Sassuolo

Land
Grunnlagt
1922
Stadion
Club Stats
HjemmeBorteAlle
Spilt191938
Vunnet527
Draws549
Losses91322
HjemmeBorteAlle
Per kampTil sammenPer kampTil sammenPer kampTil sammen
Mål1.2231.1201.143
Innslupne mål1.8342.241275
Gule kort1.4271.5281.455
Røde kort0.120.120.14
Clean Sheets0.2300.13
Hjørnespark4.9944.8914.9185
Feil8.81688.51628.7330
Offsides0.360.7130.519
Skudd11.42179.618310.5400
Skudd på mål3.8733.3633.6136
Kamper
Siste kamper
Serie A
26 mai 2024
- 20:45
Lazio
1 1
Sassuolo
Serie A
19 mai 2024
- 12:30
Sassuolo
0 2
Cagliari
Serie A
12 mai 2024
- 15:00
Genoa
2 1
Sassuolo
Serie A
4 mai 2024
- 20:45
Sassuolo
1 0
Inter
Serie A
28 apr 2024
- 20:45
Fiorentina
5 1
Sassuolo
Serie A
21 apr 2024
- 12:30
Sassuolo
0 3
Lecce
Serie A
14 apr 2024
- 15:00
Sassuolo
3 3
AC Milan
Serie A
5 apr 2024
- 20:45
Salernitana
2 2
Sassuolo
Serie A
1 apr 2024
- 15:00
Sassuolo
1 1
Udinese
Serie A
17 mar 2024
- 18:00
AS Roma
1 0
Sassuolo
Load More spinner
Goalkeepers
Alder
Nasjonalitet
Andrea Consigli
37
Alessio Cragno
29
Defenders
Alder
Nasjonalitet
Marash Kumbulla
24
Jeremy Toljan
29
Gian Marco Ferrari
32
Martin Erlić
26
Josh Thomas Doig
22
Ruan Tressoldi Netto
24
Mattia Viti
MattiaViti
Alder:
22
22
Marcus Holmgren Pedersen
23
Matías Nicolás Viña Susperreguy
26
Kevin Miranda
21
Filippo Missori
20
Midfielders
Alder
Nasjonalitet
Maxime Lopez
26
Matheus Henrique de Souza
26
Pedro Mba Obiang Avomo
32
Kristian Thorstvedt
25
Uroš Račić
26
Nedim Bajrami
25
Daniel Boloca
25
Justin Kumi
JustinKumi
Alder:
19
19
Cristian Volpato
20
Luca Lipani
LucaLipani
Alder:
19
19
Samuel Castillejo Azuaga
29
Forwards
Alder
Nasjonalitet
Emil Konradsen Ceïde
22
Armand Laurienté
25
Gregoire Defrel
32
Domenico Berardi
29
Andrea Pinamonti
25
Samuele Mulattieri
23
Trener
Alder
Nasjonalitet
A. Dionisi
A.Dionisi
Alder:
44
44
G. Piovani
G.Piovani
Alder:
55
55
Spiller statestikk
 
Overganger
vintervindu
Arrivals
Spiller
Club Out
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club Out / Transfer Date / Fee
player photo
Marash Kumbulla
Defender
- feb 8, 2000
AS Roma
feb 8, 2000
feb 1, 2024
Loan
AS Roma
feb 1, 2024 Loan
player photo
Josh Thomas Doig
Defender
- mai 18, 2002
Verona
mai 18, 2002
jan 20, 2024
€ 6M
Verona
jan 20, 2024 € 6M
Departures
Spiller
Club In
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club In / Transfer Date / Fee
player photo
Luigi Samele
Forward
- apr 9, 2002
Alessandria
apr 9, 2002
feb 1, 2024
Loan
Alessandria
feb 1, 2024 Loan
player photo
Giacomo Manzari
Forward
- sep 21, 2000
Feralpisalo
sep 21, 2000
jan 30, 2024
Loan
Feralpisalo
jan 30, 2024 Loan
player photo
Adrian Cannavaro
Defender
- mai 10, 2004
Novara
mai 10, 2004
jan 25, 2024
Novara
jan 25, 2024
player photo
Agustín Álvarez Martínez
Forward
- mai 19, 2001
Sampdoria
mai 19, 2001
jan 18, 2024
Loan
Sampdoria
jan 18, 2024 Loan
sommervindu
Arrivals
Spiller
Club Out
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club Out / Transfer Date / Fee
player photo
Samuel Castillejo Azuaga
Midfielder
- jan 18, 1995
Valencia
jan 18, 1995
sep 1, 2023
Loan
Valencia
sep 1, 2023 Loan
player photo
Marcus Holmgren Pedersen
Defender
- jul 16, 2000
Feyenoord
jul 16, 2000
aug 22, 2023
Loan
Feyenoord
aug 22, 2023 Loan
player photo
Uroš Račić
Midfielder
- mar 17, 1998
Valencia
mar 17, 1998
aug 16, 2023
€ 1M
Valencia
aug 16, 2023 € 1M
player photo
Luca Lipani
Midfielder
- mai 18, 2005
Genoa
mai 18, 2005
aug 8, 2023
€ 8M
Genoa
aug 8, 2023 € 8M
player photo
Matías Nicolás Viña Susperreguy
Defender
- nov 9, 1997
AS Roma
nov 9, 1997
jul 31, 2023
Loan
AS Roma
jul 31, 2023 Loan
player photo
Alessio Cragno
Goalkeeper
- jun 28, 1994
Monza
jun 28, 1994
jul 15, 2023
Loan
Monza
jul 15, 2023 Loan
player photo
Daniel Boloca
Midfielder
- des 22, 1998
Frosinone
des 22, 1998
jul 13, 2023
€ 10M
Frosinone
jul 13, 2023 € 10M
player photo
Mattia Viti
Defender
- jan 24, 2002
Nice
jan 24, 2002
jul 12, 2023
Loan
Nice
jul 12, 2023 Loan
player photo
Andreas Ioannou
Defender
- mar 23, 2005
AEL
mar 23, 2005
jul 10, 2023
€ N/A
AEL
jul 10, 2023 € N/A
player photo
A. Neophytou
Forward
- mai 23, 2005
Omonia Nicosia
mai 23, 2005
jul 10, 2023
Loan
Omonia Nicosia
jul 10, 2023 Loan
player photo
Samuele Mulattieri
Forward
- okt 7, 2000
Inter
okt 7, 2000
jul 7, 2023
€ 6M
Inter
jul 7, 2023 € 6M
player photo
Janis Antiste
Forward
- aug 18, 2002
Amiens
aug 18, 2002
jul 1, 2023
Amiens
jul 1, 2023
player photo
Cristian Volpato
Midfielder
- nov 15, 2003
AS Roma
nov 15, 2003
jul 1, 2023
€ 7.5M
AS Roma
jul 1, 2023 € 7.5M
player photo
Filippo Missori
Defender
- mar 24, 2004
AS Roma
mar 24, 2004
jul 1, 2023
€ 2.5M
AS Roma
jul 1, 2023 € 2.5M
player photo
M. Pinelli
Defender
-
Fidelis Andria
jul 1, 2023
Fidelis Andria
jul 1, 2023
player photo
Brian Safo Oddei
Forward
- sep 18, 2002
Rudes
sep 18, 2002
jul 1, 2023
Rudes
jul 1, 2023
player photo
Yeferson Paz Blandón
Defender
- jun 13, 2002
Perugia
jun 13, 2002
jul 1, 2023
Perugia
jul 1, 2023
player photo
Ryan Flamingo
Defender
- des 31, 2002
Vitesse
des 31, 2002
jul 1, 2023
Vitesse
jul 1, 2023
player photo
Marco Sala
Defender
- jun 4, 1999
Palermo
jun 4, 1999
jul 1, 2023
Palermo
jul 1, 2023
player photo
Andrea Pinamonti
Forward
- mai 19, 1999
Inter
mai 19, 1999
jul 1, 2023
€ 20M
Inter
jul 1, 2023 € 20M
player photo
Nedim Bajrami
Midfielder
- feb 28, 1999
Empoli
feb 28, 1999
jul 1, 2023
€ 6M
Empoli
jul 1, 2023 € 6M
Departures
Spiller
Club In
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club In / Transfer Date / Fee
player photo
Yeferson Paz Blandón
Defender
- jun 13, 2002
Perugia
jun 13, 2002
sep 7, 2023
Loan
Perugia
sep 7, 2023 Loan
player photo
Maxime Lopez
Midfielder
- des 4, 1997
Fiorentina
des 4, 1997
sep 1, 2023
Loan
Fiorentina
sep 1, 2023 Loan
player photo
Matteo Saccani
Defender
- jan 1, 2002
Turris
jan 1, 2002
sep 1, 2023
Loan
Turris
sep 1, 2023 Loan
player photo
Kevin Miranda
Defender
- mar 10, 2003
Catanzaro
mar 10, 2003
sep 1, 2023
Loan
Catanzaro
sep 1, 2023 Loan
player photo
Janis Antiste
Forward
- aug 18, 2002
Reggiana
aug 18, 2002
sep 1, 2023
Loan
Reggiana
sep 1, 2023 Loan
player photo
Jacopo Pellegrini
Forward
- sep 12, 2000
Vicenza Virtus
sep 12, 2000
aug 24, 2023
Loan
Vicenza Virtus
aug 24, 2023 Loan
player photo
M. Campani
-
Pisa
aug 24, 2023
Free
Pisa
aug 24, 2023 Free
player photo
Ryan Flamingo
Defender
- des 31, 2002
Utrecht
des 31, 2002
aug 18, 2023
Loan
Utrecht
aug 18, 2023 Loan
player photo
Rogério Oliveira da Silva
Defender
- jan 13, 1998
VfL Wolfsburg
jan 13, 1998
aug 5, 2023
€ 5.5M
VfL Wolfsburg
aug 5, 2023 € 5.5M
player photo
Alessandro Mercati
Midfielder
- apr 12, 2002
Gubbio
apr 12, 2002
aug 2, 2023
Loan
Gubbio
aug 2, 2023 Loan
player photo
Mert Müldür
Defender
- apr 3, 1999
Fenerbahce
apr 3, 1999
aug 2, 2023
€ 2.8M
Fenerbahce
aug 2, 2023 € 2.8M
player photo
Luca D'Andrea
Midfielder
- sep 6, 2004
Catanzaro
sep 6, 2004
jul 31, 2023
Loan
Catanzaro
jul 31, 2023 Loan
player photo
Giorgos Kiriakopoulos
Defender
- feb 5, 1996
Monza
feb 5, 1996
jul 28, 2023
Loan
Monza
jul 28, 2023 Loan
player photo
Asan Mata
Midfielder
- aug 18, 2003
Potenza
aug 18, 2003
jul 28, 2023
Potenza
jul 28, 2023
player photo
Marco Sala
Defender
- jun 4, 1999
Como
jun 4, 1999
jul 24, 2023
Como
jul 24, 2023
player photo
K. Jashari
-
Rimini
jul 19, 2023
Loan
Rimini
jul 19, 2023 Loan
player photo
Gioele Zacchi
Goalkeeper
- jul 10, 2003
Giana Erminio
jul 10, 2003
jul 19, 2023
Loan
Giana Erminio
jul 19, 2023 Loan
player photo
Giacomo Manzari
Forward
- sep 21, 2000
Ascoli
sep 21, 2000
jul 19, 2023
Loan
Ascoli
jul 19, 2023 Loan
player photo
Samuele Vitale
Goalkeeper
- aug 20, 2002
SS Monopoli
aug 20, 2002
jul 17, 2023
SS Monopoli
jul 17, 2023
player photo
Luca Moro
Forward
- jan 25, 2001
Spezia
jan 25, 2001
jul 17, 2023
Loan
Spezia
jul 17, 2023 Loan
player photo
Cristian Aucelli
Midfielder
- jun 14, 2002
Pergolettese
jun 14, 2002
jul 15, 2023
Loan
Pergolettese
jul 15, 2023 Loan
player photo
Riccardo Ciervo
Forward
- apr 1, 2002
Sudtirol
apr 1, 2002
jul 14, 2023
Loan
Sudtirol
jul 14, 2023 Loan
player photo
Abdoulrahmane Harroui
Midfielder
- jan 13, 1998
Frosinone
jan 13, 1998
jul 13, 2023
€ 2.5M
Frosinone
jul 13, 2023 € 2.5M
player photo
Riccardo Marchizza
Defender
- mar 26, 1998
Frosinone
mar 26, 1998
jul 13, 2023
€ 1.5M
Frosinone
jul 13, 2023 € 1.5M
player photo
Alessandro Russo
Goalkeeper
- mar 31, 2001
Trento
mar 31, 2001
jul 12, 2023
Loan
Trento
jul 12, 2023 Loan
player photo
Luigi Samele
Forward
- apr 9, 2002
Taranto
apr 9, 2002
jul 11, 2023
Loan
Taranto
jul 11, 2023 Loan
player photo
Filippo Romagna
Defender
- mai 26, 1997
Reggiana
mai 26, 1997
jul 8, 2023
Loan
Reggiana
jul 8, 2023 Loan
player photo
Edoardo Pieragnolo
Defender
- jan 3, 2003
Reggiana
jan 3, 2003
jul 8, 2023
Loan
Reggiana
jul 8, 2023 Loan
player photo
Giacomo Satalino
Goalkeeper
- mai 20, 1999
Reggiana
mai 20, 1999
jul 8, 2023
Loan
Reggiana
jul 8, 2023 Loan
player photo
Davide Frattesi
Midfielder
- sep 22, 1999
Inter
sep 22, 1999
jul 6, 2023
Loan
Inter
jul 6, 2023 Loan
player photo
Giacomo Raspadori
Forward
- feb 18, 2000
Napoli
feb 18, 2000
jul 1, 2023
€ 26M
Napoli
jul 1, 2023 € 26M
player photo
Hamed Junior Traorè
Midfielder
- feb 16, 2000
Bournemouth
feb 16, 2000
jul 1, 2023
€ 25.6M
Bournemouth
jul 1, 2023 € 25.6M
player photo
Nadir Zortea
Defender
- jun 19, 1999
Atalanta
jun 19, 1999
jul 1, 2023
Atalanta
jul 1, 2023
player photo
Brian Safo Oddei
Forward
- sep 18, 2002
Rudes
sep 18, 2002
jul 1, 2023
Rudes
jul 1, 2023
player photo
Kaan Ayhan
Defender
- nov 10, 1994
Galatasaray
nov 10, 1994
jul 1, 2023
€ 280K
Galatasaray
jul 1, 2023 € 280K
player photo
Manuel Locatelli
Midfielder
- jan 8, 1998
Juventus
jan 8, 1998
jul 1, 2023
€ 25M
Juventus
jul 1, 2023 € 25M
P