Petrolul Ploiesti

Land
Grunnlagt
1924
Stadion
Club Stats
HjemmeBorteAlle
Spilt201939
Vunnet9716
Draws314
Losses81119
HjemmeBorteAlle
Per kampTil sammenPer kampTil sammenPer kampTil sammen
Mål1.1210.8160.937
Innslupne mål1.1211.7321.453
Gule kort1.8352.2411.976
Røde kort0.240.230.27
Clean Sheets0.480.350.313
Hjørnespark2.3462.3442.390
Feil8.11617.61457.8306
Offsides1200.6120.832
Skudd5.51105.41035.5213
Skudd på mål2401.9361.976
Kamper
Siste kamper
Liga I Romania
19 mai 2023
- 19:00
Arges Pitesti
3 0
Petrolul Ploiesti
Liga I Romania
13 mai 2023
- 13:30
Petrolul Ploiesti
0 1
AFC Hermannstadt
Liga I Romania
5 mai 2023
- 19:30
Chindia Targoviste
1 2
Petrolul Ploiesti
Liga I Romania
29 apr 2023
- 16:00
Petrolul Ploiesti
1 0
FC Botosani
Liga I Romania
24 apr 2023
- 19:30
FC Voluntari
2 2
Petrolul Ploiesti
Liga I Romania
16 apr 2023
- 17:15
Petrolul Ploiesti
0 2
Universitatea Cluj
Liga I Romania
10 apr 2023
- 16:30
Petrolul Ploiesti
2 0
CS Mioveni
Liga I Romania
31 mar 2023
- 20:00
U Craiova 1948
0 1
Petrolul Ploiesti
Liga I Romania
17 mar 2023
- 20:30
Petrolul Ploiesti
1 0
Uta Arad
Liga I Romania
11 mar 2023
- 17:30
Arges Pitesti
0 1
Petrolul Ploiesti
Load More spinner
Goalkeepers
Alder
Nasjonalitet
28
Andreas Leitner
30
31
Octavian Gabriel Vâlceanu
27
Raul Avram
RaulAvram
Alder:
30
30
35
A. Jercălău
-
Defenders
Alder
Nasjonalitet
Félix Mathaus Lima Santos
33
2
Marian Fernando Huja
24
3
Bart Adrianus Johannes Meijers
27
4
Paul Papp
PaulPapp
Alder:
34
34
5
Valentin Constantin Țicu
23
13
Félix Mathaus Lima Santos
33
26
Georgi Velikov Pashov
34
27
Cosmin Florin Achim
28
71
Seniko Romeo Doua
22
99
Florin Gheorghe Borţa
24
Alberto Nicolaie Olaru
26
Ricardo Florin Grigore
25
Mihai Velisar
25
Gabriel Sebastian Tamaș
40
Midfielders
Alder
Nasjonalitet
Eugeniu Cebotaru
39
Juan Andres Pătrașcu
20
Harrison Manzala Tusumgama
30
6
Jefferson Nogueira Junior
30
7
Gheorghe Teodor Grozav
33
8
Jair Tavares  da Silva
29
10
Constantin Valentin Budescu
35
11
Takayuki Seto
38
20
Cosmin Constantin Tucaliuc
24
25
Stefan Purtić
25
41
Mihnea Gabriel Rădulescu
18
44
Lucian Mihai Dumitriu
31
82
Ismaël Tiémoko Diomandé
31
98
Mario George Bratu
22
Marius Iulian Cioiu
24
17
I. Tolea
I.Tolea
Alder:
-
-
43
M. Ioniță
-
55
A. Tudor
A.Tudor
Alder:
-
-
Forwards
Alder
Nasjonalitet
Simon Moise Măzărache
31
9
Okechukwu Christian Irobiso
31
19
Robert Marian Moldoveanu
25
Mirko Ivanovski
34
24
R. Bucur
R.Bucur
Alder:
-
-
57
S. Guiu
S.Guiu
Alder:
-
-
I. Zaharia
-
Coach
Alder
Nasjonalitet
N. Constantin
50
Spiller statestikk
 
Overganger
vintervindu
Arrivals
Spiller
Club Out
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club Out / Transfer Date / Fee
player photo
Ricardo Florin Grigore
Defender
- apr 7, 1999
Dinamo Bucuresti
apr 7, 1999
mar 10, 2023
Loan
Dinamo Bucuresti
mar 10, 2023 Loan
player photo
M. Ioniță
Midfielder
-
Sparta-KT
mar 4, 2023
Free
Sparta-KT
mar 4, 2023 Free
player photo
Cosmin Florin Achim
Defender
- sep 19, 1995
FC Voluntari
sep 19, 1995
jan 12, 2023
Free
FC Voluntari
jan 12, 2023 Free
player photo
Stefan Purtić
Midfielder
- aug 6, 1998
FK Vozdovac
aug 6, 1998
jan 5, 2023
Free
FK Vozdovac
jan 5, 2023 Free
player photo
Robert Marian Moldoveanu
Forward
- mar 8, 1999
Farul Constanta
mar 8, 1999
jan 3, 2023
Free
Farul Constanta
jan 3, 2023 Free
Departures
Spiller
Club In
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club In / Transfer Date / Fee
player photo
Mirko Ivanovski
Forward
- okt 31, 1989
Concordia
okt 31, 1989
feb 2, 2023
Free
Concordia
feb 2, 2023 Free
player photo
Mihai Velisar
Defender
- aug 30, 1998
Concordia
aug 30, 1998
jan 27, 2023
Loan
Concordia
jan 27, 2023 Loan
player photo
Marius Iulian Cioiu
Midfielder
- nov 1, 1999
FC Botosani
nov 1, 1999
jan 20, 2023
Free
FC Botosani
jan 20, 2023 Free
player photo
Gabriel Sebastian Tamaș
Defender
- nov 9, 1983
Concordia
nov 9, 1983
jan 17, 2023
Free
Concordia
jan 17, 2023 Free
player photo
C. Lambru
-
Tunari
jan 17, 2023
Tunari
jan 17, 2023
player photo
Raul Avram
Goalkeeper
- jun 26, 1993
Minaur Baia Mare
jun 26, 1993
jan 1, 2023
Free
Minaur Baia Mare
jan 1, 2023 Free
sommervindu
Arrivals
Spiller
Club Out
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club Out / Transfer Date / Fee
player photo
Félix Mathaus Lima Santos
Defender
- nov 28, 1990
GAZ Metan Medias
nov 28, 1990
sep 27, 2022
Free
GAZ Metan Medias
sep 27, 2022 Free
player photo
Harrison Manzala Tusumgama
Midfielder
- mar 6, 1994
Bastia
mar 6, 1994
aug 30, 2022
Free
Bastia
aug 30, 2022 Free
player photo
Octavian Gabriel Vâlceanu
Goalkeeper
- okt 13, 1996
FC Voluntari
okt 13, 1996
jul 20, 2022
Loan
FC Voluntari
jul 20, 2022 Loan
player photo
Okechukwu Christian Irobiso
Forward
- mai 28, 1993
Dinamo Bucuresti
mai 28, 1993
jul 4, 2022
Free
Dinamo Bucuresti
jul 4, 2022 Free
player photo
Florin Gheorghe Borţa
Defender
- jun 21, 1999
Universitatea Craiova
jun 21, 1999
jul 1, 2022
Loan
Universitatea Craiova
jul 1, 2022 Loan
player photo
Ștefan Fabian Niță
-
Plopeni
jul 1, 2022
Plopeni
jul 1, 2022
player photo
Petru Marinache
-
Blejoi
jul 1, 2022
Blejoi
jul 1, 2022
player photo
Alex-Constantin Radu
-
Plopeni
jul 1, 2022
Plopeni
jul 1, 2022
player photo
A. Manolache
Defender
-
CSM Reşiţa
jul 1, 2022
CSM Reşiţa
jul 1, 2022
player photo
I. Zaharia
Forward
-
FC Astra Giurgiu
jul 1, 2022
FC Astra Giurgiu
jul 1, 2022
player photo
Mirko Ivanovski
Forward
- okt 31, 1989
Dinamo Bucuresti
okt 31, 1989
jun 20, 2022
Dinamo Bucuresti
jun 20, 2022
player photo
Jair Tavares da Silva
Midfielder
- aug 3, 1994
HJK helsinki
aug 3, 1994
jun 17, 2022
HJK helsinki
jun 17, 2022
player photo
Lucian Mihai Dumitriu
Midfielder
- sep 21, 1992
CS Mioveni
sep 21, 1992
jun 16, 2022
Free
CS Mioveni
jun 16, 2022 Free
player photo
Gabriel Sebastian Tamaș
Defender
- nov 9, 1983
FC Voluntari
nov 9, 1983
jun 16, 2022
FC Voluntari
jun 16, 2022
player photo
Gheorghe Teodor Grozav
Midfielder
- sep 29, 1990
MTK Budapest
sep 29, 1990
jun 15, 2022
MTK Budapest
jun 15, 2022
Departures
Spiller
Club In
Fødselsdato
Transfer Date
Fee
Club In / Transfer Date / Fee
player photo
Alexandru Sabău
Defender
- jul 12, 1998
CSA Steaua Bucureşti
jul 12, 1998
aug 4, 2022
Loan
CSA Steaua Bucureşti
aug 4, 2022 Loan
player photo
A. Manolache
Defender
-
U Craiova 1948
aug 1, 2022
Free
U Craiova 1948
aug 1, 2022 Free
player photo
David Ilie
Forward
- aug 17, 2004
Oţelul
aug 17, 2004
jul 30, 2022
Free
Oţelul
jul 30, 2022 Free
player photo
Saim Alexandru Tudor
Midfielder
- sep 17, 1998
Brașov Steagul Renaște
sep 17, 1998
jul 26, 2022
Loan
Brașov Steagul Renaște
jul 26, 2022 Loan
player photo
Mihai Alexandru Constantinescu
Midfielder
- okt 10, 2002
Concordia
okt 10, 2002
jul 17, 2022
Loan
Concordia
jul 17, 2022 Loan
player photo
Sergiu Mihai Pîrvulescu
Defender
- jul 21, 2003
SCM Gloria Buzău
jul 21, 2003
jul 7, 2022
SCM Gloria Buzău
jul 7, 2022
player photo
M. Chindriș
-
Corvinul Hunedoara
jul 5, 2022
Free
Corvinul Hunedoara
jul 5, 2022 Free
player photo
V. Vrhovac
-
Radomlje
jul 1, 2022
Free
Radomlje
jul 1, 2022 Free
player photo
Silviu Gabriel Pană
Midfielder
- sep 24, 1991
FC Politehnica Timisoara
sep 24, 1991
jul 1, 2022
Free
FC Politehnica Timisoara
jul 1, 2022 Free
player photo
V. Lică
Defender
-
Politehnica Iasi
jul 1, 2022
Free
Politehnica Iasi
jul 1, 2022 Free
player photo
Senad Jarović
Forward
- jan 20, 1998
Sloboda Tuzla
jan 20, 1998
jul 1, 2022
Free
Sloboda Tuzla
jul 1, 2022 Free
player photo
Vlad Iuliu Prejmerean
Midfielder
- mar 25, 1998
Unirea Slobozia
mar 25, 1998
jun 30, 2022
Loan
Unirea Slobozia
jun 30, 2022 Loan
player photo
Alin Marius Boțogan
Midfielder
- feb 21, 2004
Unirea Slobozia
feb 21, 2004
jun 30, 2022
Loan
Unirea Slobozia
jun 30, 2022 Loan
player photo
M. Coman
-
Corvinul Hunedoara
jun 30, 2022
Corvinul Hunedoara
jun 30, 2022
P