Vejle

Land
Grunnlagt
1891
Stadion
Club Stats
HjemmeBorteAlle
Spilt111122
Vunnet314
Draws347
Losses5611
HjemmeBorteAlle
Per kampTil sammenPer kampTil sammenPer kampTil sammen
Mål1110.780.919
Innslupne mål1111.4151.226
Gule kort2.5272.5282.555
Røde kort00.220.12
Clean Sheets0.440.110.25
Hjørnespark3.8423.3363.578
Feil13.514912.714013.1289
Offsides2.3251.5171.942
Skudd10.71188.8979.8215
Skudd på mål4.2463.2353.781
Kamper
Siste kamper
Superliga
17 mar 2024
- 17:00
FC Midtjylland
3 0
Vejle
Superliga
10 mar 2024
- 14:00
Vejle
0 1
Odense
Superliga
3 mar 2024
- 16:00
Brondby
1 1
Vejle
Superliga
25 feb 2024
- 14:00
Vejle
2 0
Silkeborg
Superliga
19 feb 2024
- 19:00
Vejle
0 0
Aarhus
Superliga
1 des 2023
- 19:00
Randers FC
0 0
Vejle
Superliga
24 nov 2023
- 19:00
Hvidovre
1 1
Vejle
Superliga
12 nov 2023
- 14:00
Vejle
1 0
Lyngby
Superliga
5 nov 2023
- 14:00
FC Nordsjaelland
1 0
Vejle
Superliga
29 okt 2023
- 14:00
Vejle
1 1
Viborg
Load More spinner
Goalkeepers
Alder
Nasjonalitet
Nathan Wallace Newman Trott
25
Igor Vekič
IgorVekič
Alder:
26
26
Defenders
Alder
Nasjonalitet
Marius Elvius Kolind-Jørgensen
22
David Čolina
24
Vladimir Arsić
23
T. Eskildsen
19
Thomas Gundelund Nielsen
22
Miiko Martín Albornoz Inola
33
Stefan Ivov Velkov
27
Raúl Albentosa Redal
35
L. Flø
L.Flø
Alder:
18
18
Denis Kolinger
30
Gilli Rólantsson Sørensen
31
Oliver Provstgaard Nielsen
21
A. Tomaselli
-
A. Sønderskov
18
Midfielders
Alder
Nasjonalitet
Saeid Ezatolahi Afagh
27
Azer Bušuladžić
32
T. Laursen
T.Laursen
Alder:
19
19
T. Lykkebak
T.Lykkebak
Alder:
18
18
Ebenezer Ofori
29
Kristian Kirkegaard
26
Tobias Lauritsen
20
Hamza Barry
HamzaBarry
Alder:
29
29
Lundrim Hetemi
24
Mouhamadou Drammeh
25
Tyrese Jay Francois
24
Forwards
Alder
Nasjonalitet
F. Flaskager
19
German Onugkha
28
Anders Kvindebjerg Jacobsen
34
Yeni Atito N'Gbakoto
32
Dimitrios Emmanouilidis
23
Musa Juwara
MusaJuwara
Alder:
22
22
Victor Stange Lind
21
Andreas Pedersen Bredahl
21
Jasin-Amin Assehnoun
25
Richard Sukuta-Pasu
34
Christian William Gammelgaard Grøndal
21
Trener
Alder
Nasjonalitet
I. Prelec
I.Prelec
Alder:
36
36
Spiller statestikk
 
Overganger
vintervindu
Arrivals
Spiller
Club Out
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club Out / Transfer Date / Fee
player photo
Gustav Frans Vallentin Granath
Defender
- feb 15, 1997
Degerfors IF
feb 15, 1997
feb 13, 2024
Free
Degerfors IF
feb 13, 2024 Free
player photo
Tyrese Jay Francois
Midfielder
- jul 16, 2000
Fulham
jul 16, 2000
feb 1, 2024
Loan
Fulham
feb 1, 2024 Loan
player photo
Victor Stange Lind
Forward
- jul 12, 2003
FC Midtjylland
jul 12, 2003
jan 31, 2024
Loan
FC Midtjylland
jan 31, 2024 Loan
player photo
David Čolina
Defender
- jul 19, 2000
FC Augsburg
jul 19, 2000
jan 24, 2024
Loan
FC Augsburg
jan 24, 2024 Loan
player photo
Anders Kvindebjerg Jacobsen
Forward
- okt 27, 1989
AC Horsens
okt 27, 1989
jan 15, 2024
Loan
AC Horsens
jan 15, 2024 Loan
Departures
Spiller
Club In
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club In / Transfer Date / Fee
player photo
Gilli Rólantsson Sørensen
Midfielder
- aug 11, 1992
TB
aug 11, 1992
mar 15, 2024
Free
TB
mar 15, 2024 Free
player photo
Saeid Ezatolahi Afagh
Midfielder
- okt 1, 1996
Shabab Al Ahli Dubai
okt 1, 1996
feb 20, 2024
Shabab Al Ahli Dubai
feb 20, 2024
player photo
Richard Sukuta-Pasu
Forward
- jun 24, 1990
Fortuna Koln
jun 24, 1990
feb 1, 2024
Free
Fortuna Koln
feb 1, 2024 Free
player photo
Christian William Gammelgaard Grøndal
Forward
- mar 10, 2003
FC Fredericia
mar 10, 2003
jan 31, 2024
Loan
FC Fredericia
jan 31, 2024 Loan
player photo
Vladimir Arsić
Defender
- apr 20, 2001
Chornomorets
apr 20, 2001
jan 30, 2024
Free
Chornomorets
jan 30, 2024 Free
player photo
T. Jakobsen
Goalkeeper
-
Aarhus Fremad
jan 30, 2024
Loan
Aarhus Fremad
jan 30, 2024 Loan
player photo
Kevin Čustović
Defender
- feb 3, 2000
Koper
feb 3, 2000
jan 26, 2024
Free
Koper
jan 26, 2024 Free
player photo
Jasin-Amin Assehnoun
Midfielder
- des 26, 1998
Volos NFC
des 26, 1998
jan 20, 2024
Loan
Volos NFC
jan 20, 2024 Loan
sommervindu
Arrivals
Spiller
Club Out
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club Out / Transfer Date / Fee
player photo
Yeni Atito N'Gbakoto
Forward
- jan 23, 1992
Western Sydney Wanderers
jan 23, 1992
sep 1, 2023
Free
Western Sydney Wanderers
sep 1, 2023 Free
player photo
Jasin-Amin Assehnoun
Midfielder
- des 26, 1998
Emmen
des 26, 1998
jul 21, 2023
Free
Emmen
jul 21, 2023 Free
player photo
Musa Juwara
Midfielder
- des 26, 2001
Bologna
des 26, 2001
jul 3, 2023
Bologna
jul 3, 2023
player photo
Igor Vekič
Goalkeeper
- mai 6, 1998
Bravo
mai 6, 1998
jul 1, 2023
Bravo
jul 1, 2023
player photo
Gilli Rólantsson Sørensen
Midfielder
- aug 11, 1992
TB
aug 11, 1992
jul 1, 2023
Swap
TB
jul 1, 2023 Swap
player photo
Denis Kolinger
Defender
- jan 14, 1994
CFR 1907 Cluj
jan 14, 1994
jun 21, 2023
CFR 1907 Cluj
jun 21, 2023
Departures
Spiller
Club In
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club In / Transfer Date / Fee
player photo
Andreas Pedersen Bredahl
Forward
- mar 13, 2003
Nykobing FC
mar 13, 2003
sep 1, 2023
Loan
Nykobing FC
sep 1, 2023 Loan
player photo
Hans Høllsberg
Midfielder
- jan 3, 2002
Fremad Amager
jan 3, 2002
aug 30, 2023
Fremad Amager
aug 30, 2023
player photo
Lundrim Hetemi
Midfielder
- feb 18, 2000
FC Fredericia
feb 18, 2000
aug 30, 2023
FC Fredericia
aug 30, 2023
player photo
Mouhamadou Drammeh
Midfielder
- mai 15, 1999
Sochaux
mai 15, 1999
aug 21, 2023
Sochaux
aug 21, 2023
player photo
Tobias Sommer Sørensen
Midfielder
- nov 27, 2001
Sonderjyske
nov 27, 2001
aug 18, 2023
Sonderjyske
aug 18, 2023
player photo
Arbnor Muçolli
Midfielder
- sep 15, 1999
IFK Goteborg
sep 15, 1999
jul 6, 2023
Free
IFK Goteborg
jul 6, 2023 Free
P