Odense

Land
Grunnlagt
1889
Stadion
Club Stats
HjemmeBorteAlle
Spilt111122
Vunnet066
Draws336
Losses8210
HjemmeBorteAlle
Per kampTil sammenPer kampTil sammenPer kampTil sammen
Mål0.781.5171.125
Innslupne mål2220.9101.532
Gule kort1.5172.426243
Røde kort000
Clean Sheets00.440.24
Hjørnespark5.3584.8535111
Feil10.311311.512610.9239
Offsides1.2132221.635
Skudd11.512710.811911.2246
Skudd på mål4.1453.7413.986
Kamper
Siste kamper
Superliga
17 mar 2024
- 17:00
Odense
0 2
FC Copenhagen
Superliga
10 mar 2024
- 14:00
Vejle
0 1
Odense
Superliga
3 mar 2024
- 18:00
Aarhus
1 1
Odense
Superliga
25 feb 2024
- 16:00
Odense
0 3
Brondby
Superliga
16 feb 2024
- 19:00
Viborg
1 2
Odense
Superliga
3 des 2023
- 14:00
Odense
1 1
FC Nordsjaelland
Superliga
26 nov 2023
- 16:00
Randers FC
0 1
Odense
Superliga
12 nov 2023
- 18:00
Odense
0 2
Hvidovre
Superliga
4 nov 2023
- 16:30
Lyngby
2 2
Odense
Superliga
29 okt 2023
- 16:00
Silkeborg
0 0
Odense
Load More spinner
Goalkeepers
Alder
Nasjonalitet
Hans Christian Bernat
23
Viljar Røsholt Myhra
27
Martin Hansen
34
Defenders
Alder
Nasjonalitet
James Gomez
JamesGomez
Alder:
22
22
M. McCoy
M.McCoy
Alder:
-
-
Filip Viktor Helander
31
Gustav Grubbe Madsen
21
Nicklas Mouritz Mouritsen
29
Bjørn Iversen Paulsen
32
Sauli Aapo Kasperi Väisänen
30
Leeroy Owusu
27
Look Saa Nicholas Kengkhetkid Mickelson
24
Mihajlo Ivančević
25
Tobias Slotsager
18
Aske Emil Berg Adelgaard
20
Midfielders
Alder
Nasjonalitet
Alasana Manneh
26
Tom Trybull
TomTrybull
Alder:
31
31
Max Isaac Ejdum
19
T. Hansen
T.Hansen
Alder:
18
18
M. Andersen
M.Andersen
Alder:
18
18
Sven Köhler
27
Franco Daryl Tongya Heubang
22
Alen Mustafić
24
Forwards
Alder
Nasjonalitet
Bashkim Kadrii
32
Rami Al Hajj
22
Mohamed Buya Turay
29
Louicius Don Deedson
23
Max Johannes Whitta Fenger
22
Charly Ngos Nouck Horneman
20
Markus Gustav Jensen
18
Luca Tange Kjerrumgaard
21
Johannes Daniel Erik Selvén
20
Tyler David Sylvester Burey
23
Spiller statestikk
 
Overganger
vintervindu
Arrivals
Spiller
Club Out
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club Out / Transfer Date / Fee
player photo
James Gomez
Defender
- nov 14, 2001
Sparta Praha
nov 14, 2001
feb 1, 2024
Sparta Praha
feb 1, 2024
player photo
Viljar Røsholt Myhra
Goalkeeper
- jul 21, 1996
Strømsgodset
jul 21, 1996
jan 31, 2024
Strømsgodset
jan 31, 2024
player photo
Max Johannes Whitta Fenger
Forward
- aug 7, 2001
Mjallby AIF
aug 7, 2001
jan 1, 2024
Mjallby AIF
jan 1, 2024
player photo
Luca Tange Kjerrumgaard
Forward
- feb 9, 2003
Stabæk
feb 9, 2003
jan 1, 2024
Stabæk
jan 1, 2024
player photo
Agon Fatmir Muçolli
Forward
- sep 26, 1998
Varbergs BoIS FC
sep 26, 1998
nov 30, 2023
Varbergs BoIS FC
nov 30, 2023
Departures
Spiller
Club In
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club In / Transfer Date / Fee
player photo
Mihajlo Ivančević
Defender
- apr 7, 1999
ODD Ballklubb
apr 7, 1999
mar 22, 2024
Loan
ODD Ballklubb
mar 22, 2024 Loan
player photo
Mohamed Buya Turay
Forward
- jan 10, 1995
Birmingham Legion
jan 10, 1995
jan 30, 2024
Birmingham Legion
jan 30, 2024
player photo
Alen Mustafić
Midfielder
- jul 5, 1999
Slask Wroclaw
jul 5, 1999
jan 29, 2024
Loan
Slask Wroclaw
jan 29, 2024 Loan
player photo
Sauli Aapo Kasperi Väisänen
Defender
- jun 5, 1994
Ascoli
jun 5, 1994
jan 18, 2024
Ascoli
jan 18, 2024
sommervindu
Arrivals
Spiller
Club Out
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club Out / Transfer Date / Fee
player photo
Tom Trybull
Midfielder
- mar 9, 1993
Blackpool
mar 9, 1993
okt 1, 2023
Free
Blackpool
okt 1, 2023 Free
player photo
Filip Viktor Helander
Defender
- apr 22, 1993
Rangers
apr 22, 1993
aug 31, 2023
Free
Rangers
aug 31, 2023 Free
player photo
T. Hansen
Midfielder
- aug 26, 2005
Næsby
aug 26, 2005
jul 1, 2023
Næsby
jul 1, 2023
player photo
Luca Tange Kjerrumgaard
Forward
- feb 9, 2003
Nykobing FC
feb 9, 2003
jul 1, 2023
Nykobing FC
jul 1, 2023
player photo
Sven Köhler
Midfielder
- nov 8, 1996
VfL Osnabruck
nov 8, 1996
jul 1, 2023
800K
VfL Osnabruck
jul 1, 2023 800K
player photo
Mandé Sayouba
Goalkeeper
- jun 15, 1993
FC Helsingor
jun 15, 1993
jun 30, 2023
FC Helsingor
jun 30, 2023
player photo
Louicius Don Deedson
Forward
- feb 11, 2001
Hobro
feb 11, 2001
jun 23, 2023
Free
Hobro
jun 23, 2023 Free
player photo
Sauli Aapo Kasperi Väisänen
Defender
- jun 5, 1994
Cosenza
jun 5, 1994
jun 21, 2023
Free
Cosenza
jun 21, 2023 Free
player photo
Leeroy Owusu
Defender
- aug 13, 1996
Willem II
aug 13, 1996
jun 17, 2023
Free
Willem II
jun 17, 2023 Free
player photo
Rami Al Hajj
Midfielder
- sep 17, 2001
Heerenveen
sep 17, 2001
jun 15, 2023
Free
Heerenveen
jun 15, 2023 Free
Departures
Spiller
Club In
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club In / Transfer Date / Fee
player photo
Franco Daryl Tongya Heubang
Midfielder
- mar 13, 2002
AEK Larnaca
mar 13, 2002
sep 2, 2023
Loan
AEK Larnaca
sep 2, 2023 Loan
player photo
Emmanuel Afriyie Mario Sabbi
Midfielder
- des 24, 1997
LE Havre
des 24, 1997
aug 10, 2023
LE Havre
aug 10, 2023
player photo
Albin Kenneth Dahrup Zohorè
Forward
- jan 31, 1994
Slask Wroclaw
jan 31, 1994
jul 11, 2023
Free
Slask Wroclaw
jul 11, 2023 Free
player photo
Jørgen Skjelvik
Defender
- jul 5, 1991
Apollon Limassol
jul 5, 1991
jul 1, 2023
Free
Apollon Limassol
jul 1, 2023 Free
player photo
Joel Bruce King
Defender
- okt 30, 2000
Sydney
okt 30, 2000
jul 1, 2023
Free
Sydney
jul 1, 2023 Free
player photo
Aron Elís Þrándarson
Midfielder
- nov 10, 1994
Vikingur Reykjavik
nov 10, 1994
jul 1, 2023
Free
Vikingur Reykjavik
jul 1, 2023 Free
player photo
Yankuba Minteh Moat
Forward
- jul 22, 2004
Newcastle
jul 22, 2004
jul 1, 2023
€ 7M
Newcastle
jul 1, 2023 € 7M
player photo
Naatan Mikael Skyttä
Midfielder
- mai 7, 2002
Toulouse
mai 7, 2002
jul 1, 2023
Toulouse
jul 1, 2023
player photo
Jeppe Theis Tverskov
Defender
- mar 12, 1993
FC Nordsjaelland
mar 12, 1993
jun 22, 2023
Free
FC Nordsjaelland
jun 22, 2023 Free
player photo
Jakob Breum Martinsen
Midfielder
- nov 17, 2003
GO Ahead Eagles
nov 17, 2003
jun 13, 2023
GO Ahead Eagles
jun 13, 2023
player photo
Musa Juwara
Midfielder
- des 26, 2001
Bologna
des 26, 2001
jun 8, 2023
Bologna
jun 8, 2023
P