Mushuc Runa SC

Club Stats
HjemmeBorteAlle
Spilt111122
Vunnet617
Draws426
Losses189
HjemmeBorteAlle
Per kampTil sammenPer kampTil sammenPer kampTil sammen
Mål1.5170.671.124
Innslupne mål0.782221.430
Gule kort3.4373.1343.271
Røde kort0.550.550.510
Clean Sheets0.550.220.37
Hjørnespark5553.5394.394
Feil12.613911.512612265
Offsides1.1121.1121.124
Skudd8.8976.5727.7169
Skudd på mål3.9432.4263.169
Kamper
Liga Pro Ecuador
1 okt 2023
Mushuc Runa SC
- -
Cumbayá
Liga Pro Ecuador
8 okt 2023
- 20:00
El Nacional
- -
Mushuc Runa SC
Liga Pro Ecuador
22 okt 2023
Mushuc Runa SC
- -
Deportivo Cuenca
Liga Pro Ecuador
29 okt 2023
- 21:30
Aucas
- -
Mushuc Runa SC
Liga Pro Ecuador
5 nov 2023
- 19:30
Mushuc Runa SC
- -
Tecnico Universitario
Liga Pro Ecuador
11 nov 2023
- 02:00
Orense SC
- -
Mushuc Runa SC
Liga Pro Ecuador
26 nov 2023
Mushuc Runa SC
- -
Universidad Catolica
Liga Pro Ecuador
3 des 2023
LDU de Quito
- -
Mushuc Runa SC
Siste kamper
Liga Pro Ecuador
23 sep 2023
- 22:30
Emelec
3 1
Mushuc Runa SC
Liga Pro Ecuador
16 sep 2023
- 20:00
Mushuc Runa SC
2 0
Delfin SC
Liga Pro Ecuador
2 sep 2023
- 20:00
Libertad
0 1
Mushuc Runa SC
Liga Pro Ecuador
27 aug 2023
- 01:00
Mushuc Runa SC
2 2
Barcelona SC
Liga Pro Ecuador
16 aug 2023
- 23:30
Mushuc Runa SC
3 0
Guayaquil City FC
Liga Pro Ecuador
12 aug 2023
- 03:00
Gualaceo SC
0 0
Mushuc Runa SC
Liga Pro Ecuador
6 aug 2023
- 20:00
Mushuc Runa SC
1 0
Independiente del Valle
Liga Pro Ecuador
18 jun 2023
- 01:00
Mushuc Runa SC
2 2
LDU de Quito
Liga Pro Ecuador
10 jun 2023
- 02:00
Universidad Catolica
3 2
Mushuc Runa SC
Liga Pro Ecuador
3 jun 2023
- 22:00
Mushuc Runa SC
3 1
Orense SC
Load More spinner
Goalkeepers
Alder
Nasjonalitet
30
Jorge Bladimir Pinos Haiman
34
92
Wilman Adonnis Pabón Carcelén
28
1
C. Tapia
C.Tapia
Alder:
-
-
12
J. Collaguazo
-
Defenders
Alder
Nasjonalitet
19
Moisés David Corozo Cañizares
31
2
Eddie Fernando Guevara Chávez
34
28
Facundo Emmanuel Rivero
30
4
C. Obando
C.Obando
Alder:
-
-
38
H. Flores
H.Flores
Alder:
-
-
Midfielders
Alder
Nasjonalitet
13
Marco Alexander Carrasco Bonilla
31
10
Bagner Samuel Delgado Loor
28
17
Charles Ariel Vélez Plaza
31
5
Rody Jossephe Zambrano Marcillo
31
8
Arnaldo Andrés Zambrano Parraga
22
6
Juan Enrique Nazareno Izquierdo
25
29
Oscar Eduardo Jaramillo Arroyo
26
26
Jean Carlos Estacio Nazareno
26
39
William Fernando Ocles Lara
25
24
José Luis Monaga Quiñónez
26
20
Darwin Estuardo Quilumba Diaz
35
33
Bruno Téliz Carrasco
32
25
Marco Roberto Montaño Díaz
31
37
José Luis Mancilla Quiñones
21
15
A. Alcívar
-
36
J. Capuz
J.Capuz
Alder:
-
-
Forwards
Alder
Nasjonalitet
32
Sergio Fabián González
29
22
Gustavo Ariel Guerreño Otazú
32
23
Wilter Andrés Ayoví Mina
27
9
Diego Iván Ledesma
30
11
Enzo Ariel Fernández
31
7
Jimmy Evans Oghenerukwe
25
Coach
Alder
Nasjonalitet
G. Cumbicus
G.Cumbicus
Alder:
44
44
Spiller statestikk
 
Overganger
vintervindu
Arrivals
Spiller
Club Out
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club Out / Transfer Date / Fee
player photo
Franklin Alexander Carabalí Carabalí
Defender
- jun 27, 1996
Aucas
jun 27, 1996
jul 20, 2023
Loan
Aucas
jul 20, 2023 Loan
player photo
Marcos Pedro Mejía Mero
Midfielder
- jun 26, 1998
Aucas
jun 26, 1998
jul 20, 2023
Loan
Aucas
jul 20, 2023 Loan
player photo
Sergio Saúl Quintero Chavez
Midfielder
- mar 12, 1999
Aucas
mar 12, 1999
jul 20, 2023
Loan
Aucas
jul 20, 2023 Loan
player photo
Kelvin David Osorio Antury
Midfielder
- okt 29, 1993
Santa Fe
okt 29, 1993
jul 12, 2023
Santa Fe
jul 12, 2023
player photo
L. Villagra
-
Oriente Petrolero
jul 12, 2023
Oriente Petrolero
jul 12, 2023
Departures
Spiller
Club In
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club In / Transfer Date / Fee
player photo
Gustavo Ariel Guerreño Otazú
Forward
- okt 17, 1991
Concepción
okt 17, 1991
jul 1, 2023
Free
Concepción
jul 1, 2023 Free
player photo
Enzo Ariel Fernández
Forward
- mai 30, 1992
Almagro
mai 30, 1992
jun 9, 2023
Almagro
jun 9, 2023
sommervindu
Arrivals
Spiller
Club Out
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club Out / Transfer Date / Fee
player photo
Diego Iván Ledesma
Forward
- jun 26, 1993
Olimpo Bahia Blanca
jun 26, 1993
mar 17, 2023
Free
Olimpo Bahia Blanca
mar 17, 2023 Free
player photo
Moisés David Corozo Cañizares
Defender
- okt 25, 1992
LDU de Quito
okt 25, 1992
jan 29, 2023
LDU de Quito
jan 29, 2023
player photo
William Fernando Ocles Lara
Midfielder
- mai 5, 1998
LDU de Quito
mai 5, 1998
jan 24, 2023
Loan
LDU de Quito
jan 24, 2023 Loan
player photo
Jimmy Evans Oghenerukwe
Forward
- mar 13, 1999
Rocha
mar 13, 1999
jan 24, 2023
Loan
Rocha
jan 24, 2023 Loan
player photo
Sergio Fabián González
Forward
- apr 5, 1995
Guillermo Brown
apr 5, 1995
jan 24, 2023
Guillermo Brown
jan 24, 2023
player photo
Bruno Téliz Carrasco
Midfielder
- aug 16, 1991
Bucaramanga
aug 16, 1991
jan 24, 2023
Bucaramanga
jan 24, 2023
player photo
Facundo Emmanuel Rivero
Defender
- aug 7, 1993
Racing Cordoba
aug 7, 1993
jan 24, 2023
Racing Cordoba
jan 24, 2023
player photo
A. Alcívar
Midfielder
-
Deportivo Cuenca
jan 3, 2023
Free
Deportivo Cuenca
jan 3, 2023 Free
player photo
Marco Roberto Montaño Díaz
Midfielder
- sep 8, 1992
Deportivo Cuenca
sep 8, 1992
jan 3, 2023
Deportivo Cuenca
jan 3, 2023
player photo
Marco Alexander Carrasco Bonilla
Midfielder
- jan 3, 1993
Universidad Catolica
jan 3, 1993
jan 3, 2023
Universidad Catolica
jan 3, 2023
player photo
Jorge Bladimir Pinos Haiman
Goalkeeper
- okt 3, 1989
9 de Octubre
okt 3, 1989
jan 3, 2023
9 de Octubre
jan 3, 2023
player photo
Gustavo Ariel Guerreño Otazú
Forward
- okt 17, 1991
Universidad de Concepcion
okt 17, 1991
jan 3, 2023
Universidad de Concepcion
jan 3, 2023
player photo
Enzo Ariel Fernández
Forward
- mai 30, 1992
Almagro
mai 30, 1992
jan 3, 2023
Almagro
jan 3, 2023
player photo
Eddie Fernando Guevara Chávez
Defender
- apr 2, 1990
Emelec
apr 2, 1990
jan 3, 2023
Emelec
jan 3, 2023
player photo
Charles Ariel Vélez Plaza
Midfielder
- des 26, 1992
Delfin SC
des 26, 1992
jan 3, 2023
Delfin SC
jan 3, 2023
Departures
Spiller
Club In
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club In / Transfer Date / Fee
player photo
W. Mora
-
Libertad
feb 15, 2023
Libertad
feb 15, 2023
player photo
S. Giordana
-
Deportivo Garcilaso
jan 23, 2023
Free
Deportivo Garcilaso
jan 23, 2023 Free
player photo
Hermes David Villalba Jacquet
Defender
- mar 25, 1991
Resistencia
mar 25, 1991
jan 9, 2023
Free
Resistencia
jan 9, 2023 Free
player photo
José Feliciano Verdún Duarte
Forward
- apr 14, 1992
Guairena FC
apr 14, 1992
jan 9, 2023
Free
Guairena FC
jan 9, 2023 Free
player photo
Mauricio Sebastián Alonso Pereda
Forward
- feb 12, 1994
Guayaquil City FC
feb 12, 1994
jan 3, 2023
Guayaquil City FC
jan 3, 2023
player photo
C. Feraud
-
Libertad
jan 3, 2023
Libertad
jan 3, 2023
player photo
A. Bedoya
Defender
- jan 26, 1996
9 de Octubre
jan 26, 1996
jan 3, 2023
9 de Octubre
jan 3, 2023
player photo
Franklin Alexander Carabalí Carabalí
Defender
- jun 27, 1996
Aucas
jun 27, 1996
jan 1, 2023
Aucas
jan 1, 2023
player photo
A. Colombino
Midfielder
- okt 12, 1993
Panserraikos
okt 12, 1993
jan 1, 2023
Free
Panserraikos
jan 1, 2023 Free
P