Hammarby FF

Land
Grunnlagt
1897
Stadion
Club Stats
HjemmeBorteAlle
Spilt5611
Vunnet426
Draws000
Losses145
HjemmeBorteAlle
Per kampTil sammenPer kampTil sammenPer kampTil sammen
Mål2.4121.271.719
Innslupne mål0.841.7101.314
Gule kort1.261.381.314
Røde kort000
Clean Sheets0.420.210.33
Hjørnespark4.8244.2254.549
Feil8.24111.87110.2112
Offsides1.471.7101.517
Skudd13.66811.56912.5137
Skudd på mål5.4274.5274.954
Kamper
Allsvenskan
15 jul 2024
- 19:00
Hammarby FF
- -
IFK Goteborg
Allsvenskan
20 jul 2024
- 17:30
IF Brommapojkarna
- -
Hammarby FF
Allsvenskan
28 jul 2024
- 16:30
Hammarby FF
- -
Mjallby AIF
Allsvenskan
4 aug 2024
- 16:30
kalmar FF
- -
Hammarby FF
Allsvenskan
12 aug 2024
- 19:00
Hammarby FF
- -
IF Brommapojkarna
Allsvenskan
18 aug 2024
IFK Varnamo
- -
Hammarby FF
Allsvenskan
1 sep 2024
- 16:30
IFK Goteborg
- -
Hammarby FF
Allsvenskan
16 sep 2024
- 19:10
Hammarby FF
- -
IFK Norrkoping
Allsvenskan
21 sep 2024
- 15:00
IF elfsborg
- -
Hammarby FF
Allsvenskan
26 sep 2024
- 19:00
Hammarby FF
- -
BK Hacken
Load More spinner
Siste kamper
Allsvenskan
2 jun 2024
- 14:00
Djurgardens IF
0 3
Hammarby FF
Allsvenskan
26 mai 2024
- 14:00
Hammarby FF
3 0
Sirius
Allsvenskan
19 mai 2024
- 14:00
Hammarby FF
2 1
AIK stockholm
Allsvenskan
15 mai 2024
- 19:00
Mjallby AIF
3 0
Hammarby FF
Allsvenskan
12 mai 2024
- 14:00
IFK Norrkoping
1 2
Hammarby FF
Allsvenskan
5 mai 2024
- 16:30
Hammarby FF
1 2
IFK Varnamo
Allsvenskan
25 apr 2024
- 19:00
Halmstad
2 1
Hammarby FF
Allsvenskan
21 apr 2024
- 16:30
BK Hacken
2 1
Hammarby FF
Allsvenskan
15 apr 2024
- 19:10
Hammarby FF
3 0
IF elfsborg
Allsvenskan
7 apr 2024
- 14:00
Malmo FF
2 0
Hammarby FF
Load More spinner
Goalkeepers
Alder
Nasjonalitet
Oliver Lukas Dozae Nnonyelu Dovin
21
Defenders
Alder
Nasjonalitet
Frederik Franck Winther
23
Shaquille Riley Graciano Pinas
26
Edvin Kurtulus
24
Simon August Love Strand
31
Mads Fenger Nielsen
33
Kjell Dennis Collander
22
Marc Llinares
24
Markus Carl Olof Karlsson
20
Kingsley Gyamfi
20
E. Skoglund
E.Skoglund
Alder:
20
20
Midfielders
Alder
Nasjonalitet
Nahir Besara
33
Pavle Vagić
24
Oscar Nils Per Johansson
29
Tesfaldet Simon Tekie
27
Fredrik Carl Michael Hammar
23
Marcus Rafferty
19
Forwards
Alder
Nasjonalitet
Abdelrahman Saidi
24
Jusef Erabi
JusefErabi
Alder:
21
21
Montader Madjed
19
B. Touré
B.Touré
Alder:
18
18
Deniz Daniel Gül
19
Viktor Đukanović
20
Trener
Alder
Nasjonalitet
K. Hellberg
K.Hellberg
Alder:
35
35
Spiller statestikk
 
Overganger
vintervindu
Arrivals
Spiller
Club Out
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club Out / Transfer Date / Fee
player photo
Ibrahima Breze Fofana
Midfielder
- aug 15, 2002
Kocaelispor
aug 15, 2002
jul 1, 2024
Kocaelispor
jul 1, 2024
player photo
Nathaniel Adjei
Defender
- aug 21, 2002
Lorient
aug 21, 2002
jul 1, 2024
Lorient
jul 1, 2024
player photo
Saidou Alioum Moubarak
Forward
- jul 25, 2003
Omonia Nicosia
jul 25, 2003
jun 1, 2024
Omonia Nicosia
jun 1, 2024
Departures
Spiller
Club In
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club In / Transfer Date / Fee
No data
sommervindu
Arrivals
Spiller
Club Out
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club Out / Transfer Date / Fee
player photo
B. Touré
Forward
- mar 2, 2006
ASEC Mimosas
mar 2, 2006
feb 4, 2024
ASEC Mimosas
feb 4, 2024
player photo
Oscar Nils Per Johansson
Midfielder
- mai 6, 1995
IFK Varnamo
mai 6, 1995
feb 1, 2024
Free
IFK Varnamo
feb 1, 2024 Free
player photo
Tesfaldet Simon Tekie
Midfielder
- jun 4, 1997
Apollon Limassol
jun 4, 1997
feb 1, 2024
Apollon Limassol
feb 1, 2024
player photo
Kingsley Gyamfi
Defender
- mar 15, 2004
Hammarby Talang
mar 15, 2004
jan 11, 2024
Hammarby Talang
jan 11, 2024
player photo
Johan Sebastian Selin
Goalkeeper
- jan 11, 2003
Hammarby Talang
jan 11, 2003
jan 1, 2024
Hammarby Talang
jan 1, 2024
player photo
Pavle Vagić
Midfielder
- jan 24, 2000
Helsingborg
jan 24, 2000
jan 1, 2024
Helsingborg
jan 1, 2024
player photo
Casper Wilhelm Peter Eklund
Defender
- mar 11, 2004
Hammarby Talang
mar 11, 2004
des 1, 2023
Hammarby Talang
des 1, 2023
Departures
Spiller
Club In
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club In / Transfer Date / Fee
player photo
Casper Wilhelm Peter Eklund
Defender
- mar 11, 2004
Hammarby Talang
mar 11, 2004
mar 30, 2024
Loan
Hammarby Talang
mar 30, 2024 Loan
player photo
Johan Sebastian Selin
Goalkeeper
- jan 11, 2003
Hammarby Talang
jan 11, 2003
mar 30, 2024
Loan
Hammarby Talang
mar 30, 2024 Loan
player photo
Per Håkan Joel Nilsson
Defender
- jul 11, 1994
Kongsvinger
jul 11, 1994
mar 26, 2024
Free
Kongsvinger
mar 26, 2024 Free
player photo
August Mikkelsen
Forward
- okt 24, 2000
Bodø/Glimt
okt 24, 2000
mar 24, 2024
Bodø/Glimt
mar 24, 2024
player photo
Bubacarr Steve Trawally
Forward
- nov 10, 1994
Sanat Naft
nov 10, 1994
feb 29, 2024
Free
Sanat Naft
feb 29, 2024 Free
player photo
Jón Guðni Fjóluson
Defender
- apr 10, 1989
Vikingur Reykjavik
apr 10, 1989
feb 1, 2024
Free
Vikingur Reykjavik
feb 1, 2024 Free
player photo
Ludvig Oliver Svanberg
Defender
- des 25, 2002
GIF Sundsvall
des 25, 2002
jan 8, 2024
GIF Sundsvall
jan 8, 2024
player photo
E. Marshage
Midfielder
- aug 8, 2004
Hammarby Talang
aug 8, 2004
jan 1, 2024
Loan
Hammarby Talang
jan 1, 2024 Loan
P