Atlanta United FC

Land
Grunnlagt
2014
Stadion
Club Stats
HjemmeBorteAlle
Spilt171734
Vunnet10313
Draws4812
Losses369
HjemmeBorteAlle
Per kampTil sammenPer kampTil sammenPer kampTil sammen
Mål2.5421.4241.966
Innslupne mål1.2211.9321.653
Gule kort1.8312.238269
Røde kort0.110.230.14
Clean Sheets0.240.240.28
Hjørnespark5.2884.5764.8164
Feil12.120611.920312409
Offsides1.6271.8301.757
Skudd14.825110.918612.9437
Skudd på mål5.5944.5765170
Kamper
Siste kamper
Major League Soccer
22 okt 2023
- 00:00
FC Cincinnati
2 2
Atlanta United FC
Major League Soccer
8 okt 2023
- 01:30
Atlanta United FC
1 1
Columbus Crew
Major League Soccer
5 okt 2023
- 01:30
Philadelphia Union
3 2
Atlanta United FC
Major League Soccer
24 sep 2023
- 01:30
Atlanta United FC
4 1
Montreal Impact
Major League Soccer
21 sep 2023
- 01:30
DC United
1 1
Atlanta United FC
Major League Soccer
16 sep 2023
- 23:00
Atlanta United FC
5 2
Inter Miami
Major League Soccer
3 sep 2023
- 02:30
FC Dallas
2 2
Atlanta United FC
Major League Soccer
31 aug 2023
- 01:30
Atlanta United FC
1 2
FC Cincinnati
Major League Soccer
27 aug 2023
- 01:30
Atlanta United FC
4 0
Nashville SC
Major League Soccer
21 aug 2023
- 04:30
Seattle Sounders
0 2
Atlanta United FC
Load More spinner
Goalkeepers
Alder
Nasjonalitet
Clément Diop Degoud
30
Quentin Oyamo Westberg
37
Bradley Edwin Guzan
39
Defenders
Alder
Nasjonalitet
Juan José Sánchez Purata
26
Caleb Ryan Wiley
19
Noah Cobb
NoahCobb
Alder:
18
18
Brooks Howard Lennon
26
Luis Alfonso Abram Ugarelli
28
Ronald José Hernández Pimentel
26
Miles Gordon Robinson
27
Andrew David Gutman
27
Midfielders
Alder
Nasjonalitet
Osvaldo Alonso Moreno
38
Machop Malual Peter Chol
25
Franco Gabriel Ibarra
22
Santiago Sosa
24
Matheus Rossetto
27
Amar Sejdić
27
Ajani Fortune
21
Nick Firmino
23
L. Brennan
L.Brennan
Alder:
19
19
Edwin Stiven Mosquera Palacios
22
Derrick Burckley Etienne Jr.
27
Alexandre Nascimento Costa Silva
27
Tristan Muyumba Nkita
27
Thiago Ezequiel Almada
22
Saba Lobzhanidze
29
Forwards
Alder
Nasjonalitet
Jackson Lee Conway
22
Erik Nicolás López Samaniego
22
Georgios Giakoumakis
29
Luiz de Araújo Guimarães Neto
27
Jamal Thiaré
31
Tyler David Wolff
21
Miguel Berry
26
Trener
Alder
Nasjonalitet
G. Pineda
G.Pineda
Alder:
41
41
Spiller statestikk
 
Overganger
vintervindu
Arrivals
Spiller
Club Out
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club Out / Transfer Date / Fee
player photo
Stian Rode Gregersen
Defender
- mai 17, 1995
Bordeaux
mai 17, 1995
jan 11, 2024
€ 2M
Bordeaux
jan 11, 2024 € 2M
player photo
Alexandre Nascimento Costa Silva
Forward
- mar 16, 1997
Dijon
mar 16, 1997
aug 2, 2023
Loan
Dijon
aug 2, 2023 Loan
player photo
Saba Lobzhanidze
Midfielder
- des 18, 1994
Hatayspor
des 18, 1994
aug 2, 2023
€ 1.5M
Hatayspor
aug 2, 2023 € 1.5M
player photo
Jackson Lee Conway
Forward
- des 3, 2001
Phoenix Rising
des 3, 2001
jun 9, 2023
Phoenix Rising
jun 9, 2023
Departures
Spiller
Club In
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club In / Transfer Date / Fee
player photo
Aiden McFadden
Defender
- sep 28, 1998
Memphis 901
sep 28, 1998
aug 7, 2023
Loan
Memphis 901
aug 7, 2023 Loan
player photo
Franco Gabriel Ibarra
Midfielder
- apr 28, 2001
Toronto FC
apr 28, 2001
jul 10, 2023
Loan
Toronto FC
jul 10, 2023 Loan
player photo
Andrew David Gutman
Defender
- okt 2, 1996
Colorado Rapids
okt 2, 1996
jul 5, 2023
Colorado Rapids
jul 5, 2023
player photo
V. Reyes
Goalkeeper
- nov 19, 2003
Norwich City U21
nov 19, 2003
jul 1, 2023
Norwich City U21
jul 1, 2023
sommervindu
Arrivals
Spiller
Club Out
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club Out / Transfer Date / Fee
player photo
Jamal Thiaré
Forward
- mar 31, 1993
LE Havre
mar 31, 1993
aug 1, 2023
Free
LE Havre
aug 1, 2023 Free
player photo
Tristan Muyumba Nkita
Midfielder
- mar 7, 1997
Guingamp
mar 7, 1997
jul 6, 2023
Guingamp
jul 6, 2023
player photo
Miguel Berry
Forward
- sep 16, 1997
DC United
sep 16, 1997
feb 21, 2023
€ 140K
DC United
feb 21, 2023 € 140K
player photo
K. Twumasi
Defender
- aug 30, 1996
Homberg
aug 30, 1996
feb 15, 2023
Free
Homberg
feb 15, 2023 Free
player photo
Georgios Giakoumakis
Forward
- des 9, 1994
Celtic
des 9, 1994
feb 8, 2023
Celtic
feb 8, 2023
player photo
Luis Alfonso Abram Ugarelli
Defender
- feb 27, 1996
Granada CF
feb 27, 1996
feb 2, 2023
Granada CF
feb 2, 2023
player photo
Tyler David Wolff
Forward
- feb 13, 2003
Waasland-beveren
feb 13, 2003
jan 4, 2023
Waasland-beveren
jan 4, 2023
player photo
Quentin Oyamo Westberg
Goalkeeper
- apr 25, 1986
Toronto FC
apr 25, 1986
des 23, 2022
Free
Toronto FC
des 23, 2022 Free
player photo
Derrick Burckley Etienne Jr.
Midfielder
- nov 25, 1996
Columbus Crew
nov 25, 1996
nov 30, 2022
Free
Columbus Crew
nov 30, 2022 Free
Departures
Spiller
Club In
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club In / Transfer Date / Fee
player photo
Jackson Lee Conway
Forward
- des 3, 2001
Phoenix Rising
des 3, 2001
mar 18, 2023
Loan
Phoenix Rising
mar 18, 2023 Loan
player photo
Abiola Showunmi
Forward
- jul 3, 2000
Pittsburgh Riverhounds
jul 3, 2000
mar 1, 2023
Pittsburgh Riverhounds
mar 1, 2023
player photo
Raúl Manolo Gudiño Vega
Goalkeeper
- apr 22, 1996
Necaxa
apr 22, 1996
feb 2, 2023
Necaxa
feb 2, 2023
player photo
Josef Alexander Martínez Mencia
Forward
- mai 19, 1993
Inter Miami
mai 19, 1993
jan 18, 2023
Free
Inter Miami
jan 18, 2023 Free
player photo
Ronaldo Cisneros Morell
Forward
- jan 8, 1997
Guadalajara Chivas
jan 8, 1997
jan 1, 2023
Guadalajara Chivas
jan 1, 2023
player photo
George Campbell
Defender
- jun 22, 2001
Montreal Impact
jun 22, 2001
des 13, 2022
Montreal Impact
des 13, 2022
P