OFI

Land
Grunnlagt
1925
Stadion
Club Stats
HjemmeBorteAlle
Spilt131326
Vunnet505
Draws5510
Losses3811
HjemmeBorteAlle
Per kampTil sammenPer kampTil sammenPer kampTil sammen
Mål1.4180.68126
Innslupne mål1.1142.3301.744
Gule kort3.4443.3433.387
Røde kort000
Clean Sheets0.340.110.25
Hjørnespark3.5454.5584103
Feil16.521515.820616.2421
Offsides2.2281.6211.949
Skudd11.715210.513611.1288
Skudd på mål3.5463.6473.693
Kamper
Siste kamper
Super League 1
3 mar 2024
- 18:30
OFI
2 2
Panathinaikos
Super League 1
28 feb 2024
- 14:00
Volos NFC
3 1
OFI
Super League 1
25 feb 2024
- 15:30
PAS Giannina
2 2
OFI
Super League 1
19 feb 2024
- 16:30
OFI
4 0
Panserraikos
Super League 1
10 feb 2024
- 16:30
Olympiakos Piraeus
4 0
OFI
Super League 1
4 feb 2024
- 15:00
OFI
1 2
Kifisia
Super League 1
28 jan 2024
- 15:00
AEK Athens FC
3 0
OFI
Super League 1
20 jan 2024
- 19:00
OFI
1 0
Panetolikos
Super League 1
13 jan 2024
- 18:00
Atromitos
1 1
OFI
Super League 1
8 jan 2024
- 19:00
OFI
1 1
Lamia
Load More spinner
Goalkeepers
Alder
Nasjonalitet
Christos Mandas
22
Dimitrios Sotiriou
36
Noam Baumann
28
Nikos Christogeorgos
24
Defenders
Alder
Nasjonalitet
Jan Eric Anton Larsson
33
Andreas Karo
27
Triantafyllos Pasalidis
28
Konstantinos Giannoulis
36
Vasilios Konstantinos Lampropoulos
34
Guðmundur Þórarinsson
32
Praxitelis Vouros
29
Nikolaos Marinakis
30
Matheus Simonete Bressanelli
31
Lucas Cavalcante Silva Afonso
28
Midfielders
Alder
Nasjonalitet
Leroy Abanda Mfomo
24
Marko Bakić
30
Giannis Apostolakis
19
Dan Leon Glazer
27
Miguel Alberto Mellado
31
Adrián Riera Torrecillas
28
Jon Miquel Toral Harper
29
Makana Nsimba Baku
26
Forwards
Alder
Nasjonalitet
Luiz Phellype Luciano Silva
30
Jesús Jiménez Núñez
30
Hárold Santiago Mosquera Caicedo
29
Giannis Theodosoulakis
19
Juan Ángel Neira
35
Aaron Leya Iseka
26
Luis Felipe Gallegos Leiva
32
Nouha Dicko
NouhaDicko
Alder:
32
32
Trener
Alder
Nasjonalitet
V. Dambrauskas
47
Spiller statestikk
 
Overganger
vintervindu
Arrivals
Spiller
Club Out
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club Out / Transfer Date / Fee
player photo
Lucas Cavalcante Silva Afonso
Defender
- mar 23, 1996
Guarani Campinas
mar 23, 1996
feb 9, 2024
Free
Guarani Campinas
feb 9, 2024 Free
player photo
Jesús Jiménez Núñez
Forward
- nov 5, 1993
FC Dallas
nov 5, 1993
feb 6, 2024
Free
FC Dallas
feb 6, 2024 Free
player photo
Makana Nsimba Baku
Midfielder
- apr 8, 1998
Legia Warszawa
apr 8, 1998
jan 15, 2024
Loan
Legia Warszawa
jan 15, 2024 Loan
player photo
Matheus Simonete Bressanelli
Defender
- jan 15, 1993
Nantong Zhiyun
jan 15, 1993
jan 15, 2024
Free
Nantong Zhiyun
jan 15, 2024 Free
Departures
Spiller
Club In
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club In / Transfer Date / Fee
player photo
Andreas Karo
Defender
- sep 9, 1996
Maccabi Petah Tikva
sep 9, 1996
feb 1, 2024
Maccabi Petah Tikva
feb 1, 2024
player photo
Nouha Dicko
Forward
- mai 14, 1992
Paris FC
mai 14, 1992
jan 31, 2024
Paris FC
jan 31, 2024
player photo
Triantafyllos Pasalidis
Defender
- jul 19, 1996
Salernitana
jul 19, 1996
jan 31, 2024
€ 250K
Salernitana
jan 31, 2024 € 250K
sommervindu
Arrivals
Spiller
Club Out
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club Out / Transfer Date / Fee
player photo
Dan Leon Glazer
Midfielder
- sep 20, 1996
Maccabi Tel Aviv
sep 20, 1996
sep 12, 2023
Free
Maccabi Tel Aviv
sep 12, 2023 Free
player photo
Noam Baumann
Goalkeeper
- apr 10, 1996
FC WIL 1900
apr 10, 1996
sep 11, 2023
Free
FC WIL 1900
sep 11, 2023 Free
player photo
Luis Felipe Gallegos Leiva
Forward
- des 3, 1991
Universidad de Chile
des 3, 1991
jul 26, 2023
Free
Universidad de Chile
jul 26, 2023 Free
player photo
Vasilios Konstantinos Lampropoulos
Defender
- mar 31, 1990
VfL BOCHUM
mar 31, 1990
jul 10, 2023
Free
VfL BOCHUM
jul 10, 2023 Free
player photo
Adrián Riera Torrecillas
Midfielder
- apr 19, 1996
Asteras Tripolis
apr 19, 1996
jul 1, 2023
Free
Asteras Tripolis
jul 1, 2023 Free
player photo
Leroy Abanda Mfomo
Midfielder
- jun 7, 2000
Lamia
jun 7, 2000
jul 1, 2023
Free
Lamia
jul 1, 2023 Free
player photo
Bruce Kamau
Forward
- mar 28, 1995
Melbourne Victory
mar 28, 1995
jul 1, 2023
Melbourne Victory
jul 1, 2023
player photo
Fiorin Durmishaj
Forward
- nov 14, 1996
Olympiakos
nov 14, 1996
jul 1, 2023
Olympiakos
jul 1, 2023
player photo
T. Koutentakis
Midfielder
- aug 22, 2003
Makedonikos Neapolis
aug 22, 2003
jul 1, 2023
Free
Makedonikos Neapolis
jul 1, 2023 Free
Departures
Spiller
Club In
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club In / Transfer Date / Fee
player photo
Bruce Kamau
Forward
- mar 28, 1995
Perth Glory
mar 28, 1995
sep 4, 2023
Free
Perth Glory
sep 4, 2023 Free
player photo
Christos Mandas
Goalkeeper
- sep 17, 2001
Lazio
sep 17, 2001
sep 1, 2023
Lazio
sep 1, 2023
player photo
Thievy Guivane Bifouma Koulossa
Forward
- mai 13, 1992
Kifisia
mai 13, 1992
aug 31, 2023
Kifisia
aug 31, 2023
player photo
Frixos Grivas
Midfielder
- sep 23, 2000
Kalamata
sep 23, 2000
aug 22, 2023
Loan
Kalamata
aug 22, 2023 Loan
player photo
Kosmas Tsilianidis
Forward
- mai 9, 1994
Lamia
mai 9, 1994
aug 19, 2023
Free
Lamia
aug 19, 2023 Free
player photo
Sebastian Grønning Andersen
Forward
- feb 3, 1997
Castellón
feb 3, 1997
aug 17, 2023
Free
Castellón
aug 17, 2023 Free
player photo
Assane Dioussé El Hadji
Midfielder
- sep 20, 1997
Auxerre
sep 20, 1997
aug 10, 2023
Auxerre
aug 10, 2023
player photo
Fiorin Durmishaj
Forward
- nov 14, 1996
Nea Salamis
nov 14, 1996
aug 10, 2023
Free
Nea Salamis
aug 10, 2023 Free
player photo
Konstantinos Balogiannis
Midfielder
- feb 8, 1999
Botev Plovdiv
feb 8, 1999
jul 26, 2023
Botev Plovdiv
jul 26, 2023
player photo
Apostolos Diamantis
Defender
- mai 20, 2000
İstanbulspor
mai 20, 2000
jul 18, 2023
Free
İstanbulspor
jul 18, 2023 Free
player photo
Samuel Rodrigue Wouahi Yohou
Defender
- aug 6, 1991
Le Mans
aug 6, 1991
jul 17, 2023
Free
Le Mans
jul 17, 2023 Free
player photo
Mésaque Geremias Dju
Forward
- mar 18, 1999
Mafra
mar 18, 1999
jul 5, 2023
Free
Mafra
jul 5, 2023 Free
player photo
Luis Perea Hernández
Midfielder
- aug 25, 1997
Leganes
aug 25, 1997
jul 1, 2023
Leganes
jul 1, 2023
P