Standard Liege

Land
Grunnlagt
1898
Stadion
Club Stats
HjemmeBorteAlle
Spilt151530
Vunnet628
Draws5510
Losses4812
HjemmeBorteAlle
Per kampTil sammenPer kampTil sammenPer kampTil sammen
Mål1.2181151.133
Innslupne mål0.8121.9291.441
Gule kort1.5221.9281.750
Røde kort0.110.230.14
Clean Sheets0.3500.25
Hjørnespark4.9733.7554.3128
Feil10.115211.417110.8323
Offsides2.1321.7261.958
Skudd11.817710.315511.1332
Skudd på mål4.2633.4513.8114
Kamper
Siste kamper
Jupiler Pro league
16 mar 2024
- 18:15
Standard Liege
4 0
AS Eupen
Jupiler Pro league
10 mar 2024
- 13:30
Genk
1 0
Standard Liege
Jupiler Pro league
2 mar 2024
- 20:45
Standard Liege
4 2
Gent
Jupiler Pro league
25 feb 2024
- 18:30
Union St. Gilloise
2 1
Standard Liege
Jupiler Pro league
16 feb 2024
- 20:45
KVC Westerlo
2 1
Standard Liege
Jupiler Pro league
10 feb 2024
- 16:00
Standard Liege
1 0
OH Leuven
Jupiler Pro league
3 feb 2024
- 16:00
RWDM
2 2
Standard Liege
Jupiler Pro league
31 jan 2024
- 21:00
Standard Liege
0 1
Antwerp
Jupiler Pro league
26 jan 2024
- 20:45
Cercle Brugge
1 1
Standard Liege
Jupiler Pro league
20 jan 2024
- 18:15
Standard Liege
0 1
Kortrijk
Load More spinner
Goalkeepers
Alder
Nasjonalitet
Arnaud Bodart
26
Laurent Claude Henkinet
31
M. Epolo
M.Epolo
Alder:
-
-
Defenders
Alder
Nasjonalitet
Konstantinos Laifis
31
Zinho Vanheusden
24
Merveille Bopé Bokadi
28
Souleyman Keli Doumbia
27
Gilles Henri Dewaele
28
Jonathan William Panzo
23
Marlon Joseph Fossey
25
Henry Lawrence
22
Ibe Tom Hautekiet
22
Nathan Ngoy
NathanNgoy
Alder:
21
21
Lucas Dominique Noubi Ngnokam
19
N. Dodeigne
N.Dodeigne
Alder:
21
21
O. Olivier
O.Olivier
Alder:
17
17
Jacob Barrett Laursen
29
Midfielders
Alder
Nasjonalitet
William Balikwisha
25
Moussa Djenepo
26
Aiden Connor O'Neill
26
Cihan Çanak
19
Hakim Sahabo
19
S. Banse
S.Banse
Alder:
23
23
Kamal Deen Sowah
24
Steven Alzate
25
Hayao Kawabe
28
Isaac Jude Price
20
S. Fini
S.Fini
Alder:
18
18
Isaac Scott Hayden
29
Aron Leonard Dønnum
26
Romaine Lee Mundle
21
Forwards
Alder
Nasjonalitet
Kelvin Kwarteng Yeboah
24
Aka Wilfried Kanga
26
Denis Mihai Drăguş
25
Stipe Perica
29
Noah Chidiebere Junior Anyanwu Ohio
21
S. Benjdida
S.Benjdida
Alder:
22
22
Brahim Ghalidi
19
Renaud Emond
32
Trener
Alder
Nasjonalitet
R. Deila
R.Deila
Alder:
48
48
Spiller statestikk
 
Overganger
vintervindu
Arrivals
Spiller
Club Out
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club Out / Transfer Date / Fee
player photo
Léandre Filipe Kuavita
Midfielder
- mai 31, 2004
Genoa
mai 31, 2004
feb 5, 2024
Genoa
feb 5, 2024
player photo
Kelvin Kwarteng Yeboah
Forward
- mai 6, 2000
Genoa
mai 6, 2000
feb 1, 2024
Loan
Genoa
feb 1, 2024 Loan
player photo
Jonathan William Panzo
Defender
- okt 25, 2000
Nottingham Forest
okt 25, 2000
jan 30, 2024
Loan
Nottingham Forest
jan 30, 2024 Loan
Departures
Spiller
Club In
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club In / Transfer Date / Fee
player photo
Romaine Lee Mundle
Midfielder
- apr 24, 2003
Sunderland
apr 24, 2003
feb 1, 2024
€ 1.8M
Sunderland
feb 1, 2024 € 1.8M
player photo
Noah Chidiebere Junior Anyanwu Ohio
Forward
- jan 16, 2003
Hull City
jan 16, 2003
jan 30, 2024
Loan
Hull City
jan 30, 2024 Loan
player photo
Renaud Emond
Forward
- des 5, 1991
AS Eupen
des 5, 1991
jan 5, 2024
Free
AS Eupen
jan 5, 2024 Free
sommervindu
Arrivals
Spiller
Club Out
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club Out / Transfer Date / Fee
player photo
Kamal Deen Sowah
Forward
- jan 9, 2000
Club Brugge KV
jan 9, 2000
sep 6, 2023
Loan
Club Brugge KV
sep 6, 2023 Loan
player photo
Steven Alzate
Midfielder
- sep 8, 1998
Brighton
sep 8, 1998
sep 6, 2023
Loan
Brighton
sep 6, 2023 Loan
player photo
Isaac Scott Hayden
Defender
- mar 22, 1995
Newcastle
mar 22, 1995
sep 5, 2023
Loan
Newcastle
sep 5, 2023 Loan
player photo
Moussa Djenepo
Midfielder
- jun 15, 1998
Southampton
jun 15, 1998
sep 5, 2023
Southampton
sep 5, 2023
player photo
Aka Wilfried Kanga
Forward
- feb 21, 1998
Hertha Berlin
feb 21, 1998
aug 7, 2023
Loan
Hertha Berlin
aug 7, 2023 Loan
player photo
Zinho Vanheusden
Defender
- jul 29, 1999
Inter
jul 29, 1999
jul 8, 2023
Loan
Inter
jul 8, 2023 Loan
player photo
Hayao Kawabe
Midfielder
- sep 8, 1995
Wolves
sep 8, 1995
jul 7, 2023
€ 1.5M
Wolves
jul 7, 2023 € 1.5M
player photo
Joachim Marc Van Damme
Midfielder
- jul 23, 1991
Waasland-beveren
jul 23, 1991
jul 1, 2023
Waasland-beveren
jul 1, 2023
player photo
Denis Mihai Drăguş
Forward
- jul 6, 1999
Genoa
jul 6, 1999
jul 1, 2023
Genoa
jul 1, 2023
player photo
Ilyes Ziani
Midfielder
- jun 20, 2003
Standard Liège II
jun 20, 2003
jun 15, 2023
Standard Liège II
jun 15, 2023
player photo
Isaac Jude Price
Midfielder
- sep 26, 2003
Everton
sep 26, 2003
jun 15, 2023
Free
Everton
jun 15, 2023 Free
player photo
Aiden Connor O'Neill
Midfielder
- jul 4, 1998
Melbourne City
jul 4, 1998
jun 12, 2023
Free
Melbourne City
jun 12, 2023 Free
Departures
Spiller
Club In
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club In / Transfer Date / Fee
player photo
Denis Mihai Drăguş
Forward
- jul 6, 1999
Gazişehir Gaziantep
jul 6, 1999
sep 13, 2023
Loan
Gazişehir Gaziantep
sep 13, 2023 Loan
player photo
F. Mabani
-
AE Zakakiou
sep 2, 2023
Free
AE Zakakiou
sep 2, 2023 Free
player photo
Aron Leonard Dønnum
Midfielder
- apr 20, 1998
Toulouse
apr 20, 1998
sep 1, 2023
€ 4.5M
Toulouse
sep 1, 2023 € 4.5M
player photo
Léandre Filipe Kuavita
Midfielder
- mai 31, 2004
Genoa
mai 31, 2004
sep 1, 2023
Loan
Genoa
sep 1, 2023 Loan
player photo
S. Banse
Midfielder
- mar 16, 2001
Valenciennes
mar 16, 2001
sep 1, 2023
Loan
Valenciennes
sep 1, 2023 Loan
player photo
Osher Davida
Forward
- feb 18, 2001
Maccabi Tel Aviv
feb 18, 2001
aug 30, 2023
€ 800K
Maccabi Tel Aviv
aug 30, 2023 € 800K
player photo
Gojko Cimirot
Midfielder
- des 19, 1992
Al-Fayha
des 19, 1992
jul 12, 2023
Free
Al-Fayha
jul 12, 2023 Free
player photo
Abdoul Fessal Tapsoba
Forward
- aug 23, 2001
Amiens
aug 23, 2001
jul 8, 2023
Loan
Amiens
jul 8, 2023 Loan
player photo
Daouda Peeters
Midfielder
- jan 26, 1999
Sudtirol
jan 26, 1999
jul 7, 2023
Loan
Sudtirol
jul 7, 2023 Loan
player photo
Steven Alzate
Midfielder
- sep 8, 1998
Brighton
sep 8, 1998
jul 1, 2023
Brighton
jul 1, 2023
player photo
Philip Aksel Frigast Zinckernagel
Forward
- des 16, 1994
Olympiakos Piraeus
des 16, 1994
jul 1, 2023
Olympiakos Piraeus
jul 1, 2023
player photo
Mathieu Cafaro
Midfielder
- mar 25, 1997
Saint Etienne
mar 25, 1997
jul 1, 2023
Saint Etienne
jul 1, 2023
player photo
Filippo Melegoni
Midfielder
- feb 18, 1999
Genoa
feb 18, 1999
jul 1, 2023
Genoa
jul 1, 2023
player photo
Brahim Traoré
Defender
- feb 4, 2004
Caen
feb 4, 2004
jul 1, 2023
Caen
jul 1, 2023
player photo
Alexandro Calut
Defender
- apr 22, 2003
OH Leuven
apr 22, 2003
jul 1, 2023
Loan
OH Leuven
jul 1, 2023 Loan
player photo
Noë Georges Dussenne
Defender
- apr 7, 1992
Lausanne
apr 7, 1992
jun 27, 2023
Lausanne
jun 27, 2023
P