Sturm Graz

Land
Grunnlagt
1909
Stadion
Club Stats
HjemmeBorteAlle
Spilt121224
Vunnet7613
Draws347
Losses224
HjemmeBorteAlle
Per kampTil sammenPer kampTil sammenPer kampTil sammen
Mål1.7201.6191.639
Innslupne mål0.891.1130.922
Gule kort1.8222241.946
Røde kort0.110.220.13
Clean Sheets0.560.340.410
Hjørnespark6.3754.8575.5132
Feil10.412512.915511.7280
Offsides2241.7201.844
Skudd14.417311.814213.1315
Skudd på mål5604.3514.6111
Kamper
Siste kamper
Bundesliga
10 mar 2024
- 17:00
TSV Hartberg
1 1
Sturm Graz
Bundesliga
3 mar 2024
- 17:00
Sturm Graz
4 0
Wolfsberger AC
Bundesliga
25 feb 2024
- 14:30
WSG Wattens
0 2
Sturm Graz
Bundesliga
18 feb 2024
- 17:00
Sturm Graz
1 1
Rapid Vienna
Bundesliga
9 feb 2024
- 20:30
Red Bull Salzburg
1 1
Sturm Graz
Bundesliga
10 des 2023
- 17:00
Sturm Graz
1 0
SCR Altach
Bundesliga
3 des 2023
- 14:30
FC BW Linz
1 1
Sturm Graz
Bundesliga
25 nov 2023
- 17:00
Sturm Graz
2 0
Austria Lustenau
Bundesliga
12 nov 2023
- 14:30
Austria Klagenfurt
0 3
Sturm Graz
Bundesliga
5 nov 2023
- 17:00
Lask Linz
3 1
Sturm Graz
Load More spinner
Goalkeepers
Alder
Nasjonalitet
Vítězslav Jaroš
22
Kjell Scherpen
24
Luka Marić
LukaMarić
Alder:
22
22
Defenders
Alder
Nasjonalitet
Jusuf Gazibegović
24
Amadou Danté
23
Sandro-Luca Molnar
20
Gregory Kwesi Wüthrich
29
David Schnegg
25
Alexandar Borković
25
Dimitri Dominique Lavalée
27
David Affengruber
23
Niklas Geyrhofer
24
Max Johnston
20
Midfielders
Alder
Nasjonalitet
Alexander Prass
23
Vesel Demaku
24
Samuel Stückler
23
Stefan Hierländer
33
Otar Kiteishvili
28
Jon Gorenc Stankovič
28
Tomi Horvat
TomiHorvat
Alder:
25
25
William Bøving Wick
21
Javier Serrano Martínez
21
Forwards
Alder
Nasjonalitet
Jakob Jantscher
35
Mohammed Gadafi Fuseini
22
Manprit Sarkaria
27
Szymon Włodarczyk
21
Seedy Jatta
SeedyJatta
Alder:
21
21
Mika Miles Biereth
21
Leon Grgic
LeonGrgic
Alder:
18
18
A. Camara
A.Camara
Alder:
19
19
Bryan Silva Teixeira Jr.
23
Trener
Alder
Nasjonalitet
C. Ilzer
C.Ilzer
Alder:
46
46
C. Lang
C.Lang
Alder:
49
49
Spiller statestikk
 
Overganger
vintervindu
Arrivals
Spiller
Club Out
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club Out / Transfer Date / Fee
player photo
Mika Miles Biereth
Forward
- feb 8, 2003
Arsenal
feb 8, 2003
jan 19, 2024
Loan
Arsenal
jan 19, 2024 Loan
player photo
Vítězslav Jaroš
Goalkeeper
- jul 23, 2001
Liverpool
jul 23, 2001
jan 9, 2024
Loan
Liverpool
jan 9, 2024 Loan
Departures
Spiller
Club In
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club In / Transfer Date / Fee
player photo
Amadou Danté
Defender
- okt 7, 2000
FC Zurich
okt 7, 2000
feb 8, 2024
Loan
FC Zurich
feb 8, 2024 Loan
player photo
Bryan Silva Teixeira Jr.
Forward
- sep 1, 2000
FC Magdeburg
sep 1, 2000
feb 1, 2024
Loan
FC Magdeburg
feb 1, 2024 Loan
player photo
Mohammed Gadafi Fuseini
Forward
- mai 16, 2002
Randers FC
mai 16, 2002
jan 28, 2024
Loan
Randers FC
jan 28, 2024 Loan
player photo
Christoph Lang
Forward
- jan 7, 2002
Rapid Vienna
jan 7, 2002
jan 16, 2024
€ 600K
Rapid Vienna
jan 16, 2024 € 600K
player photo
Vesel Demaku
Midfielder
- feb 5, 2000
SCR Altach
feb 5, 2000
jan 15, 2024
Loan
SCR Altach
jan 15, 2024 Loan
sommervindu
Arrivals
Spiller
Club Out
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club Out / Transfer Date / Fee
player photo
Dimitri Dominique Lavalée
Defender
- jan 13, 1997
KV Mechelen
jan 13, 1997
sep 1, 2023
Loan
KV Mechelen
sep 1, 2023 Loan
player photo
Max Johnston
Defender
- des 26, 2003
Motherwell
des 26, 2003
jul 26, 2023
Free
Motherwell
jul 26, 2023 Free
player photo
Szymon Włodarczyk
Forward
- jan 5, 2003
Gornik Zabrze
jan 5, 2003
jul 7, 2023
Gornik Zabrze
jul 7, 2023
player photo
Kjell Scherpen
Goalkeeper
- jan 23, 2000
Brighton
jan 23, 2000
jul 6, 2023
Loan
Brighton
jul 6, 2023 Loan
player photo
Vesel Demaku
Midfielder
- feb 5, 2000
Austria Klagenfurt
feb 5, 2000
jul 1, 2023
Austria Klagenfurt
jul 1, 2023
player photo
Alexandar Borković
Defender
- jun 11, 1999
Hoffenheim II
jun 11, 1999
jul 1, 2023
Hoffenheim II
jul 1, 2023
player photo
Javier Serrano Martínez
Midfielder
- jan 16, 2003
Atletico Madrid
jan 16, 2003
jul 1, 2023
Loan
Atletico Madrid
jul 1, 2023 Loan
Departures
Spiller
Club In
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club In / Transfer Date / Fee
player photo
Jakob Jantscher
Forward
- jan 8, 1989
Kitchee
jan 8, 1989
aug 31, 2023
Free
Kitchee
aug 31, 2023 Free
player photo
Sandro Ingolitsch
Defender
- apr 18, 1997
SCR Altach
apr 18, 1997
aug 14, 2023
Free
SCR Altach
aug 14, 2023 Free
player photo
Max Johnston
Defender
- des 26, 2003
Sturm Graz II
des 26, 2003
aug 1, 2023
Sturm Graz II
aug 1, 2023
player photo
Emanuel Esseh Emegha
Forward
- feb 3, 2003
Strasbourg
feb 3, 2003
jul 22, 2023
€ 13M
Strasbourg
jul 22, 2023 € 13M
player photo
Arthur Chukwuezugo Okonkwo
Goalkeeper
- sep 9, 2001
Arsenal
sep 9, 2001
jul 1, 2023
Arsenal
jul 1, 2023
player photo
Christoph Lang
Forward
- jan 7, 2002
TSV Hartberg
jan 7, 2002
jul 1, 2023
Loan
TSV Hartberg
jul 1, 2023 Loan
player photo
Albian Afrim Ajeti
Forward
- feb 26, 1997
Celtic
feb 26, 1997
jul 1, 2023
Celtic
jul 1, 2023
player photo
D. Shabanhaxhaj
Midfielder
- apr 23, 2001
Mura
apr 23, 2001
jul 1, 2023
300K
Mura
jul 1, 2023 300K
player photo
Sandro Schendl
Midfielder
- mar 19, 2003
Ried
mar 19, 2003
jun 30, 2023
Free
Ried
jun 30, 2023 Free
player photo
Tobias Schützenauer
Goalkeeper
- mai 19, 1997
SCR Altach
mai 19, 1997
jun 29, 2023
Free
SCR Altach
jun 29, 2023 Free
player photo
Moritz Wels
Midfielder
- sep 25, 2004
Austria Vienna
sep 25, 2004
jun 27, 2023
Free
Austria Vienna
jun 27, 2023 Free
player photo
Paul Komposch
Defender
- mai 13, 2001
TSV Hartberg
mai 13, 2001
jun 24, 2023
Free
TSV Hartberg
jun 24, 2023 Free
player photo
Ivan Ljubic
Midfielder
- jul 7, 1996
Lask Linz
jul 7, 1996
jun 22, 2023
Lask Linz
jun 22, 2023
player photo
Jörg Siebenhandl
Goalkeeper
- jan 18, 1990
Lask Linz
jan 18, 1990
jun 21, 2023
Lask Linz
jun 21, 2023
P