New England Revolution

Land
Grunnlagt
1995
Stadion
Club Stats
HjemmeBorteAlle
Spilt171734
Vunnet12315
Draws4610
Losses189
HjemmeBorteAlle
Per kampTil sammenPer kampTil sammenPer kampTil sammen
Mål2.2371.2211.758
Innslupne mål0.9161.8301.446
Gule kort1.1191.7291.448
Røde kort00.120.12
Clean Sheets0.350.230.28
Hjørnespark4.6784.6794.6157
Feil10.61811017010.3351
Offsides1.8311.6281.759
Skudd14.124010.417712.3417
Skudd på mål5.4913.5594.4150
Kamper
Siste kamper
Major League Soccer
22 okt 2023
- 00:00
New England Revolution
2 1
Philadelphia Union
Major League Soccer
15 okt 2023
- 02:30
Nashville SC
3 2
New England Revolution
Major League Soccer
8 okt 2023
- 01:30
Orlando City SC
3 2
New England Revolution
Major League Soccer
5 okt 2023
- 01:30
New England Revolution
1 2
Columbus Crew
Major League Soccer
1 okt 2023
- 01:30
New England Revolution
2 1
Charlotte
Major League Soccer
24 sep 2023
- 02:30
Chicago Fire
2 2
New England Revolution
Major League Soccer
17 sep 2023
- 03:30
Colorado Rapids
2 1
New England Revolution
Major League Soccer
10 sep 2023
- 02:30
Minnesota United FC
1 1
New England Revolution
Major League Soccer
3 sep 2023
- 01:30
New England Revolution
2 2
Austin
Major League Soccer
31 aug 2023
- 01:30
New England Revolution
1 0
New York Red Bulls
Load More spinner
Goalkeepers
Alder
Nasjonalitet
Đorđe Petrović
24
Earl William Edwards Jr.
32
Jacob Daniel Jackson
23
Defenders
Alder
Nasjonalitet
Benjamin Sweat
32
Christian Frederick Bayoi Makoun Reyes
24
Brandon Scott Bye
28
Andrew Mikobi Farrell
32
DeJuan Lytelle Jones
26
Ryan Louis Spaulding
25
Omar Alejandro González
35
David Romney
30
Frederick Henry Kessler
25
Midfielders
Alder
Nasjonalitet
Damián Esau Rivera Brown
21
Matthew Ryan Polster
30
Dylan Felipe Borrero Caicedo
22
Ian Andrew Harkes
29
Ignacio Gil de Pareja Vicent
28
Carles Gil de Pareja Vicent
31
Mark-Anthony Kaye
29
Emmanuel Agyenim Boateng
30
Thomas Liam McNamara
33
Noel Arthur Coleman Buck
19
Jack Panayotou
19
Forwards
Alder
Nasjonalitet
Josmer Volmy Altidore
34
Justin Gerard Rennicks
25
T. Chancalay
25
Bobby Shou Wood
31
Giacomo Vrioni
25
Esmir Bajraktarević
19
J. Bolma
J.Bolma
Alder:
22
22
Gustavo Leonardo Bou
34
Trener
Alder
Nasjonalitet
B. Arena
B.Arena
Alder:
72
72
Spiller statestikk
 
Overganger
vintervindu
Arrivals
Spiller
Club Out
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club Out / Transfer Date / Fee
player photo
Mark-Anthony Kaye
Midfielder
- des 2, 1994
Toronto FC
des 2, 1994
jul 13, 2023
Swap
Toronto FC
jul 13, 2023 Swap
player photo
Ryan Louis Spaulding
Defender
- sep 10, 1998
Tampa Bay Rowdies
sep 10, 1998
jun 20, 2023
Tampa Bay Rowdies
jun 20, 2023
Departures
Spiller
Club In
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club In / Transfer Date / Fee
player photo
Đorđe Petrović
Goalkeeper
- okt 8, 1999
Chelsea
okt 8, 1999
aug 26, 2023
€ 16M
Chelsea
aug 26, 2023 € 16M
player photo
Latif Atta Blessing
Midfielder
- des 30, 1996
Toronto FC
des 30, 1996
jul 13, 2023
Swap
Toronto FC
jul 13, 2023 Swap
sommervindu
Arrivals
Spiller
Club Out
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club Out / Transfer Date / Fee
player photo
Tomáš Vaclík
Goalkeeper
- mar 29, 1989
Huddersfield
mar 29, 1989
aug 28, 2023
Free
Huddersfield
aug 28, 2023 Free
player photo
Ian Andrew Harkes
Midfielder
- mar 30, 1995
Dundee Utd
mar 30, 1995
jul 5, 2023
Free
Dundee Utd
jul 5, 2023 Free
player photo
Benjamin Sweat
Defender
- sep 4, 1991
Sporting Kansas City
sep 4, 1991
apr 18, 2023
Free
Sporting Kansas City
apr 18, 2023 Free
player photo
Noble Okello Ayo
Midfielder
- jul 20, 2000
Los Angeles Galaxy
jul 20, 2000
feb 8, 2023
Los Angeles Galaxy
feb 8, 2023
player photo
David Romney
Defender
- jun 12, 1993
Nashville SC
jun 12, 1993
jan 5, 2023
Nashville SC
jan 5, 2023
player photo
Latif Atta Blessing
Midfielder
- des 30, 1996
Los Angeles FC
des 30, 1996
jan 3, 2023
Los Angeles FC
jan 3, 2023
player photo
Josmer Volmy Altidore
Forward
- nov 6, 1989
Puebla
nov 6, 1989
jan 1, 2023
Puebla
jan 1, 2023
Departures
Spiller
Club In
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club In / Transfer Date / Fee
player photo
Ryan Louis Spaulding
Defender
- sep 10, 1998
Tampa Bay Rowdies
sep 10, 1998
apr 21, 2023
Loan
Tampa Bay Rowdies
apr 21, 2023 Loan
player photo
Ben Reveno
Defender
- mar 29, 1999
Birmingham Legion
mar 29, 1999
mar 4, 2023
Loan
Birmingham Legion
mar 4, 2023 Loan
player photo
Wilfrid Jaures Kaptoum
Midfielder
- jul 7, 1996
Las Palmas
jul 7, 1996
jan 13, 2023
Free
Las Palmas
jan 13, 2023 Free
player photo
Jonathan Bell
Defender
- aug 26, 1997
St. Louis City
aug 26, 1997
jan 1, 2023
St. Louis City
jan 1, 2023
P