Excelsior

Land
Grunnlagt
1902
Stadion
Club Stats
HjemmeBorteAlle
Spilt171734
Vunnet426
Draws7411
Losses61117
HjemmeBorteAlle
Per kampTil sammenPer kampTil sammenPer kampTil sammen
Mål1.5261.4241.550
Innslupne mål1.6272.7462.173
Gule kort1.1191.8301.449
Røde kort0.110.120.13
Clean Sheets0.240.120.26
Hjørnespark3.8643.1533.4117
Feil6.81169.11558271
Offsides1.1191.4231.242
Skudd132217.913510.5356
Skudd på mål4.9833.3564.1139
Kamper
Siste kamper
Eredivisie
19 mai 2024
- 14:30
Feyenoord
4 0
Excelsior
Eredivisie
12 mai 2024
- 14:30
Excelsior
4 0
Heracles
Eredivisie
6 mai 2024
- 20:00
Excelsior
0 3
NEC Nijmegen
Eredivisie
24 apr 2024
- 21:00
Ajax
2 2
Excelsior
Eredivisie
12 apr 2024
- 20:00
Excelsior
4 0
FC Volendam
Eredivisie
6 apr 2024
- 20:00
PEC Zwolle
2 1
Excelsior
Eredivisie
2 apr 2024
- 20:00
Excelsior
0 2
PSV Eindhoven
Eredivisie
30 mar 2024
- 20:00
GO Ahead Eagles
3 0
Excelsior
Eredivisie
16 mar 2024
- 20:00
Excelsior
1 1
Waalwijk
Eredivisie
10 mar 2024
- 12:15
AZ Alkmaar
4 0
Excelsior
Load More spinner
Goalkeepers
Alder
Nasjonalitet
Norbert Alblas
29
Stijn van Gassel
27
Defenders
Alder
Nasjonalitet
Arthur Zagré
22
Kik Pierie
KikPierie
Alder:
23
23
Sven Nieuwpoort
31
Siebe Horemans
25
Redouan El Yaakoubi
28
Ian Smeulers
24
Casper Ludvig Widell
21
Serano Seymor
22
Mimeirhel Obispo Benita
20
Siem de Moes
-
Midfielders
Alder
Nasjonalitet
Kian Fitz-Jim
20
Lance Duijvestijn
25
Julian Baas
JulianBaas
Alder:
22
22
Jeremy Udenhout
-
Noah Naujoks
22
Kenzo Goudmijn
22
Cisse Sandra
20
Lennard Hartjes
21
Forwards
Alder
Nasjonalitet
Mike van Duinen
32
Lazaros Lamprou
26
Troy Daniel Parrott
22
Derensili Sanches Fernandes
22
Couhaib Driouech
22
Fredrik Oscar Olle Uddenäs
21
Efosa Richie Omorowa
20
Nikolas Agrafiotis
24
Trener
Alder
Nasjonalitet
R. Mank
R.Mank
Alder:
44
44
M. Dijkhuizen
52
B. Mahmoud
B.Mahmoud
Alder:
62
62
Spiller statestikk
 
Overganger
vintervindu
Arrivals
Spiller
Club Out
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club Out / Transfer Date / Fee
player photo
Jeremy Udenhout
Midfielder
-
Sparta Rotterdam II
mar 9, 2024
Sparta Rotterdam II
mar 9, 2024
player photo
Lance Duijvestijn
Midfielder
- jan 15, 1999
Almere City FC
jan 15, 1999
feb 1, 2024
Almere City FC
feb 1, 2024
player photo
Kenzo Goudmijn
Midfielder
- des 18, 2001
AZ Alkmaar
des 18, 2001
jan 11, 2024
Loan
AZ Alkmaar
jan 11, 2024 Loan
Departures
Spiller
Club In
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club In / Transfer Date / Fee
player photo
Nikolas Agrafiotis
Forward
- apr 25, 2000
SV Wehen
apr 25, 2000
jan 31, 2024
SV Wehen
jan 31, 2024
player photo
Adrian Markus Fein
Midfielder
- mar 18, 1999
Verl
mar 18, 1999
jan 29, 2024
Verl
jan 29, 2024
player photo
Kian Fitz-Jim
Midfielder
- jul 5, 2003
Ajax
jul 5, 2003
jan 11, 2024
Ajax
jan 11, 2024
sommervindu
Arrivals
Spiller
Club Out
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club Out / Transfer Date / Fee
player photo
Kian Fitz-Jim
Midfielder
- jul 5, 2003
Ajax
jul 5, 2003
aug 31, 2023
Loan
Ajax
aug 31, 2023 Loan
player photo
Troy Daniel Parrott
Forward
- feb 4, 2002
Tottenham
feb 4, 2002
aug 24, 2023
Loan
Tottenham
aug 24, 2023 Loan
player photo
Cisse Sandra
Midfielder
- des 16, 2003
Club Brugge KV
des 16, 2003
aug 22, 2023
Loan
Club Brugge KV
aug 22, 2023 Loan
player photo
Mimeirhel Obispo Benita
Defender
- nov 17, 2003
Feyenoord
nov 17, 2003
jul 25, 2023
Loan
Feyenoord
jul 25, 2023 Loan
player photo
Derensili Sanches Fernandes
Forward
- mai 28, 2001
Utrecht
mai 28, 2001
jul 15, 2023
Utrecht
jul 15, 2023
player photo
Casper Ludvig Widell
Defender
- mai 5, 2003
Helsingborg
mai 5, 2003
jul 12, 2023
Helsingborg
jul 12, 2023
player photo
Kik Pierie
Defender
- jul 20, 2000
Ajax
jul 20, 2000
jul 11, 2023
Ajax
jul 11, 2023
player photo
Arthur Zagré
Defender
- okt 4, 2001
Monaco
okt 4, 2001
jun 29, 2023
Monaco
jun 29, 2023
Departures
Spiller
Club In
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club In / Transfer Date / Fee
player photo
Nathan Tjoe-A-On
Defender
- des 22, 2001
Swansea
des 22, 2001
aug 13, 2023
€ 348K
Swansea
aug 13, 2023 € 348K
player photo
Nathangelo Alexandro Markelo
Defender
- jan 7, 1999
Fortuna Sittard
jan 7, 1999
aug 3, 2023
Free
Fortuna Sittard
aug 3, 2023 Free
player photo
Joshua Eijgenraam
Midfielder
- feb 18, 2002
FC OSS
feb 18, 2002
jul 26, 2023
Loan
FC OSS
jul 26, 2023 Loan
player photo
Kik Pierie
Defender
- jul 20, 2000
Ajax
jul 20, 2000
jul 1, 2023
Ajax
jul 1, 2023
player photo
Michael Steven Chacón Ibargüen
Midfielder
- apr 11, 1994
Helmond Sport
apr 11, 1994
jul 1, 2023
Helmond Sport
jul 1, 2023
player photo
Vicente Andrés Felipe Federico Besuijen
Forward
- apr 10, 2001
Aberdeen
apr 10, 2001
jul 1, 2023
Aberdeen
jul 1, 2023
player photo
Kenzo Goudmijn
Midfielder
- des 18, 2001
AZ Alkmaar
des 18, 2001
jul 1, 2023
AZ Alkmaar
jul 1, 2023
player photo
Peer Koopmeiners
Midfielder
- mai 4, 2000
AZ Alkmaar
mai 4, 2000
jul 1, 2023
AZ Alkmaar
jul 1, 2023
player photo
Brent Vugts
Midfielder
- apr 17, 2002
Barendrecht
apr 17, 2002
jun 13, 2023
Barendrecht
jun 13, 2023
P