FC Magdeburg

Land
Grunnlagt
1965
Stadion
Club Stats
HjemmeBorteAlle
Spilt171734
Vunnet639
Draws6511
Losses5914
HjemmeBorteAlle
Per kampTil sammenPer kampTil sammenPer kampTil sammen
Mål1.6271.1191.446
Innslupne mål1.4231.8311.654
Gule kort2342.5432.377
Røde kort00.350.15
Clean Sheets0.240.350.39
Hjørnespark5.91014.4745.1175
Feil8.915111.820110.4352
Offsides1.8311.9321.963
Skudd15.225810.117112.6429
Skudd på mål5.6954.4745169
Kamper
Siste kamper
2. Bundesliga
19 mai 2024
- 15:30
Fortuna Dusseldorf
3 2
FC Magdeburg
2. Bundesliga
10 mai 2024
- 18:30
FC Magdeburg
0 0
SpVgg Greuther Furth
2. Bundesliga
4 mai 2024
- 20:30
FC Kaiserslautern
4 1
FC Magdeburg
2. Bundesliga
28 apr 2024
- 13:30
FC Magdeburg
1 1
VfL Osnabruck
2. Bundesliga
21 apr 2024
- 13:30
Hansa Rostock
0 2
FC Magdeburg
2. Bundesliga
14 apr 2024
- 13:30
FC Magdeburg
2 2
Hamburger SV
2. Bundesliga
6 apr 2024
- 13:00
SV Elversberg
0 0
FC Magdeburg
2. Bundesliga
31 mar 2024
- 13:30
FC Magdeburg
0 3
Hannover 96
2. Bundesliga
17 mar 2024
- 13:30
Karlsruher SC
7 0
FC Magdeburg
2. Bundesliga
9 mar 2024
- 20:30
FC Magdeburg
0 1
FC Nurnberg
Load More spinner
Goalkeepers
Alder
Nasjonalitet
Dominik Reimann
27
Defenders
Alder
Nasjonalitet
Cristiano Piccini
31
Tobias Müller
29
Andi Hoti
AndiHoti
Alder:
21
21
Herbert Bockhorn
29
Leon Bell Bell
27
Jean Hugonet
24
Jamie Lawrence
21
Daniel Heber
29
Eldin Dzogovic
21
Midfielders
Alder
Nasjonalitet
Silas Gnaka
SilasGnaka
Alder:
25
25
Connor Krempicki
29
Ahmet-Metin Arslan
30
Amara Condé
27
Daniel Elfadli
27
Forwards
Alder
Nasjonalitet
Bryan Silva Teixeira Jr.
23
Tatsuya Ito
TatsuyaIto
Alder:
26
26
Barış-Fahri Atik
29
Luc Castaignos
31
Mohamed El Hankouri
26
Alexander Nollenberger
27
Xavier Casmier Amaechi
23
Jason Ceka
JasonCeka
Alder:
24
24
Jan-Luca Schuler
25
E. Kuhinja
E.Kuhinja
Alder:
22
22
Trener
Alder
Nasjonalitet
C. Titz
C.Titz
Alder:
53
53
Spiller statestikk
 
Overganger
vintervindu
Arrivals
Spiller
Club Out
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club Out / Transfer Date / Fee
player photo
Bryan Silva Teixeira Jr.
Forward
- sep 1, 2000
Sturm Graz
sep 1, 2000
feb 1, 2024
Loan
Sturm Graz
feb 1, 2024 Loan
player photo
E. Kuhinja
Forward
- apr 19, 2002
SGV Freiberg
apr 19, 2002
jan 26, 2024
SGV Freiberg
jan 26, 2024
player photo
Tobias Müller
Defender
- jul 8, 1994
SC Paderborn 07
jul 8, 1994
jan 2, 2024
SC Paderborn 07
jan 2, 2024
Departures
Spiller
Club In
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club In / Transfer Date / Fee
player photo
Malcolm Cacutalua
Defender
- nov 15, 1994
Panevėžys
nov 15, 1994
mar 14, 2024
Panevėžys
mar 14, 2024
player photo
B. Halbouni
Defender
- des 29, 1999
Vancouver Whitecaps
des 29, 1999
feb 5, 2024
Vancouver Whitecaps
feb 5, 2024
player photo
Ahmet-Metin Arslan
Midfielder
- mar 30, 1994
Dynamo Dresden
mar 30, 1994
jan 31, 2024
Loan
Dynamo Dresden
jan 31, 2024 Loan
player photo
Cristiano Piccini
Defender
- sep 26, 1992
Sampdoria
sep 26, 1992
jan 30, 2024
Free
Sampdoria
jan 30, 2024 Free
sommervindu
Arrivals
Spiller
Club Out
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club Out / Transfer Date / Fee
player photo
Andi Hoti
Defender
- mar 2, 2003
Inter
mar 2, 2003
jul 1, 2023
€ 250K
Inter
jul 1, 2023 € 250K
player photo
Jean Hugonet
Defender
- nov 24, 1999
Austria Lustenau
nov 24, 1999
jul 1, 2023
Free
Austria Lustenau
jul 1, 2023 Free
player photo
Tatsuya Ito
Forward
- jun 26, 1997
St. Truiden
jun 26, 1997
jul 1, 2023
St. Truiden
jul 1, 2023
player photo
Xavier Casmier Amaechi
Midfielder
- jan 5, 2001
Hamburger SV
jan 5, 2001
jul 1, 2023
Free
Hamburger SV
jul 1, 2023 Free
player photo
Julian Pollersbeck
Goalkeeper
- aug 16, 1994
Lyon
aug 16, 1994
jul 1, 2023
Free
Lyon
jul 1, 2023 Free
player photo
J. Fabisch
Midfielder
- aug 13, 2001
Hamburger SV II
aug 13, 2001
jul 1, 2023
Free
Hamburger SV II
jul 1, 2023 Free
player photo
Alexander Nollenberger
Forward
- jun 4, 1997
Bayreuth
jun 4, 1997
jul 1, 2023
Free
Bayreuth
jul 1, 2023 Free
player photo
T. Chahed
Defender
- jun 23, 1996
BAK '07
jun 23, 1996
jul 1, 2023
Free
BAK '07
jul 1, 2023 Free
player photo
Ahmet-Metin Arslan
Midfielder
- mar 30, 1994
Holstein Kiel
mar 30, 1994
jul 1, 2023
€ 400K
Holstein Kiel
jul 1, 2023 € 400K
Departures
Spiller
Club In
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club In / Transfer Date / Fee
player photo
T. Stappmann
Defender
- jul 17, 1999
Rot-weiss Oberhausen
jul 17, 1999
jul 31, 2023
Free
Rot-weiss Oberhausen
jul 31, 2023 Free
player photo
L. Schmökel
Defender
-
ZFC Meuselwitz
jul 25, 2023
Free
ZFC Meuselwitz
jul 25, 2023 Free
player photo
Tim Boss
Goalkeeper
- jun 28, 1993
SV Elversberg
jun 28, 1993
jul 1, 2023
Free
SV Elversberg
jul 1, 2023 Free
player photo
Julian Rieckmann
Defender
- aug 1, 2000
Waldhof Mannheim
aug 1, 2000
jul 1, 2023
Free
Waldhof Mannheim
jul 1, 2023 Free
player photo
Tim Sechelmann
Defender
- jan 15, 1999
Waldhof Mannheim
jan 15, 1999
jul 1, 2023
Free
Waldhof Mannheim
jul 1, 2023 Free
player photo
Kai Brünker
Forward
- jun 10, 1994
FC Saarbrücken
jun 10, 1994
jul 1, 2023
Free
FC Saarbrücken
jul 1, 2023 Free
player photo
Alexander Bittroff
Defender
- sep 19, 1988
Jahn Regensburg
sep 19, 1988
jul 1, 2023
Free
Jahn Regensburg
jul 1, 2023 Free
player photo
Leonardo Weschenfelder Scienza
Forward
- sep 13, 1998
SSV ULM 1846
sep 13, 1998
jul 1, 2023
SSV ULM 1846
jul 1, 2023
player photo
Andreas Müller
Midfielder
- jul 20, 2000
SV Darmstadt 98
jul 20, 2000
jul 1, 2023
Free
SV Darmstadt 98
jul 1, 2023 Free
player photo
Moritz-Broni Kwarteng
Midfielder
- apr 28, 1998
VfL BOCHUM
apr 28, 1998
jul 1, 2023
€ 1.1M
VfL BOCHUM
jul 1, 2023 € 1.1M
player photo
Maximilian Ullmann
Defender
- jun 17, 1996
Venezia
jun 17, 1996
jul 1, 2023
Venezia
jul 1, 2023
P