Toulouse

Land
Grunnlagt
1937
Stadion
Club Stats
HjemmeBorteAlle
Spilt171734
Vunnet3811
Draws7310
Losses7613
HjemmeBorteAlle
Per kampTil sammenPer kampTil sammenPer kampTil sammen
Mål1.2211.2211.242
Innslupne mål1.5251.2211.446
Gule kort1.9322.4402.172
Røde kort0.11001
Clean Sheets0.230.230.26
Hjørnespark5.3903.1524.2142
Feil14.124014.825114.4491
Offsides1.6271.4231.550
Skudd12.921910.417611.6395
Skudd på mål4.5773.4584135
Kamper
Siste kamper
Ligue 1
19 mai 2024
- 21:00
Toulouse
0 3
Stade Brestois 29
Ligue 1
12 mai 2024
- 21:00
Paris Saint Germain
1 3
Toulouse
Ligue 1
3 mai 2024
- 19:00
Toulouse
1 2
Montpellier
Ligue 1
28 apr 2024
- 15:00
Lorient
1 2
Toulouse
Ligue 1
21 apr 2024
- 19:00
Toulouse
2 2
Marseille
Ligue 1
13 apr 2024
- 21:00
Rennes
1 2
Toulouse
Ligue 1
7 apr 2024
- 15:00
Toulouse
0 0
Strasbourg
Ligue 1
31 mar 2024
- 15:00
Clermont Foot
0 3
Toulouse
Ligue 1
15 mar 2024
- 21:00
Toulouse
2 3
Lyon
Ligue 1
10 mar 2024
- 15:00
LE Havre
1 0
Toulouse
Load More spinner
Goalkeepers
Alder
Nasjonalitet
Alejandro Domínguez Romero
25
Guillaume Restes
19
Defenders
Alder
Nasjonalitet
Anthony Rouault
23
Gabriel Alonso Suazo Urbina
26
Rasmus Schmidt Nicolaisen
27
Logan Evans Costa
23
Mikkel Desler Puggaard
29
Moussa Diarra
23
Warren Håkon Christofer Kamanzi
23
Kévin Keben Biakolo
20
Christian Mawissa Elebi
19
Midfielders
Alder
Nasjonalitet
Mamady Alex Bangré
22
Farès Chaïbi
21
Niklas Uwe Schmidt
26
Stijn Spierings
28
Denis Genreau
25
Aron Leonard Dønnum
26
Vincent Olivier Sierro
28
Cristian Sleiker Cásseres Yepes
24
Naatan Mikael Skyttä
22
César Gelabert Piña
23
N. Lahmadi
N.Lahmadi
Alder:
19
19
Forwards
Alder
Nasjonalitet
Yanis Begraoui
22
Ado Onaiwu
AdoOnaiwu
Alder:
28
28
Zakaria Aboukhlal
24
Gnantin Yann Gboho
23
Thijs Dallinga
23
Frank Magri
FrankMagri
Alder:
24
24
Ibrahim Cissoko
21
Shavy Warren Babicka
24
N. Edjouma
N.Edjouma
Alder:
18
18
Trener
Alder
Nasjonalitet
P. Montanier
59
M. Debeve
M.Debeve
Alder:
53
53
Spiller statestikk
 
Overganger
vintervindu
Arrivals
Spiller
Club Out
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club Out / Transfer Date / Fee
player photo
Shavy Warren Babicka
Midfielder
- jun 1, 2000
Aris
jun 1, 2000
jan 18, 2024
€ 2.8M
Aris
jan 18, 2024 € 2.8M
player photo
Gnantin Yann Gboho
Midfielder
- jan 14, 2001
Cercle Brugge
jan 14, 2001
jan 8, 2024
€ 2.5M
Cercle Brugge
jan 8, 2024 € 2.5M
player photo
Christian Kjetil Haug
Goalkeeper
- jun 12, 1998
Sarpsborg 08 FF
jun 12, 1998
jan 1, 2024
Sarpsborg 08 FF
jan 1, 2024
Departures
Spiller
Club In
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club In / Transfer Date / Fee
player photo
Christian Kjetil Haug
Goalkeeper
- jun 12, 1998
Bodø/Glimt
jun 12, 1998
feb 6, 2024
Loan
Bodø/Glimt
feb 6, 2024 Loan
player photo
Saïd Hamulic
Forward
- nov 12, 2000
Lokomotiv Moscow
nov 12, 2000
jan 31, 2024
Loan
Lokomotiv Moscow
jan 31, 2024 Loan
player photo
Oliver Zandén
Defender
- aug 14, 2001
Randers FC
aug 14, 2001
jan 24, 2024
Loan
Randers FC
jan 24, 2024 Loan
player photo
Yanis Begraoui
Forward
- jul 4, 2001
PAU
jul 4, 2001
jan 11, 2024
Loan
PAU
jan 11, 2024 Loan
player photo
Mamady Alex Bangré
Midfielder
- jun 15, 2001
Estac Troyes
jun 15, 2001
jan 8, 2024
Loan
Estac Troyes
jan 8, 2024 Loan
sommervindu
Arrivals
Spiller
Club Out
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club Out / Transfer Date / Fee
player photo
Stijn Spierings
Midfielder
- mar 12, 1996
Lens
mar 12, 1996
sep 14, 2023
Loan
Lens
sep 14, 2023 Loan
player photo
Aron Leonard Dønnum
Midfielder
- apr 20, 1998
Standard Liege
apr 20, 1998
sep 1, 2023
€ 4.5M
Standard Liege
sep 1, 2023 € 4.5M
player photo
Niklas Uwe Schmidt
Midfielder
- mar 1, 1998
Werder Bremen
mar 1, 1998
aug 5, 2023
€ 2.5M
Werder Bremen
aug 5, 2023 € 2.5M
player photo
Alejandro Domínguez Romero
Goalkeeper
- jul 30, 1998
Las Palmas
jul 30, 1998
jul 26, 2023
Las Palmas
jul 26, 2023
player photo
Frank Magri
Forward
- sep 4, 1999
Bastia
sep 4, 1999
jul 21, 2023
Free
Bastia
jul 21, 2023 Free
player photo
Cristian Sleiker Cásseres Yepes
Midfielder
- jan 20, 2000
New York Red Bulls
jan 20, 2000
jul 7, 2023
€ 1M
New York Red Bulls
jul 7, 2023 € 1M
player photo
Ibrahim Cissoko
Forward
- mar 26, 2003
NEC Nijmegen
mar 26, 2003
jul 1, 2023
€ 3M
NEC Nijmegen
jul 1, 2023 € 3M
player photo
Junior Flemmings
Forward
- jan 16, 1996
Niort
jan 16, 1996
jul 1, 2023
Niort
jul 1, 2023
player photo
Yanis Begraoui
Forward
- jul 4, 2001
PAU
jul 4, 2001
jul 1, 2023
PAU
jul 1, 2023
player photo
Mamady Alex Bangré
Midfielder
- jun 15, 2001
Quevilly
jun 15, 2001
jul 1, 2023
Quevilly
jul 1, 2023
player photo
Naatan Mikael Skyttä
Midfielder
- mai 7, 2002
Odense
mai 7, 2002
jul 1, 2023
Odense
jul 1, 2023
player photo
César Gelabert Piña
Midfielder
- okt 31, 2000
Mirandes
okt 31, 2000
jul 1, 2023
Free
Mirandes
jul 1, 2023 Free
Departures
Spiller
Club In
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club In / Transfer Date / Fee
player photo
Junior Flemmings
Forward
- jan 16, 1996
FK Vozdovac
jan 16, 1996
sep 14, 2023
Loan
FK Vozdovac
sep 14, 2023 Loan
player photo
Anthony Rouault
Defender
- mai 29, 2001
VfB Stuttgart
mai 29, 2001
sep 1, 2023
Loan
VfB Stuttgart
sep 1, 2023 Loan
player photo
Farès Chaïbi
Midfielder
- nov 28, 2002
Eintracht Frankfurt
nov 28, 2002
aug 30, 2023
€ 10M
Eintracht Frankfurt
aug 30, 2023 € 10M
player photo
Ado Onaiwu
Forward
- nov 8, 1995
Auxerre
nov 8, 1995
aug 28, 2023
Auxerre
aug 28, 2023
player photo
Maxime Dupé
Goalkeeper
- mar 4, 1993
Anderlecht
mar 4, 1993
jul 18, 2023
Anderlecht
jul 18, 2023
player photo
Saïd Hamulic
Forward
- nov 12, 2000
Vitesse
nov 12, 2000
jul 18, 2023
Loan
Vitesse
jul 18, 2023 Loan
player photo
Brecht Dejaegere
Midfielder
- mai 29, 1991
Charlotte
mai 29, 1991
jul 13, 2023
Charlotte
jul 13, 2023
player photo
Branco van den Boomen
Midfielder
- jul 21, 1995
Ajax
jul 21, 1995
jul 1, 2023
Free
Ajax
jul 1, 2023 Free
player photo
Veljko Birmančević
Midfielder
- mar 5, 1998
Sparta Praha
mar 5, 1998
jul 1, 2023
Loan
Sparta Praha
jul 1, 2023 Loan
player photo
Sam Sanna
Midfielder
- mar 8, 1999
Laval
mar 8, 1999
jul 1, 2023
Free
Laval
jul 1, 2023 Free
player photo
Stijn Spierings
Midfielder
- mar 12, 1996
Lens
mar 12, 1996
jul 1, 2023
Free
Lens
jul 1, 2023 Free
player photo
Theocharis Tsingaras
Midfielder
- aug 20, 2000
PAOK
aug 20, 2000
jul 1, 2023
PAOK
jul 1, 2023
player photo
Tom Rapnouil-Zarandona
Midfielder
- feb 9, 2001
CSKA 1948
feb 9, 2001
jun 22, 2023
Free
CSKA 1948
jun 22, 2023 Free
P