SV Elversberg

Land
Grunnlagt
1907
Stadion
Club Stats
HjemmeBorteAlle
Spilt171734
Vunnet6612
Draws437
Losses7815
HjemmeBorteAlle
Per kampTil sammenPer kampTil sammenPer kampTil sammen
Mål1.4231.5261.449
Innslupne mål1.6282.1351.963
Gule kort1.7291.9331.862
Røde kort00.1101
Clean Sheets0.120.120.14
Hjørnespark5.2893.5594.4148
Feil9.415911.219010.3349
Offsides2.4401.5251.965
Skudd11.719912.621412.1413
Skudd på mål4.5764.4744.4150
Kamper
Siste kamper
2. Bundesliga
19 mai 2024
- 15:30
SV Elversberg
0 3
Karlsruher SC
2. Bundesliga
11 mai 2024
- 13:00
FC Nurnberg
3 0
SV Elversberg
2. Bundesliga
5 mai 2024
- 13:30
SV Elversberg
4 2
Hertha Berlin
2. Bundesliga
27 apr 2024
- 13:00
SC Paderborn 07
3 1
SV Elversberg
2. Bundesliga
19 apr 2024
- 18:30
SV Elversberg
1 1
FC Schalke 04
2. Bundesliga
14 apr 2024
- 13:30
FC St. Pauli
3 4
SV Elversberg
2. Bundesliga
6 apr 2024
- 13:00
SV Elversberg
0 0
FC Magdeburg
2. Bundesliga
30 mar 2024
- 13:00
Eintracht Braunschweig
5 0
SV Elversberg
2. Bundesliga
16 mar 2024
- 13:00
SV Elversberg
0 2
Holstein Kiel
2. Bundesliga
10 mar 2024
- 13:30
SpVgg Greuther Furth
1 4
SV Elversberg
Load More spinner
Goalkeepers
Alder
Nasjonalitet
Tim Boss
TimBoss
Alder:
30
30
Nicolas Kristof
24
Defenders
Alder
Nasjonalitet
Nico Antonitsch
32
Florian Yves Le Joncour
29
Arne Sicker
ArneSicker
Alder:
27
27
Marcel Correia
35
Kevin Conrad
33
Maurice Neubauer
28
Hugo Vandermersch
25
Robin Fellhauer
26
Frederik Jäkel
23
Lukas Finn Pinckert
24
Midfielders
Alder
Nasjonalitet
Thore-Andreas Jacobsen
27
Luca Dürholtz
30
Manuel Feil
ManuelFeil
Alder:
29
29
Carlo Sickinger
26
Luca Pascal Schnellbacher
30
Jannik Rochelt
25
Semih Şahin
24
Paul Wanner
PaulWanner
Alder:
18
18
Forwards
Alder
Nasjonalitet
Jean Romaric Kevin Koffi
37
Dominik Martinović
27
Joseph Boyamba
27
Wahidullah Faghir
20
P. Stock
P.Stock
Alder:
27
27
Trener
Alder
Nasjonalitet
H. Steffen
H.Steffen
Alder:
55
55
K. Klankert
-
Spiller statestikk
 
Overganger
vintervindu
Arrivals
Spiller
Club Out
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club Out / Transfer Date / Fee
player photo
Florian Yves Le Joncour
Defender
- feb 3, 1995
RWDM
feb 3, 1995
feb 1, 2024
€ 200K
RWDM
feb 1, 2024 € 200K
Departures
Spiller
Club In
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club In / Transfer Date / Fee
player photo
Nico Antonitsch
Defender
- sep 30, 1991
Hapoel Petah Tikva
sep 30, 1991
jan 24, 2024
Hapoel Petah Tikva
jan 24, 2024
sommervindu
Arrivals
Spiller
Club Out
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club Out / Transfer Date / Fee
player photo
Paul Wanner
Midfielder
- des 23, 2005
Bayern Munich
des 23, 2005
sep 1, 2023
Loan
Bayern Munich
sep 1, 2023 Loan
player photo
Hugo Vandermersch
Defender
- mai 5, 1999
Caen
mai 5, 1999
sep 1, 2023
Loan
Caen
sep 1, 2023 Loan
player photo
Wahidullah Faghir
Forward
- jul 29, 2003
VfB Stuttgart
jul 29, 2003
jul 19, 2023
Loan
VfB Stuttgart
jul 19, 2023 Loan
player photo
Joseph Boyamba
Forward
- jul 29, 1996
TSV 1860 Munich
jul 29, 1996
jul 1, 2023
Free
TSV 1860 Munich
jul 1, 2023 Free
player photo
Tim Boss
Goalkeeper
- jun 28, 1993
FC Magdeburg
jun 28, 1993
jul 1, 2023
Free
FC Magdeburg
jul 1, 2023 Free
player photo
P. Stock
Forward
- jan 8, 1997
TSV Steinbach
jan 8, 1997
jul 1, 2023
Free
TSV Steinbach
jul 1, 2023 Free
player photo
Dominik Martinović
Forward
- mar 25, 1997
Waldhof Mannheim
mar 25, 1997
jul 1, 2023
Free
Waldhof Mannheim
jul 1, 2023 Free
player photo
Arne Sicker
Defender
- apr 17, 1997
SV Sandhausen
apr 17, 1997
jul 1, 2023
Free
SV Sandhausen
jul 1, 2023 Free
Departures
Spiller
Club In
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club In / Transfer Date / Fee
player photo
Eros Dacaj
Midfielder
- sep 9, 1996
SV Rodinghausen
sep 9, 1996
jul 15, 2023
Free
SV Rodinghausen
jul 15, 2023 Free
player photo
Tobias Mißner
Defender
- feb 17, 2000
SV Meppen
feb 17, 2000
jul 13, 2023
SV Meppen
jul 13, 2023
player photo
Ben Bobzien
Midfielder
- apr 29, 2003
FSV Mainz 05
apr 29, 2003
jul 1, 2023
FSV Mainz 05
jul 1, 2023
player photo
Nick Woltemade
Forward
- feb 14, 2002
Werder Bremen
feb 14, 2002
jul 1, 2023
Werder Bremen
jul 1, 2023
player photo
Sinan Philipp Tekerci
Midfielder
- sep 22, 1993
Stuttgarter Kickers
sep 22, 1993
jul 1, 2023
Free
Stuttgarter Kickers
jul 1, 2023 Free
player photo
Valdrin Mustafa
Forward
- mar 11, 1998
FC Viktoria Koln
mar 11, 1998
jul 1, 2023
Free
FC Viktoria Koln
jul 1, 2023 Free
P