PEC Zwolle

Land
Grunnlagt
1910
Stadion
Club Stats
HjemmeBorteAlle
Spilt171734
Vunnet549
Draws369
Losses9716
HjemmeBorteAlle
Per kampTil sammenPer kampTil sammenPer kampTil sammen
Mål1.1191.5261.345
Innslupne mål1.8312.136267
Gule kort1.6281.9331.861
Røde kort00.1101
Clean Sheets0.230.120.15
Hjørnespark4.2712.9493.5120
Feil9.916810.618110.3349
Offsides1.4241.6281.552
Skudd14.12399.716511.9404
Skudd på mål4.8814.4754.6156
Kamper
Siste kamper
Eredivisie
19 mai 2024
- 14:30
PEC Zwolle
1 2
Twente
Eredivisie
12 mai 2024
- 14:30
Waalwijk
1 1
PEC Zwolle
Eredivisie
5 mai 2024
- 20:00
Feyenoord
5 0
PEC Zwolle
Eredivisie
28 apr 2024
- 12:15
PEC Zwolle
3 1
Heracles
Eredivisie
14 apr 2024
- 20:00
NEC Nijmegen
2 2
PEC Zwolle
Eredivisie
6 apr 2024
- 20:00
PEC Zwolle
2 1
Excelsior
Eredivisie
3 apr 2024
- 20:00
Utrecht
5 1
PEC Zwolle
Eredivisie
31 mar 2024
- 12:15
PEC Zwolle
1 3
Ajax
Eredivisie
16 mar 2024
- 18:45
Fortuna Sittard
3 1
PEC Zwolle
Eredivisie
10 mar 2024
- 14:30
PEC Zwolle
1 1
FC Volendam
Load More spinner
Goalkeepers
Alder
Nasjonalitet
Jasper Schendelaar
23
Mike Hauptmeijer
27
Kenneth Vermeer
38
Defenders
Alder
Nasjonalitet
Bart Lambertus Wilhelmus van Hintum
37
Luis Görlich
24
Daijiro Chirino
22
Thomas Anton Rudolph Lam
30
Bram van Polen
38
Lennart-Marten Quint Czyborra
25
Sam Kersten
SamKersten
Alder:
26
26
Anouar El Azzouzi
22
Anselmo García MacNulty
21
D. van der Haar
20
V. Dedes
V.Dedes
Alder:
21
21
Midfielders
Alder
Nasjonalitet
Dean Huiberts
24
Gabrielle Caschili
20
Sven Zitman
SvenZitman
Alder:
22
22
Ryan Jared Thomas
29
Filip Yavorov Krastev
22
Younes Namli
29
Eliano Reijnders
23
Odysseus Velanas
25
Anthony William Fontana
24
Davy van den Berg
24
Zico Buurmeester
21
T. Gijselhart
-
M. Oukhattou
19
Nick Fichtinger
20
Jimmy Adrian Kaparos
22
Forwards
Alder
Nasjonalitet
Apostolos Vellios
32
Lennart Thy
LennartThy
Alder:
32
32
Silvester van der Water
27
Ferdy Druijf
26
Kaj de Rooij
23
Divaio Bobson
20
Nicolás Serrano Galdeano
21
Trener
Alder
Nasjonalitet
D. Schreuder
52
O. Amelink
O.Amelink
Alder:
30
30
Spiller statestikk
 
Overganger
vintervindu
Arrivals
Spiller
Club Out
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club Out / Transfer Date / Fee
player photo
Silvester van der Water
Forward
- sep 30, 1996
Cambuur
sep 30, 1996
feb 1, 2024
Loan
Cambuur
feb 1, 2024 Loan
player photo
Filip Yavorov Krastev
Midfielder
- okt 15, 2001
Lommel United
okt 15, 2001
jan 27, 2024
Loan
Lommel United
jan 27, 2024 Loan
Departures
Spiller
Club In
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club In / Transfer Date / Fee
player photo
Luis Görlich
Defender
- apr 1, 2000
Bryne
apr 1, 2000
feb 20, 2024
Free
Bryne
feb 20, 2024 Free
player photo
Dean Huiberts
Midfielder
- mai 16, 2000
Beerschot Wilrijk
mai 16, 2000
jan 30, 2024
Loan
Beerschot Wilrijk
jan 30, 2024 Loan
sommervindu
Arrivals
Spiller
Club Out
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club Out / Transfer Date / Fee
player photo
Nicolás Serrano Galdeano
Forward
- mar 5, 2003
Athletic Club
mar 5, 2003
aug 10, 2023
Loan
Athletic Club
aug 10, 2023 Loan
player photo
Anselmo García MacNulty
Defender
- feb 19, 2003
VfL Wolfsburg
feb 19, 2003
jul 26, 2023
VfL Wolfsburg
jul 26, 2023
player photo
Thomas Anton Rudolph Lam
Midfielder
- des 18, 1993
Melbourne City
des 18, 1993
jul 25, 2023
Free
Melbourne City
jul 25, 2023 Free
player photo
Younes Namli
Midfielder
- jun 20, 1994
Sparta Rotterdam
jun 20, 1994
jul 21, 2023
Free
Sparta Rotterdam
jul 21, 2023 Free
player photo
Zico Buurmeester
Midfielder
- jun 7, 2002
AZ Alkmaar
jun 7, 2002
jul 18, 2023
Loan
AZ Alkmaar
jul 18, 2023 Loan
player photo
Ferdy Druijf
Forward
- feb 12, 1998
Rapid Vienna
feb 12, 1998
jul 14, 2023
Loan
Rapid Vienna
jul 14, 2023 Loan
player photo
Anouar El Azzouzi
Defender
- mai 29, 2001
Dordrecht
mai 29, 2001
jul 10, 2023
Dordrecht
jul 10, 2023
player photo
Lennart-Marten Quint Czyborra
Defender
- mai 3, 1999
Genoa
mai 3, 1999
jul 8, 2023
Loan
Genoa
jul 8, 2023 Loan
player photo
M. Oukhattou
Midfielder
- jan 22, 2005
HV & CV Quick
jan 22, 2005
jul 7, 2023
HV & CV Quick
jul 7, 2023
player photo
Odysseus Velanas
Midfielder
- jun 5, 1998
NAC Breda
jun 5, 1998
jul 7, 2023
Free
NAC Breda
jul 7, 2023 Free
player photo
V. Dedes
Defender
- mar 20, 2003
HIK
mar 20, 2003
jul 7, 2023
Free
HIK
jul 7, 2023 Free
player photo
Stijn Meijer
Forward
- nov 28, 1999
Verl
nov 28, 1999
jul 1, 2023
Verl
jul 1, 2023
player photo
T. Gijselhart
Midfielder
-
Jong AZ
jul 1, 2023
Free
Jong AZ
jul 1, 2023 Free
player photo
Eliano Reijnders
Forward
- okt 23, 2000
Jong Utrecht
okt 23, 2000
jun 30, 2023
Jong Utrecht
jun 30, 2023
player photo
Kenneth Vermeer
Goalkeeper
- jan 10, 1986
FC Cincinnati
jan 10, 1986
jun 23, 2023
Free
FC Cincinnati
jun 23, 2023 Free
Departures
Spiller
Club In
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club In / Transfer Date / Fee
player photo
Gervane Zjandric Adonnis Kastaneer
Forward
- jun 9, 1996
Castellón
jun 9, 1996
sep 8, 2023
Castellón
sep 8, 2023
player photo
Bart Lambertus Wilhelmus van Hintum
Defender
- jan 16, 1987
ADO Den Haag
jan 16, 1987
sep 1, 2023
Free
ADO Den Haag
sep 1, 2023 Free
player photo
Daijiro Chirino
Defender
- jan 24, 2002
Castellón
jan 24, 2002
aug 31, 2023
Castellón
aug 31, 2023
player photo
Håkon Gangstad
Defender
- jan 20, 2002
Ranheim
jan 20, 2002
aug 17, 2023
Free
Ranheim
aug 17, 2023 Free
player photo
Sven Zitman
Midfielder
- feb 24, 2002
FC OSS
feb 24, 2002
aug 16, 2023
FC OSS
aug 16, 2023
player photo
J. Vermaning
Defender
-
Harkemase Boys
aug 4, 2023
Free
Harkemase Boys
aug 4, 2023 Free
player photo
Gabrielle Caschili
Midfielder
- jul 14, 2003
Cambuur
jul 14, 2003
jul 25, 2023
Cambuur
jul 25, 2023
player photo
Jordy Tutuarima
Defender
- apr 28, 1993
Artsakh
apr 28, 1993
jul 22, 2023
Free
Artsakh
jul 22, 2023 Free
player photo
Haris Medunjanin
Midfielder
- mar 8, 1985
Castellón
mar 8, 1985
jul 16, 2023
Free
Castellón
jul 16, 2023 Free
player photo
Thomas Beelen
Defender
- jun 11, 2001
Feyenoord
jun 11, 2001
jul 8, 2023
€ 2.7M
Feyenoord
jul 8, 2023 € 2.7M
player photo
Rav van den Berg
Defender
- jul 7, 2004
Middlesbrough
jul 7, 2004
jul 6, 2023
Middlesbrough
jul 6, 2023
player photo
Chardi Mpindi Landu
Forward
- jul 18, 2000
Emmen
jul 18, 2000
jul 3, 2023
Free
Emmen
jul 3, 2023 Free
player photo
Melayro Chakewno Jalaino Bogarde
Defender
- mai 28, 2002
1899 Hoffenheim
mai 28, 2002
jul 1, 2023
1899 Hoffenheim
jul 1, 2023
player photo
Thomas van den Belt
Midfielder
- jun 18, 2001
Feyenoord
jun 18, 2001
jul 1, 2023
€ 850K
Feyenoord
jul 1, 2023 € 850K
player photo
Jan Hoekstra
Goalkeeper
- aug 4, 1998
Groningen
aug 4, 1998
jul 1, 2023
Groningen
jul 1, 2023
player photo
Tristan van Gilst
Forward
- feb 18, 2003
De Graafschap
feb 18, 2003
jun 30, 2023
Free
De Graafschap
jun 30, 2023 Free
player photo
Younes Taha El Idrissi
Midfielder
- nov 27, 2002
Twente
nov 27, 2002
jun 13, 2023
Twente
jun 13, 2023
P