Molde

Land
Grunnlagt
1911
Stadion
Club Stats
HjemmeBorteAlle
Spilt7613
Vunnet347
Draws213
Losses213
HjemmeBorteAlle
Per kampTil sammenPer kampTil sammenPer kampTil sammen
Mål2.3162122.228
Innslupne mål1.6110.851.216
Gule kort1.6112.2131.824
Røde kort000
Clean Sheets0.320.530.45
Hjørnespark4.9344.7284.862
Feil6.64610.5638.4109
Offsides0.640.530.57
Skudd1510512.77613.9181
Skudd på mål6425.5335.875
Kamper
Eliteserien
28 jul 2024
- 19:15
Viking
- -
Molde
Eliteserien
11 aug 2024
- 19:15
Lillestrøm
- -
Molde
Eliteserien
25 aug 2024
- 17:00
Molde
- -
Ham-Kam
Eliteserien
1 sep 2024
- 17:00
Rosenborg
- -
Molde
Eliteserien
29 sep 2024
- 17:00
Molde
- -
Tromso
Eliteserien
20 okt 2024
- 17:00
Molde
- -
Sandefjord
Eliteserien
27 okt 2024
- 16:00
Haugesund
- -
Molde
Eliteserien
3 nov 2024
- 17:00
Molde
- -
Bodø/Glimt
Eliteserien
10 nov 2024
- 17:00
Sarpsborg 08 FF
- -
Molde
Eliteserien
23 nov 2024
- 17:00
Molde
- -
Brann
Load More spinner
Siste kamper
Eliteserien
7 jul 2024
- 17:00
Molde
3 0
Lillestrøm
Eliteserien
28 jun 2024
- 21:15
Tromso
0 2
Molde
Eliteserien
2 jun 2024
- 14:30
Molde
2 2
Viking
Eliteserien
26 mai 2024
- 19:15
Brann
1 3
Molde
Eliteserien
20 mai 2024
- 17:00
Molde
2 4
Sarpsborg 08 FF
Eliteserien
16 mai 2024
- 18:00
ODD Ballklubb
0 4
Molde
Eliteserien
11 mai 2024
- 18:00
Molde
2 2
Rosenborg
Eliteserien
5 mai 2024
- 17:00
Sandefjord
3 1
Molde
Eliteserien
28 apr 2024
- 17:00
Molde
2 1
Haugesund
Eliteserien
21 apr 2024
- 19:15
Bodø/Glimt
1 1
Molde
Load More spinner
Goalkeepers
Alder
Nasjonalitet
Sean McDermott
31
Jacob Karlstrøm
27
Albert Posiadała
21
Defenders
Alder
Nasjonalitet
Martin Linnes
32
Anders Hagelskjær
27
Kristoffer Haugen
30
Casper Øyvann
24
Eirik Haugan
26
Isak Helstad Amundsen
24
Valdemar Lund Jensen
21
Mathias Johan Fjørtoft Løvik
20
Midfielders
Alder
Nasjonalitet
Halldor Østervold Stenevik
24
Kristian Eriksen
29
Johan Johanessen Bakke
20
Sondre Milian Granaas
17
Mats Møller Dæhli
29
Emil Varhaugvik Breivik
24
Eirik Hestad
29
Magnus Wolff Eikrem
33
Markus Andréas Kaasa
27
A. Roaldsøy
-
Forwards
Alder
Nasjonalitet
Fredrik Aasmundrud Gulbrandsen
31
Aaron Samuel Olanare
30
Gustav Kjolstad Nyheim
18
Trener
Alder
Nasjonalitet
E. Moe
E.Moe
Alder:
54
54
Spiller statestikk
 
Overganger
vintervindu
Arrivals
Spiller
Club Out
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club Out / Transfer Date / Fee
player photo
Filip Heggdal Kristoffersen
Defender
- mar 9, 2004
Raufoss
mar 9, 2004
jul 1, 2024
Raufoss
jul 1, 2024
player photo
Sean McDermott
Goalkeeper
- mai 30, 1993
Kristiansund BK
mai 30, 1993
jun 1, 2024
Kristiansund BK
jun 1, 2024
Departures
Spiller
Club In
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club In / Transfer Date / Fee
player photo
Filip Heggdal Kristoffersen
Defender
- mar 9, 2004
Raufoss
mar 9, 2004
jun 13, 2024
Loan
Raufoss
jun 13, 2024 Loan
sommervindu
Arrivals
Spiller
Club Out
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club Out / Transfer Date / Fee
player photo
Aaron Samuel Olanare
Forward
- jun 4, 1994
Neftchi Baku
jun 4, 1994
mar 27, 2024
Free
Neftchi Baku
mar 27, 2024 Free
player photo
Isak Helstad Amundsen
Defender
- okt 14, 1999
Bodø/Glimt
okt 14, 1999
feb 26, 2024
Bodø/Glimt
feb 26, 2024
player photo
Albert Posiadała
Goalkeeper
- feb 25, 2003
Radomiak Radom
feb 25, 2003
feb 1, 2024
Radomiak Radom
feb 1, 2024
player photo
Sondre Milian Granaas
Midfielder
- aug 30, 2006
Mjondalen
aug 30, 2006
jan 31, 2024
Mjondalen
jan 31, 2024
player photo
Halldor Østervold Stenevik
Midfielder
- feb 2, 2000
Strømsgodset
feb 2, 2000
jan 31, 2024
Strømsgodset
jan 31, 2024
player photo
H. Ibrahim
Midfielder
- feb 26, 2003
Sirius
feb 26, 2003
des 1, 2023
Sirius
des 1, 2023
Departures
Spiller
Club In
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club In / Transfer Date / Fee
player photo
Niklas Ødegård
Midfielder
- mar 29, 2004
Ham-Kam
mar 29, 2004
mar 20, 2024
Loan
Ham-Kam
mar 20, 2024 Loan
player photo
Eric Bugale Kitolano
Midfielder
- sep 2, 1997
Lillestrøm
sep 2, 1997
feb 27, 2024
Lillestrøm
feb 27, 2024
player photo
P. Lervik
Goalkeeper
- apr 24, 2005
Eidsvold
apr 24, 2005
feb 21, 2024
Loan
Eidsvold
feb 21, 2024 Loan
player photo
A. Eikrem
Midfielder
- jul 16, 2005
Kvik Halden
jul 16, 2005
feb 6, 2024
Loan
Kvik Halden
feb 6, 2024 Loan
player photo
Martin Skjelbreid Ellingsen
Midfielder
- mai 4, 1995
AIK stockholm
mai 4, 1995
feb 1, 2024
Free
AIK stockholm
feb 1, 2024 Free
player photo
Benjamin Tiedemann Hansen
Defender
- feb 7, 1994
AIK stockholm
feb 7, 1994
feb 1, 2024
AIK stockholm
feb 1, 2024
player photo
Magnus Retsius Grødem
Midfielder
- aug 14, 1998
Yverdon Sport
aug 14, 1998
jan 18, 2024
Yverdon Sport
jan 18, 2024
player photo
H. Ibrahim
Midfielder
- feb 26, 2003
Gais
feb 26, 2003
jan 8, 2024
Loan
Gais
jan 8, 2024 Loan
player photo
Erling Knudtzon
Midfielder
- des 15, 1988
Lillestrøm
des 15, 1988
jan 1, 2024
Free
Lillestrøm
jan 1, 2024 Free
P