Obolon’-Brovar

Land
Grunnlagt
2013
Stadion
Club Stats
HjemmeBorteAlle
Spilt151530
Vunnet325
Draws6511
Losses6814
HjemmeBorteAlle
Per kampTil sammenPer kampTil sammenPer kampTil sammen
Mål0.690.690.618
Innslupne mål1.2181.5231.441
Gule kort2.1312.3342.265
Røde kort0.230.350.38
Clean Sheets0.570.230.310
Hjørnespark3.4511.3192.370
Feil6.91046.71016.8205
Offsides0.580.7110.619
Skudd5.7852.9434.3128
Skudd på mål1.8271.3191.546
Kamper
Siste kamper
Premier League - Ukraine
25 mai 2024
- 14:30
Obolon'-Brovar
0 3
Oleksandria
Premier League - Ukraine
19 mai 2024
- 14:30
Vorskla Poltava
3 1
Obolon'-Brovar
Premier League - Ukraine
11 mai 2024
- 14:30
Obolon'-Brovar
0 0
Rukh Vynnyky
Premier League - Ukraine
4 mai 2024
- 14:30
Obolon'-Brovar
1 0
LNZ Cherkasy
Premier League - Ukraine
28 apr 2024
- 12:00
Zorya Luhansk
0 0
Obolon'-Brovar
Premier League - Ukraine
22 apr 2024
- 14:30
Metalist 1925 Kharkiv
1 1
Obolon'-Brovar
Premier League - Ukraine
17 apr 2024
- 17:00
Oleksandria
2 2
Obolon'-Brovar
Premier League - Ukraine
13 apr 2024
- 12:00
Obolon'-Brovar
1 1
Minai
Premier League - Ukraine
6 apr 2024
- 14:30
Veres Rivne
3 0
Obolon'-Brovar
Premier League - Ukraine
30 mar 2024
- 12:00
Obolon'-Brovar
0 3
Shakhtar Donetsk
Load More spinner
Goalkeepers
Alder
Nasjonalitet
Artem Kychak
35
Nazarii Fedorivskyi
28
Oleksandr Rybka
37
Defenders
Alder
Nasjonalitet
Dmytro Fateev
30
Pavlo Lukyanchuk
28
Oleksandr Osman
28
Ehor Prokopenko
26
Danylo Karas
27
Dmitri Nağıyev
28
V. Dubko
V.Dubko
Alder:
23
23
Artem Vovkun
22
Midfielders
Alder
Nasjonalitet
Serhii Kosovskyi
26
Ihor Medynskyi
31
Oleh Slobodyan
27
Maksym Grysjo
28
Ruslan Chernenko
31
Vitalii Grusha
30
Yevhen Zaporozhets
29
Serhii Sukhanov
29
Oleksandr Chernov
22
Vladyslav Mukhamatgaleev
22
Vladyslav Pryymak
27
Taras Moroz
TarasMoroz
Alder:
28
28
Forwards
Alder
Nasjonalitet
Maksym Ermolenko
26
Rostyslav Taranukha
27
Oleh Vyshnevskyi
28
Ihor Krasnopir
21
Taras Liakh
-
Trener
Alder
Nasjonalitet
V. Ivashchenko
43
Spiller statestikk
 
Overganger
vintervindu
Arrivals
Spiller
Club Out
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club Out / Transfer Date / Fee
player photo
Yevhen Zaporozhets
Midfielder
- sep 20, 1994
Inhulets
sep 20, 1994
jan 24, 2024
Free
Inhulets
jan 24, 2024 Free
player photo
Oleh Vyshnevskyi
Forward
- okt 4, 1995
Minai
okt 4, 1995
jan 24, 2024
Free
Minai
jan 24, 2024 Free
Departures
Spiller
Club In
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club In / Transfer Date / Fee
player photo
Dmytro Fateev
Defender
- jun 21, 1994
Yarud Mariupol'
jun 21, 1994
jan 24, 2024
Free
Yarud Mariupol'
jan 24, 2024 Free
sommervindu
Arrivals
Spiller
Club Out
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club Out / Transfer Date / Fee
player photo
V. Dubko
Defender
- mar 22, 2001
Dender
mar 22, 2001
sep 1, 2023
Loan
Dender
sep 1, 2023 Loan
player photo
Dmitri Nağıyev
Defender
- nov 27, 1995
Inhulets
nov 27, 1995
jul 10, 2023
Free
Inhulets
jul 10, 2023 Free
player photo
Maksym Ermolenko
Forward
- mai 14, 1998
Chornomorets
mai 14, 1998
jul 8, 2023
Free
Chornomorets
jul 8, 2023 Free
player photo
Oleksandr Rybka
Goalkeeper
- apr 10, 1987
Lviv
apr 10, 1987
jul 6, 2023
Free
Lviv
jul 6, 2023 Free
player photo
Rostyslav Taranukha
Forward
- jan 26, 1997
Karpaty
jan 26, 1997
jul 4, 2023
Free
Karpaty
jul 4, 2023 Free
player photo
Ihor Medynskyi
Midfielder
- jan 3, 1993
Karlovac 1919
jan 3, 1993
jul 3, 2023
Free
Karlovac 1919
jul 3, 2023 Free
player photo
Vladyslav Pryymak
Defender
- aug 30, 1996
Karpaty
aug 30, 1996
jul 2, 2023
Free
Karpaty
jul 2, 2023 Free
player photo
Artem Vovkun
Midfielder
- sep 7, 2001
Lviv
sep 7, 2001
jul 1, 2023
Free
Lviv
jul 1, 2023 Free
Departures
Spiller
Club In
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club In / Transfer Date / Fee
player photo
Artem Terekhov
Defender
- mar 31, 1992
Yarud Mariupol'
mar 31, 1992
jul 24, 2023
Free
Yarud Mariupol'
jul 24, 2023 Free
player photo
Oleksandr Batalskyi
Forward
- okt 28, 1986
Yarud Mariupol'
okt 28, 1986
jul 23, 2023
Free
Yarud Mariupol'
jul 23, 2023 Free
player photo
Serhii Mashtalir
Midfielder
- aug 20, 1998
Viktoriya Mykolaivka
aug 20, 1998
jul 18, 2023
Free
Viktoriya Mykolaivka
jul 18, 2023 Free
player photo
Oleksii Savchenko
Midfielder
- sep 27, 1993
Viktoriya Mykolaivka
sep 27, 1993
jul 13, 2023
Free
Viktoriya Mykolaivka
jul 13, 2023 Free
player photo
Maksym Pokotylyuk
Midfielder
- feb 21, 1988
Viktoriya Mykolaivka
feb 21, 1988
jul 13, 2023
Free
Viktoriya Mykolaivka
jul 13, 2023 Free
player photo
Dmytro Oliynyk
Midfielder
- feb 25, 1993
Druzhba
feb 25, 1993
jul 11, 2023
Free
Druzhba
jul 11, 2023 Free
player photo
Stanislav Vasylenko
Forward
- jun 1, 2001
Podillya Khmelnytskyi
jun 1, 2001
jul 4, 2023
Loan
Podillya Khmelnytskyi
jul 4, 2023 Loan
player photo
Yevhen Korokhov
Defender
- mar 17, 1998
Nyva Buzova
mar 17, 1998
jul 2, 2023
Free
Nyva Buzova
jul 2, 2023 Free
player photo
K. Chernyi
-
Olimpia Grudziądz
jul 1, 2023
Free
Olimpia Grudziądz
jul 1, 2023 Free
P