PAU

Land
Grunnlagt
1904
Stadion
Club Stats
HjemmeBorteAlle
Spilt191938
Vunnet7613
Draws6612
Losses6713
HjemmeBorteAlle
Per kampTil sammenPer kampTil sammenPer kampTil sammen
Mål1.7321.5281.660
Innslupne mål1.4271.6301.557
Gule kort2382.1402.178
Røde kort00.230.13
Clean Sheets0.350.120.27
Hjørnespark4.8913.1583.9149
Feil12.223112.223112.2462
Offsides1.8351.4261.661
Skudd11.22139.618310.4396
Skudd på mål4.2804764.1156
Kamper
Siste kamper
Ligue 2
17 mai 2024
- 20:45
Bordeaux
3 2
PAU
Ligue 2
10 mai 2024
- 20:45
PAU
1 2
Bastia
Ligue 2
3 mai 2024
- 20:00
Angers
2 1
PAU
Ligue 2
27 apr 2024
- 19:00
PAU
1 2
Guingamp
Ligue 2
23 apr 2024
- 20:45
Estac Troyes
2 2
PAU
Ligue 2
20 apr 2024
- 19:00
PAU
3 0
Laval
Ligue 2
13 apr 2024
- 19:00
Valenciennes
1 4
PAU
Ligue 2
6 apr 2024
- 19:00
PAU
1 1
Ajaccio
Ligue 2
30 mar 2024
- 19:00
Amiens
2 3
PAU
Ligue 2
16 mar 2024
- 19:00
PAU
2 0
Concarneau
Load More spinner
Goalkeepers
Alder
Nasjonalitet
M. Jeannin
M.Jeannin
Alder:
33
33
Bingourou Kamara
27
Defenders
Alder
Nasjonalitet
Antoine Batisse
29
Marius Ros
MariusRos
Alder:
22
22
Jean Ruiz
JeanRuiz
Alder:
26
26
Kenji-Van Boto
28
Kouadio Guy Ange Ahoussou
20
Johann Serge Obiang
30
Ousmane Kanté
34
Jordy Gaspar
27
Xavier Laglais Kouassi
34
Noé Sow
NoéSow
Alder:
25
25
Thérence Koudou
19
Midfielders
Alder
Nasjonalitet
Jovan Nišić
26
Lenny Pirringuel
20
Pape Massar Djitte
21
W. Tene Nkingne
-
T. Gomes
T.Gomes
Alder:
-
-
Charles Boli
25
Alberto Facundo Costa
39
Adel Lembezat
25
Steeve Beusnard
31
T. Colléaux
19
Oumar Ngom
OumarNgom
Alder:
20
20
Iyad Inomse M'Vourani Mohamed
23
Louis Mouton
21
Henri Grégoire Saivet
33
Sessi Octave Emile D'Almeida
28
Forwards
Alder
Nasjonalitet
Khalid Boutaïb
37
Mayron Antonio George Clayton
30
Mons Rogeani Andre Bassouamina
26
Mehdi Chahiri
27
S. Degert
S.Degert
Alder:
23
23
Yonis Njoh
YonisNjoh
Alder:
20
20
Yanis Begraoui
22
Moussa Sylla
24
Trener
Alder
Nasjonalitet
R. Novelli
-
Spiller statestikk
 
Overganger
vintervindu
Arrivals
Spiller
Club Out
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club Out / Transfer Date / Fee
player photo
Yanis Begraoui
Forward
- jul 4, 2001
Toulouse
jul 4, 2001
jan 11, 2024
Loan
Toulouse
jan 11, 2024 Loan
Departures
Spiller
Club In
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club In / Transfer Date / Fee
player photo
Marius Ros
Forward
- nov 15, 2001
Metz II
nov 15, 2001
feb 1, 2024
Free
Metz II
feb 1, 2024 Free
player photo
Thérence Koudou
Defender
- des 13, 2004
Reims
des 13, 2004
jan 24, 2024
Reims
jan 24, 2024
player photo
Antoine Batisse
Defender
- jan 13, 1995
Quevilly
jan 13, 1995
jan 16, 2024
Free
Quevilly
jan 16, 2024 Free
player photo
Lenny Pirringuel
Midfielder
- mar 2, 2004
Bordeaux
mar 2, 2004
jan 6, 2024
Bordeaux
jan 6, 2024
sommervindu
Arrivals
Spiller
Club Out
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club Out / Transfer Date / Fee
player photo
Alberto Facundo Costa
Midfielder
- jan 9, 1985
Deportivo Moron
jan 9, 1985
sep 19, 2023
Free
Deportivo Moron
sep 19, 2023 Free
player photo
Mehdi Chahiri
Midfielder
- jul 25, 1996
Strasbourg
jul 25, 1996
sep 1, 2023
Free
Strasbourg
sep 1, 2023 Free
player photo
Thérence Koudou
Defender
- des 13, 2004
Reims
des 13, 2004
aug 31, 2023
Loan
Reims
aug 31, 2023 Loan
player photo
Lenny Pirringuel
Midfielder
- mar 2, 2004
Bordeaux
mar 2, 2004
aug 22, 2023
Loan
Bordeaux
aug 22, 2023 Loan
player photo
Louis Mouton
Midfielder
- jun 3, 2002
Saint Etienne
jun 3, 2002
aug 17, 2023
Loan
Saint Etienne
aug 17, 2023 Loan
player photo
Moussa Sylla
Forward
- nov 25, 1999
Caen
nov 25, 1999
aug 8, 2023
Loan
Caen
aug 8, 2023 Loan
player photo
Kouadio Guy Ange Ahoussou
Defender
- des 22, 2003
Sochaux
des 22, 2003
jul 21, 2023
Free
Sochaux
jul 21, 2023 Free
player photo
Khalid Boutaïb
Forward
- apr 24, 1987
Paris FC
apr 24, 1987
jul 14, 2023
Free
Paris FC
jul 14, 2023 Free
player photo
Johann Serge Obiang
Defender
- jul 5, 1993
Caen
jul 5, 1993
jul 11, 2023
Caen
jul 11, 2023
player photo
Kenji-Van Boto
Defender
- mar 7, 1996
Auxerre
mar 7, 1996
jul 10, 2023
Free
Auxerre
jul 10, 2023 Free
player photo
Ousmane Kanté
Defender
- sep 21, 1989
Paris FC
sep 21, 1989
jul 7, 2023
Paris FC
jul 7, 2023
player photo
Yonis Njoh
Forward
- jan 17, 2004
Orleans
jan 17, 2004
jul 4, 2023
Free
Orleans
jul 4, 2023 Free
player photo
Bingourou Kamara
Goalkeeper
- okt 21, 1996
Montpellier
okt 21, 1996
jul 3, 2023
Free
Montpellier
jul 3, 2023 Free
player photo
Oumar Ngom
Midfielder
- mar 9, 2004
Niort
mar 9, 2004
jul 1, 2023
Free
Niort
jul 1, 2023 Free
player photo
Iyad Inomse M'Vourani Mohamed
Midfielder
- mar 5, 2001
Caen
mar 5, 2001
jul 1, 2023
Caen
jul 1, 2023
Departures
Spiller
Club In
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club In / Transfer Date / Fee
player photo
Mayron Antonio George Clayton
Forward
- okt 23, 1993
Beitar Jerusalem
okt 23, 1993
aug 29, 2023
Beitar Jerusalem
aug 29, 2023
player photo
Diyaeddine Abzi
Defender
- nov 23, 1998
Leganes
nov 23, 1998
aug 14, 2023
Loan
Leganes
aug 14, 2023 Loan
player photo
Mohamed Lamine Yattara
Forward
- jul 28, 1993
Ararat-Armenia
jul 28, 1993
aug 14, 2023
Free
Ararat-Armenia
aug 14, 2023 Free
player photo
Massamba Ndiaye
Goalkeeper
- okt 8, 2001
Clermont Foot
okt 8, 2001
aug 3, 2023
Clermont Foot
aug 3, 2023
player photo
Erwin Koffi
Defender
- jan 10, 1995
Neftchi Baku
jan 10, 1995
jul 25, 2023
Neftchi Baku
jul 25, 2023
player photo
Nathan Inengi Monzango
Defender
- apr 18, 2001
Cholet
apr 18, 2001
jul 20, 2023
Cholet
jul 20, 2023
player photo
P. Meliande
Midfielder
-
Libourne
jul 11, 2023
Free
Libourne
jul 11, 2023 Free
player photo
Théo Bouchlarhem
Midfielder
- mar 3, 2001
FC Sion
mar 3, 2001
jul 10, 2023
Free
FC Sion
jul 10, 2023 Free
player photo
Eddy Sylvestre Negadi
Forward
- aug 29, 1999
Grenoble
aug 29, 1999
jul 4, 2023
Grenoble
jul 4, 2023
player photo
T. Colléaux
Midfielder
- apr 18, 2005
Pau II
apr 18, 2005
jul 1, 2023
Free
Pau II
jul 1, 2023 Free
player photo
Yanis Begraoui
Forward
- jul 4, 2001
Toulouse
jul 4, 2001
jul 1, 2023
Toulouse
jul 1, 2023
player photo
Quentin Boisgard
Midfielder
- mar 17, 1997
Lorient
mar 17, 1997
jul 1, 2023
Lorient
jul 1, 2023
player photo
Pape Ibnou Bâ
Forward
- jan 5, 1993
LE Havre
jan 5, 1993
jul 1, 2023
LE Havre
jul 1, 2023
player photo
Quang Hải Nguyễn
Midfielder
- apr 12, 1997
Công An Nhân Dân
apr 12, 1997
jun 23, 2023
Free
Công An Nhân Dân
jun 23, 2023 Free
P