Sparta Praha

Grunnlagt
1893
Stadion
Club Stats
HjemmeBorteAlle
Spilt6612
Vunnet415
Draws101
Losses156
HjemmeBorteAlle
Per kampTil sammenPer kampTil sammenPer kampTil sammen
Mål2.2131.591.822
Innslupne mål1.592.8172.226
Gule kort2122.2132.125
Røde kort00.210.11
Clean Sheets0.3200.22
Hjørnespark5.3323.3204.352
Feil10.2619.3569.8117
Offsides1.8112.3142.125
Skudd12.7769.75811.2134
Skudd på mål5.8354.225560
Kamper
Siste kamper
UEFA Europa League
14 mar 2024
- 21:00
Liverpool
6 1
Sparta Praha
UEFA Europa League
7 mar 2024
- 18:45
Sparta Praha
1 5
Liverpool
UEFA Europa League
22 feb 2024
- 21:00
Sparta Praha
4 1
Galatasaray
UEFA Europa League
15 feb 2024
- 18:45
Galatasaray
3 2
Sparta Praha
UEFA Europa League
14 des 2023
- 21:00
Aris
1 3
Sparta Praha
UEFA Europa League
30 nov 2023
- 18:45
Sparta Praha
1 0
Real Betis
UEFA Europa League
9 nov 2023
- 21:00
Rangers
2 1
Sparta Praha
UEFA Europa League
26 okt 2023
- 18:45
Sparta Praha
0 0
Rangers
UEFA Europa League
5 okt 2023
- 18:45
Real Betis
2 1
Sparta Praha
UEFA Europa League
21 sep 2023
- 21:00
Sparta Praha
3 2
Aris
Load More spinner
Goalkeepers
Alder
Nasjonalitet
Peter Vindahl Jensen
26
V. Vorel
V.Vorel
Alder:
28
28
Defenders
Alder
Nasjonalitet
James Gomez
JamesGomez
Alder:
22
22
Jaroslav Zelený
31
Asger Strømgaard Sørensen
28
Tomáš Wiesner
27
Ladislav Krejčí
25
Filip Panák
28
Patrik Vydra
21
Angelo Smit Preciado Quiñónez
26
J. Mejdr
J.Mejdr
Alder:
29
29
Martin Vitík
21
Midfielders
Alder
Nasjonalitet
Qazim Laçi
QazimLaçi
Alder:
28
28
R. Horák
R.Horák
Alder:
19
19
Veljko Birmančević
26
David Pavelka
33
Kasper Kaan Özden Kairinen
25
Markus Solbakken
23
Jakub Pešek
31
L. Sadílek
L.Sadílek
Alder:
28
28
Adam Karabec
21
M. Ševčík
21
Matěj Ryneš
23
Forwards
Alder
Nasjonalitet
T. Schánělec
22
Lukáš Haraslín
28
Victor Oluyemi Olatunji
24
Jan Kuchta
JanKuchta
Alder:
27
27
I. Tuci
I.Tuci
Alder:
23
23
Martin Yankov Minchev
23
V. Sejk
V.Sejk
Alder:
22
22
Trener
Alder
Nasjonalitet
B. Priske
B.Priske
Alder:
47
47
T. Požár
T.Požár
Alder:
48
48
M. Masaryk
M.Masaryk
Alder:
33
33
Spiller statestikk
 
Overganger
vintervindu
Arrivals
Spiller
Club Out
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club Out / Transfer Date / Fee
player photo
Andreas Aalen Vindheim
Defender
- aug 4, 1995
Lillestrøm
aug 4, 1995
jul 1, 2023
Lillestrøm
jul 1, 2023
Departures
Spiller
Club In
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club In / Transfer Date / Fee
No data
sommervindu
Arrivals
Spiller
Club Out
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club Out / Transfer Date / Fee
player photo
Kasper Kaan Özden Kairinen
Midfielder
- des 22, 1998
Lillestrøm
des 22, 1998
jan 1, 2023
Lillestrøm
jan 1, 2023
Departures
Spiller
Club In
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club In / Transfer Date / Fee
player photo
Andreas Aalen Vindheim
Defender
- aug 4, 1995
Lillestrøm
aug 4, 1995
feb 21, 2023
Loan
Lillestrøm
feb 21, 2023 Loan
P