Bastia

Land
Grunnlagt
1905
Stadion
Club Stats
HjemmeBorteAlle
Spilt191938
Vunnet8614
Draws549
Losses6915
HjemmeBorteAlle
Per kampTil sammenPer kampTil sammenPer kampTil sammen
Mål1.2221.2221.244
Innslupne mål1.2231.3251.348
Gule kort1.8341.8351.869
Røde kort0.240.350.29
Clean Sheets0.480.350.313
Hjørnespark3.9753.5663.7141
Feil13.225114.527513.8526
Offsides2.5472.2412.388
Skudd10.41989.11729.7370
Skudd på mål3.3633.4643.3127
Kamper
Siste kamper
Ligue 2
17 mai 2024
- 20:45
Bastia
1 1
Paris FC
Ligue 2
10 mai 2024
- 20:45
PAU
1 2
Bastia
Ligue 2
3 mai 2024
- 20:00
Bastia
1 2
Amiens
Ligue 2
27 apr 2024
- 19:00
Sochaux
3 2
Bastia
Ligue 2
23 apr 2024
- 20:45
Bastia
2 0
Concarneau
Ligue 2
20 apr 2024
- 19:00
Guingamp
0 1
Bastia
Ligue 2
13 apr 2024
- 19:00
Bordeaux
2 3
Bastia
Ligue 2
6 apr 2024
- 19:00
Bastia
1 1
Dunkerque
Ligue 2
30 mar 2024
- 19:00
Laval
1 2
Bastia
Ligue 2
16 mar 2024
- 19:00
Bastia
0 4
Saint Etienne
Load More spinner
Goalkeepers
Alder
Nasjonalitet
Zacharie Boucher
32
Julien Fabri
30
Johny Placide
36
Defenders
Alder
Nasjonalitet
Romaric Yapi
23
Loup Diwan Gueho
20
Charles Blonda Dit Modibo Traoré
32
Florian Bohnert
26
Dylan Tavares dos Santos
27
Issiar Dramé
25
Yllan Okou
YllanOkou
Alder:
21
21
Cheick Keita
21
Tom Meynadier
24
M. Souboul
M.Souboul
Alder:
22
22
B. Mbaye
B.Mbaye
Alder:
20
20
Kévin Daniel Guitoun Van Den Kerkhof
28
Midfielders
Alder
Nasjonalitet
Mahamé Siby
27
J. Janneh
J.Janneh
Alder:
21
21
Mohamed Amine Boumaaoui
-
Tom Ducrocq
TomDucrocq
Alder:
24
24
F. Tomi
F.Tomi
Alder:
23
23
Anthony Roncaglia
23
Christophe Vincent
31
Julien Maggiotti
28
Florian Bianchini
22
Matteo Loubatieres
20
Dimitri Liénard
36
Forwards
Alder
Nasjonalitet
Gaëtan Charbonnier
35
Benjamin Santelli
32
Migouel Alfarela
26
Kapitbafan Djoco
28
Yohan Baï
YohanBaï
Alder:
27
27
Sekou Lega
SekouLega
Alder:
21
21
F. Conte
F.Conte
Alder:
19
19
Trener
Alder
Nasjonalitet
R. Brouard
R.Brouard
Alder:
57
57
Spiller statestikk
 
Overganger
vintervindu
Arrivals
Spiller
Club Out
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club Out / Transfer Date / Fee
player photo
Tom Meynadier
Defender
- jan 27, 2000
Chasselay MDA
jan 27, 2000
feb 1, 2024
Chasselay MDA
feb 1, 2024
player photo
Gaëtan Charbonnier
Forward
- des 27, 1988
Saint Etienne
des 27, 1988
jan 15, 2024
Free
Saint Etienne
jan 15, 2024 Free
player photo
Mahamé Siby
Midfielder
- jul 7, 1996
Malmo FF
jul 7, 1996
jan 13, 2024
Loan
Malmo FF
jan 13, 2024 Loan
player photo
M. Souboul
Defender
- nov 17, 2001
Raja Casablanca
nov 17, 2001
jan 3, 2024
Raja Casablanca
jan 3, 2024
Departures
Spiller
Club In
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club In / Transfer Date / Fee
player photo
Loup Diwan Gueho
Defender
- mai 24, 2004
Lechia Gdansk
mai 24, 2004
feb 8, 2024
Loan
Lechia Gdansk
feb 8, 2024 Loan
player photo
Romaric Yapi
Defender
- jul 13, 2000
Dunajska Streda
jul 13, 2000
feb 6, 2024
Free
Dunajska Streda
feb 6, 2024 Free
player photo
Kapitbafan Djoco
Forward
- sep 9, 1995
Annecy
sep 9, 1995
jan 19, 2024
Annecy
jan 19, 2024
player photo
Sekou Lega
Forward
- jan 21, 2003
Olympique Lyonnais II
jan 21, 2003
jan 10, 2024
Olympique Lyonnais II
jan 10, 2024
player photo
Zacharie Boucher
Goalkeeper
- mar 7, 1992
Estac Troyes
mar 7, 1992
jan 3, 2024
Loan
Estac Troyes
jan 3, 2024 Loan
sommervindu
Arrivals
Spiller
Club Out
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club Out / Transfer Date / Fee
player photo
Romaric Yapi
Defender
- jul 13, 2000
Vitesse
jul 13, 2000
sep 1, 2023
Vitesse
sep 1, 2023
player photo
C. Lunardi
Goalkeeper
-
Furiani-Agliani
aug 25, 2023
Furiani-Agliani
aug 25, 2023
player photo
Loup Diwan Gueho
Defender
- mai 24, 2004
Paris FC
mai 24, 2004
aug 1, 2023
Paris FC
aug 1, 2023
player photo
Cheick Keita
Defender
- apr 2, 2003
Reims
apr 2, 2003
jul 31, 2023
Loan
Reims
jul 31, 2023 Loan
player photo
Sekou Lega
Forward
- jan 21, 2003
Lyon
jan 21, 2003
jul 28, 2023
Loan
Lyon
jul 28, 2023 Loan
player photo
Julien Maggiotti
Midfielder
- sep 9, 1995
Charleroi
sep 9, 1995
jul 26, 2023
Charleroi
jul 26, 2023
player photo
Dimitri Liénard
Midfielder
- feb 13, 1988
Strasbourg
feb 13, 1988
jul 4, 2023
Free
Strasbourg
jul 4, 2023 Free
player photo
Florian Bianchini
Forward
- jun 25, 2001
Amiens
jun 25, 2001
jul 1, 2023
Free
Amiens
jul 1, 2023 Free
player photo
Tom Ducrocq
Midfielder
- aug 25, 1999
Lens
aug 25, 1999
jul 1, 2023
Lens
jul 1, 2023
player photo
Matteo Loubatieres
Midfielder
- sep 15, 2003
Montpellier
sep 15, 2003
jul 1, 2023
Free
Montpellier
jul 1, 2023 Free
Departures
Spiller
Club In
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club In / Transfer Date / Fee
player photo
Kévin Daniel Guitoun Van Den Kerkhof
Defender
- mar 14, 1996
Metz
mar 14, 1996
aug 31, 2023
€ 2.5M
Metz
aug 31, 2023 € 2.5M
player photo
Antony Robic
Forward
- mar 5, 1986
Bastia-Borgo
mar 5, 1986
aug 1, 2023
Free
Bastia-Borgo
aug 1, 2023 Free
player photo
Frank Magri
Forward
- sep 4, 1999
Toulouse
sep 4, 1999
jul 21, 2023
Free
Toulouse
jul 21, 2023 Free
player photo
Abdoulaye Niakhate N'Diaye
Defender
- apr 10, 2002
Lyon
apr 10, 2002
jul 18, 2023
Lyon
jul 18, 2023
player photo
Sébastien Antoine Luc Salles-Lamonge
Midfielder
- jan 28, 1996
Atletico San Luis
jan 28, 1996
jul 2, 2023
Atletico San Luis
jul 2, 2023
player photo
Kylian Kaïboué
Defender
- aug 20, 1998
Amiens
aug 20, 1998
jul 1, 2023
Amiens
jul 1, 2023
player photo
Abdoulaye Niakhate N'Diaye
Defender
- apr 10, 2002
Olympique Lyonnais II
apr 10, 2002
jul 1, 2023
Olympique Lyonnais II
jul 1, 2023
player photo
Kévin Schur
Forward
- nov 19, 1990
Dijon II
nov 19, 1990
jul 1, 2023
Free
Dijon II
jul 1, 2023 Free
player photo
Mamadou Camara
Midfielder
- okt 15, 2002
Lens
okt 15, 2002
jul 1, 2023
Lens
jul 1, 2023
P