Paris FC

Land
Grunnlagt
1969
Stadion
Club Stats
HjemmeBorteAlle
Spilt191938
Vunnet10616
Draws4711
Losses5611
HjemmeBorteAlle
Per kampTil sammenPer kampTil sammenPer kampTil sammen
Mål1.5291.1201.349
Innslupne mål1191.2231.142
Gule kort1.4271.8351.662
Røde kort0.120.110.13
Clean Sheets0.360.350.311
Hjørnespark4.9944.3814.6175
Feil10.720410.720410.7408
Offsides1.5291.2231.452
Skudd11.922610.219411.1420
Skudd på mål3.6683.4643.5132
Kamper
Siste kamper
Ligue 2
17 mai 2024
- 20:45
Bastia
1 1
Paris FC
Ligue 2
10 mai 2024
- 20:45
Paris FC
2 1
Guingamp
Ligue 2
4 mai 2024
- 15:00
Auxerre
2 0
Paris FC
Ligue 2
27 apr 2024
- 19:00
Paris FC
3 1
Angers
Ligue 2
23 apr 2024
- 20:45
Rodez
1 0
Paris FC
Ligue 2
20 apr 2024
- 19:00
Paris FC
2 1
Valenciennes
Ligue 2
13 apr 2024
- 19:00
Estac Troyes
1 2
Paris FC
Ligue 2
6 apr 2024
- 19:00
Paris FC
2 1
Grenoble
Ligue 2
30 mar 2024
- 19:00
Bordeaux
3 3
Paris FC
Ligue 2
16 mar 2024
- 19:00
Paris FC
2 0
Ajaccio
Load More spinner
Goalkeepers
Alder
Nasjonalitet
Rémy Riou
RémyRiou
Alder:
36
36
Ivan Filipović
29
O. Nkambadio
21
Defenders
Alder
Nasjonalitet
Samir Sophian Chergui
25
Jules Gaudin
24
Sadio Dembélé
21
D. Colau
D.Colau
Alder:
18
18
Sofiane Alakouch
25
Timothée Kolodziejczak
32
Kouadio-Yves Dabila
27
Tuomas Ollila
24
Mamadou Moustapha Mbow
24
Yoan Wakis Koré
19
Nobel Mendy
NobelMendy
Alder:
19
19
Midfielders
Alder
Nasjonalitet
Yohan Demoncy
28
Check-Oumar Diakité
21
G. Oualengbe
20
Y. Oualengbe Bisse
20
Cyril Paul Mandouki
32
Vincent Marchetti
26
Paul-Bastien Lasne
35
Ilan Kais Kebbal
25
Adama Camara
27
Lohann Doucet
21
Florian Pannafit
21
O. Sissoko
O.Sissoko
Alder:
17
17
Forwards
Alder
Nasjonalitet
Julien Yves Rémi López Baila
32
Pierre-Yves Hamel
30
Mamadou Lamine Gueye
26
Warren Caddy
27
J. Lukembila
24
Ayoub Jabbari
24
D. Diagouraga
19
Mohamed Benoit-Dao
-
Nouha Dicko
NouhaDicko
Alder:
32
32
Alimami Gory
27
Mohamed Lamine Diaby-Fadiga
23
Andy Pembélé
23
Mohamed Touré
20
Trener
Alder
Nasjonalitet
T. Laurey
T.Laurey
Alder:
60
60
S. Soubeyrand
50
Spiller statestikk
 
Overganger
vintervindu
Arrivals
Spiller
Club Out
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club Out / Transfer Date / Fee
player photo
Nouha Dicko
Forward
- mai 14, 1992
OFI
mai 14, 1992
jan 31, 2024
OFI
jan 31, 2024
player photo
Vincent Marchetti
Midfielder
- jul 4, 1997
Ajaccio
jul 4, 1997
jan 29, 2024
Ajaccio
jan 29, 2024
Departures
Spiller
Club In
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club In / Transfer Date / Fee
player photo
Yohan Demoncy
Midfielder
- apr 7, 1996
Annecy
apr 7, 1996
jan 31, 2024
Free
Annecy
jan 31, 2024 Free
sommervindu
Arrivals
Spiller
Club Out
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club Out / Transfer Date / Fee
player photo
J. Lukembila
Forward
- sep 9, 1999
FC WIL 1900
sep 9, 1999
sep 1, 2023
FC WIL 1900
sep 1, 2023
player photo
Sofiane Alakouch
Defender
- jul 29, 1998
Metz
jul 29, 1998
aug 22, 2023
Loan
Metz
aug 22, 2023 Loan
player photo
D. Diagouraga
Forward
- okt 11, 2004
UNFP
okt 11, 2004
aug 18, 2023
UNFP
aug 18, 2023
player photo
Mohamed Touré
Forward
- mar 26, 2004
Reims
mar 26, 2004
aug 3, 2023
Loan
Reims
aug 3, 2023 Loan
player photo
Lohann Doucet
Midfielder
- sep 14, 2002
Nantes
sep 14, 2002
aug 3, 2023
Loan
Nantes
aug 3, 2023 Loan
player photo
Mamadou Moustapha Mbow
Defender
- mar 8, 2000
Reims
mar 8, 2000
jul 20, 2023
Reims
jul 20, 2023
player photo
Ilan Kais Kebbal
Midfielder
- jul 10, 1998
Reims
jul 10, 1998
jul 10, 2023
€ 2M
Reims
jul 10, 2023 € 2M
player photo
Mamadou Lamine Gueye
Forward
- mar 13, 1998
Metz
mar 13, 1998
jul 5, 2023
Metz
jul 5, 2023
player photo
Jules Gaudin
Midfielder
- mai 9, 2000
Guingamp
mai 9, 2000
jul 1, 2023
Free
Guingamp
jul 1, 2023 Free
player photo
Yohan Demoncy
Midfielder
- apr 7, 1996
Annecy
apr 7, 1996
jul 1, 2023
Annecy
jul 1, 2023
player photo
Andy Pembélé
Forward
- jul 4, 2000
Rodez
jul 4, 2000
jul 1, 2023
Rodez
jul 1, 2023
player photo
Mohamed Lamine Diaby-Fadiga
Forward
- jan 19, 2001
FC Eindhoven
jan 19, 2001
jul 1, 2023
FC Eindhoven
jul 1, 2023
player photo
Adama Camara
Midfielder
- okt 18, 1996
Racing Colombes 92
okt 18, 1996
jul 1, 2023
Free
Racing Colombes 92
jul 1, 2023 Free
player photo
Check-Oumar Diakité
Midfielder
- des 5, 2002
LE Havre
des 5, 2002
jul 1, 2023
LE Havre
jul 1, 2023
Departures
Spiller
Club In
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club In / Transfer Date / Fee
player photo
Nobel Mendy
Defender
- aug 16, 2004
Real Betis II
aug 16, 2004
sep 1, 2023
Loan
Real Betis II
sep 1, 2023 Loan
player photo
Check-Oumar Diakité
Midfielder
- des 5, 2002
Adanaspor
des 5, 2002
aug 20, 2023
€ N/A
Adanaspor
aug 20, 2023 € N/A
player photo
Warren Caddy
Forward
- apr 9, 1997
Annecy
apr 9, 1997
aug 16, 2023
Loan
Annecy
aug 16, 2023 Loan
player photo
Loup Diwan Gueho
Defender
- mai 24, 2004
Bastia
mai 24, 2004
aug 1, 2023
Bastia
aug 1, 2023
player photo
Florent Olivier Sylvain Hanin
Defender
- feb 4, 1990
Angers
feb 4, 1990
jul 31, 2023
Free
Angers
jul 31, 2023 Free
player photo
Allan Nengoue
Defender
-
Bourges Foot 18
jul 14, 2023
Free
Bourges Foot 18
jul 14, 2023 Free
player photo
Khalid Boutaïb
Forward
- apr 24, 1987
PAU
apr 24, 1987
jul 14, 2023
Free
PAU
jul 14, 2023 Free
player photo
Ousmane Kanté
Defender
- sep 21, 1989
PAU
sep 21, 1989
jul 7, 2023
PAU
jul 7, 2023
player photo
Kévin Mbala
Forward
- jan 17, 2001
Versailles
jan 17, 2001
jul 7, 2023
Free
Versailles
jul 7, 2023 Free
player photo
Jonathan Damián Iglesias Abreu
Midfielder
- des 17, 1988
Guingamp
des 17, 1988
jul 3, 2023
Free
Guingamp
jul 3, 2023 Free
player photo
J. Baltazar
Forward
-
St Maur Lusitanos
jul 1, 2023
Free
St Maur Lusitanos
jul 1, 2023 Free
player photo
H. El Mouttaqi
Forward
-
Vesoul
jul 1, 2023
Free
Vesoul
jul 1, 2023 Free
player photo
Lebogang Lelani Phiri
Midfielder
- nov 9, 1994
Rizespor
nov 9, 1994
jul 1, 2023
Rizespor
jul 1, 2023
player photo
Jordan Lefort
Defender
- aug 9, 1993
Angers
aug 9, 1993
jul 1, 2023
Free
Angers
jul 1, 2023 Free
player photo
Mehdi Chahiri
Midfielder
- jul 25, 1996
Strasbourg
jul 25, 1996
jul 1, 2023
Strasbourg
jul 1, 2023
player photo
Morgan Bono Guilavogui
Forward
- mar 10, 1998
Lens
mar 10, 1998
jul 1, 2023
€ 4M
Lens
jul 1, 2023 € 4M
player photo
Maxime Bernauer
Defender
- jul 1, 1998
Dinamo Zagreb
jul 1, 1998
jun 19, 2023
Dinamo Zagreb
jun 19, 2023
P