FC OSS

Land
Grunnlagt
1928
Stadion
Club Stats
HjemmeBorteAlle
Spilt191938
Vunnet7310
Draws224
Losses101424
HjemmeBorteAlle
Per kampTil sammenPer kampTil sammenPer kampTil sammen
Mål1.1200.6120.832
Innslupne mål1.8341.7321.766
Gule kort1.5281.8341.662
Røde kort0.110.110.12
Clean Sheets0.230.230.26
Hjørnespark4.6884764.3164
Feil10.319612.223211.3428
Offsides1.8341.4271.661
Skudd10.82069.317610.1382
Skudd på mål3.5672.9563.2123
Kamper
Siste kamper
Eerste Divisie
10 mai 2024
- 20:00
FC OSS
1 1
NAC Breda
Eerste Divisie
3 mai 2024
- 20:00
Jong PSV
4 1
FC OSS
Eerste Divisie
26 apr 2024
- 20:00
FC OSS
1 1
Jong AZ
Eerste Divisie
19 apr 2024
- 20:00
Dordrecht
3 1
FC OSS
Eerste Divisie
12 apr 2024
- 20:00
FC OSS
1 4
Roda
Eerste Divisie
5 apr 2024
- 20:00
FC OSS
2 1
FC Eindhoven
Eerste Divisie
29 mar 2024
- 20:00
VVV Venlo
2 0
FC OSS
Eerste Divisie
15 mar 2024
- 20:00
FC OSS
1 0
Helmond Sport
Eerste Divisie
11 mar 2024
- 20:00
Emmen
0 1
FC OSS
Eerste Divisie
8 mar 2024
- 20:00
FC OSS
1 2
Den Bosch
Load More spinner
Goalkeepers
Alder
Nasjonalitet
Mike Havekotte
28
M. van Herk
-
Defenders
Alder
Nasjonalitet
Vasileios Pavlidis
21
Calvin Leonardus Mac-Intosch
34
Roshon van Eijma
25
Lars Nieuwpoort
29
Giovanni Dennis Vito Troupée
26
Xander Lambrix
24
G. Gertsen
G.Gertsen
Alder:
21
21
Jonathan Mulder
22
Ilounga Pata
23
Thomas Cox
ThomasCox
Alder:
22
22
Midfielders
Alder
Nasjonalitet
Rick Dekker
RickDekker
Alder:
29
29
Grad Damen
GradDamen
Alder:
26
26
Enrico Erick Dueñas Hernández
23
Thijs van Leeuwen
22
Joshua Eijgenraam
22
Sven Zitman
SvenZitman
Alder:
22
22
Julian Kuijpers
19
Forwards
Alder
Nasjonalitet
Quenten Martinus
33
Delano Ladan
24
Arthur Frans Allemeersch
22
J. Zimmerman
23
Abel William Stensrud
22
Fabian Shahaj
21
M. van Peer
M.van Peer
Alder:
21
21
Giovanni Korte
30
Karim Loukili
27
Kostas Doumtsios
26
Selim Can Sönmez
19
A. Rehmi
A.Rehmi
Alder:
22
22
Trener
Alder
Nasjonalitet
K. Wels
K.Wels
Alder:
50
50
Spiller statestikk
 
Overganger
vintervindu
Arrivals
Spiller
Club Out
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club Out / Transfer Date / Fee
player photo
Karim Loukili
Forward
- apr 28, 1997
Karmiotissa
apr 28, 1997
feb 1, 2024
Free
Karmiotissa
feb 1, 2024 Free
player photo
M. van Herk
Goalkeeper
-
Ariana
jan 31, 2024
Free
Ariana
jan 31, 2024 Free
player photo
Lars Nieuwpoort
Defender
- okt 29, 1994
Karmiotissa
okt 29, 1994
jan 20, 2024
Free
Karmiotissa
jan 20, 2024 Free
player photo
Abel William Stensrud
Forward
- mai 23, 2002
Moss
mai 23, 2002
jan 10, 2024
Free
Moss
jan 10, 2024 Free
player photo
Selim Can Sönmez
Forward
- mar 31, 2005
NEC Nijmegen
mar 31, 2005
jan 3, 2024
Loan
NEC Nijmegen
jan 3, 2024 Loan
Departures
Spiller
Club In
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club In / Transfer Date / Fee
player photo
A. Rehmi
Forward
- apr 1, 2002
Rio Ave
apr 1, 2002
jan 31, 2024
Loan
Rio Ave
jan 31, 2024 Loan
sommervindu
Arrivals
Spiller
Club Out
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club Out / Transfer Date / Fee
player photo
Fabian Shahaj
Forward
- jun 16, 2002
ADO Den Haag
jun 16, 2002
sep 25, 2023
Free
ADO Den Haag
sep 25, 2023 Free
player photo
Grad Damen
Midfielder
- aug 14, 1997
Dandenong Thunder
aug 14, 1997
sep 1, 2023
Free
Dandenong Thunder
sep 1, 2023 Free
player photo
Giovanni Korte
Forward
- aug 1, 1993
De Graafschap
aug 1, 1993
aug 22, 2023
Free
De Graafschap
aug 22, 2023 Free
player photo
Sven Zitman
Midfielder
- feb 24, 2002
PEC Zwolle
feb 24, 2002
aug 16, 2023
PEC Zwolle
aug 16, 2023
player photo
Kostas Doumtsios
Forward
- sep 20, 1997
Levadiakos
sep 20, 1997
aug 3, 2023
Levadiakos
aug 3, 2023
player photo
Joshua Eijgenraam
Midfielder
- feb 18, 2002
Excelsior
feb 18, 2002
jul 26, 2023
Loan
Excelsior
jul 26, 2023 Loan
player photo
Jonathan Mulder
Defender
- jan 2, 2002
Telstar
jan 2, 2002
jul 26, 2023
Free
Telstar
jul 26, 2023 Free
player photo
Xander Lambrix
Defender
- mar 25, 2000
Roda
mar 25, 2000
jul 7, 2023
Free
Roda
jul 7, 2023 Free
player photo
Vasileios Pavlidis
Defender
- sep 4, 2002
AZ Alkmaar
sep 4, 2002
jul 3, 2023
Free
AZ Alkmaar
jul 3, 2023 Free
player photo
Mike Havekotte
Goalkeeper
- sep 12, 1995
Helmond Sport
sep 12, 1995
jul 3, 2023
Free
Helmond Sport
jul 3, 2023 Free
player photo
Calvin Leonardus Mac-Intosch
Defender
- aug 9, 1989
Cambuur
aug 9, 1989
jun 13, 2023
Cambuur
jun 13, 2023
Departures
Spiller
Club In
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club In / Transfer Date / Fee
player photo
Ömer Mert Gündüz
Midfielder
- apr 24, 2001
Fethiyespor
apr 24, 2001
aug 25, 2023
Free
Fethiyespor
aug 25, 2023 Free
player photo
Dean van der Sluys
Defender
- aug 29, 1995
jerv
aug 29, 1995
aug 23, 2023
Free
jerv
aug 23, 2023 Free
player photo
Joep van der Sluijs
Forward
- des 1, 2001
Feyenoord U21
des 1, 2001
aug 1, 2023
Feyenoord U21
aug 1, 2023
player photo
Justin Mathieu
Forward
- apr 12, 1996
Artsakh
apr 12, 1996
jul 22, 2023
Free
Artsakh
jul 22, 2023 Free
player photo
Lorenzo Piqué
Defender
- sep 17, 1990
Kozakken Boys
sep 17, 1990
jul 12, 2023
Free
Kozakken Boys
jul 12, 2023 Free
player photo
Kyvon Leidsman
Forward
- sep 3, 1998
Uta Arad
sep 3, 1998
jul 4, 2023
Free
Uta Arad
jul 4, 2023 Free
player photo
Kay Tejan
Forward
- feb 3, 1997
ŁKS Łódź
feb 3, 1997
jul 3, 2023
Free
ŁKS Łódź
jul 3, 2023 Free
player photo
Milan Hilderink
Defender
- sep 29, 2002
De Graafschap
sep 29, 2002
jul 1, 2023
De Graafschap
jul 1, 2023
player photo
Joep van der Sluijs
Forward
- des 1, 2001
NEC Nijmegen
des 1, 2001
jul 1, 2023
NEC Nijmegen
jul 1, 2023
player photo
Thijs Jansen
Goalkeeper
- nov 29, 2001
Feyenoord
nov 29, 2001
jul 1, 2023
Feyenoord
jul 1, 2023
player photo
Richie Ephraim Musaba
Midfielder
- des 6, 2000
Fortuna Sittard
des 6, 2000
jul 1, 2023
Fortuna Sittard
jul 1, 2023
player photo
Thomas Beekman
Midfielder
- jan 23, 2000
Ijsselmeervogels
jan 23, 2000
jul 1, 2023
Free
Ijsselmeervogels
jul 1, 2023 Free
player photo
Jearl Margaritha
Forward
- apr 10, 2000
Sabah FA
apr 10, 2000
jul 1, 2023
Sabah FA
jul 1, 2023
player photo
Joshua Ebitonmo Mukeh
Defender
- feb 18, 2003
Jong Utrecht
feb 18, 2003
jul 1, 2023
Jong Utrecht
jul 1, 2023
player photo
Luca Everink
Defender
- feb 9, 2001
GO Ahead Eagles
feb 9, 2001
jul 1, 2023
Free
GO Ahead Eagles
jul 1, 2023 Free
player photo
Bradly van Hoeven
Forward
- apr 17, 2000
Almere City FC
apr 17, 2000
jul 1, 2023
Almere City FC
jul 1, 2023
player photo
Richonell Margaret
Forward
- sep 7, 2000
Waalwijk
sep 7, 2000
jun 26, 2023
Waalwijk
jun 26, 2023
P