St. Truiden

Land
Grunnlagt
1924
Stadion
Club Stats
HjemmeBorteAlle
Spilt151530
Vunnet8210
Draws4610
Losses3710
HjemmeBorteAlle
Per kampTil sammenPer kampTil sammenPer kampTil sammen
Mål1.2181.1171.235
Innslupne mål0.9142.1321.546
Gule kort1.1161.8271.443
Røde kort00.1101
Clean Sheets0.350.120.27
Hjørnespark5.7864.3645150
Feil7.911910.11529271
Offsides2301.9281.958
Skudd14.321512.118113.2396
Skudd på mål5.1763.9584.5134
Kamper
Siste kamper
Jupiler Pro league
17 mar 2024
- 13:30
St. Truiden
2 1
Club Brugge KV
Jupiler Pro league
10 mar 2024
- 19:15
AS Eupen
1 0
St. Truiden
Jupiler Pro league
3 mar 2024
- 16:00
Antwerp
3 0
St. Truiden
Jupiler Pro league
24 feb 2024
- 18:15
St. Truiden
1 0
KVC Westerlo
Jupiler Pro league
18 feb 2024
- 18:30
Anderlecht
4 1
St. Truiden
Jupiler Pro league
9 feb 2024
- 20:45
St. Truiden
1 0
Kortrijk
Jupiler Pro league
4 feb 2024
- 19:15
Cercle Brugge
4 1
St. Truiden
Jupiler Pro league
1 feb 2024
- 20:30
St. Truiden
4 1
Gent
Jupiler Pro league
28 jan 2024
- 13:30
St. Truiden
1 1
Genk
Jupiler Pro league
21 jan 2024
- 16:00
Union St. Gilloise
2 1
St. Truiden
Load More spinner
Goalkeepers
Alder
Nasjonalitet
Z. Suzuki
Z.Suzuki
Alder:
21
21
Daniel Yuji Yabuki Schmidt
32
Jo Coppens
JoCoppens
Alder:
33
33
Defenders
Alder
Nasjonalitet
Daiki Hashioka
25
Andréa Giuseppe Librici
19
Eric-Junior Bocat
24
R. Vanwesemael
22
Wolke Johannes Janssens
29
Bruno Godeau
32
Kangni Frederic Ananou
26
Ryoya Ogawa
RyoyaOgawa
Alder:
27
27
D. Mindombe
D.Mindombe
Alder:
22
22
Rein Van Helden
21
Matte Smets
MatteSmets
Alder:
20
20
T. Teuchy
T.Teuchy
Alder:
20
20
Midfielders
Alder
Nasjonalitet
Stan Van Dessel
22
Rihito Yamamoto
22
Joel Chima Fujita
22
Jarne Steuckers
22
Mathias Delorge-Knieper
19
Olivier Dumont
22
Forwards
Alder
Nasjonalitet
Aboubakary Yeli Koita
25
Shinji Okazaki
38
Fatih Kaya
FatihKaya
Alder:
24
24
Ryotaro Ito
RyotaroIto
Alder:
26
26
A. Bertaccini
-
Joselpho Barnes
22
A. Nhaili
A.Nhaili
Alder:
18
18
Kahveh Zahiroleslam
21
Trener
Alder
Nasjonalitet
B. Hollerbach
54
Spiller statestikk
 
Overganger
vintervindu
Arrivals
Spiller
Club Out
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club Out / Transfer Date / Fee
player photo
A. Bertaccini
Forward
-
Liège
feb 1, 2024
Liège
feb 1, 2024
Departures
Spiller
Club In
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club In / Transfer Date / Fee
player photo
Daiki Hashioka
Defender
- mai 17, 1999
Luton
mai 17, 1999
jan 30, 2024
€ 2M
Luton
jan 30, 2024 € 2M
player photo
Andréa Giuseppe Librici
Forward
- des 9, 2004
MVV
des 9, 2004
jan 23, 2024
MVV
jan 23, 2024
player photo
Daniel Yuji Yabuki Schmidt
Goalkeeper
- feb 3, 1992
Gent
feb 3, 1992
jan 5, 2024
Free
Gent
jan 5, 2024 Free
sommervindu
Arrivals
Spiller
Club Out
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club Out / Transfer Date / Fee
player photo
Joselpho Barnes
Forward
- des 12, 2001
Riga
des 12, 2001
jul 1, 2023
Riga
jul 1, 2023
player photo
Jarne Steuckers
Midfielder
- feb 4, 2002
MVV
feb 4, 2002
jul 1, 2023
MVV
jul 1, 2023
player photo
Rein Van Helden
Defender
- jul 24, 2002
MVV
jul 24, 2002
jul 1, 2023
MVV
jul 1, 2023
player photo
Bruno Godeau
Defender
- mai 10, 1992
Gent
mai 10, 1992
jun 15, 2023
Gent
jun 15, 2023
player photo
Kangni Frederic Ananou
Defender
- sep 20, 1997
Hansa Rostock
sep 20, 1997
jun 15, 2023
Free
Hansa Rostock
jun 15, 2023 Free
player photo
Mathias Delorge-Knieper
Midfielder
- jul 31, 2004
Lierse Kempenzonen
jul 31, 2004
jun 12, 2023
Lierse Kempenzonen
jun 12, 2023
player photo
R. Vanwesemael
Defender
- mar 26, 2002
Tienen
mar 26, 2002
jun 12, 2023
Tienen
jun 12, 2023
Departures
Spiller
Club In
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club In / Transfer Date / Fee
player photo
Stan Van Dessel
Midfielder
- jul 24, 2001
Lierse Kempenzonen
jul 24, 2001
sep 5, 2023
Lierse Kempenzonen
sep 5, 2023
player photo
Oleksandr Filippov
Forward
- okt 23, 1992
Dnipro-1
okt 23, 1992
aug 9, 2023
Free
Dnipro-1
aug 9, 2023 Free
player photo
V. De Vos
-
Tienen
aug 1, 2023
Free
Tienen
aug 1, 2023 Free
player photo
Toni Andreas Leistner
Defender
- aug 19, 1990
Hertha Berlin
aug 19, 1990
jul 7, 2023
Free
Hertha Berlin
jul 7, 2023 Free
player photo
Rocco Reitz
Midfielder
- mai 29, 2002
Borussia Monchengladbach
mai 29, 2002
jul 1, 2023
Borussia Monchengladbach
jul 1, 2023
player photo
Gianni Bruno
Forward
- aug 19, 1991
Gent
aug 19, 1991
jul 1, 2023
Gent
jul 1, 2023
player photo
Jorge Filipe Avelino Teixeira
Defender
- aug 27, 1986
AVS
aug 27, 1986
jul 1, 2023
Free
AVS
jul 1, 2023 Free
player photo
Fabinho
Defender
-
Leixoes
jul 1, 2023
Free
Leixoes
jul 1, 2023 Free
player photo
Tatsuya Ito
Forward
- jun 26, 1997
FC Magdeburg
jun 26, 1997
jul 1, 2023
FC Magdeburg
jul 1, 2023
player photo
Frank Thierry Boya
Midfielder
- jul 1, 1996
Antwerp
jul 1, 1996
jul 1, 2023
Antwerp
jul 1, 2023
player photo
Robert Bauer
Defender
- apr 9, 1995
Al Taee
apr 9, 1995
jul 1, 2023
Free
Al Taee
jul 1, 2023 Free
player photo
Daichi Hayashi
Forward
- mai 23, 1997
FC Nurnberg
mai 23, 1997
jun 20, 2023
Loan
FC Nurnberg
jun 20, 2023 Loan
player photo
F. Slegers
Midfielder
- des 1, 2004
MVV
des 1, 2004
jun 20, 2023
Free
MVV
jun 20, 2023 Free
P