmegen
Eredivisie
10 mar 2024
- 16:45
NEC Nijmegen
2 0
Heerenveen
Load More spinner
Goalkeepers
Alder
Nasjonalitet
Jasper Cillessen
35
R. Roefs
R.Roefs
Alder:
21
21
Defenders
Alder
Nasjonalitet
Sai van Wermeskerken
30
Luc Netten
LucNetten
Alder:
20
20
Philippe Sandler
27
Mathias Ross Jensen
23
Bram Nuytinck
34
Calvin Ronald Verdonk
27
Bart van Rooij
23
Brayann Pereira
21
Youri Baas
YouriBaas
Alder:
21
21
D. Arts
D.Arts
Alder:
21
21
Midfielders
Alder
Nasjonalitet
Lasse Schöne
38
Magnus Elkjær Mattsson
25
Dirk Wanner Proper
22
N. Rossen
N.Rossen
Alder:
18
18
Kodai Sano
KodaiSano
Alder:
20
20
Roberto González Bayón
23
Mees Hoedemakers
26
Tjaronn Inteff Chefren Chery
36
Forwards
Alder
Nasjonalitet
Bas Leon Dost
35
Pedro David Rosendo Marques
26
Koki Ogawa
KokiOgawa
Alder:
26
26
Sylla Sow
SyllaSow
Alder:
27
27
Lars Olden Larsen
25
Sontje Hansen
22
Yvandro Borges Sanches
20
Elayis Tavşan
23
Selim Can Sönmez
19
Trener
Alder
Nasjonalitet
R. de Groot
R.de Groot
Alder:
64
64
R. Meijer
R.Meijer
Alder:
42
42
Spiller statestikk
 
Overganger
vintervindu
Arrivals
Spiller
Club Out
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club Out / Transfer Date / Fee
player photo
Sylla Sow
Forward
- aug 8, 1996
GO Ahead Eagles
aug 8, 1996
feb 1, 2024
GO Ahead Eagles
feb 1, 2024
player photo
Sami Ouaissa
Midfielder
- okt 2, 2004
Roda
okt 2, 2004
jan 31, 2024
Roda
jan 31, 2024
player photo
Tjaronn Inteff Chefren Chery
Midfielder
- jun 4, 1988
Maccabi Haifa
jun 4, 1988
jan 25, 2024
Loan
Maccabi Haifa
jan 25, 2024 Loan
player photo
Yvandro Borges Sanches
Forward
- mai 24, 2004
Borussia Monchengladbach
mai 24, 2004
jan 10, 2024
Loan
Borussia Monchengladbach
jan 10, 2024 Loan
Departures
Spiller
Club In
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club In / Transfer Date / Fee
player photo
Magnus Elkjær Mattsson
Forward
- feb 25, 1999
FC Copenhagen
feb 25, 1999
feb 1, 2024
FC Copenhagen
feb 1, 2024
player photo
Sami Ouaissa
Midfielder
- okt 2, 2004
Roda
okt 2, 2004
feb 1, 2024
Loan
Roda
feb 1, 2024 Loan
player photo
Elayis Tavşan
Forward
- apr 30, 2001
Verona
apr 30, 2001
jan 23, 2024
€ 500K
Verona
jan 23, 2024 € 500K
player photo
Sai van Wermeskerken
Defender
- jun 28, 1994
Kawasaki Frontale
jun 28, 1994
jan 21, 2024
Free
Kawasaki Frontale
jan 21, 2024 Free
player photo
Selim Can Sönmez
Forward
- mar 31, 2005
FC OSS
mar 31, 2005
jan 3, 2024
Loan
FC OSS
jan 3, 2024 Loan
player photo
Alexis Ronaldo Tibidi
Midfielder
- nov 3, 2003
Estac Troyes
nov 3, 2003
des 29, 2023
Estac Troyes
des 29, 2023
sommervindu
Arrivals
Spiller
Club Out
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club Out / Transfer Date / Fee
player photo
Alexis Ronaldo Tibidi
Midfielder
- nov 3, 2003
Estac Troyes
nov 3, 2003
sep 1, 2023
Loan
Estac Troyes
sep 1, 2023 Loan
player photo
Bas Leon Dost
Forward
- mai 31, 1989
Utrecht
mai 31, 1989
aug 23, 2023
Utrecht
aug 23, 2023
player photo
Kodai Sano
Midfielder
- sep 25, 2003
Fagiano Okayama
sep 25, 2003
aug 17, 2023
Free
Fagiano Okayama
aug 17, 2023 Free
player photo
Brayann Pereira
Defender
- mai 21, 2003
Auxerre
mai 21, 2003
aug 4, 2023
Loan
Auxerre
aug 4, 2023 Loan
player photo
Mathias Ross Jensen
Defender
- jan 15, 2001
Galatasaray
jan 15, 2001
jul 21, 2023
Loan
Galatasaray
jul 21, 2023 Loan
player photo
Roberto González Bayón
Midfielder
- jan 8, 2001
Real Betis
jan 8, 2001
jul 14, 2023
Loan
Real Betis
jul 14, 2023 Loan
player photo
Koki Ogawa
Forward
- aug 8, 1997
Yokohama FC
aug 8, 1997
jul 3, 2023
Loan
Yokohama FC
jul 3, 2023 Loan
player photo
Bram Nuytinck
Defender
- mai 4, 1990
Sampdoria
mai 4, 1990
jul 1, 2023
Free
Sampdoria
jul 1, 2023 Free
player photo
Youri Baas
Defender
- mar 17, 2003
Ajax
mar 17, 2003
jun 30, 2023
Loan
Ajax
jun 30, 2023 Loan
player photo
Lars Olden Larsen
Midfielder
- sep 17, 1998
Nizhny Novgorod
sep 17, 1998
jun 14, 2023
€ 500K
Nizhny Novgorod
jun 14, 2023 € 500K
player photo
Mees Hoedemakers
Midfielder
- feb 18, 1998
Cambuur
feb 18, 1998
jun 13, 2023
Cambuur
jun 13, 2023
Departures
Spiller
Club In
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club In / Transfer Date / Fee
player photo
Pedro David Rosendo Marques
Forward
- apr 25, 1998
Apollon Limassol
apr 25, 1998
sep 14, 2023
Loan
Apollon Limassol
sep 14, 2023 Loan
player photo
Ilias Bronkhorst
Defender
- mai 10, 1997
Dordrecht
mai 10, 1997
aug 24, 2023
Free
Dordrecht
aug 24, 2023 Free
player photo
Pedro Ruiz Delgado
Forward
- mar 30, 2000
Marseille
mar 30, 2000
jul 1, 2023
Marseille
jul 1, 2023
player photo
Mathias Marcel De Wolf
Midfielder
- feb 21, 2002
Oud-Heverlee Leuven II
feb 21, 2002
jul 1, 2023
Free
Oud-Heverlee Leuven II
jul 1, 2023 Free
player photo
Iván Márquez Álvarez
Defender
- jun 9, 1994
FC Nurnberg
jun 9, 1994
jul 1, 2023
Free
FC Nurnberg
jul 1, 2023 Free
player photo
Oussama Tannane
Midfielder
- mar 23, 1994
UMM Salal
mar 23, 1994
jul 1, 2023
UMM Salal
jul 1, 2023
player photo
Ibrahim Cissoko
Forward
- mar 26, 2003
Toulouse
mar 26, 2003
jul 1, 2023
€ 3M
Toulouse
jul 1, 2023 € 3M
player photo
Thibo Roger Baeten
Forward
- jun 4, 2002
Beerschot
jun 4, 2002
jul 1, 2023
Beerschot
jul 1, 2023
player photo
Landry Nany Dimata
Forward
- sep 1, 1997
Espanyol
sep 1, 1997
jul 1, 2023
Espanyol
jul 1, 2023
player photo
Andri Fannar Baldursson
Midfielder
- jan 10, 2002
Bologna
jan 10, 2002
jul 1, 2023
Bologna
jul 1, 2023
player photo
Souffian El Karouani
Defender
- okt 19, 2000
Utrecht
okt 19, 2000
jul 1, 2023
Free
Utrecht
jul 1, 2023 Free
player photo
Joris Kramer
Defender
- aug 2, 1996
GO Ahead Eagles
aug 2, 1996
jun 29, 2023
GO Ahead Eagles
jun 29, 2023
player photo
Mattijs Branderhorst
Goalkeeper
- des 31, 1993
Utrecht
des 31, 1993
jun 27, 2023
Utrecht
jun 27, 2023
P