ST Johnstone

Land
Grunnlagt
1885
Stadion
Club Stats
HjemmeBorteAlle
Spilt171633
Vunnet437
Draws6410
Losses7916
HjemmeBorteAlle
Per kampTil sammenPer kampTil sammenPer kampTil sammen
Mål0.9150.690.724
Innslupne mål1.4241.4221.446
Gule kort2.5421.524266
Røde kort0.120.110.13
Clean Sheets0.230.350.28
Hjørnespark3.5603.9623.7122
Feil12.421110.717111.6382
Offsides1.1191.8291.548
Skudd9.51628.21318.9293
Skudd på mål3.1532.2352.788
Kamper
Siste kamper
Premiership
13 apr 2024
- 16:00
ST Johnstone
0 2
Kilmarnock
Premiership
6 apr 2024
- 16:00
Hibernian
1 2
ST Johnstone
Premiership
30 mar 2024
- 16:00
ST Johnstone
1 2
Dundee
Premiership
16 mar 2024
- 16:00
Celtic
3 1
ST Johnstone
Premiership
2 mar 2024
- 16:00
ST Johnstone
1 1
Livingston
Premiership
28 feb 2024
- 20:45
Aberdeen
0 2
ST Johnstone
Premiership
24 feb 2024
- 16:00
ST Mirren
2 0
ST Johnstone
Premiership
18 feb 2024
- 13:00
ST Johnstone
0 3
Rangers
Premiership
11 feb 2024
- 15:00
Dundee
2 1
ST Johnstone
Premiership
7 feb 2024
- 20:45
ST Johnstone
0 1
Heart OF Midlothian
Load More spinner
Goalkeepers
Alder
Nasjonalitet
Ross Sinclair
23
Dimitar Mitov
27
Defenders
Alder
Nasjonalitet
James Dominic Brown
26
Callum Booth
32
Sam McClelland
22
Scott Bright
17
Andrew MacLaren Considine
37
Liam Craig Gordon
28
Ryan James McGowan
34
Antony Paul Gallacher
24
D. Keltjens
D.Keltjens
Alder:
28
28
K. Smith
K.Smith
Alder:
19
19
O. Olufunwa
O.Olufunwa
Alder:
22
22
Liam Parker
LiamParker
Alder:
20
20
Luke Robinson
22
Midfielders
Alder
Nasjonalitet
Cameron F. Ballantyne
24
Alexander Ferguson
20
Ben McCrystal
18
Sven Michael Sprangler
29
Diallang Jaiyesimi
26
Alister Crawford
32
Graham Carey
35
Matthew Robert Smith
24
Connor Smith
22
Cameron MacPherson
25
Daniel Shaquille Jabari Phillips
23
Maksym Serhiyovych Kucheryavyi
22
F. Franczak
F.Franczak
Alder:
16
16
Drey Jermaine Wright
29
Jay Turner-Cooke
20
Forwards
Alder
Nasjonalitet
Benjamin Mbunga-Kimpioka
24
Steven May
StevenMay
Alder:
31
31
Christopher Kane
29
Nicholas Alexander McCormack Clark
32
Taylor Steven
19
Jackson Mylchreest
17
Adama Sidibeh
-
Luke Owen Jephcott
24
Dara James Morgan Costelloe
21
Trener
Alder
Nasjonalitet
S. MacLean
S.MacLean
Alder:
41
41
Spiller statestikk
 
Overganger
vintervindu
Arrivals
Spiller
Club Out
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club Out / Transfer Date / Fee
player photo
Connor Smith
Forward
- feb 1, 2002
Heart OF Midlothian
feb 1, 2002
jan 26, 2024
Free
Heart OF Midlothian
jan 26, 2024 Free
player photo
Liam Parker
Defender
- mai 10, 2004
Civil Service Strollers
mai 10, 2004
jan 11, 2024
Civil Service Strollers
jan 11, 2024
player photo
D. Keltjens
Midfielder
- jun 11, 1995
Hapoel Tel Aviv
jun 11, 1995
jan 9, 2024
Hapoel Tel Aviv
jan 9, 2024
player photo
Benjamin Mbunga-Kimpioka
Forward
- feb 21, 2000
AIK stockholm
feb 21, 2000
jan 2, 2024
AIK stockholm
jan 2, 2024
Departures
Spiller
Club In
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club In / Transfer Date / Fee
player photo
Christopher Kane
Forward
- sep 5, 1994
Dunfermline
sep 5, 1994
feb 13, 2024
Loan
Dunfermline
feb 13, 2024 Loan
player photo
James Dominic Brown
Defender
- jan 12, 1998
Raith Rovers
jan 12, 1998
feb 9, 2024
Loan
Raith Rovers
feb 9, 2024 Loan
player photo
Cameron F. Ballantyne
Midfielder
- apr 22, 2000
Clyde
apr 22, 2000
feb 6, 2024
Loan
Clyde
feb 6, 2024 Loan
player photo
Sam McClelland
Defender
- jan 4, 2002
Dundee Utd
jan 4, 2002
feb 5, 2024
Loan
Dundee Utd
feb 5, 2024 Loan
player photo
Jay Turner-Cooke
Midfielder
- des 31, 2003
Newcastle United U21
des 31, 2003
feb 1, 2024
Free
Newcastle United U21
feb 1, 2024 Free
player photo
Liam Parker
Defender
- mai 10, 2004
Edinburgh City
mai 10, 2004
jan 12, 2024
Loan
Edinburgh City
jan 12, 2024 Loan
player photo
Callum Booth
Defender
- mai 30, 1991
Spartans
mai 30, 1991
jan 5, 2024
Free
Spartans
jan 5, 2024 Free
player photo
Dara James Morgan Costelloe
Forward
- des 11, 2002
Burnley
des 11, 2002
des 31, 2023
Burnley
des 31, 2023
player photo
Jackson Mylchreest
Forward
- sep 25, 2006
Berwick Rangers
sep 25, 2006
des 7, 2023
Loan
Berwick Rangers
des 7, 2023 Loan
sommervindu
Arrivals
Spiller
Club Out
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club Out / Transfer Date / Fee
player photo
Sven Michael Sprangler
Midfielder
- mar 27, 1995
SK Vorwarts Steyr
mar 27, 1995
sep 1, 2023
Free
SK Vorwarts Steyr
sep 1, 2023 Free
player photo
Jay Turner-Cooke
Midfielder
- des 31, 2003
Newcastle United U21
des 31, 2003
aug 24, 2023
Loan
Newcastle United U21
aug 24, 2023 Loan
player photo
Dara James Morgan Costelloe
Forward
- des 11, 2002
Burnley
des 11, 2002
aug 15, 2023
Loan
Burnley
aug 15, 2023 Loan
player photo
David Richards
Goalkeeper
- des 31, 1993
Crewe
des 31, 1993
aug 11, 2023
Loan
Crewe
aug 11, 2023 Loan
player photo
Luke Owen Jephcott
Forward
- jan 26, 2000
Swindon Town
jan 26, 2000
jul 21, 2023
Free
Swindon Town
jul 21, 2023 Free
player photo
Michael Francis O'Halloran
Forward
- jan 6, 1991
Cove Rangers
jan 6, 1991
jul 8, 2023
Cove Rangers
jul 8, 2023
player photo
Taylor Steven
Forward
- sep 17, 2004
East Fife
sep 17, 2004
jul 1, 2023
East Fife
jul 1, 2023
player photo
Alister Crawford
Midfielder
- jul 30, 1991
Morton
jul 30, 1991
jul 1, 2023
Morton
jul 1, 2023
player photo
Adam McMillan
Midfielder
- mai 10, 2006
St. Johnstone U21
mai 10, 2006
jul 1, 2023
St. Johnstone U21
jul 1, 2023
player photo
Alexander Ferguson
Forward
- sep 10, 2003
East Fife
sep 10, 2003
jun 1, 2023
East Fife
jun 1, 2023
player photo
Eetu Vertainen
Forward
- mai 11, 1999
Linfield
mai 11, 1999
jun 1, 2023
Linfield
jun 1, 2023
player photo
Maksym Serhiyovych Kucheryavyi
Midfielder
- mai 9, 2002
Falkirk
mai 9, 2002
jun 1, 2023
Falkirk
jun 1, 2023
Departures
Spiller
Club In
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club In / Transfer Date / Fee
player photo
Liam Parker
Defender
- mai 10, 2004
Civil Service Strollers
mai 10, 2004
okt 6, 2023
Loan
Civil Service Strollers
okt 6, 2023 Loan
player photo
Joe Ellison
Midfielder
- jun 27, 2006
Berwick Rangers
jun 27, 2006
okt 4, 2023
Loan
Berwick Rangers
okt 4, 2023 Loan
player photo
Scott Bright
Defender
- aug 3, 2006
Berwick Rangers
aug 3, 2006
okt 4, 2023
Loan
Berwick Rangers
okt 4, 2023 Loan
player photo
Ben McCrystal
Midfielder
- mar 11, 2006
BSC Glasgow
mar 11, 2006
sep 15, 2023
Loan
BSC Glasgow
sep 15, 2023 Loan
player photo
Eetu Vertainen
Forward
- mai 11, 1999
Triestina
mai 11, 1999
sep 1, 2023
Free
Triestina
sep 1, 2023 Free
player photo
Taylor Steven
Forward
- sep 17, 2004
Alloa Athletic
sep 17, 2004
aug 25, 2023
Loan
Alloa Athletic
aug 25, 2023 Loan
player photo
Alexander Ferguson
Forward
- sep 10, 2003
Queen of the South
sep 10, 2003
aug 18, 2023
Loan
Queen of the South
aug 18, 2023 Loan
player photo
Bayley Klimionek
Defender
- feb 12, 2006
Berwick Rangers
feb 12, 2006
aug 11, 2023
Berwick Rangers
aug 11, 2023
player photo
Jackson Mylchreest
Forward
- sep 25, 2006
Tranent Juniors
sep 25, 2006
aug 10, 2023
Loan
Tranent Juniors
aug 10, 2023 Loan
player photo
Thelonius Bair
Forward
- aug 27, 1999
Motherwell
aug 27, 1999
aug 1, 2023
Free
Motherwell
aug 1, 2023 Free
player photo
Adam Montgomery
Defender
- jul 18, 2002
Celtic
jul 18, 2002
jul 1, 2023
Celtic
jul 1, 2023
player photo
James Murphy
Forward
- aug 28, 1989
Ayr Utd
aug 28, 1989
jul 1, 2023
Free
Ayr Utd
jul 1, 2023 Free
player photo
Remi Luke Matthews
Goalkeeper
- feb 10, 1994
Crystal Palace
feb 10, 1994
jul 1, 2023
Crystal Palace
jul 1, 2023
player photo
Charlie Ian Gilmour
Midfielder
- feb 11, 1999
Inverness CT
feb 11, 1999
jul 1, 2023
Free
Inverness CT
jul 1, 2023 Free
player photo
John Spencer Moreland
Midfielder
- apr 7, 2004
Brechin
apr 7, 2004
jul 1, 2023
Free
Brechin
jul 1, 2023 Free
player photo
Connor McLennan
Forward
- okt 5, 1999
Aberdeen
okt 5, 1999
jun 1, 2023
Aberdeen
jun 1, 2023
player photo
Zak Andrew Rudden
Forward
- feb 6, 2000
Dundee
feb 6, 2000
jun 1, 2023
Dundee
jun 1, 2023
P