Wolfsberger AC

Land
Grunnlagt
1931
Stadion
Club Stats
HjemmeBorteAlle
Spilt111122
Vunnet538
Draws246
Losses448
HjemmeBorteAlle
Per kampTil sammenPer kampTil sammenPer kampTil sammen
Mål1.5171.1121.329
Innslupne mål1.3141.6181.532
Gule kort2.3252.3252.350
Røde kort0.2200.12
Clean Sheets0.220.330.25
Hjørnespark5.5614.5495110
Feil12.513811.512712265
Offsides2.8312.5272.658
Skudd10.711811.412511243
Skudd på mål4.1453.3363.781
Kamper
Siste kamper
Bundesliga
10 mar 2024
- 17:00
Wolfsberger AC
1 1
SCR Altach
Bundesliga
3 mar 2024
- 17:00
Sturm Graz
4 0
Wolfsberger AC
Bundesliga
24 feb 2024
- 17:00
Lask Linz
0 1
Wolfsberger AC
Bundesliga
17 feb 2024
- 17:00
Wolfsberger AC
4 1
WSG Wattens
Bundesliga
11 feb 2024
- 14:30
Wolfsberger AC
0 2
Rapid Vienna
Bundesliga
10 des 2023
- 14:30
TSV Hartberg
2 0
Wolfsberger AC
Bundesliga
3 des 2023
- 14:30
Red Bull Salzburg
1 0
Wolfsberger AC
Bundesliga
26 nov 2023
- 14:30
Wolfsberger AC
1 0
Austria Vienna
Bundesliga
11 nov 2023
- 17:00
Austria Lustenau
2 3
Wolfsberger AC
Bundesliga
4 nov 2023
- 17:00
Wolfsberger AC
4 0
Austria Klagenfurt
Load More spinner
Goalkeepers
Alder
Nasjonalitet
L. Gütlbauer
23
Hendrik Bonmann
30
Defenders
Alder
Nasjonalitet
Scott Fitzgerald Kennedy
27
Michael Novak
33
Simon Piesinger
32
Jonathan Scherzer
29
Dominik Baumgartner
28
Nikolas Konrad Veratschnig
21
Lukas Ibertsberger
20
T. Gruber
T.Gruber
Alder:
19
19
Cheick Mamadou Diabate
-
Midfielders
Alder
Nasjonalitet
Mario Leitgeb
36
Sandro Altunashvili
27
Konstantin Kerschbaumer
32
Adis Jasic
AdisJasic
Alder:
21
21
Pascal Müller
21
M. Scharfetter
-
Ervin Omić
ErvinOmić
Alder:
21
21
Thierno Mamadou Lamarana Ballo
22
Samson Okikiola Tijani
22
Forwards
Alder
Nasjonalitet
Florian Rieder
28
Thomas Sabitzer
23
Thorsten Röcher
33
Bernhard Zimmermann
22
Augustine Boakye
23
S. Karamoko
-
M. Morgenstern
-
M. Bamba
M.Bamba
Alder:
22
22
Trener
Alder
Nasjonalitet
R. Dutt
R.Dutt
Alder:
59
59
Spiller statestikk
 
Overganger
vintervindu
Arrivals
Spiller
Club Out
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club Out / Transfer Date / Fee
player photo
S. Karamoko
Forward
-
ASEC Mimosas
jan 31, 2024
ASEC Mimosas
jan 31, 2024
Departures
Spiller
Club In
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club In / Transfer Date / Fee
player photo
Kevin Vangu Phambu Bukusu
Defender
- feb 27, 2001
FK Zalgiris Vilnius
feb 27, 2001
feb 2, 2024
Free
FK Zalgiris Vilnius
feb 2, 2024 Free
player photo
M. Bamba
Forward
- des 10, 2001
Lorient
des 10, 2001
jan 26, 2024
€ 5M
Lorient
jan 26, 2024 € 5M
player photo
Tai Baribo
Forward
- jan 15, 1998
Philadelphia Union
jan 15, 1998
aug 2, 2023
Philadelphia Union
aug 2, 2023
sommervindu
Arrivals
Spiller
Club Out
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club Out / Transfer Date / Fee
player photo
Samson Okikiola Tijani
Midfielder
- mai 17, 2002
FC Liefering
mai 17, 2002
aug 23, 2023
Loan
FC Liefering
aug 23, 2023 Loan
player photo
M. Bamba
Forward
- des 10, 2001
Hapoel Rishon LeZion
des 10, 2001
jul 28, 2023
Hapoel Rishon LeZion
jul 28, 2023
player photo
Scott Fitzgerald Kennedy
Defender
- mar 31, 1997
Jahn Regensburg
mar 31, 1997
jul 14, 2023
Free
Jahn Regensburg
jul 14, 2023 Free
player photo
Nikolaos Vergos
Forward
- jan 13, 1996
Lamia
jan 13, 1996
jul 1, 2023
Lamia
jul 1, 2023
player photo
Lukas Ibertsberger
Defender
- aug 6, 2003
Red Bull Salzburg
aug 6, 2003
jul 1, 2023
Loan
Red Bull Salzburg
jul 1, 2023 Loan
player photo
Thomas Sabitzer
Forward
- okt 12, 2000
Lask Linz
okt 12, 2000
jun 21, 2023
Free
Lask Linz
jun 21, 2023 Free
player photo
Bernhard Zimmermann
Forward
- feb 15, 2002
Rapid Vienna
feb 15, 2002
jun 21, 2023
Loan
Rapid Vienna
jun 21, 2023 Loan
player photo
Florian Rieder
Midfielder
- mai 16, 1996
Austria Klagenfurt
mai 16, 1996
jun 21, 2023
Free
Austria Klagenfurt
jun 21, 2023 Free
player photo
Sandro Altunashvili
Midfielder
- mai 19, 1997
Dinamo Batumi
mai 19, 1997
jun 21, 2023
Dinamo Batumi
jun 21, 2023
Departures
Spiller
Club In
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club In / Transfer Date / Fee
player photo
Matthäus Taferner
Midfielder
- jan 30, 2001
WSG Wattens
jan 30, 2001
aug 12, 2023
Free
WSG Wattens
aug 12, 2023 Free
player photo
David Gugganig
Defender
- feb 10, 1997
WSG Wattens
feb 10, 1997
aug 1, 2023
WSG Wattens
aug 1, 2023
player photo
Matteo Anzolin
Defender
- nov 11, 2000
Triestina
nov 11, 2000
jul 26, 2023
Triestina
jul 26, 2023
player photo
Nikolaos Vergos
Forward
- jan 13, 1996
Atromitos
jan 13, 1996
jul 3, 2023
Free
Atromitos
jul 3, 2023 Free
player photo
Dario Vizinger
Forward
- jun 6, 1998
Warta Poznań
jun 6, 1998
jul 1, 2023
Warta Poznań
jul 1, 2023
player photo
Tim Oermann
Defender
- okt 6, 2003
VfL BOCHUM
okt 6, 2003
jul 1, 2023
VfL BOCHUM
jul 1, 2023
player photo
Maurice Maximilian Malone
Forward
- aug 17, 2000
FC Augsburg
aug 17, 2000
jul 1, 2023
FC Augsburg
jul 1, 2023
P