Nice

Land
Grunnlagt
1904
Stadion
Club Stats
HjemmeBorteAlle
Spilt151530
Vunnet8513
Draws459
Losses358
HjemmeBorteAlle
Per kampTil sammenPer kampTil sammenPer kampTil sammen
Mål1.3190.9141.133
Innslupne mål0.691150.824
Gule kort1.7251.8271.752
Røde kort0.120.110.13
Clean Sheets0.7100.460.516
Hjørnespark5.4815755.2156
Feil10.816212.518711.6349
Offsides1.9281.3191.647
Skudd14.321512.719013.5405
Skudd på mål4.4664.9734.6139
Kamper
Ligue 1
28 apr 2024
- 15:00
Strasbourg
- -
Nice
Ligue 1
11 mai 2024
- 21:00
Nice
- -
LE Havre
Ligue 1
15 mai 2024
- 21:00
Nice
- -
Paris Saint Germain
Ligue 1
18 mai 2024
- 21:00
Lille
- -
Nice
Siste kamper
Ligue 1
24 apr 2024
- 21:00
Marseille
2 2
Nice
Ligue 1
19 apr 2024
- 21:00
Nice
3 0
Lorient
Ligue 1
7 apr 2024
- 15:00
Reims
0 0
Nice
Ligue 1
31 mar 2024
- 15:00
Nice
1 2
Nantes
Ligue 1
16 mar 2024
- 21:00
Lens
1 3
Nice
Ligue 1
8 mar 2024
- 21:00
Nice
1 2
Montpellier
Ligue 1
3 mar 2024
- 13:00
Toulouse
2 1
Nice
Ligue 1
25 feb 2024
- 15:00
Nice
0 0
Clermont Foot
Ligue 1
16 feb 2024
- 21:00
Lyon
1 0
Nice
Ligue 1
11 feb 2024
- 20:45
Nice
2 3
Monaco
Load More spinner
Goalkeepers
Alder
Nasjonalitet
Marcin Bułka
24
Defenders
Alder
Nasjonalitet
Jean-Clair Dimitri Roger Todibo
24
Mvula Jordan Lotomba
25
Romain Paul Jean-Michel Perraud
26
Valentin André Henri Rosier
27
Dante Bonfim Costa Santos
40
Melvin Michel Maxence Bard
23
Antoine Mendy
19
Youcef Atal
YoucefAtal
Alder:
27
27
Robson Alves de Barros
26
Ayoub Amraoui
19
Midfielders
Alder
Nasjonalitet
Khéphren Thuram-Ulien
23
Hicham Boudaoui
24
T. Louchet
T.Louchet
Alder:
20
20
Daouda Traoré
17
A. Doumbouya
16
Sofiane Diop
23
Pablo Paulino Rosario
27
Morgan Stéphane Sanson
29
Youssouf Nyange Ndayishimiye
25
Reda Belahyane
19
Badredine Bouanani
19
Forwards
Alder
Nasjonalitet
Alexis Claude-Maurice
25
Gaëtan Laborde
29
Jérémie Boga
27
Teremas Igobor Moffi
24
Evann Guessand
22
Aliou Badara Balde
21
Mohamed-Ali Cho
20
Billal Brahimi
24
Trener
Alder
Nasjonalitet
D. Digard
D.Digard
Alder:
37
37
Spiller statestikk
 
Overganger
vintervindu
Arrivals
Spiller
Club Out
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club Out / Transfer Date / Fee
player photo
Maxime Dupé
Goalkeeper
- mar 4, 1993
Anderlecht
mar 4, 1993
jan 28, 2024
Free
Anderlecht
jan 28, 2024 Free
player photo
Valentin André Henri Rosier
Defender
- aug 19, 1996
Besiktas
aug 19, 1996
jan 18, 2024
Loan
Besiktas
jan 18, 2024 Loan
player photo
Mohamed-Ali Cho
Forward
- jan 19, 2004
Real Sociedad
jan 19, 2004
jan 8, 2024
€ 10M
Real Sociedad
jan 8, 2024 € 10M
player photo
Robson Alves de Barros
Defender
- nov 12, 1997
Vasco DA Gama
nov 12, 1997
jan 1, 2024
Vasco DA Gama
jan 1, 2024
Departures
Spiller
Club In
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club In / Transfer Date / Fee
player photo
Youcef Atal
Defender
- mai 17, 1996
Adana Demirspor
mai 17, 1996
feb 9, 2024
Adana Demirspor
feb 9, 2024
player photo
Ayoub Amraoui
Defender
- mai 14, 2004
Amiens
mai 14, 2004
feb 1, 2024
Loan
Amiens
feb 1, 2024 Loan
player photo
Badredine Bouanani
Forward
- des 8, 2004
Lorient
des 8, 2004
jan 31, 2024
Loan
Lorient
jan 31, 2024 Loan
player photo
Robson Alves de Barros
Defender
- nov 12, 1997
Arouca
nov 12, 1997
jan 29, 2024
Loan
Arouca
jan 29, 2024 Loan
player photo
Ayoub Amraoui
Defender
- mai 14, 2004
Nancy
mai 14, 2004
jan 24, 2024
Loan
Nancy
jan 24, 2024 Loan
player photo
Reda Belahyane
Midfielder
- jun 1, 2004
Verona
jun 1, 2004
jan 24, 2024
€ 500K
Verona
jan 24, 2024 € 500K
player photo
Salvatore Sirigu
Goalkeeper
- jan 12, 1987
Fatih Karagümrük
jan 12, 1987
jan 16, 2024
Free
Fatih Karagümrük
jan 16, 2024 Free
sommervindu
Arrivals
Spiller
Club Out
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club Out / Transfer Date / Fee
player photo
Aliou Badara Balde
Forward
- des 12, 2002
Lausanne
des 12, 2002
sep 1, 2023
€ 2.5M
Lausanne
sep 1, 2023 € 2.5M
player photo
Romain Paul Jean-Michel Perraud
Defender
- sep 22, 1997
Southampton
sep 22, 1997
aug 28, 2023
Southampton
aug 28, 2023
player photo
Jérémie Boga
Forward
- jan 3, 1997
Atalanta
jan 3, 1997
jul 25, 2023
€ 18M
Atalanta
jul 25, 2023 € 18M
player photo
Morgan Stéphane Sanson
Midfielder
- aug 18, 1994
Aston Villa
aug 18, 1994
jul 24, 2023
Loan
Aston Villa
jul 24, 2023 Loan
player photo
Teremas Igobor Moffi
Forward
- mai 25, 1999
Lorient
mai 25, 1999
jul 1, 2023
€ 22.5M
Lorient
jul 1, 2023 € 22.5M
player photo
Alexis Claude-Maurice
Forward
- jun 6, 1998
Lens
jun 6, 1998
jul 1, 2023
Lens
jul 1, 2023
player photo
Calvin Stengs
Forward
- des 18, 1998
Antwerp
des 18, 1998
jul 1, 2023
Antwerp
jul 1, 2023
player photo
Evann Guessand
Forward
- jul 1, 2001
Nantes
jul 1, 2001
jul 1, 2023
Nantes
jul 1, 2023
Departures
Spiller
Club In
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club In / Transfer Date / Fee
player photo
Kasper Peter Schmeichel
Goalkeeper
- nov 5, 1986
Anderlecht
nov 5, 1986
sep 5, 2023
Free
Anderlecht
sep 5, 2023 Free
player photo
Billal Brahimi
Forward
- mar 14, 2000
Stade Brestois 29
mar 14, 2000
sep 1, 2023
Loan
Stade Brestois 29
sep 1, 2023 Loan
player photo
Ross Barkley
Midfielder
- des 5, 1993
Luton
des 5, 1993
aug 9, 2023
Free
Luton
aug 9, 2023 Free
player photo
Morgan Fernand Gérard Schneiderlin
Midfielder
- nov 8, 1989
Konyaspor
nov 8, 1989
aug 1, 2023
Free
Konyaspor
aug 1, 2023 Free
player photo
Calvin Stengs
Forward
- des 18, 1998
Feyenoord
des 18, 1998
jul 26, 2023
€ 6M
Feyenoord
jul 26, 2023 € 6M
player photo
Jean Frederic Kouadio N'Guessan
Midfielder
- apr 17, 2003
Metz
apr 17, 2003
jul 21, 2023
Metz
jul 21, 2023
player photo
Mattia Viti
Defender
- jan 24, 2002
Sassuolo
jan 24, 2002
jul 12, 2023
€ 7M
Sassuolo
jul 12, 2023 € 7M
player photo
Kasper Dolberg Rasmussen
Forward
- okt 6, 1997
Anderlecht
okt 6, 1997
jul 7, 2023
€ 5M
Anderlecht
jul 7, 2023 € 5M
player photo
Nicolas Pépé
Forward
- mai 29, 1995
Arsenal
mai 29, 1995
jul 1, 2023
Arsenal
jul 1, 2023
player photo
Andy Delort
Forward
- okt 9, 1991
Nantes
okt 9, 1991
jul 1, 2023
€ 5M
Nantes
jul 1, 2023 € 5M
player photo
A. Duville-Parsemain
Forward
-
Dijon II
jul 1, 2023
Free
Dijon II
jul 1, 2023 Free
player photo
Paul Wade
Midfielder
- apr 17, 2000
Nimes
apr 17, 2000
jul 1, 2023
Free
Nimes
jul 1, 2023 Free
player photo
Rareş Andrei Ilie
Midfielder
- apr 19, 2003
Lausanne
apr 19, 2003
jun 20, 2023
Loan
Lausanne
jun 20, 2023 Loan
player photo
Joseph Edward Bryan
Defender
- sep 17, 1993
Fulham
sep 17, 1993
jun 1, 2023
Free
Fulham
jun 1, 2023 Free
P