Philadelphia Union

Land
Grunnlagt
2008
Stadion
Club Stats
HjemmeBorteAlle
Spilt171734
Vunnet10515
Draws6410
Losses189
HjemmeBorteAlle
Per kampTil sammenPer kampTil sammenPer kampTil sammen
Mål1.9331.4241.757
Innslupne mål0.8131.6281.241
Gule kort2.1362.6442.480
Røde kort0.110.240.15
Clean Sheets0.580.120.310
Hjørnespark4.5774.4754.5152
Feil13.222513.923713.6462
Offsides3.1532.2372.690
Skudd14.725012.120613.4456
Skudd på mål4.5774.2714.4148
Kamper
Siste kamper
Major League Soccer
22 okt 2023
- 00:00
New England Revolution
2 1
Philadelphia Union
Major League Soccer
8 okt 2023
- 01:30
Philadelphia Union
0 0
Nashville SC
Major League Soccer
5 okt 2023
- 01:30
Philadelphia Union
3 2
Atlanta United FC
Major League Soccer
1 okt 2023
- 01:30
Columbus Crew
1 1
Philadelphia Union
Major League Soccer
28 sep 2023
- 01:30
Philadelphia Union
1 1
FC Dallas
Major League Soccer
24 sep 2023
- 01:30
Philadelphia Union
0 0
Los Angeles FC
Major League Soccer
21 sep 2023
- 01:30
Charlotte
2 2
Philadelphia Union
Major League Soccer
17 sep 2023
- 01:30
Philadelphia Union
2 2
FC Cincinnati
Major League Soccer
4 sep 2023
- 01:30
Philadelphia Union
4 1
New York Red Bulls
Major League Soccer
31 aug 2023
- 01:30
Toronto FC
3 1
Philadelphia Union
Load More spinner
Goalkeepers
Alder
Nasjonalitet
Andre Jason Blake
33
Joseph Thomas Bendik
34
Defenders
Alder
Nasjonalitet
Nathan Lee William Harriel
22
Jakob Glesnes
30
Jack Stuart Elliott
28
Olivier Mbaissidara Mbaïzo
26
Matthew Joseph Real
24
Kai Harley Wagner
27
Damion Onandi Lowe
30
Midfielders
Alder
Nasjonalitet
Jesús Daniel Bueno Añez
24
Leon Maximilian Flach
23
Jack Ryan McGlynn
20
Quinn Krippendorff Sullivan
20
Joaquín Eduardo Torres
27
Andrés Felipe Perea Castañeda
23
Dániel Gazdag
28
Alejandro Bedoya
36
José Andrés Martínez Torres
29
Jeremy Michael Rafanello
23
Forwards
Alder
Nasjonalitet
Julián Simón Carranza
23
Mikael Brandhof Uhre
29
Tai Baribo
TaiBaribo
Alder:
26
26
Christopher Donovan
23
Trener
Alder
Nasjonalitet
J. Curtin
J.Curtin
Alder:
44
44
Spiller statestikk
 
Overganger
vintervindu
Arrivals
Spiller
Club Out
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club Out / Transfer Date / Fee
player photo
Tai Baribo
Forward
- jan 15, 1998
Wolfsberger AC
jan 15, 1998
aug 2, 2023
Wolfsberger AC
aug 2, 2023
player photo
O. Makhanya
Defender
- apr 30, 2004
Stellenbosch
apr 30, 2004
jul 18, 2023
Stellenbosch
jul 18, 2023
Departures
Spiller
Club In
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club In / Transfer Date / Fee
player photo
Richard Odada
Midfielder
- nov 25, 2000
Aalborg
nov 25, 2000
aug 15, 2023
Loan
Aalborg
aug 15, 2023 Loan
player photo
Andrés Felipe Perea Castañeda
Midfielder
- nov 14, 2000
New York City FC
nov 14, 2000
jul 28, 2023
Loan
New York City FC
jul 28, 2023 Loan
player photo
Brandan Andrew Craig
Midfielder
- apr 7, 2004
Austin
apr 7, 2004
jul 5, 2023
Loan
Austin
jul 5, 2023 Loan
sommervindu
Arrivals
Spiller
Club Out
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club Out / Transfer Date / Fee
player photo
Joaquín Eduardo Torres
Midfielder
- jan 28, 1997
Montreal Impact
jan 28, 1997
jan 26, 2023
Montreal Impact
jan 26, 2023
player photo
Damion Onandi Lowe
Defender
- mai 5, 1993
Inter Miami
mai 5, 1993
jan 25, 2023
Free
Inter Miami
jan 25, 2023 Free
player photo
Andrés Felipe Perea Castañeda
Midfielder
- nov 14, 2000
Orlando City SC
nov 14, 2000
des 6, 2022
Orlando City SC
des 6, 2022
Departures
Spiller
Club In
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club In / Transfer Date / Fee
player photo
Matthew Andrew Geary Freese
Goalkeeper
- sep 2, 1998
New York City FC
sep 2, 1998
jan 27, 2023
New York City FC
jan 27, 2023
player photo
Cory Lamar Crossgill Burke
Forward
- des 28, 1991
New York Red Bulls
des 28, 1991
jan 1, 2023
Free
New York Red Bulls
jan 1, 2023 Free
P